VOLKSWAGEN SERVISAS VILNIUS +3

Volkswagen automobilių servisas Vilniuje. Originali Volkswagen diagnostikos įranga. Volkswagen automobilių patikra prieš pirkimą. Volkswagen elektrikas. Volkswagen variklių remontas ir diagnostika. Volkswagen pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Volkswagen serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

volkswaagen-servisas-vilnius-diagnostika-remontas-patikra-pries-pirkima

REGISTRACIJA VOLKSWAGEN REMONTUI

Sugedo Volkswagen automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Volkswagen centras.

Kitoks Volkswagen automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Volkswagen automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Volkswagen modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Volkswagen automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Volkswagen automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Volkswagen automobilio problemą – ar tai būtų Volkswagen elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Volkswagen automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Volkswagen diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Volkswagen automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Volkswagen diagnostika Vilniuje

Registruokitės Volkswagen automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Volkswagen automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Volkswagen diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Volkswagen diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Volkswagen diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Volkswagen gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Volkswagen automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Volkswagen automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Volkswagen elektros gedimas, ar bus reikalingas Volkswagen variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Volkswagen grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Volkswagen servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Volkswagen automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Volkswagen autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Volkswagen modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Volkswagen automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Volkswagen variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Volkswagen automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Volkswagen katalizatorius? Visi Volkswagen variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Volkswagen centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Volkswagen remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Volkswagen servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Volkswagen serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Volkswagen remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Volkswagen savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Volkswagen automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Volkswagen automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Volkswagen diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Volkswagen variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Volkswagen automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Volkswagen auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Volkswagen remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Volkswagen remontas

Sugedo Volkswagen autmobilis? Reikalingas Volkswagen servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Volkswagen remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Volkswagen remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO VOLKSWAGEN SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Volkswagen automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Volkswagen autoservisas Kaune ir Volkswagen servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Volkswagen remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Volkswagen variklistais, Volkswagen autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Volkswagen remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Volkswagen remonto klausimais

Volkswagen įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Volkswagen automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Volkswagen automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Volkswagen gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Volkswagen remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Volkswagen auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Volkswagen servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Volkswagen remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Volkswagen remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Volkswagen mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Volkswagen automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Volkswagen specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Volkswagen autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Volkswagen markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Volkswagen važiuoklės remontas Vilniuje

Volkswagen REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Volkswagen remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Volkswagen REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Volkswagen automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Volkswagen remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Volkswagen automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Volkswagen kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Volkswagen remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Volkswagen Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Volkswagen Rato montavimas nuo 2 €
Volkswagen Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Volkswagen Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Volkswagen Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Volkswagen Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Volkswagen montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Volkswagen Padangos remontas nuo 3-23 €
Volkswagen Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Volkswagen Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Volkswagen Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Volkswagen Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Volkswagen Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Volkswagen Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Volkswagen Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Volkswagen Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Volkswagen Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Volkswagen Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Volkswagen Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Volkswagen Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Volkswagen Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Volkswagen Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Volkswagen Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Volkswagen Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Volkswagen Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Volkswagen Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Volkswagen Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Volkswagen Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Volkswagen Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Volkswagen važiuoklės remontas

Volkswagen Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Volkswagen Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Volkswagen Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Volkswagen Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Volkswagen Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Volkswagen Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Volkswagen Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Volkswagen Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Volkswagen Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Volkswagen Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Volkswagen Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Volkswagen Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Volkswagen Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Volkswagen Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Volkswagen Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Volkswagen Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Volkswagen Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Volkswagen Granatos keitimas nuo 17-23 €
Volkswagen Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Volkswagen Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Volkswagen Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Volkswagen Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Volkswagen Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Volkswagen Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Volkswagen Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Volkswagen Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Volkswagen stabdžių remontas

