VARIKLIŲ REMONTAS KEITIMAS VILNIUJE VDC CENTRAS +3

Reikalingas variklio remontas Vilniuje? O galbūt variklio nepasimoka remontuoti ir jau reikalingas variklio keitimas? Darome beveik viską ką galima padaryti variklių remonto šakoje. Reikalinga prof. variklio diagnostika Vilniuje? Padarysim ne tik kompiuterinę variklio patikrą. Testuojame tam tikras įtartinas variklio galimo gedimo vietas su tam skirtais prietaisais. Darome daug ir mokame tai daryti taip kaip reikia...

automobiliu varikliu remontas vilniuje variklistai vilniuje vdc

VARIKLIŲ REMONTAS VILNIUJE VDC CENTRAS

Reikalingas variklio remontas ar diagnostika Vilniuje? O gal užkalė variklis ir reikalingas kapitalinis variklio remontas Vilniuje?

Važinėjate po visus servisus iš eilės ir niekas neranda gedimo? Išleidote 2000,- Eur, o rezultatas lygus visškam nuliui?

Viskas gerai – atsipalaiduokite… Mes tikime, kad galėsime padėti. Ir tai padarysime artimiausiomis dienomis. O kartais priimame net tą pačią dieną – į gyvą eilę.

AUTOVDC LT – beveik bet kokio variklio remontas. Tačiau tai dar ne viskas.

Skubus priėmimas

+370 631 45 090

A.

Toks variklio remontas Vilniuje, po kurio… (Garantija)

AutoVdc – toks variklių remontas Vilniuje, po kurio bus tikra garantija, o ne baltas popieriaus lapas. Sakysite – čia dabar kas tokio?

Viskas paprasta kaip 2×2… Atlikdami bet kokį variklio tiek dalinį, tiek pilną variklio kapitalinį remontą – šaliname ne tik esminę akivaizdžią problemą, bet ir pasirūpiname visomis galimomis priežąstimis – įtakojusioms dabartinę problemą.

Tik tokiu metodu atsiranda reali garantija, kurią galima realizuoti, jeigu jau kažkas nepavyko

B.

Toks variklio remontas Vilniuje , kuris… (Pinigai)

Kuris taupo Jūsų pinigus ne dabar, o į ateitį. Ką tai reiškia? Viskas paprasta kaip 2×2. Visada yra 2 metodai, kaip remontuoti ir spręsti variklio problemas. Pirmas metodas, taupant pinigus spręsti vieną užduotį – pavyzdžiui variklis ryja tepalus.

Ir kitas metodas – variklis ryja tepalus – darome taip, kad ne tik po remonto nerytų tepalų bet ir daugiau niekas nesugestų bent jau 50.000 -100.000 km.

Taip tai brangiau, bet… Juk niekas nenori, kad variklis nustojęs ryti tepalus, po 20.000 užkaltų…

C.

Derybos dėl kainos, laiko, (Ramybė)

Turbūt girdėta situacija – paskambino ir sako: 4500,- Eur – atvažiuokite. Jūsų automobilis suremontuotas. Jokio skambučio 2 savaites ir baaaammm… Tokia suma apie tai net neužsiminus.

Kad taip nenutiktų servisą rinkitės atsakingai. Atsiminkite – jeigu jūs patys nesirūpinate savo automobiliu ir savo pinigine – daugelis to tik ir laukia.

Pas mus variklio remonto procedūra turputį kitokia – su klientu deriname klausimus po 20 – 30 kartų. Darome įrašus, video, foto. Mes apsidraudžiame, o Jūs visada žinote už ką ir kiek mokate.

REGISTRACIJA

VARIKLIO DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJE

variklio remontas diagnostika vilnius vdc centras

Kiek kainuoja variklio diagnostika Vilniuje?

Norint suprasti, kiek gali kainuoti variklio patikra Vilniuje – reiktų suprasti kaip ji atliekama. Apie tai galima parašyti ne vieną sakinį, o 100 mažiausiai. Taigi… Pradėkime nuo patikros algoritmo.

O algoritmas paprastas. Pirmiausia mes visada atliekame kompiuterinę variklio diagnostiką. Ir net nesvarbu ar tai mechaninis gedimas ar ne. Persižiūrime visus gyvus parametrus, analizuojame klaidas ir jų kodus, jeigu jie matomi.

Ir tik po to. Tik po to sprendžiame, kokių reikia papildomų testų. Pavyzdžiui… Turbinos patikra atliekama ant specialaus stendo. Purkštukam patikrinti taip pat reikalingas stendas. Kuro siurbliui irgi reikia atskiro stendo.

