MAZDA SERVISAS VILNIUS +3

Mazda automobilių servisas Vilniuje. Originali Mazda diagnostikos įranga. Mazda automobilių patikra prieš pirkimą. Mazda elektrikas. Mazda variklių remontas ir diagnostika. Mazda pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Mazda serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

Mazda servisas vilnius remontas patikra diagnostika vdc

REGISTRACIJA MAZDA REMONTUI

Sugedo Mazda automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Mazda centras.

Kitoks Mazda automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Mazda automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Mazda modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Mazda automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Mazda automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Mazda automobilio problemą – ar tai būtų Mazda elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Mazda automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Mazda diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Mazda automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteMazdao valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Mazda diagnostika Vilniuje

Registruokitės Mazda automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Mazda automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Mazda diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Mazda diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Mazda diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Mazda gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Mazda automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Mazda automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Mazda elektros gedimas, ar bus reikalingas Mazda variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Mazda grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Mazda servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Mazda automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Mazda autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Mazda modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Mazda automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Mazda variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Mazda automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Mazda katalizatorius? Visi Mazda variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Mazda centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Mazda remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Mazda servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Mazda serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Mazda remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Mazda savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Mazda automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Mazda automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Mazda diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Mazda variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Mazda automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Mazda auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Mazda remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Mazda remontas

Sugedo Mazda autmobilis? Reikalingas Mazda servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Mazda remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Mazda remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO MAZDA SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Mazda automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Mazda autoservisas Kaune ir Mazda servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Mazda remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Mazda variklistais, Mazda autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Mazda remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Mazda remonto klausimais

Mazda įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Mazda automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Mazda automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Mazda gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Mazda remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Mazda auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Mazda servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Mazda remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Mazda remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Mazda mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Mazda automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Mazda specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Mazda autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Mazda markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Mazda važiuoklės remontas Vilniuje

Mazda REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Mazda remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Mazda REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Mazda automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Mazda remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Mazda automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Mazda kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Mazda remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Mazda Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Mazda Rato montavimas nuo 2 €
Mazda Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Mazda Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Mazda Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Mazda Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Mazda montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Mazda Padangos remontas nuo 3-23 €
Mazda Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Mazda Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Mazda Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Mazda Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Mazda Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Mazda Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Mazda Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Mazda Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Mazda Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Mazda Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Mazda Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Mazda Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Mazda Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Mazda Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Mazda Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Mazda Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Mazda Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Mazda Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Mazda Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Mazda Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Mazda Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Mazda važiuoklės remontas

Mazda Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Mazda Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Mazda Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Mazda Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Mazda Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Mazda Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Mazda Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Mazda Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Mazda Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Mazda Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Mazda Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Mazda Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Mazda Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Mazda Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Mazda Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Mazda Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Mazda Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Mazda Granatos keitimas nuo 17-23 €
Mazda Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Mazda Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Mazda Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Mazda Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Mazda Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Mazda Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Mazda Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Mazda Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Mazda stabdžių remontas

Mazda Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Mazda Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Mazda Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Mazda Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Mazda Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Mazda Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Mazda Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Mazda Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Mazda Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Mazda Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Mazda Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Mazda Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Mazda Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Mazda Suporto remontas nuo 15-73 €
Mazda Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Mazda automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Mazda Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Mazda Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Mazda Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Mazda Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Mazda HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Mazda Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Mazda Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Mazda Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Mazda Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Mazda Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Mazda Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Mazda Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Mazda Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Mazda Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Mazda Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Mazda Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Mazda Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Mazda Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Mazda Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Mazda Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Mazda Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Mazda Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Mazda Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Mazda Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Mazda Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Mazda duslintuvo remontas

Mazda Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Mazda Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Mazda Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Mazda Gofros keitimas nuo 20 €
Mazda Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Mazda Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Mazda katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Mazda dpf suodžių filtras nuo 150,-

Mazda aušinimo sistemos remontas

Mazda termostato keitimas nuo 12-35 €
Mazda Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Mazda Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Mazda Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Mazda Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Mazda Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Mazda sankabos remontas / keitimas

Mazda Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Mazda sankabos keitimas nuo 15 €
Mazda Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Mazda Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Mazda Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Mazda Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Mazda Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Mazda Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Mazda PirMazdao veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Mazda Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Mazda Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Mazda Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Mazda Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Mazda Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Mazda Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Mazda kardaninio veleno keitimas restauravimas

Mazda Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Mazda Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Mazda Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Mazda Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Mazda autoelektrikas – paslaugos