Volkswagen Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Volkswagen Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Volkswagen Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Volkswagen Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Volkswagen Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Volkswagen Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Volkswagen Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Volkswagen Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Volkswagen Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Volkswagen Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Volkswagen Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Volkswagen Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Volkswagen Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Volkswagen Suporto remontas nuo 15-73 €
Volkswagen Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Volkswagen automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Volkswagen Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Volkswagen Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Volkswagen Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Volkswagen Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Volkswagen HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Volkswagen Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Volkswagen Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Volkswagen Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Volkswagen Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Volkswagen Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Volkswagen Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Volkswagen Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Volkswagen Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Volkswagen Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Volkswagen Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Volkswagen Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Volkswagen Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Volkswagen Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Volkswagen Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Volkswagen Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Volkswagen Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Volkswagen Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Volkswagen Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Volkswagen Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Volkswagen Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Volkswagen duslintuvo remontas

Volkswagen Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Volkswagen Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Volkswagen Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Volkswagen Gofros keitimas nuo 20 €
Volkswagen Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Volkswagen Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Volkswagen katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Volkswagen dpf suodžių filtras nuo 150,-

Volkswagen aušinimo sistemos remontas

Volkswagen termostato keitimas nuo 12-35 €
Volkswagen Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Volkswagen Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Volkswagen Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Volkswagen Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Volkswagen Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Volkswagen sankabos remontas / keitimas

Volkswagen Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Volkswagen sankabos keitimas nuo 15 €
Volkswagen Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Volkswagen Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Volkswagen Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Volkswagen Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Volkswagen Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Volkswagen Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Volkswagen Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Volkswagen Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Volkswagen Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Volkswagen Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Volkswagen Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Volkswagen Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Volkswagen Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Volkswagen kardaninio veleno keitimas restauravimas

Volkswagen Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Volkswagen Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Volkswagen Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Volkswagen Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Volkswagen autoelektrikas – paslaugos

Volkswagen Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Volkswagen Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Volkswagen Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Volkswagen autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Volkswagen Generatoriaus remontas nuo 20 €
Volkswagen Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Volkswagen Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Volkswagen Starterio remontas nuo 20 €
Volkswagen Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Volkswagen Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Volkswagen Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Volkswagen Žibinto keitimas nuo 12 €
Volkswagen Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Volkswagen Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Volkswagen Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Volkswagen Saugiklio keitimas nuo 2 €
Volkswagen Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Volkswagen Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Volkswagen Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Volkswagen Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Volkswagen raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Volkswagen Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Volkswagen Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Volkswagen Volkswageno aparatūros pajungimas nuo 12 €
Volkswagen Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Volkswagen Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Volkswagen variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Volkswagen tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Volkswagen variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Volkswagen variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Volkswagen variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Volkswagen pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Volkswagen automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Volkswagen variklyje arba dega Volkswagen aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Volkswagen variklyje
 9. Volkswagen variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Volkswagen katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Volkswagen pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Volkswagen automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Volkswagen Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Volkswagen tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Volkswagen variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Volkswagen variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Volkswagen automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Volkswagen variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Volkswagen variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Volkswagen Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Volkswagen išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Volkswagen kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Volkswagen išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Volkswagen turbina
 27. Jeigu reikalingas Volkswagen turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Volkswagen velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Volkswagen dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Volkswagen tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Volkswagen variklio
 33. Užvedant šaltą Volkswagen variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Volkswagen salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Volkswagen Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Volkswagen variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Volkswagen dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Volkswagen variklis nereaguoja į gazo pedalo paspVolkswagenmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Volkswagen variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Volkswagen variklis kalena
 43. Jeigu Volkswagen variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Volkswagen pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Volkswagen variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Volkswagen variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Volkswagen variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Volkswagen velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Volkswagen antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Volkswagen variklis ryja tepalus
 53. Volkswagen variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Volkswagen variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Volkswagen netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Volkswagen variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Volkswagen turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Volkswagen turbinos geometrijos valdymo pūslę