Ir čia tik tai, kas yra aplink variklį. O jeigu nedirba vienas cilnindras? Purkštukus patikrinome – geri. Variklio valdymo blokas geras. Kas tada?

Tada gali reikėti „lįsti” į variklį giliau. Nors yra dar keletas testų, kurių neminėsime, nes daugelis juos pamiršta atlikti.

Todėl variklio diagnostikos kaina Vilniuje yra tokia: nuo 35,- Eurų iki … priklausomai nuo esančių simptomų…

VARIKLIO GRANDINĖS KEITIMAS VILNIUJE

variklio grandines keitimas vilnius kaina

Kas kiek laiko reikia keisti grandinę?

Klausimas, kuris dažniausiai kyla dar nenusipirkus automobilio arba… po to, kai jau ji nutrūko arba peršoko per dantį ar du…

Tiesa… Klausimas vertas didelės diskusijos. Ir nuomonių yra labai daug ir įvairių. Kas įdomiausia, kad net patys geriausi meistrai gali susiginčyti.

Bet kuriuo atveju yra taip: Varikliams kurių kubatūra iki 2.4 ltr ir yra 4 cilindrų grandinę rekomenduojama pasikeisti ties 120.000 km riba. O visiems didesniems motorams ties 200.000 km.

Laikantis tokios taisyklės, kuri nėra kažkur parašyta juodu ant balto, tikrai neturėsime jokių bėdų su varikliu. Jau nežiūrint į tai, kad pakeitus variklio grandinės komplektą – automobilio vertė bus didesnė beveik lygiai tokiai pačiai sumai, kaip kad jos keitimas.

VARIKLIO KAPITALINIS REMONTAS VILNIUJE

variklio kapitalinis remontas vilniuje

Kiek kainuoja variklio kapitalinis remontas Vilniuje?

Kad susigaudyti, kiek reikia turėti pinigų norint atlikti automobilio variklio kapitalinį remontą Vilniuje, reikia žinoti apie kokį variklį eis kalba…

Bet kuriuo atveju, variklio remonto darbo kainos orientyras svyruoja nuo 1000,- Eur už gryną darbą ir į viršų.

Į šią kainą įeina visiškas variklio išardymas, defektavimas ir surinkimas. Bet kuriuo atveju darbo kaina retai kada perkopia 2000,- Eurų ribą.

Po atliktos variklio defektacijos, atliekama preliminari sąmata kurioje žinosite kiek reikės lėšų pilnam variklio restauravimui.

VARIKLIO KEITIMAS VILNIUJE NAUDOTU

kokia variklio keitimo kaina vilniuje

Kiek kainuoja variklio keitimas Vilniuje?

Sprendimas keisti variklį naudotu priimamas tada kai, variklis sugadintas nepataisomai arba kai naudoto variklio vertė svyruoja nuo 1000,- iki 1500,- Eurų ribose.

Garantijos naudotam varikliui labai ribotos. Dažniausiai perkant naudotą variklį autolaužyne suteikiama tik tokia garantija kaip „užsikurs, dirbs, nedūmins, važiuos” .

Kokia garantija naudotam varikliui?

Kiek ilgai važiuos niekas nežino… Ar variklis „valgys tepalus” ir kiek jų „valgys” niekas neatsakys. Ar dinginės antifrizas ar ne ir jeigu dinginės – kiek jo dings – naudoto automobilio variklio ardytojai negali žinoti, nes … jie su tuo automobiliu nevažinėjo.

Todėl jeigu nenorite nusipirkti katės maiše, kurios praktiškai nebus jokių šansų grąžinti – palikite variklio paieškos procedūrą mums. Žinoma, Jums naudotas variklis pas mus kainuos šiek tiek brangiau, tačiau pasistengsime, kad jis būtų ne „katė maiše”.

Variklio keitimo kaina Vilniuje nuo 500,- Eurų. Jeigu atvežamas variklis aprengtas. Jeigu plikas – 600-700,- Eur.

VARIKLIO CILINDRŲ REMONTAS VILNIUJE

benzininiu ir dyzeliniu varikliu cilindru remontas vilniuje

Cilindrų remontas Vilniuje.

Susidėvėjus variklio ar kompresoriaus cilindrams, paprastai yra numatyti kelių gradacijų remontai.

Priklausomai nuo variklio konstrukcijos, būna keletas remonto būdų, kuriuos visus galime atlikti:

-„sausų“ cilindro įvorių keitimas(„gilzavimas“)
-„šlapių“ cilindro įvorių ištekinimas pagal remonto gradacijas
-vienalyčių blokų ištekinimas pagal remonto gradacijas(joms pasibaigus-galimas „gilzavimas“)
-pavienių cilindrų(oru aušinamų) ištekinimas

Turima įranga leidžia ištekinti ir V formos variklių blokus, nepriklausomai nuo cilindrų išdėstymo kampo.