Mazda Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Mazda Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Mazda Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Mazda autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Mazda Generatoriaus remontas nuo 20 €
Mazda Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Mazda Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Mazda Starterio remontas nuo 20 €
Mazda Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Mazda Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Mazda Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Mazda Žibinto keitimas nuo 12 €
Mazda Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Mazda Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Mazda Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Mazda Saugiklio keitimas nuo 2 €
Mazda Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Mazda Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Mazda Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Mazda Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Mazda raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Mazda Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Mazda Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Mazda Mazdao aparatūros pajungimas nuo 12 €
Mazda Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Mazda Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Mazda variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Mazda tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Mazda variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Mazda variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Mazda variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Mazda pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Mazda automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Mazda variklyje arba dega Mazda aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Mazda variklyje
 9. Mazda variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Mazda katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Mazda pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Mazda automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Mazda Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Mazda tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Mazda variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Mazda variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Mazda automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Mazda variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Mazda variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Mazda Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Mazda išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Mazda kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Mazda išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Mazda turbina
 27. Jeigu reikalingas Mazda turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Mazda velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Mazda dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Mazda tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Mazda variklio
 33. Užvedant šaltą Mazda variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Mazda salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Mazda Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Mazda variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Mazda dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Mazda variklis nereaguoja į gazo pedalo paspMazdamą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Mazda variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Mazda variklis kalena
 43. Jeigu Mazda variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Mazda pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Mazda variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Mazda variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Mazda variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Mazda velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Mazda antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Mazda variklis ryja tepalus
 53. Mazda variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Mazda variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Mazda netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Mazda variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Mazda turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Mazda turbinos geometrijos valdymo pūslę

Mazda elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Mazda automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Mazda garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Mazda automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Mazda tachometras
 6. Jeigu dega Mazda akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Mazda spidometras
 8. Jeigu tiksi Mazda posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Mazda Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Mazda variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Mazda pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Mazda žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Mazda prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Mazda automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Mazda automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Mazda trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Mazda dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Mazda imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Mazda lempų
 20. Rodo Mazda liambda zondo klaidą
 21. Dega Mazda padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Mazda veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Mazda automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Mazda starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Mazda ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Mazda akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Mazda automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Mazda kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Mazda antena negMazda bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Mazda variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Mazda atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Mazda stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Mazda ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Mazda posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Mazda automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Mazda ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Mazda tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Mazda galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Mazda oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Mazda garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Mazda išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Mazda navigacija
 44. Neveikia Mazda automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Mazda automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Mazda automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Mazda lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Mazda automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Mazda automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Mazda automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Mazda posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Mazda radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Mazda navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Mazda prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Mazda parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Mazda durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Mazda lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Mazda Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Mazda automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Mazda kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Mazda Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Mazda diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Mazda garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Mazda automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Mazda kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Mazda nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Mazda REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

Remontuojame tik šiuos modelius:

Mazda – 3 Hatchback Variants

Mazda – 3 Hatchback 1.5 SkyActiv V AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 3 Hatchback 2.0 SkyActiv R AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 3 Hatchback 2.0 SkyActiv R AT Soul Red remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 3 Hatchback 2.0 SkyActiv SPEED AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 3 Hatchback 2.0 SkyActiv SPEED AT Soul Red remontas diagnostika Centras Vilnius VDC

Mazda – 3 Sedan Variants

Mazda – 3 Sedan 1.5 SkyActiv V AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 3 Sedan 2.0 SkyActiv R AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 3 Sedan 2.0 SkyActiv R AT Soul Red remontas diagnostika Centras Vilnius VDC

Mazda – 2 Hatchback Variants

Mazda – 2 Hatchback 1.5 SkyActiv V+ AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 2 Hatchback 1.5 SkyActiv AT Midnight Edition remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 2 Sedan Variants remontas diagnostika Centras Vilnius VDC

Mazda – 2 Sedan 1.5 SkyActiv V+ AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 2 Sedan 1.5 SkyActiv R AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 2 Sedan 1.5 SkyActiv R AT (Soul Red) remontas diagnostika Centras Vilnius VDC

Mazda – 6 Sedan Variants

Mazda – 6 Sedan 2.5 SkyActiv-G AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 6 Sedan 2.5 SkyActiv-G AT Soul Red remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 6 Sedan 2.2 SkyActiv-D AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 6 Sports Wagon Variants remontas diagnostika Centras Vilnius VDC

Mazda – 6 Sports Wagon 2.5 SkyActiv-G AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – 6 Sports Wagon 2.5 SkyActiv-G AT Soul Red remontas diagnostika Centras Vilnius VDC

Mazda – CX-5 Variants

Mazda – CX-5 2.0 FWD Pro remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – CX-5 2.0 FWD Pro Soul Red Crystal remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – CX-5 2.5 AWD Sport remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – CX-5 2.5 AWD Sport Soul Red Crystal remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – CX-5 2.2 AWD Sport SkyActiv-D remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – CX-5 2.2 AWD Sport SkyActiv-D Soul Red Crystal remontas diagnostika Centras Vilnius VDC

