AUTOVDC AUDI SERVISAS VILNIUJE

REGISTRACIJA INTERNETU

Sugedo Audi automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui “įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Audi centras.

Kitoks Audi automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Audi automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Audi modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Audi automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Audi automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Audi automobilio problemą – ar tai būtų Audi elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Audi automobilio palydovu.

PAS MUS AUDI DIAGNOSTIKA DAUGIAU NEI > 3 TESTAI

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Audi automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą “ką pakeisti?” suradimas.

automobilio diagnostika vilniuje

Audi diagnostika Vilniuje

Registruokitės Audi automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Audi automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui. Atliekame ne tik kompiuterinę Audi diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Audi diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: Ji gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti. Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Rytoj pas mus, nors šiandien kitur

Nuvažiavote remontuoti Audi automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Audi automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Audi servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Audi automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

kiek kainuoja automobiliu remontas vilniuje

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Audi autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Audi automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Audi katalizatorius? Visi Audi variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Audi centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Tel: +370 647 61411

AUDI REMONTAS – KAINA

PRADEDAM!

Automobilio remonto kaina Vilniuje

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Audi servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos. Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą “saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Audi serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – “Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Audi remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Audi savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Audi automobilio taisymo pasiūlymą. Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Audi automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

UŽSIDEGĖ LEMPUTĖ SIMBOLIS?

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Audi variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Audi automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Audi auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

AUDI REMONTO STANDARTAS

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas remontas

Sugedo Audi autmobilis? Reikalingas Audi servisas? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Audi remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Audi remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

AUDI SERVISAS – CEO “AUTOVDC”

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

AUDI REMONTAS TĄ PAČIĄ DIENĄ

automobiliu servisas vilnius

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Audi automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h.

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Audi remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai. Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Audi variklistais, audi autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Audi remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

KONSULTACIJA NEMOKAMAI

registracija i autoservisa vilniuje internetu

Įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Audi automobilio trauka, galvojate ką daryti : “Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Audi automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo. Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Audi remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

REMONTO EKSPERTIZĖ

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Audi servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Ka daryti jei blogai suremontavo automobilį

Audi remontas ar valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Audi remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Audi mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Audi automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą. Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname “šiukšlėmis” To pasekoje “ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Audi markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Audi važiuoklės remontas Vilniuje

AUDI REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

P

REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Audi automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

AUDI SERVISAS – KAINOS:

Mūsų remontuojamų Audi automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Audi kompiuterinės diagnostikos metu.

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad “keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Audi Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Audi Rato montavimas nuo 2 €
Audi Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Audi Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Audi Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Audi Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Audi montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Audi Padangos remontas nuo 3-23 €
Audi Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Audi Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Audi Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Audi Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Audi Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Audi Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Audi Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Audi Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Audi Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Audi Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Audi Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Audi Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Audi Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Audi Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Audi Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Audi Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Audi Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Audi Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Audi Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Audi Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Audi Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Audi važiuoklės remontas

Audi Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Audi Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Audi Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Audi Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Audi Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Audi Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Audi Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Audi Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Audi Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Audi Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Audi Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Audi Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Audi Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Audi Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Audi Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Audi Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Audi Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Audi Granatos keitimas nuo 17-23 €
Audi Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Audi Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Audi Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Audi Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Audi Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Audi Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Audi Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Audi Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Audi stabdžių remontas

Audi Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Audi Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Audi Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Audi Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Audi Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Audi Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Audi Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Audi Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Audi Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Audi Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Audi Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Audi Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Audi Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Audi Suporto remontas nuo 15-73 €
Audi Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Audi automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Audi Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Audi Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Audi Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Audi Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Audi HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Audi Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Audi Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Audi Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Audi Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Audi Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Audi Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Audi Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Audi Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Audi Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Audi Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Audi Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Audi Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Audi Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Audi Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Audi Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Audi Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Audi Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Audi Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Audi Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Audi Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Audi duslintuvo remontas

Audi Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Audi Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Audi Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Audi Gofros keitimas nuo 20 €
Audi Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Audi Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Audi aušinimo sistemos remontas

Audi ermostato keitimas nuo 12-35 €
Audi Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Audi Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Audi Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Audi Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Audi Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Audi sankabos remontas / keitimas