Po ištekinimo cilindrai yra honinguojami, laikantis visų tam keliamų reikalavimų.

Esant būtinybei, galime pagaminti reikiamas cilindrų įvores (žr.cilindrų įvorių gamyba).

ALKŪNINIO VELENO ŠLIFAVIMAS VILNIUJE

alkuninio veleno slifavimas vilniuje

Alkūninių velenų šlifavimas VDC Vilnius.

Mūsų bendrovėje, šlifuojant alkūninius velenus, yra taikoma pažangi šlifavimo technologija.

Alkūninis velenas staklėse yra sinchroniškai sukamas iš abiejų galų(daugumoje sukama iš vieno), o tai panaikina veleno deformacijos galimybę perduodant sukimo judesį.

Šlifavimo metu yra atliekama aktyvi matmens kontrolė, kartu kontroliuojant kaklelio mušimo galimybę. Tuo būdu užtikrinama aukšta šlifavimo kokybė.

Kakleliai neturės elipsės, bus vienoje ašyje, švaistikliniai bus lygiagretūs pagrindiniams, atitiks visus keliamus reikalavimus.

Po šlifavimo kakleliai yra poliruojami.

Galime šlifuoti alkūninius velenus kurių kaklelių plotis nuo 18mm ir daugiau, o bendras veleno ilgis neviršija 1,5metro. Pasiūlysime įdėklus.(žr.prekyba auto dalimis) .

VARIKLIŲ VELENĖLIŲ REMONTAS VILNIUJE

variklio veleneliu remontas vilniuje

Paskirstymo velenėlių restauravimas Vilnius VDC.

Paskirstymo velenėlių restauravimo paslauga yra paklausi jau daugiau kaip 20metų.

Sudilus velenėliui būna, kad naują sunku surasti, arba jo kaina yra per didelė. Kaip parodė praktika, ilgaamžiškumas taip pat nėra garantuotas.

Mes restauruojame velenėlius apvirindami kumštelius ir pakėlėjus specialiais kietlydinio elektrodais.

Besitrinančių paviršių kietumas tampa didelis ir vienodas. Tokiu būdu, esant garantuotam tepimui, velenėlis tampa praktiškai nesudylantis. Kumštelių profilis yra atkartojamas specialiomis staklėmis ir visiškai atitinka originalų velenėlį.

Galime pasiūlyti atrestauruoti velenėlį ir pritaikyti jam kiek kitokias skirstymo fazes, padidinti eigą. Turime sukaupę nemažai velenėlių profilių šablonų, tame tarpe ir sportinių variantų.

Esant prašymui, galime nukopijuoti konkretaus, rečiau sutinkamo velenėlio kumštelių profilį ir restauruojant jį atkartoti.

STŪMOKLINĖS GRUPĖS REMONTAS VILNIUJE

variklio stumokliu keitimas vilniuje

Stūmoklinės grupės komplektavimas Vilnius VDC

Remontuojant variklį ar kompresorių, dažnai iškyla visos stūmoklinės grupės komplektavimo klausimas. Ne visada įmanoma gauti ir suderinti reikiamą stūmoklį, žiedus, cilindrą, pirštą.

Kadangi mes ne tik gaminame, bet ir prekiaujame atsarginėmis dalimis, turime gerus ryšius bei nuolaidas tarp prekybininkų, todėl galime sukomplektuoti stūmoklinę grupę iš detalių, esančių prekybos tinkle.

Jei to padaryti nepavyktų, tada pagamintume reikiamą stūmoklį, cilindro įvorę, pritaikytume ar užsakytume individualiai pagaminti žiedus. Galbūt pasiūlytume nestandartinį techninį sprendimą, jei tam netrukdo kitos aplinkybės.

CILINDRŲ ĮVORIŲ GAMYBA VILNIUJE

variklio cilindrų gilziu keitimas vilniuje

Cilindrų įvorių gamyba Vilnius VDC

Pagal individualius užsakymus bei mažomis ir vidutinėmis serijomis gaminame cilindrų įvores(gilzes) įvairių tipų vidaus degimo varikliams ir kompresoriams.

Įvorės gaminamos iš specialaus ketaus ruošinių, kuriuos gauname tiesiai iš gamintojų Europoje. Įvorių pasirinkimas nuo 50 iki 200 mm skersmens.

Tokiais ruošiniais prekiaujame ir siūlome juos tiems, kas gali gamintis įvores patys.