Volkswagen elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Volkswagen automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Volkswagen garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Volkswagen automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Volkswagen tachometras
 6. Jeigu dega Volkswagen akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Volkswagen spidometras
 8. Jeigu tiksi Volkswagen posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Volkswagen Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Volkswagen variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Volkswagen pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Volkswagen žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Volkswagen prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Volkswagen automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Volkswagen automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Volkswagen trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Volkswagen dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Volkswagen imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Volkswagen lempų
 20. Rodo Volkswagen liambda zondo klaidą
 21. Dega Volkswagen padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Volkswagen veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Volkswagen automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Volkswagen starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Volkswagen ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Volkswagen akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Volkswagen automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Volkswagen kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Volkswagen antena negVolkswagen bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Volkswagen variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Volkswagen atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Volkswagen stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Volkswagen ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Volkswagen posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Volkswagen automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Volkswagen ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Volkswagen tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Volkswagen galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Volkswagen oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Volkswagen garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Volkswagen išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Volkswagen navigacija
 44. Neveikia Volkswagen automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Volkswagen automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Volkswagen automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Volkswagen lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Volkswagen automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Volkswagen automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Volkswagen automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Volkswagen posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Volkswagen radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Volkswagen navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Volkswagen prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Volkswagen parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Volkswagen durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Volkswagen lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Volkswagen Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Volkswagen automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Volkswagen kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Volkswagen Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Volkswagen diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Volkswagen garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Volkswagen automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Volkswagen kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Volkswagen nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Volkswagen REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

Volkswagen Beetle remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Beetle 1.6 (102Arklio galių) (9C)
Volkswagen Beetle 1.8 20V (9C)
Volkswagen Beetle 1.9TD (101Arklio galių) (9C)
Volkswagen Beetle 1.9TD (90Arklio galių) (9C)
Volkswagen Beetle 2.0 (9C)
Volkswagen Beetle 2.3 VR5 (9C)
Volkswagen Beetle RSI 3.2 VR6 24V (9C)

Volkswagen Bora 1.4 16V (1J2) remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Bora 1.6 (101Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.6 (102Arklio galių) (1J2(2000))
Volkswagen Bora 1.6 16V FSI (1J2(2000))
Volkswagen Bora 1.6 16V (1J2(2000))
Volkswagen Bora 1.8 20V (125Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.8 20V (150Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.8 20V 4motion (125Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.9 TD (101Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.9 TD (110Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.9 TD (116Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.9 TD (130Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.9 TD (150Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.9 TD (90Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.9 TD 4motion (101Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.9 TD 4motion (116Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.9 TD 4motion (130Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.9 TD 4motion (150Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 1.9 TD 4motion (90Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 2.0 4motion (1J2)
Volkswagen Bora 2.0 (1J2)
Volkswagen Bora 2.3 VR5 (150Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 2.3 VR5 (170Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 2.3 VR5 4motion (150Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 2.3 VR5 4motion (170Arklio galių) (1J2)
Volkswagen Bora 2.8 VR6 24V 4motion (1J2)
Volkswagen Bora Variant 1.6 (101Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.6 (102Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.6 16V (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.8 20V (150Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.8 20V 4motion (125Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.9 TD (101Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.9 TD (110Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.9 TD (116Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.9 TD (130Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.9 TD (150Arklio galių ) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.9 TD (90Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.9 TD 4motion (101Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.9 TD 4motion (116Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.9 TD 4motion (130Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.9 TD 4motion (150Arklio galių ) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 1.9 TD 4motion (90Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 2.0 4motion (1J6)
Volkswagen Bora Variant 2.0 (1J6)
Volkswagen Bora Variant 2.3 VR5 (170Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 2.3 VR5 4motion (170Arklio galių) (1J6)
Volkswagen Bora Variant 2.3 VR5 4motion (1J6)
Volkswagen Bora Variant 2.3 VR5 (1J6)
Volkswagen Bora Variant 2.8 VR6 24V 4motion (1J6)

Volkswagen Caddy II 1.4 (9K9) remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Caddy II 1.6 Pickup (9U7)
Volkswagen Caddy II 1.6 (9K9)
Volkswagen Caddy II 1.9 D Pickup (9U7)
Volkswagen Caddy II 1.9 D (9K9)
Volkswagen Caddy II 1.9 TD (9K9)
Volkswagen California 2.5 TD (T4)

Volkswagen Caravelle 2.5 syncro (T4) remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Caravelle 2.5 TDi
Volkswagen Caravelle 2.5 (T4)
Volkswagen Caravelle 2.8

Volkswagen Eos 2.0i 16V FSI remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Eos 2.0i 16V TFSI
Volkswagen Eos 2.0i TDI
Volkswagen Fox 1.2
Volkswagen Fox 1.4

