AUDI SERVISAS VILNIUS +3 SERVISAI PARTNERIAI

Audi automobilių servisas Vilniuje. Originali Audi diagnostikos įranga. Audi automobilių patikra prieš pirkimą. Audi elektrikas. Variklių remontas ir diagnostika. Pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Audi serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

audi servisas vilnius remontas diagnostika patikra

REGISTRACIJA AUDI REMONTUI

Sugedo Audi automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Audi centras.

Kitoks Audi automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Audi automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Audi modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Audi automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Audi automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Audi automobilio problemą – ar tai būtų Audi elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Audi automobilio palydovu.

Pas mus Audi diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Audi automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Audi diagnostika Vilniuje

Registruokitės Audi automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Audi automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui. Atliekame ne tik kompiuterinę Audi diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Audi diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: Ji gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti. Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Audi automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Audi automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Audi servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Audi automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Audi autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Audi automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Audi automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Audi katalizatorius? Visi Audi variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Audi centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Audi remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Audi servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Audi serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Audi remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Audi savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Audi automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Audi automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Audi diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Audi variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Audi automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Audi auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Audi remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas remontas

Sugedo Audi autmobilis? Reikalingas Audi servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Audi remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Audi remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

Audi SERVISAS – CEO „AUTOVDC”

CEO AUDI SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Audi automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Audi autoservisas Kaune ir Audi servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Audi remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai. Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Audi variklistais, Audi autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Audi remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos remonto klausimais

Audi įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Audi automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Audi automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Audi gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo. Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Audi remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Audi auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Audi servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Audi remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Audi remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Audi mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Audi automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą. Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

Audi SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Audi specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Audi autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Audi markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Audi važiuoklės remontas Vilniuje

AUDI REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

AUDI REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Audi automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Audi automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Audi kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Audi remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Audi Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Audi Rato montavimas nuo 2 €
Audi Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Audi Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Audi Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Audi Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Audi montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Audi Padangos remontas nuo 3-23 €
Audi Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Audi Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Audi Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Audi Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Audi Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Audi Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Audi Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Audi Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Audi Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Audi Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Audi Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Audi Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Audi Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Audi Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Audi Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Audi Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Audi Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Audi Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Audi Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Audi Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Audi Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Audi važiuoklės remontas

Audi Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Audi Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Audi Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Audi Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Audi Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Audi Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Audi Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Audi Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Audi Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Audi Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Audi Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Audi Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Audi Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Audi Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Audi Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Audi Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Audi Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Audi Granatos keitimas nuo 17-23 €
Audi Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Audi Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Audi Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Audi Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Audi Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Audi Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Audi Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Audi Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Audi stabdžių remontas

Audi Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Audi Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Audi Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Audi Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Audi Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Audi Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Audi Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Audi Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Audi Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Audi Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Audi Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Audi Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Audi Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Audi Suporto remontas nuo 15-73 €
Audi Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Audi automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Audi Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Audi Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Audi Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Audi Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Audi HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Audi Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Audi Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Audi Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Audi Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Audi Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Audi Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Audi Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Audi Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Audi Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Audi Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Audi Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Audi Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Audi Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Audi Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Audi Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Audi Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Audi Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Audi Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Audi Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Audi Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Audi duslintuvo remontas

Audi Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Audi Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Audi Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Audi Gofros keitimas nuo 20 €
Audi Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Audi Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Audi katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Audi dpf suodžių filtras nuo 150,-

Audi aušinimo sistemos remontas

Audi termostato keitimas nuo 12-35 €
Audi Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Audi Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Audi Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Audi Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Audi Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Audi sankabos remontas / keitimas

Audi Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Audi sankabos keitimas nuo 15 €
Audi Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Audi Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Audi Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Audi Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Audi Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Audi Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Audi Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Audi Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Audi Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Audi Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Audi Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Audi Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Audi Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Audi kardaninio veleno keitimas restauravimas

Audi Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Audi Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Audi Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Audi Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Audi autoelektrikas – paslaugos

Audi Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Audi Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Audi Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Audi autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Audi Generatoriaus remontas nuo 20 €
Audi Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Audi Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Audi Starterio remontas nuo 20 €
Audi Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Audi Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Audi Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Audi Žibinto keitimas nuo 12 €
Audi Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Audi Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Audi Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Audi Saugiklio keitimas nuo 2 €
Audi Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Audi Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Audi Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Audi Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Audi raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Audi Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Audi Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Audi Audio aparatūros pajungimas nuo 12 €
Audi Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Audi Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Audi variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Audi tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Audi variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Audi variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Audi variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Audi pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Audi automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Audi variklyje arba dega Audi aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Audi variklyje
 9. Audi variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Audi katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Audi pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Audi automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Audi Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Audi tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Audi variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Audi variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Audi automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Audi variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Audi variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Audi Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Audi išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Audi kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Audi išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Audi turbina
 27. Jeigu reikalingas Audi turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Audi velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Audi dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Audi tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Audi variklio
 33. Užvedant šaltą Audi variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Audi salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Audi Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Audi variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Audi dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Audi variklis nereaguoja į gazo pedalo paspAudimą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Audi variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Audi variklis kalena
 43. Jeigu Audi variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Audi pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Audi variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Audi variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Audi variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Audi velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Audi antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Audi variklis ryja tepalus
 53. Audi variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Audi variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Audi netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Audi variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Audi turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Audi turbinos geometrijos valdymo pūslę