KITI VARIKLIŲ REMONTO DARBAI VILNIUJE

dyzeliniu ir benzininiu varikliu dalys vilniuje

Kitų variklio detalių remontas.

Remontuojant variklį dažnai tenka pataisyti ir kitas detales. Tai gali būti variklio bloko, galvutės plokštumų šlifavimas, švaistiklių geometrijos atstatymas, stūmoklių pirštų restauravimas chromuojant, vožtuvų kampų nušlifavimas ir t.t.

Šiuos ar panašius darbus galime atlikti, galbūt pasiūlyti nestandartinį sprendimą ar patarimą.

Turimi įrengimai leidžia teikti įvairias detalių gamybos, mechaninio apdirbimo ir remonto paslaugas, panaudojant:

-tekinimą

-ištekinimą

-frezavimą

-plokščią šlifavimą

-apvalų šlifavimą

-koordinatinį ištekinimą

-suvirinimą argono aplinkoje

STŪMOKLIŲ GAMYBA VILNIUJE

stumokliu gamyba vilnius vdc

Šiuo metu gaminame stūmoklius iki 320mm diametro, bet tai nėra griežtos mūsų galimybių ribos. Stūmokliai skirti:

-mopedams ir motociklams
-mažosios mechanizacijos priemonėms
-lengviems automobiliams
-sunkvežimiams
-žemės ūkio technikai
-kelių statybos mašinoms
-šilumvežiams
-laivams
-kitai technikai.

Stūmokliai yra liejami iš reikiamos cheminės sudėties sertifikuoto aliuminio, ypatingą dėmesį skiriant kokybės kontrolei.

Vienas iš mūsų privalumų yra tai, kad patys gaminame liejimo formas, įmonė nėra didelė, todėl galime greitai persiorientuoti vieno ar kito gaminio gamybai, atlikti vienetinius, mažų ar vidutinių serijų užsakymus.

Visada esame pasiruošę apsvarstyti bet kokius pasiūlymus ir įsisavinti naujų modelių gamybą.

Išskirsime gaminius, skirtus šilumvežiams ir laivams:

Šilumvežių:

 • stūmoklis ПД1М.04.001 (D-50) Ø 318 mm
 • stūmoklis 11M.07.177 (DBCM756) Ø 170
 • stūmoklis D62.08.25.01 (12VFE D-1) Ø170
 • stūmoklis D-67.08.41.00 (ЧМЭ-3) Ø309
 • stūmoklio įdėklas 14D40221CБ-8
 • laikiklis 30D.912СБ-8
 • stūmoklis žemo slėgio kompresoriui KT 3,5/9 Ø 190mm
 • stūmoklis kompresoriui MK-135 Ø 135mm, Ø 105mm
 • stūmoklis kompresoriui KT-6, KT-7 Ø 198mm, 155mm

Laivų:

 • stūmoklis 4Ч8,5/11 Ø 85mm
 • stūmoklis 4Ч10,5/13 Ø 105mm
 • stūmoklis NVD-26(A2,A3) Ø 180mm
 • stūmoklis NVD-48(A2U) vyksta bandymai Ø 320mm

Dalį mūsų produkcijos sudaro stūmokliai, pagaminti pagal individualius užsakymus.

Tai būna tada, kai remontuojami retesni (tame tarpe senoviniai arba labai nauji) varikliai ir sukomplektuoti visą stūmoklinę grupę yra sunku arba labai brangu.

Individualūs užsakymai dažniausia neapsiriboja stūmoklių pagaminimu.

Mūsų klientams yra labai patogu tai, kad galime atlikti visos stūmoklinės grupės remontą, sukomplektuoti reikiamas dalis, o mūsų patirtis ir techninės galimybės leidžia taikyti nestandartinius sprendimus.

Partneriai:

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
Autovdc servisas Vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

ALFA ROMEO VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

AUDI VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

BENTLEY VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

BMW VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CADILLAC VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CHEVROLET VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CHRYSLER VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CITROEN VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

DACIA VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

DODGE VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

FIAT VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ + REMONTAS 24 h / 7d.

FORD VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

HONDA VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ + REMONTAS 24 h

HYUNDAI VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

ISUZU VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

JAGUAR VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

JEEP VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LANCIA VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LAND ROVER VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LEXUS VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MAZDA VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ 24h KONSULTACIJOS

MERCEDES VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MINI VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MITSUBISHI VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

NISSAN VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

OPEL VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

PEUGEOT VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

PONTIAC VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

RENAULT VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

ROVER VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SAAB VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SEAT VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SKODA VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SMART VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SUBARU VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SUZUKI VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

TOYOTA VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

VOLKSWAGEN VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

VOLVO VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

KIA VARIKLIO REMONTAS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

Registracija +37063145090