Volkswagen Gol 1.0 remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Gol 1.0 (3Durų) (61Arklio galių) (AB9)
Volkswagen Gol 1.0 (5Durų) (57Arklio galių) (AB9)
Volkswagen Gol 1.0 (5Durų) (61Arklio galių) (AB9)
Volkswagen Gol 1.0 16V (3Durų) (AB9)
Volkswagen Gol 1.0 16V (5Durų) (AB9)
Volkswagen Gol 1.6 (3Durų) (92Arklio galių) (AB9)
Volkswagen Gol 1.6 (3Durų) (99Arklio galių) (AB9)
Volkswagen Gol 1.6 (5Durų) (92Arklio galių) (AB9)
Volkswagen Gol 1.6 (5Durų) (99Arklio galių) (AB9)
Volkswagen Gol 1.8 (3Durų) (AB9)
Volkswagen Gol 1.8 (5Durų) (AB9)
Volkswagen Gol 2.0 (3Durų) (AB9)
Volkswagen Gol 2.0 (5Durų) (AB9)
Volkswagen Gol 2.0 16V (3Durų) (AB9)
Volkswagen Gol 2.0 16V (5Durų) (AB9)

Volkswagen Golf III 1.4 remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Golf III 1.6 (3Durų) (75Arklio galių) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.6 (5Durų) (75Arklio galių) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.8 (3Durų) (75Arklio galių) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.8 (3Durų) (90Arklio galių) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.8 (5Durų) (75Arklio galių) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.8 (5Durų) (90Arklio galių) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.8 4motion (3Durų) (90Arklio galių) (1HX1)
Volkswagen Golf III 1.8 4motion (5Durų) (90Arklio galių) (1HX1)
Volkswagen Golf III 1.9 D (3Durų) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.9 D (5Durų) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.9 SDi (3Durų) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.9 SDi (5Durų) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.9 TD (3Durų) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.9 TD (5Durų) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.9 TDi (3Durų) (110Arklio galių) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.9 TDi (3Durų) (90Arklio galių) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.9 TDi (5Durų) (110Arklio galių) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.9 TDi (5Durų) (90Arklio galių) (1HX)
Volkswagen Golf III 1.9 TDi 4motion (3Durų) (90Arklio galių) (1HX1)
Volkswagen Golf III 1.9 TDi 4motion (5Durų) (90Arklio galių) (1HX1)
Volkswagen Golf III 2.0 (3Durų) (1HX)
Volkswagen Golf III 2.0 (5Durų) (1HX)
Volkswagen Golf III 2.0 4motion (3Durų) (1HX1)
Volkswagen Golf III 2.0 4motion (5Durų) (1HX1)
Volkswagen Golf III 2.0 GTi 16V (3Durų) (1HX)
Volkswagen Golf III 2.0 GTi 16V (5Durų) (1HX)
Volkswagen Golf III 2.8 VR6 (3Durų) (1HX)
Volkswagen Golf III 2.8 VR6 (5Durų) (1HX)
Volkswagen Golf III 2.9 VR6 4motion (3Durų) (1HX1)
Volkswagen Golf III 2.9 VR6 4motion (5Durų) (1HX1)
Volkswagen Golf III Cabrio 1.6 (1E)
Volkswagen Golf III Cabrio 1.6 (1E7)
Volkswagen Golf III Cabrio 1.8 (75Arklio galių) (1E)
Volkswagen Golf III Cabrio 1.8 (75Arklio galių) (1E7)
Volkswagen Golf III Cabrio 1.8 (90Arklio galių) (1E)
Volkswagen Golf III Cabrio 1.8 (90Arklio galių) (1E7)
Volkswagen Golf III Cabrio 1.9 TD (110Arklio galių) (1E)
Volkswagen Golf III Cabrio 1.9 TD (110Arklio galių) (1E7)
Volkswagen Golf III Cabrio 1.9 TD (90Arklio galių) (1E)
Volkswagen Golf III Cabrio 1.9 TD (90Arklio galių) (1E7)
Volkswagen Golf III Cabrio 2.0 (1E)
Volkswagen Golf III Cabrio 2.0 (1E7)
Volkswagen Golf III Variant 1.4 (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 1.6 (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 1.8 (75Arklio galių) (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 1.8 (90Arklio galių) (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 1.8 4motion (90Arklio galių) (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 1.9 D (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 1.9 SDI (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 1.9 TD (110Arklio galių) (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 1.9 TD (75Arklio galių) (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 1.9 TD (90Arklio galių) (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 1.9 TD 4motion (90Arklio galių) (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 2.0 4motion (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 2.0 (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 2.9 VR6 4motion (1HXO)
Volkswagen Golf III Variant 2.9 VR6 (1HXO)