Audi Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Audi sankabos keitimas nuo 15 €
Audi Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Audi Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Audi Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Audi Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Audi Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Audi Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Audi Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Audi Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Audi Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Audi Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Audi Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Audi Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Audi Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Audi kardaninio veleno keitimas restauravimas

Audi Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Audi Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Audi Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Audi Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Audi autoelektrikas – paslaugos

Audi Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Audi Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Audi Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €
Audi Generatoriaus remontas nuo 20 €
Audi Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Audi Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Audi Starterio remontas nuo 20 €
Audi Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Audi Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Audi Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Audi Žibinto keitimas nuo 12 €
Audi Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Audi Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Audi Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Audi Saugiklio keitimas nuo 2 €
Audi Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Audi Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Audi Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Audi Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Audi Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 €
Audi Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Audi Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Audi Audio aparatūros pajungimas nuo 12 €
Audi Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Audi Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

KOKIUS AUDI MODELIUS REMONTUOJAME:

Audi 80 serviso centras

 • Audi 80 IV (89,89Q,8A) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi 80 V (8C,B4) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi 80 V Avant (8C,B4) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi 90 serviso centras

 • Audi 90 (89,89Q,8A) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi A2 serviso centras

 • Audi A2 (8Z) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi A3 serviso centras

 • Audi A3 (8L) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A3 (8P) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A3 Cabriolet remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A3 Sportback (8P) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi A4 serviso centras

 • Audi A4 (8D,B5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A4 (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A4 (B8) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A4 Avant (8D,B5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A4 Avant (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A4 Avant (B8) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A4 Cabriolet (8H,QB6) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi A5 serviso centras

 • Audi A5 remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi A6 serviso centras

 • Audi A6 (4A,C4) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A6 (4B,C5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A6 (4F,C6) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A6 Avant (4A,C4) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A6 Avant (4B,C5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A6 Avant (4F,C6) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi A8 serviso centras

 • Audi A8 (4E) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A8 (D2) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A8 Long (4E) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi A8 Long (D2) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi Allroad serviso centras

 • Audi A6 allroad quattro (4F,C6) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi Allroad (4B,C5) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi Cabriolet serviso centras

 • Audi Cabriolet (89)

Audi Coupe serviso centras

 • Audi Coupe (89,8B) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi Q5 serviso centras

 • Audi Q5 remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi Q7 serviso centras

 • Audi Q7 remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi R8 serviso centras

 • Audi R8 remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi RS4 serviso centras

 • Audi RS4 Avant remontas ir diagnostika – Vilnius Audi RS4 Avant (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius Audi RS4 Cabrio (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius Audi RS4 Salon (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi RS6 serviso centras

 • Audi RS6 (4B,C5) remontas ir diagnostika –
 • Vilnius Audi RS6 Avant (4B,C5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi RS6 Avant (4F,C6) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi S2 serviso centras

 • Audi S2 Avant remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S2 Coupe remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi S3 serviso centras

 • Audi S3 (8L) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S3 (8P) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S3 Sportback (8P) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi S4 serviso centras

 • Audi S4 (4A,C4) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S4 (8D,B5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S4 (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S4 Avant (8D,B5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S4 Avant (8E) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S4 Cabriolet remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi S5 serviso centras

 • Audi S5 remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi S6 serviso centras

 • Audi S6 (4A,C4) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S6 (4B,C5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S6 (4F,C6) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S6 Avant (4A,C4) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S6 Avant (4B,C5) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S6 Avant (4F,C6) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi S8 serviso centras Audi S8 (4E) remontas ir diagnostika – Vilnius

Audi TT serviso centras

 • Audi TT (8N) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi TT (PQ35,PQ46) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • Audi TT Roadster (8N) remontas ir diagnostika – Vilnius
 • ,Audi TT Roadster (PQ35,36 remontas ir diagnostika – Vilnius

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Tel: +370 647 61411

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

katalizatoriai duslintuvai vilnius
autoelektrikai vilniuje
dpf filtrai vilnius
egr voztuvo is[programavimas vilnius
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS