NISSAN SERVISAS VILNIUS +3

Nissan automobilių servisas Vilniuje. Originali Nissan diagnostikos įranga. Nissan automobilių patikra prieš pirkimą. Nissan elektrikas. Nissan variklių remontas ir diagnostika. Nissan pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Nissan serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

REGISTRACIJA NISSAN REMONTUI

Sugedo Nissan automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Nissan centras.

Kitoks Nissan automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Nissan automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Nissan modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Nissan automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Nissan automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Nissan automobilio problemą – ar tai būtų Nissan elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Nissan automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Nissan diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Nissan automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteNissano valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Nissan diagnostika Vilniuje

Registruokitės Nissan automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Nissan automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Nissan diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Nissan diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Nissan diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Nissan gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Nissan automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Nissan automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Nissan elektros gedimas, ar bus reikalingas Nissan variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Nissan grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Nissan servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Nissan automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Nissan autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Nissan modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Nissan automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Nissan variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Nissan automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Nissan katalizatorius? Visi Nissan variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Nissan centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Nissan remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Nissan servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Nissan serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Nissan remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Nissan savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Nissan automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Nissan automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Nissan diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Nissan variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Nissan automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Nissan auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Nissan remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Nissan remontas

Sugedo Nissan autmobilis? Reikalingas Nissan servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Nissan remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Nissan remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO NISSAN SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Nissan automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Nissan autoservisas Kaune ir Nissan servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Nissan remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Nissan variklistais, Nissan autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Nissan remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Nissan remonto klausimais

Nissan įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Nissan automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Nissan automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Nissan gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Nissan remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Nissan auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Nissan servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Nissan remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Nissan remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Nissan mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Nissan automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Nissan specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Nissan autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Nissan markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Nissan važiuoklės remontas Vilniuje

Nissan REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Nissan remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Nissan REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Nissan automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Nissan remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Nissan automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Nissan kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Nissan remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Nissan Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Nissan Rato montavimas nuo 2 €
Nissan Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Nissan Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Nissan Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Nissan Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Nissan montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Nissan Padangos remontas nuo 3-23 €
Nissan Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Nissan Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Nissan Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Nissan Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Nissan Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Nissan Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Nissan Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Nissan Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Nissan Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Nissan Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Nissan Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Nissan Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Nissan Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Nissan Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Nissan Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Nissan Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Nissan Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Nissan Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Nissan Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Nissan Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Nissan Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Nissan važiuoklės remontas

Nissan Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Nissan Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Nissan Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Nissan Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Nissan Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Nissan Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Nissan Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Nissan Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Nissan Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Nissan Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Nissan Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Nissan Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Nissan Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Nissan Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Nissan Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Nissan Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Nissan Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Nissan Granatos keitimas nuo 17-23 €
Nissan Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Nissan Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Nissan Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Nissan Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Nissan Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Nissan Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Nissan Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Nissan Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Nissan stabdžių remontas

Nissan Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Nissan Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Nissan Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Nissan Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Nissan Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Nissan Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Nissan Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Nissan Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Nissan Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Nissan Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Nissan Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Nissan Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Nissan Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Nissan Suporto remontas nuo 15-73 €
Nissan Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Nissan automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Nissan Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Nissan Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Nissan Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Nissan Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Nissan HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Nissan Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Nissan Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Nissan Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Nissan Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Nissan Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Nissan Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Nissan Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Nissan Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Nissan Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Nissan Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Nissan Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Nissan Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Nissan Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Nissan Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Nissan Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Nissan Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Nissan Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Nissan Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Nissan Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Nissan Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Nissan duslintuvo remontas

Nissan Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Nissan Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Nissan Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Nissan Gofros keitimas nuo 20 €
Nissan Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Nissan Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Nissan katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Nissan dpf suodžių filtras nuo 150,-

Nissan aušinimo sistemos remontas

Nissan termostato keitimas nuo 12-35 €
Nissan Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Nissan Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Nissan Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Nissan Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Nissan Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Nissan sankabos remontas / keitimas

Nissan Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Nissan sankabos keitimas nuo 15 €
Nissan Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Nissan Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Nissan Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Nissan Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Nissan Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Nissan Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Nissan PirNissano veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Nissan Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Nissan Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Nissan Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Nissan Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Nissan Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Nissan Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Nissan kardaninio veleno keitimas restauravimas