Audi elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Audi automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Audi garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Audi automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Audi tachometras
 6. Jeigu dega Audi akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Audi spidometras
 8. Jeigu tiksi Audi posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Audi Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Audi variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Audi pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Audi žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Audi prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Audi automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Audi automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Audi trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Audi dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Audi imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Audi lempų
 20. Rodo Audi liambda zondo klaidą
 21. Dega Audi padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Audi veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Audi automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Audi starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Audi ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Audi akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Audi automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Audi kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Audi antena negAudi bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Audi variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Audi atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Audi stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Audi ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Audi posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Audi automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Audi ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Audi tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Audi galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Audi oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Audi garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Audi išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Audi navigacija
 44. Neveikia Audi automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Audi automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Audi automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Audi lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Audi automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Audi automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Audi automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Audi posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Audi radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Audi navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Audi prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Audi parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Audi durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Audi lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Audi Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Audi automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Audi kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Audi Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Audi diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Audi garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Audi automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Audi kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Audi nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Audi 80 serviso centras

 • Audi 80 IV (89,89Q,8A) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi 80 V (8C,B4) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi 80 V Avant (8C,B4) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi 90 serviso centras

 • Audi 90 (89,89Q,8A) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi A2 serviso centras

 • Audi A2 (8Z) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi A3 serviso centras

 • Audi A3 (8L) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A3 (8P) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A3 Cabriolet remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A3 Sportback (8P) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi A4 serviso centras

 • Audi A4 (8D,B5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A4 (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A4 (B8) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A4 Avant (8D,B5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A4 Avant (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A4 Avant (B8) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A4 Cabriolet (8H,QB6) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi A5 serviso centras

 • Audi A5 remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi A6 serviso centras

 • Audi A6 (4A,C4) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A6 (4B,C5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A6 (4F,C6) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A6 Avant (4A,C4) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A6 Avant (4B,C5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A6 Avant (4F,C6) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi A8 serviso centras

 • Audi A8 (4E) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A8 (D2) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A8 Long (4E) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A8 Long (D2) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi Allroad serviso centras

 • Audi A6 allroad quattro (4F,C6) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi Allroad (4B,C5) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi Cabriolet serviso centras

 • Audi Cabriolet (89)

Audi Coupe serviso centras

 • Audi Coupe (89,8B) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi Q5 serviso centras

 • Audi Q5 remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi Q7 serviso centras

 • Audi Q7 remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi R8 serviso centras

 • Audi R8 remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi RS4 serviso centras

 • Audi RS4 Avant remontas ir diagnostika – Vilnius Audi RS4 Avant (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius Audi RS4 Cabrio (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius Audi RS4 Salon (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi RS6 serviso centras

 • Audi RS6 (4B,C5) remontas ir diagnostika –
 • Vilnius Audi RS6 Avant (4B,C5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi RS6 Avant (4F,C6) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi S2 serviso centras

 • Audi S2 Avant remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S2 Coupe remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi S3 serviso centras

 • Audi S3 (8L) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S3 (8P) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S3 Sportback (8P) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi S4 serviso centras

 • Audi S4 (4A,C4) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S4 (8D,B5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S4 (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S4 Avant (8D,B5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S4 Avant (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S4 Cabriolet remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi S5 serviso centras

 • Audi S5 remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi S6 serviso centras

 • Audi S6 (4A,C4) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S6 (4B,C5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S6 (4F,C6) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S6 Avant (4A,C4) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S6 Avant (4B,C5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S6 Avant (4F,C6) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S8 serviso centras Audi S8 (4E) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi TT serviso centras

 • Audi TT (8N) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi TT (PQ35,PQ46) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi TT Roadster (8N) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • ,Audi TT Roadster (PQ35,36 remontas ir diagnostika – Vilnius

ME

SKUBUS PRIĖMIMAS

Registracija +37063145090