Volkswagen Golf IV 1.4 16V remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Golf IV 1.4 16V (5Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.6 (3Durų) (101Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.6 (3Durų) (102Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.6 (5Durų) (101Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.6 (5Durų) (102Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.6 16V (3Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.6 16V (5Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.8 20V (3Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.8 20V (5Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.8 20V 4motion (3Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.8 20V 4motion (5Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.8 20V T (3Durų) (150Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.8 20V T (3Durų) (180Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.8 20V T (5Durų) (150Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.8 20V T (5Durų) (180Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 D (3Durų) (68Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 D (5Durų) (68Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD (3Durų) (101Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD (3Durų) (110Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD (3Durų) (116Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD (3Durų) (130Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD (3Durų) (150Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD (3Durų) (90Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD (5Durų) (101Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD (5Durų) (110Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD (5Durų) (116Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD (5Durų) (130Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD (5Durų) (150Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD (5Durų) (90Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD 4motion (3Durų) (101Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD 4motion (3Durų) (116Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD 4motion (3Durų) (130Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD 4motion (3Durų) (150Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD 4motion (3Durų) (90Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD 4motion (5Durų) (101Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD 4motion (5Durų) (116Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD 4motion (5Durų) (130Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD 4motion (5Durų) (150Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 1.9 TD 4motion (5Durų) (90Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.0 (3Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.0 (5Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.0 4motion (3Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.0 4motion (5Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.3 VR5 (3Durų) (150Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.3 VR5 (3Durų) (170Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.3 VR5 (5Durų) (150Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.3 VR5 (5Durų) (170Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.3 VR5 4motion (3Durų) (150Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.3 VR5 4motion (3Durų) (170Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.3 VR5 4motion (5Durų) (150Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.3 VR5 4motion (5Durų) (170Arklio galių) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.8 VR6 24V 4motion (3Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV 2.8 VR6 24V 4motion (5Durų) (1J1)
Volkswagen Golf IV Variant 1.4 16V (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.6 (101Arklio galių) (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.6 (102Arklio galių) (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.6 16V (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.8 20V 4motion (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.9 D (68Arklio galių) (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.9 TD (101Arklio galių) (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.9 TD (110Arklio galių) (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.9 TD (116Arklio galių) (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.9 TD (130Arklio galių) (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.9 TD (90Arklio galių) (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.9 TD 4motion (101Arklio galių) (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.9 TD 4motion (116Arklio galių) (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.9 TD 4motion (130Arklio galių) (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 1.9 TD 4motion (90Arklio galių) (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 2.0 4motion (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 2.0 (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 2.3 VR5 4motion (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 2.3 VR5 (1J5)
Volkswagen Golf IV Variant 2.8 VR6 24V 4motion (1J5)
Volkswagen Golf Plus 1.6 FSI katalizatorius
Volkswagen Golf V 1,9 TDi (5-door)
Volkswagen Golf V 1.6 katalizatorius
Volkswagen Golf V 2.0 TDI katalizatorius (5-door)
Volkswagen Golf V GTI katalizatorius

Volkswagen Jetta 2.0 FSI remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Kaefer 1600i (Mexico)

Volkswagen Lupo 1.0 remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Lupo 1.2TD 3L (6E1)
Volkswagen Lupo 1.4 16V (101Arklio galių) (6X1)
Volkswagen Lupo 1.4 16V (75Arklio galių) (6X1)
Volkswagen Lupo 1.4 16V FSI (6X1)
Volkswagen Lupo 1.4 TD (6X1)
Volkswagen Lupo 1.4 (6X1)
Volkswagen Lupo 1.6 16V GTI (6X1)
Volkswagen Lupo 1.6 16V (6X1)
Volkswagen Lupo 1.7 D (6X1)

