FIAT SERVISAS VILNIUS +3

Fiat automobilių servisas Vilniuje. Originali Fiat diagnostikos įranga. Fiat automobilių patikra prieš pirkimą. Fiat elektrikas. Fiat variklių remontas ir diagnostika. Fiat pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Fiat serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

Fiat servisas vilnius remontas patikra diagnostika vdc

REGISTRACIJA FIAT REMONTUI

Sugedo Fiat automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Fiat centras.

Kitoks Fiat automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Fiat automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Fiat modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Fiat automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Fiat automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Fiat automobilio problemą – ar tai būtų Fiat elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Fiat automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Fiat diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Fiat automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteFiato valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Fiat diagnostika Vilniuje

Registruokitės Fiat automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Fiat automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Fiat diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Fiat diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Fiat diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Fiat gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Fiat automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Fiat automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Fiat elektros gedimas, ar bus reikalingas Fiat variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Fiat grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Fiat servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Fiat automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Fiat autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Fiat modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Fiat automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Fiat variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Fiat automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Fiat katalizatorius? Visi Fiat variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Fiat centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Fiat remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Fiat servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Fiat serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Fiat remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Fiat savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Fiat automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Fiat automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Fiat diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Fiat variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Fiat automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Fiat auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Fiat remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Fiat remontas

Sugedo Fiat autmobilis? Reikalingas Fiat servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Fiat remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Fiat remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO Fiat SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Fiat automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Fiat autoservisas Kaune ir Fiat servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Fiat remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Fiat variklistais, Fiat autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Fiat remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Fiat remonto klausimais

Fiat įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Fiat automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Fiat automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Fiat gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Fiat remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Fiat auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Fiat servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Fiat remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Fiat remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Fiat mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Fiat automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Fiat specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Fiat autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Fiat markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Fiat važiuoklės remontas Vilniuje

Fiat REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Fiat remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Fiat REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Fiat automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Fiat remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Fiat automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Fiat kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Fiat remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Fiat Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Fiat Rato montavimas nuo 2 €
Fiat Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Fiat Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Fiat Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Fiat Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Fiat montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Fiat Padangos remontas nuo 3-23 €
Fiat Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Fiat Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Fiat Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Fiat Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Fiat Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Fiat Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Fiat Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Fiat Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Fiat Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Fiat Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Fiat Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Fiat Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Fiat Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Fiat Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Fiat Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Fiat Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Fiat Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Fiat Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Fiat Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Fiat Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Fiat Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Fiat važiuoklės remontas

Fiat Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Fiat Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Fiat Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Fiat Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Fiat Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Fiat Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Fiat Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Fiat Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Fiat Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Fiat Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Fiat Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Fiat Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Fiat Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Fiat Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Fiat Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Fiat Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Fiat Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Fiat Granatos keitimas nuo 17-23 €
Fiat Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Fiat Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Fiat Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Fiat Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Fiat Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Fiat Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Fiat Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Fiat Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Fiat stabdžių remontas

Fiat Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Fiat Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Fiat Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Fiat Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Fiat Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Fiat Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Fiat Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Fiat Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Fiat Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Fiat Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Fiat Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Fiat Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Fiat Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Fiat Suporto remontas nuo 15-73 €
Fiat Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Fiat automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Fiat Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Fiat Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Fiat Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Fiat Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Fiat HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Fiat Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Fiat Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Fiat Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Fiat Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Fiat Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Fiat Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Fiat Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Fiat Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Fiat Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Fiat Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Fiat Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Fiat Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Fiat Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Fiat Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Fiat Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Fiat Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Fiat Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Fiat Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Fiat Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Fiat Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Fiat duslintuvo remontas

Fiat Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Fiat Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Fiat Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Fiat Gofros keitimas nuo 20 €
Fiat Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Fiat Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Fiat katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Fiat dpf suodžių filtras nuo 150,-

Fiat aušinimo sistemos remontas

Fiat termostato keitimas nuo 12-35 €
Fiat Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Fiat Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Fiat Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Fiat Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Fiat Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Fiat sankabos remontas / keitimas

Fiat Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Fiat sankabos keitimas nuo 15 €
Fiat Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Fiat Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Fiat Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Fiat Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Fiat Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Fiat Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Fiat PirFiato veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Fiat Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Fiat Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Fiat Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Fiat Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Fiat Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Fiat Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Fiat kardaninio veleno keitimas restauravimas

Fiat Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Fiat Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Fiat Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Fiat Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Fiat autoelektrikas – paslaugos