Mazda – CX-9 Variants remontas diagnostika Centras Vilnius VDC

Mazda – CX-9 2.5 SkyActiv-Turbo Grand Touring AWD

Mazda – MX-5 Variants

Mazda – MX-5 2.0 MT
Mazda – MX-5 2.0 AT

Mazda – Laputa
Mazda – Laputa

Mazda – Savanna remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – Savanna remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – Carol remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – Carol remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – Millenia remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – Millenia remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – Xedos 6 remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – Xedos 6
Mazda – Tribute remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – Tribute car model
Mazda – CX-3 remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – CX-3 remontas diagnostika Centras Vilnius VDC

Mazda – CX-3 Variants

Mazda – CX-3 2.0 FWD 4×2 AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – CX-3 2.0 FWD Sport AT remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – CX-3 2.0 AWD Activ AT
Mazda – RX-8
Mazda – Atenza
Mazda – Axela
Mazda – MX-5 RF
Mazda – MX-5 RF Variants

– Mazda – MX-5 RF 2.0 AT
– Mazda – MX-5 RF 2.0 AT Premium

Mazda – Nagare
Mazda – Nagare
Mazda – Kiyora
Mazda – Kiyora
Mazda – Ryuga
Mazda – Ryuga
Mazda – Sassou
Mazda – Sassou
Mazda – Senku
Mazda – Senku
Mazda – Taiki
Mazda – Taiki
Mazda – Hakaze
Mazda – Hakaze
Mazda – Kabura
Mazda – Kabura
Mazda – Kazamai
Mazda – Kazamai
Mazda – Furai
Mazda – Furai
Mazda – Takeri
Mazda – Takeri
Mazda – Shinari
Mazda – Shinari
Mazda – Minagi
Mazda – Minagi
Mazda – Kaan
Mazda – Activehicle (1999)
Mazda – MX-5 Superlight (2009)
Mazda – MX-04 (1987)
Mazda – MX-03 (1985)
Mazda – MX-02 (1983)
Mazda – MV-X (1997)
Mazda – MS-X (1997)
Mazda – Miata Mono-Posto (1999)
Mazda – London Taxi (1993)
Mazda – Le Mans Prototype (1983)
Mazda – HR-X 2 (1993)
Mazda – HR-X (1991)
Mazda – Gissya (1991)
Mazda – CVS (1974)
Mazda – CU-X (1995)
Mazda – BU-X (1995)
Mazda – AZ550 (1989)
Mazda – MX-81 (1981)
Mazda – TD-R (1989)
Mazda – SW-X (1999)
Mazda – SU-V (1995)
Mazda – Secret Hideout (2001)
Mazda – RX-Evolv (1999)
Mazda – RX-500 (1970)
Mazda – RX-01 (1995)
Mazda – RX 87 (1967)
Mazda – Nextourer (1999)
Mazda – Neospace (1999)
Mazda – MX-Micro Sport (2004)
Mazda – MX-Flexa (2004)
Mazda – MX-Crossport (2005)
Mazda – MX Sportif (2003)
Mazda – MX Sport Tourier (2001)
Other Mazda – Models

Mazda – Bongo
Mazda – Bongo
Mazda – Familia
Mazda – Familia
Mazda – Capella
Mazda – Capella
Mazda – Verisa
Mazda – Verisa
Mazda – Porter
Mazda – Porter
Mazda – MX-6
Mazda – MX-6
Mazda – Ford Courier
Mazda – RX-2
Mazda – Navajo
Mazda – R360
Mazda – R100
Mazda – Familia Astina
Mazda – Roadpacer AP
Mazda – MXR-01
Mazda – Cronos
Mazda -speed3
Mazda – Sentia
Mazda – 737C
Mazda – 717C
Mazda – 121
Mazda – 323F
Mazda – Ford Laser
Mazda – Efini MS-8
Mazda – Autozam Revue
Mazda – Ford Festiva
Mazda – Rotary Pickup
Mazda – Sao Penza
Mazda – AZ-Wagon
Mazda – Biante
Mazda – Titan remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – Mazda -go
Mazda – 787B
Mazda – Premacy
Mazda – 757
Mazda – 727C
Mazda – Demio
Mazda – RX-8 Hydrogen RE
Mazda – Premacy Hydrogen RE Hybrid
Mazda – AZ-Offroad
Mazda – Persona
Mazda – 929
Mazda -3
Mazda – MPV remontas diagnostika Centras Vilnius VDC
Mazda – Nasim
Mazda – RX-792P
Mazda – MX-5 10th Anniversary Model
Mazda – RX-7
Mazda – MX-3
Mazda – B-Series
Mazda – RX-4
Mazda -6
Mazda – Mercury Tracer

Registracija +37063145090