ALFA ROMEO SERVISAS VILNIUS +7

Alfa Romeo automobilių servisas Vilniuje. Originali Alfa Romeo diagnostikos įranga. Alfa Romeo automobilių patikra prieš pirkimą. Alfa Romeo elektrikas. Variklių remontas ir diagnostika. Pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Alfa Romeo serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

alfa romeo autoservisas vilnius dirbantis sestadieni sekmadieni savaitgaliais

REGISTRACIJA ALFA ROMEO REMONTUI INTERNETU

Sugedo Alfa Romeo automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Alfa Romeo centras.

Kitoks Alfa Romeo automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Alfa Romeo automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Alfa Romeo modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Alfa Romeo automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Alfa Romeo automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Alfa Romeo automobilio problemą – ar tai būtų Alfa Romeo elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Alfa Romeo automobilio palydovu.

Pas mus Alfa Romeo diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Alfa Romeo automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Alfa Romeo diagnostika Vilniuje

Registruokitės Alfa Romeo automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Alfa Romeo automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui. Atliekame ne tik kompiuterinę Alfa Romeo diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Alfa Romeo diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: Ji gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti. Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Alfa Romeo automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Alfa Romeo automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Alfa Romeo servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Alfa Romeo automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Alfa Romeo autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Alfa Romeo automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Alfa Romeo katalizatorius? Visi Alfa Romeo variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Alfa Romeo centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Alfa Romeo remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Alfa Romeo servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Alfa Romeo serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Alfa Romeo remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Alfa Romeo savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Alfa Romeo automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Alfa Romeo automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Alfa Romeo diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Alfa Romeo variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Alfa Romeo automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Alfa Romeo auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Alfa Romeo remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas remontas

Sugedo Alfa Romeo autmobilis? Reikalingas Alfa Romeo servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Alfa Romeo remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Alfa Romeo remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

ALFA ROMEO SERVISAS – CEO „AUTOVDC”

CEO ALFA ROMEO SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Alfa Romeo automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Alfa Romeo autoservisas Kaune ir Alfa Romeo servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Alfa Romeo remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai. Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Alfa Romeo variklistais, Alfa Romeo autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Alfa Romeo remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos remonto klausimais

Alfa Romeo įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Alfa Romeo automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Alfa Romeo automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Alfa Romeo gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo. Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Alfa Romeo remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Alfa Romeo auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Alfa Romeo servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Alfa Romeo remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Alfa Romeo remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Alfa Romeo mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Alfa Romeo automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą. Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

ALFA ROMEO SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Alfa Romeo specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Alfa Romeo autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Alfa Romeo markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Alfa Romeo važiuoklės remontas Vilniuje

ALFA ROMEO REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

ALFA ROMEO REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Alfa Romeo automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Alfa Romeo automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Alfa Romeo kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Alfa Romeo remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Alfa Romeo Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Alfa Romeo Rato montavimas nuo 2 €
Alfa Romeo Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Alfa Romeo Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Alfa Romeo Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Alfa Romeo Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Alfa Romeo montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Alfa Romeo Padangos remontas nuo 3-23 €
Alfa Romeo Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Alfa Romeo Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Alfa Romeo Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Alfa Romeo Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Alfa Romeo Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Alfa Romeo Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Alfa Romeo Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Alfa Romeo Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Alfa Romeo Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Alfa Romeo Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Alfa Romeo Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Alfa Romeo Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Alfa Romeo Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Alfa Romeo Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Alfa Romeo Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Alfa Romeo Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Alfa Romeo Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Alfa Romeo Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Alfa Romeo Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Alfa Romeo Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Alfa Romeo Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Alfa Romeo važiuoklės remontas

Alfa Romeo Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Alfa Romeo Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Alfa Romeo Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Alfa Romeo Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Alfa Romeo Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Alfa Romeo Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Alfa Romeo Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Alfa Romeo Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Alfa Romeo Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Alfa Romeo Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Alfa Romeo Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Alfa Romeo Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Alfa Romeo Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Alfa Romeo Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Alfa Romeo Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Alfa Romeo Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Alfa Romeo Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Alfa Romeo Granatos keitimas nuo 17-23 €
Alfa Romeo Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Alfa Romeo Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Alfa Romeo Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Alfa Romeo Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Alfa Romeo Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Alfa Romeo Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Alfa Romeo Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Alfa Romeo Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Alfa Romeo stabdžių remontas

Alfa Romeo Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Alfa Romeo Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Alfa Romeo Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Alfa Romeo Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Alfa Romeo Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Alfa Romeo Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Alfa Romeo Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Alfa Romeo Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Alfa Romeo Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Alfa Romeo Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Alfa Romeo Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Alfa Romeo Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Alfa Romeo Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Alfa Romeo Suporto remontas nuo 15-73 €
Alfa Romeo Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Alfa Romeo automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Alfa Romeo Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Alfa Romeo Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Alfa Romeo Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Alfa Romeo Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Alfa Romeo HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Alfa Romeo Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Alfa Romeo Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Alfa Romeo Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Alfa Romeo Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Alfa Romeo Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Alfa Romeo Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Alfa Romeo Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Alfa Romeo Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Alfa Romeo Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Alfa Romeo Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Alfa Romeo Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Alfa Romeo Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Alfa Romeo Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Alfa Romeo Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Alfa Romeo Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Alfa Romeo Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Alfa Romeo Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Alfa Romeo Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Alfa Romeo Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Alfa Romeo Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Alfa Romeo duslintuvo remontas

