PEUGEOT SERVISAS VILNIUS +3

Peugeot automobilių servisas Vilniuje. Originali Peugeot diagnostikos įranga. Peugeot automobilių patikra prieš pirkimą. Peugeot elektrikas. Peugeot variklių remontas ir diagnostika. Peugeot pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Peugeot serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

peugeot centras servisas vilniuje remontas diagnostika

REGISTRACIJA PEUGEOT REMONTUI

Sugedo Peugeot automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Peugeot centras.

Kitoks Peugeot automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Peugeot automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Peugeot modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Peugeot automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Peugeot automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Peugeot automobilio problemą – ar tai būtų Peugeot elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Peugeot automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Peugeot diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Peugeot automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Peugeot diagnostika Vilniuje

Registruokitės Peugeot automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Peugeot automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Peugeot diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Peugeot diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Peugeot diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Peugeot gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Peugeot automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Peugeot automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Peugeot elektros gedimas, ar bus reikalingas Peugeot variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Peugeot grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Peugeot servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Peugeot automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Peugeot autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Peugeot modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Peugeot automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Peugeot variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Peugeot automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Peugeot katalizatorius? Visi Peugeot variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Peugeot centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Peugeot remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Peugeot servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Peugeot serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Peugeot remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Peugeot savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Peugeot automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Peugeot automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Peugeot diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Peugeot variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Peugeot automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Peugeot auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Peugeot remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Peugeot remontas

Sugedo Peugeot autmobilis? Reikalingas Peugeot servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Peugeot remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Peugeot remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO Peugeot SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Peugeot automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Peugeot autoservisas Kaune ir Peugeot servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Peugeot remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Peugeot variklistais, Peugeot autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Peugeot remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Peugeot remonto klausimais

Peugeot įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Peugeot automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Peugeot automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Peugeot gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Peugeot remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Peugeot auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Peugeot servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Peugeot remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Peugeot remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Peugeot mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Peugeot automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Peugeot specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Peugeot autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Peugeot markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Peugeot važiuoklės remontas Vilniuje

Peugeot REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Peugeot remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Peugeot REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Peugeot automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Peugeot remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Peugeot automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Peugeot kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Peugeot remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Peugeot Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Peugeot Rato montavimas nuo 2 €
Peugeot Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Peugeot Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Peugeot Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Peugeot Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Peugeot montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Peugeot Padangos remontas nuo 3-23 €
Peugeot Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Peugeot Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Peugeot Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Peugeot Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Peugeot Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Peugeot Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Peugeot Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Peugeot Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Peugeot Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Peugeot Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Peugeot Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Peugeot Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Peugeot Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Peugeot Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Peugeot Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Peugeot Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Peugeot Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Peugeot Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Peugeot Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Peugeot Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Peugeot Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Peugeot važiuoklės remontas

Peugeot Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Peugeot Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Peugeot Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Peugeot Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Peugeot Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Peugeot Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Peugeot Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Peugeot Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Peugeot Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Peugeot Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Peugeot Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Peugeot Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Peugeot Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Peugeot Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Peugeot Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Peugeot Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Peugeot Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Peugeot Granatos keitimas nuo 17-23 €
Peugeot Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Peugeot Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Peugeot Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Peugeot Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Peugeot Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Peugeot Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Peugeot Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Peugeot Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Peugeot stabdžių remontas

Peugeot Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Peugeot Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Peugeot Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Peugeot Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Peugeot Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Peugeot Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Peugeot Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Peugeot Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Peugeot Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Peugeot Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Peugeot Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Peugeot Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Peugeot Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Peugeot Suporto remontas nuo 15-73 €
Peugeot Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Peugeot automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Peugeot Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Peugeot Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Peugeot Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Peugeot Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Peugeot HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Peugeot Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Peugeot Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Peugeot Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Peugeot Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Peugeot Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Peugeot Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Peugeot Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Peugeot Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Peugeot Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Peugeot Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Peugeot Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Peugeot Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Peugeot Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Peugeot Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Peugeot Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Peugeot Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Peugeot Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Peugeot Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Peugeot Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Peugeot Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Peugeot duslintuvo remontas

Peugeot Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Peugeot Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Peugeot Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Peugeot Gofros keitimas nuo 20 €
Peugeot Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Peugeot Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Peugeot katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Peugeot dpf suodžių filtras nuo 150,-

Peugeot aušinimo sistemos remontas

Peugeot termostato keitimas nuo 12-35 €
Peugeot Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Peugeot Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Peugeot Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Peugeot Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Peugeot Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Peugeot sankabos remontas / keitimas