Fiat Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Fiat Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Fiat Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Fiat autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Fiat Generatoriaus remontas nuo 20 €
Fiat Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Fiat Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Fiat Starterio remontas nuo 20 €
Fiat Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Fiat Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Fiat Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Fiat Žibinto keitimas nuo 12 €
Fiat Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Fiat Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Fiat Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Fiat Saugiklio keitimas nuo 2 €
Fiat Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Fiat Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Fiat Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Fiat Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Fiat raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Fiat Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Fiat Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Fiat Fiato aparatūros pajungimas nuo 12 €
Fiat Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Fiat Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Fiat variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Fiat tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Fiat variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Fiat variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Fiat variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Fiat pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Fiat automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Fiat variklyje arba dega Fiat aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Fiat variklyje
 9. Fiat variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Fiat katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Fiat pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Fiat automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Fiat Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Fiat tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Fiat variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Fiat variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Fiat automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Fiat variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Fiat variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Fiat Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Fiat išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Fiat kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Fiat išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Fiat turbina
 27. Jeigu reikalingas Fiat turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Fiat velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Fiat dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Fiat tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Fiat variklio
 33. Užvedant šaltą Fiat variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Fiat salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Fiat Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Fiat variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Fiat dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Fiat variklis nereaguoja į gazo pedalo paspFiatmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Fiat variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Fiat variklis kalena
 43. Jeigu Fiat variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Fiat pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Fiat variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Fiat variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Fiat variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Fiat velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Fiat antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Fiat variklis ryja tepalus
 53. Fiat variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Fiat variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Fiat netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Fiat variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Fiat turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Fiat turbinos geometrijos valdymo pūslę

Fiat elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Fiat automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Fiat garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Fiat automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Fiat tachometras
 6. Jeigu dega Fiat akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Fiat spidometras
 8. Jeigu tiksi Fiat posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Fiat Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Fiat variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Fiat pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Fiat žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Fiat prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Fiat automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Fiat automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Fiat trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Fiat dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Fiat imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Fiat lempų
 20. Rodo Fiat liambda zondo klaidą
 21. Dega Fiat padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Fiat veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Fiat automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Fiat starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Fiat ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Fiat akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Fiat automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Fiat kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Fiat antena negFiat bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Fiat variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Fiat atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Fiat stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Fiat ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Fiat posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Fiat automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Fiat ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Fiat tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Fiat galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Fiat oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Fiat garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Fiat išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Fiat navigacija
 44. Neveikia Fiat automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Fiat automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Fiat automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Fiat lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Fiat automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Fiat automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Fiat automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Fiat posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Fiat radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Fiat navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Fiat prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Fiat parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Fiat durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Fiat lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Fiat Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Fiat automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Fiat kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Fiat Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Fiat diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Fiat garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Fiat automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Fiat kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Fiat nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Fiat REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

FIAT REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

Fiat Brava / Bravo Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Brava 1.4 12V 182 Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Brava 1.8 16V 182 Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Brava 1.9 Dyzelis JTD (65arklio galių) (182) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Brava 100 SX / HSX (182) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Brava 115 ELX 182 Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Brava 80 SX / HSX (182) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Brava TD 100 SX (101arklio galių) (182) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Brava TD 75 SX (75arklio galių) (182) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Bravo 1.4 12V (182)Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Bravo 1.9 Dyzelis JTD (65arklio galių) (182) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Bravo 100 SX (182) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Bravo 115 GT (182) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Bravo 155 HGT (182) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Bravo 80 SX (182) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Bravo TD 100 SX (101arklio galių) (182) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Bravo TD 75 SX (75arklio galių) (182) Remontas ir diagnostika Vilniuje

Fiat Cinquecento Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Cinquecento S/SX 170 Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Cinquecento Sporting 170 Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Cinquecento Remontas ir diagnostika Vilniuje

Fiat Coupe Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Coupe 1.8 (175) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Coupe 2.0 (154arklio galių) (175) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Coupe 2.0 16V Turbo (175) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Coupe 2.0 16V (175) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Coupe 2.0Turbo (175) Remontas ir diagnostika Vilniuje

Fiat Croma Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Croma 2.0i.e. S 16V (154) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Croma 2.0i.e. (154) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Croma 2.2 Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Croma 2.5 TD S (154) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Croma 2.5 V6 (154) Remontas ir diagnostika Vilniuje