Nissan Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Nissan Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Nissan Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Nissan Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Nissan autoelektrikas – paslaugos

Nissan Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Nissan Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Nissan Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Nissan autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Nissan Generatoriaus remontas nuo 20 €
Nissan Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Nissan Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Nissan Starterio remontas nuo 20 €
Nissan Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Nissan Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Nissan Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Nissan Žibinto keitimas nuo 12 €
Nissan Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Nissan Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Nissan Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Nissan Saugiklio keitimas nuo 2 €
Nissan Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Nissan Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Nissan Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Nissan Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Nissan raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Nissan Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Nissan Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Nissan Nissano aparatūros pajungimas nuo 12 €
Nissan Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Nissan Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Nissan variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Nissan tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Nissan variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Nissan variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Nissan variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Nissan pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Nissan automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Nissan variklyje arba dega Nissan aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Nissan variklyje
 9. Nissan variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Nissan katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Nissan pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Nissan automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Nissan Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Nissan tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Nissan variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Nissan variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Nissan automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Nissan variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Nissan variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Nissan Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Nissan išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Nissan kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Nissan išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Nissan turbina
 27. Jeigu reikalingas Nissan turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Nissan velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Nissan dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Nissan tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Nissan variklio
 33. Užvedant šaltą Nissan variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Nissan salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Nissan Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Nissan variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Nissan dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Nissan variklis nereaguoja į gazo pedalo paspNissanmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Nissan variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Nissan variklis kalena
 43. Jeigu Nissan variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Nissan pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Nissan variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Nissan variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Nissan variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Nissan velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Nissan antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Nissan variklis ryja tepalus
 53. Nissan variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Nissan variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Nissan netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Nissan variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Nissan turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Nissan turbinos geometrijos valdymo pūslę

Nissan elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Nissan automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Nissan garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Nissan automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Nissan tachometras
 6. Jeigu dega Nissan akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Nissan spidometras
 8. Jeigu tiksi Nissan posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Nissan Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Nissan variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Nissan pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Nissan žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Nissan prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Nissan automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Nissan automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Nissan trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Nissan dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Nissan imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Nissan lempų
 20. Rodo Nissan liambda zondo klaidą
 21. Dega Nissan padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Nissan veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Nissan automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Nissan starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Nissan ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Nissan akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Nissan automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Nissan kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Nissan antena negNissan bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Nissan variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Nissan atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Nissan stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Nissan ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Nissan posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Nissan automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Nissan ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Nissan tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Nissan galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Nissan oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Nissan garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Nissan išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Nissan navigacija
 44. Neveikia Nissan automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Nissan automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Nissan automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Nissan lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Nissan automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Nissan automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Nissan automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Nissan posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Nissan radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Nissan navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Nissan prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Nissan parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Nissan durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Nissan lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Nissan Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Nissan automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Nissan kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Nissan Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Nissan diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Nissan garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Nissan automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Nissan kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Nissan nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Nissan REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

NISSAN REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

Nissan Leaf (2010 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Micra (1982 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan March (1982 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Note (2004 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Tiida (2004 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Tiida (2004 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Current Nissan Sedans
Nissan (1995 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Altima (1992 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Cima (1988 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Fuga (2004 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Lannia (2015 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Maxima (1980 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Sentra (1982 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Sylphy (2000 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Skyline (1957 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Teana (2003 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Current Nissan Japan City Cars
Nissan Dayz (2013 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Roox (2009 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Current Nisan Sports Cars
Nissan 370Z (2009 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan GT-R (1969 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Current Nissan SUVs & Crossovers
Nissan Ariya (2020 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Juke (2010 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Kicks (2016 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan (2019 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Livina (2006 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Magnite (2020 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Murano (2002 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Pathfinder (1985 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Patrol (1951 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Patrol (1951 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Armada (2003 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Qashqai (2007 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Rogue (2007 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan X-Trail (2001 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Terra (2018 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Terrano (1985 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Current Nissan MPVs
Nissan Elgrand (1997 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Livina (2006 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Nissan Serena (1991 – remontas ir diagnostika Vilniuje)

Registracija +37063145090