Peugeot Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Peugeot sankabos keitimas nuo 15 €
Peugeot Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Peugeot Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Peugeot Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Peugeot Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Peugeot Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Peugeot Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Peugeot Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Peugeot Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Peugeot Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Peugeot Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Peugeot Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Peugeot Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Peugeot Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Peugeot kardaninio veleno keitimas restauravimas

Peugeot Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Peugeot Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Peugeot Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Peugeot Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Peugeot autoelektrikas – paslaugos

Peugeot Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Peugeot Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Peugeot Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Peugeot autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Peugeot Generatoriaus remontas nuo 20 €
Peugeot Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Peugeot Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Peugeot Starterio remontas nuo 20 €
Peugeot Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Peugeot Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Peugeot Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Peugeot Žibinto keitimas nuo 12 €
Peugeot Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Peugeot Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Peugeot Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Peugeot Saugiklio keitimas nuo 2 €
Peugeot Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Peugeot Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Peugeot Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Peugeot Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Peugeot raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Peugeot Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Peugeot Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Peugeot Peugeoto aparatūros pajungimas nuo 12 €
Peugeot Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Peugeot Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Peugeot variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Peugeot tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Peugeot variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Peugeot variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Peugeot variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Peugeot pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Peugeot automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Peugeot variklyje arba dega Peugeot aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Peugeot variklyje
 9. Peugeot variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Peugeot katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Peugeot pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Peugeot automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Peugeot Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Peugeot tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Peugeot variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Peugeot variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Peugeot automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Peugeot variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Peugeot variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Peugeot Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Peugeot išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Peugeot kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Peugeot išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Peugeot turbina
 27. Jeigu reikalingas Peugeot turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Peugeot velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Peugeot dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Peugeot tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Peugeot variklio
 33. Užvedant šaltą Peugeot variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Peugeot salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Peugeot Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Peugeot variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Peugeot dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Peugeot variklis nereaguoja į gazo pedalo paspPeugeotmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Peugeot variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Peugeot variklis kalena
 43. Jeigu Peugeot variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Peugeot pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Peugeot variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Peugeot variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Peugeot variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Peugeot velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Peugeot antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Peugeot variklis ryja tepalus
 53. Peugeot variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Peugeot variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Peugeot netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Peugeot variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Peugeot turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Peugeot turbinos geometrijos valdymo pūslę

Peugeot elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Peugeot automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Peugeot garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Peugeot automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Peugeot tachometras
 6. Jeigu dega Peugeot akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Peugeot spidometras
 8. Jeigu tiksi Peugeot posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Peugeot Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Peugeot variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Peugeot pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Peugeot žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Peugeot prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Peugeot automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Peugeot automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Peugeot trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Peugeot dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Peugeot imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Peugeot lempų
 20. Rodo Peugeot liambda zondo klaidą
 21. Dega Peugeot padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Peugeot veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Peugeot automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Peugeot starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Peugeot ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Peugeot akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Peugeot automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Peugeot kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Peugeot antena negPeugeot bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Peugeot variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Peugeot atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Peugeot stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Peugeot ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Peugeot posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Peugeot automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Peugeot ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Peugeot tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Peugeot galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Peugeot oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Peugeot garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Peugeot išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Peugeot navigacija
 44. Neveikia Peugeot automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Peugeot automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Peugeot automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Peugeot lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Peugeot automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Peugeot automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Peugeot automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Peugeot posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Peugeot radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Peugeot navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Peugeot prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Peugeot parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Peugeot durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Peugeot lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Peugeot Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Peugeot automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Peugeot kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Peugeot Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Peugeot diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Peugeot garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Peugeot automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Peugeot kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Peugeot nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Peugeot REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