Fiat doblo Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Doblo 1.2 223 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Doblo 1.6 16V 223 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Doblo 1.9 Dyzelis JTD ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj

FIAT Ducato 2.0 (230) Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Grande Punto 1.2 8V ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Grande Punto 1.3 MultiJet ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Grande Punto 1.4 16V ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Grande Punto 1.4 8V ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 8V ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Idea 1.4 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Linea 1.3 MultiJet ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Linea 1.4 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Linea 1.4 T-Jet

Fiat Marea Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Marea 1.4 12V (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea 1.6 16V ELX (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea 1.6 16V SX (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea 1.8 16V (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea 1.9 Dyzelis JTD (75arklio galių) (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea 100 ELX /HLX (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea 100 SX /ELX (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea 2.0 155 HLX (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea 2.4 Dyzelis JTD (124arklio galių) (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea Dyzelis JTD 100 SX/ELX (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea Weekend 1.4 12V (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea Weekend 100 SX (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea Weekend 115 ELX (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea Weekend 155 HLX (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea Weekend 2.4 Dyzelis JTD (124arklio galių) (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea Weekend Dyzelis JTD 105 (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Marea Weekend Dyzelis JTD 75 (185) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj

Fiat Multipla Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Multipla 1.6 SX (186) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Multipla 1.9 Dyzelis JTD SX (186) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj

FIAT Palio 1.0 EDX Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Palio 1.2 ED (5dr) (178) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Palio 1.4 178BX ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Palio 1.5 (178) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Palio 1.6 (178) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Palio Weekend 1.2 (178) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Palio Weekend 1.5 (178) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Palio Weekend 1.6 (178) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Palio Weekend 1.7 TD (178) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj

FIAT Panda 1.1 Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Panda 1.2 (2003) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Panda 900 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Panda Selecta CLX ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Panda Treking 4×4 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj

FIAT Punto 1.1 Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Punto 1.1 (5dr) (190) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 1.2 (3dr) (60arklio galių) (190) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 1.2 (3dr) (73arklio galių) (190) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 1.2 (5dr) (60arklio galių) (190) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 1.2 (5dr) (73arklio galių) (190) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 1.2 16V (3dr) (190) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 1.2 16V (5dr) (190) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 1.4 GT (3dr) (190) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 1.7 TD (3dr) (63arklio galių) (190) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 1.7 TD (3dr) (69arklio galių) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 1.7 TD (5dr) (63arklio galių) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 1.7 TD (5dr) (69arklio galių) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 55 S ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 60 SX ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 60 SX Selecta ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 75 SX ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto 90 ELX ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto Cabrio 60 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto Cabrio 85 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto Cabrio ELX ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto Cabrio S ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Punto Gk ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj

FIAT Seicento Sita / Siena Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Siena 1.0 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Siena 1.5 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj

Fiat stilo Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Stilo 1.6 (3dr) (192) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Stilo 1.6 (5dr) (192) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Stilo Multi Wagon1.6 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj

FIAT Tempra 1.4i Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Tempra 1.6 i.e.S (75arklio galių)
FIAT Tempra 1.6 i.e.S (90arklio galių)
FIAT Tempra 1.8 i.e.SX
FIAT Tempra 1.9 TD S
FIAT Tempra 2.0
FIAT Tempra 2.0 16V
FIAT Tempra SW 1.6 i.e. S (75arklio galių)
FIAT Tempra SW 1.6 i.e. S (90arklio galių)
FIAT Tempra SW 1.8 i.e. SX
FIAT Tempra SW 1.9 TDS

Fiat Ulysse Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Ulysse 1.8 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Ulysse 1.9 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Ulysse 1.9 TD S ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Ulysse 2.0 ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Ulysse 2.0 Turbo ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Ulysse 2.1 TD ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj

Fiat Uno Remontas ir diagnostika Vilniuje
FIAT Uno 45
FIAT Uno 70
FIAT Uno Mile 1.4 (69arklio galių) ir variklio remontas bei diagnostika Vilniuj
FIAT Uno Mille (3dr)
FIAT Uno Mille (3dr)
FIAT Uno Mille (5dr)
FIAT Uno Mille (5dr)
FIAT Uno Mille SX (3dr)
FIAT Uno Mille SX (5dr)

Registracija +37063145090