Alfa Romeo Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Alfa Romeo Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Alfa Romeo Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Alfa Romeo Gofros keitimas nuo 20 €
Alfa Romeo Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Alfa Romeo Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Alfa Romeo katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Alfa Romeo dpf suodžių filtras nuo 150,-

Alfa Romeo aušinimo sistemos remontas

Alfa Romeo termostato keitimas nuo 12-35 €
Alfa Romeo Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Alfa Romeo Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Alfa Romeo Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Alfa Romeo Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Alfa Romeo Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Alfa Romeo sankabos remontas / keitimas

Alfa Romeo Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Alfa Romeo sankabos keitimas nuo 15 €
Alfa Romeo Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Alfa Romeo Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Alfa Romeo Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Alfa Romeo Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Alfa Romeo Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Alfa Romeo Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Alfa Romeo Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Alfa Romeo Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Alfa Romeo Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Alfa Romeo Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Alfa Romeo Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Alfa Romeo Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Alfa Romeo Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Alfa Romeo kardaninio veleno keitimas restauravimas

Alfa Romeo Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Alfa Romeo Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Alfa Romeo Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Alfa Romeo Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Alfa Romeo autoelektrikas – paslaugos

Alfa Romeo Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Alfa Romeo Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Alfa Romeo Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Alfa Romeo autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Alfa Romeo Generatoriaus remontas nuo 20 €
Alfa Romeo Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Alfa Romeo Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Alfa Romeo Starterio remontas nuo 20 €
Alfa Romeo Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Alfa Romeo Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Alfa Romeo Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Alfa Romeo Žibinto keitimas nuo 12 €
Alfa Romeo Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Alfa Romeo Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Alfa Romeo Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Alfa Romeo Saugiklio keitimas nuo 2 €
Alfa Romeo Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Alfa Romeo Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Alfa Romeo Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Alfa Romeo Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Alfa Romeo raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Alfa Romeo Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Alfa Romeo Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Alfa Romeo Alfa Romeoo aparatūros pajungimas nuo 12 €
Alfa Romeo Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Alfa Romeo Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Alfa Romeo variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Alfa Romeo tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Alfa Romeo variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Alfa Romeo variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Alfa Romeo variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Alfa Romeo pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Alfa Romeo automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Alfa Romeo variklyje arba dega Alfa Romeo aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Alfa Romeo variklyje
 9. Alfa Romeo variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Alfa Romeo katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Alfa Romeo pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Alfa Romeo automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Alfa Romeo Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Alfa Romeo tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Alfa Romeo variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Alfa Romeo variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Alfa Romeo automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Alfa Romeo variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Alfa Romeo variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Alfa Romeo Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Alfa Romeo išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Alfa Romeo kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Alfa Romeo išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Alfa Romeo turbina
 27. Jeigu reikalingas Alfa Romeo turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Alfa Romeo velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Alfa Romeo dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Alfa Romeo tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Alfa Romeo variklio
 33. Užvedant šaltą Alfa Romeo variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Alfa Romeo salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Alfa Romeo Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Alfa Romeo variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Alfa Romeo dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Alfa Romeo variklis nereaguoja į gazo pedalo paspAlfa Romeomą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Alfa Romeo variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Alfa Romeo variklis kalena
 43. Jeigu Alfa Romeo variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Alfa Romeo pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Alfa Romeo variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Alfa Romeo variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Alfa Romeo variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Alfa Romeo velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Alfa Romeo antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Alfa Romeo variklis ryja tepalus
 53. Alfa Romeo variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Alfa Romeo variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Alfa Romeo netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Alfa Romeo variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Alfa Romeo turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Alfa Romeo turbinos geometrijos valdymo pūslę

Alfa Romeo elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Alfa Romeo automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Alfa Romeo garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Alfa Romeo automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Alfa Romeo tachometras
 6. Jeigu dega Alfa Romeo akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Alfa Romeo spidometras
 8. Jeigu tiksi Alfa Romeo posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Alfa Romeo Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Alfa Romeo variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Alfa Romeo pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Alfa Romeo žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Alfa Romeo prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Alfa Romeo automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Alfa Romeo automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Alfa Romeo trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Alfa Romeo dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Alfa Romeo imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Alfa Romeo lempų
 20. Rodo Alfa Romeo liambda zondo klaidą
 21. Dega Alfa Romeo padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Alfa Romeo veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Alfa Romeo automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Alfa Romeo starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Alfa Romeo ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Alfa Romeo akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Alfa Romeo automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Alfa Romeo kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Alfa Romeo antena negAlfa Romeo bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Alfa Romeo variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Alfa Romeo atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Alfa Romeo stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Alfa Romeo ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Alfa Romeo posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Alfa Romeo automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Alfa Romeo ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Alfa Romeo tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Alfa Romeo galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Alfa Romeo oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Alfa Romeo garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Alfa Romeo išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Alfa Romeo navigacija
 44. Neveikia Alfa Romeo automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Alfa Romeo automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Alfa Romeo automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Alfa Romeo lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Alfa Romeo automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Alfa Romeo automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Alfa Romeo automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Alfa Romeo posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Alfa Romeo radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Alfa Romeo navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Alfa Romeo prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Alfa Romeo parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Alfa Romeo durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Alfa Romeo lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Alfa Romeo Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Alfa Romeo automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Alfa Romeo kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Alfa Romeo Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Alfa Romeo diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Alfa Romeo garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Alfa Romeo automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Alfa Romeo kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Alfa Romeo nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

Tel: +370 647 61411

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Registracija +37063145090