TIK ŠIŲ PEUGEOT AUTOMOBILIŲ REMONTAS VILNIUJE

Peugeot 1007 automobilių remontas
Peugeot 1007 1.4 HDi (70 Hp) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 1007 1.4 i (75 Hp) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 1007 1.6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Peugeot 106 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 106 1.1 Sketch (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 106 1.1 Sketch (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 106 1.4 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 106 1.4 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 106 1.5 D (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 106 1.5 D (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 106 1.6 GTi (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Peugeot 205 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 205 1.4 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 205 1.4 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 205 1.8 D (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 205 1.8 D (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Peugeot 206 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 206 1.4 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 1.4 Sedan remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 1.6 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 1.6 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 1.9 D (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 1.9 D (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 2.0 S16/GTi (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 2.0 S16/GTi (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 Escapade 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 Escapade 2.0 HDi remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 RC remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 S16 1.6 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 S16 1.9 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 S16 1.9 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 S16 2.0 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 S16 2.0 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XR 1.6 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XR 1.6 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XR 1.6 presance (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XR 1.6 presance(5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XR 1.9 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XR 1.9 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XR 1.9 presance (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XR 1.9 presance (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XR 2.0 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XR 2.0 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XR 2.0 presance (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XR 2.0 presance (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XS 1.1 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XS 1.4 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XS 1.6 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XS 1.9 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 206 XS 2.0 16V (3durų)
Peugeot 206 XT 1.1 (3durų)
Peugeot 206 XT 1.1 (5durų)
Peugeot 206 XT 1.4 (3durų)
Peugeot 206 XT 1.4 (5durų)
Peugeot 206 XT 1.6 (3durų)
Peugeot 206 XT 1.6 (5durų)
Peugeot 206 XT 1.9 (3durų)
Peugeot 206 XT 1.9 (5durų)
Peugeot 206 XT 2.0 (3durų)
Peugeot 206 XT 2.0 (5durų)
Peugeot 206cc 1.6
Peugeot 206cc 2.0

Peugeot 207 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 207 1.4 16V remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 207 1.4 8V remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 207 CC 1.6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 207 CC 1.6 16V THP remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Peugeot 306 Break 1.4 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 306 Break 1.6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Break 1.8 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Break 1.8 16V remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Break 1.9 D remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Break 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Break 2.0 HDi remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Cabrio 1.6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Cabrio 1.8 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Cabrio 1.8 16V remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Cabrio 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 1.4 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 1.4 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 1.6 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 1.6 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 1.8 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 1.8 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 1.8 16V (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 1.8 16V (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 1.9 D (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 1.9 D (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 2.0 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 2.0 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 306 Hatchbak 2.0 GTi (3durų)
Peugeot 306 Hatchbak 2.0 GTi (5durų)
Peugeot 306 Hatchbak 2.0 HDi (3durų)
Peugeot 306 Hatchbak 2.0 HDi (5durų)
Peugeot 306 HDI Break
Peugeot 306 Sedan 1.4
Peugeot 306 Sedan 1.6
Peugeot 306 Sedan 1.8
Peugeot 306 Sedan 1.8 16V
Peugeot 306 Sedan 1.9 D
Peugeot 306 Sedan 2.0

Peugeot 307 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 307 1,6 XR remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 307 1.6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 307 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 307 2.0 D remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 307 CC remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 307 SW 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 405 GLX remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Peugeot 406 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 406 Break 1.8 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 Break 1.9 TD (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 Break 2.0 HDi (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 Break 2.0 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 Break 2.9 V6 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 Coupe 2.9 V6 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 Cupe 2.0 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 Sedan 1.9 TD (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 Sedan 2.9 V6 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 SR 1.8 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 SR 1.8 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 SR 2.0 HDi SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 SR 2.0 HDi (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 SR 2.0 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 SR 2.0 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 SR 3.0 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 SR 3.0 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 ST 1.8 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 ST 1.8 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 ST 2.0 HDi SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 ST 2.0 HDi (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 ST 2.0 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 ST 2.0 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 ST 3.0 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 ST 3.0 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 SV 1.8 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 406 SV 1.8 (8RFV)
Peugeot 406 SV 2.0 HDi SW (8RFV)
Peugeot 406 SV 2.0 HDi (8RFV)
Peugeot 406 SV 2.0 SW (8RFV)
Peugeot 406 SV 2.0 (8RFV)
Peugeot 406 SV 3.0 SW (8RFV)
Peugeot 406 SV 3.0 (8RFV)

Peugeot 407 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 407 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 407 3.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 407 SW 2.2 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 605 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Peugeot 605 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 605 2.0 turbo remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 605 2.1 TD remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 605 2.4 TD remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 605 2.9 V6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Peugeot 607 2.2 24V automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 607 3.0 V6/24V remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Peugeot 806 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 806 1.8 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 806 1.9 TD remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 806 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 806 2.0 turbo remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 806 2.1 TD remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot 807 2.0 16V remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Peugeot Boxer automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot Boxer remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot Hoggar remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Peugeot Partner automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot Partner 1.1 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot Partner 1.1 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot Partner 1.4 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot Partner 1.4 (5durų)remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot Partner 1.8 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot Partner 1.8 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot Partner 1.8 4×2 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot Partner 1.8 D (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot Partner 1.8 D (5durų)
Peugeot Partner 1.9 D (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot Partner 1.9 D (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot Partner 1.9 D 4×2 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
Peugeot Partner 1.9 D 4×2 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Registracija +37063145090