Volkswagen Multivan 2.0 (T4) remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Multivan 2.5 TD (T4)
Volkswagen Multivan 2.8 VR6 (T4)
Volkswagen Multivan II 2.5 TD Syncro (T4)
Volkswagen New Beetle 1.6 (101Arklio galių) 9C
Volkswagen New Beetle RSI 3.2 VR6 24V 9C

Volkswagen Parati remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Parati 1.0 (61Arklio galių) (AB9)
Volkswagen Parati 1.0 16V (AB9)
Volkswagen Parati 1.6 (92Arklio galių) (AB9)
Volkswagen Parati 1.6 (99Arklio galių) (AB9)
Volkswagen Parati 1.8 (AB9)
Volkswagen Parati 2.0 16V (AB9)
Volkswagen Parati 2.0 (AB9)

Volkswagen Passat 1.6 remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Passat 1.6 (102Arklio galių) (3B3)
Volkswagen Passat 1.8 (125Arklio galių) (3B2)
Volkswagen Passat 1.8 4motion (125Arklio galių) (3B2)
Volkswagen Passat 1.8 T 20V (3B2)
Volkswagen Passat 1.8 T 20V (3B3)
Volkswagen Passat 1.9 TD (116Arklio galių) (3B2)
Volkswagen Passat 1.9 TD (130Arklio galių) (3B3)
Volkswagen Passat 1.9 TD 4motion (116Arklio galių) (3B2)
Volkswagen Passat 1.9 TD 4motion (130Arklio galių) (3B3)
Volkswagen Passat 1.9 TDI (101Arklio galių) (3B3)
Volkswagen Passat 1.9 TDI (110Arklio galių) (3B2)
Volkswagen Passat 1.9 TDI (90Arklio galių) (3B2)
Volkswagen Passat 1.9 TDI 4motion (110Arklio galių) (3B2)
Volkswagen Passat 2.0 (115Arklio galių) (3B3)
Volkswagen Passat 2.0 (120Arklio galių) (3B2)
Volkswagen Passat 2.0 20V (3B3)
Volkswagen Passat 2.0 4motion (115Arklio galių) (3B3)
Volkswagen Passat 2.0 4motion (120Arklio galių) (3B2)
Volkswagen Passat 2.3 VR5 (150Arklio galių) (3B2)
Volkswagen Passat 2.3 VR5 (170Arklio galių) (3B3)
Volkswagen Passat 2.3 VR5 4motion (150Arklio galių) (3B2)
Volkswagen Passat 2.3 VR5 4motion (170Arklio galių) (3B3)
Volkswagen Passat 2.5 TDI 4motion (3B3)
Volkswagen Passat 2.5 TDI (3B3)
Volkswagen Passat 2.5 V6 24V TD 4motion (3B2)
Volkswagen Passat 2.5 V6 24V TD (3B2)
Volkswagen Passat 2.8 V6 4motion (3B2)
Volkswagen Passat 2.8 V6 4motion (3B3)
Volkswagen Passat 4Motion 2.0 TDI
Volkswagen Passat 4Motion 2.0 TDI (sedan)
Volkswagen Passat 4Motion 2.0FSI
Volkswagen Passat 4Motion 2.0FSI (sedan)
Volkswagen Passat 4Motion 3.2 V6
Volkswagen Passat 4Motion 3.2 V6 (sedan)
Volkswagen Passat B6 1.6 FSI
Volkswagen Passat B6 2.0 FSI
Volkswagen Passat GP 1.6 (B5GP)
Volkswagen Passat GP 1.8 5V Turbo (B5GP)
Volkswagen Passat GP 1.8 T Comfort Line (B5GP)
Volkswagen Passat GP 1.9 TDI PD (100Arklio galių) (B5GP)
Volkswagen Passat GP 1.9 TDI PD (130Arklio galių) (B5GP)
Volkswagen Passat GP 1.9 TDI PD 4motion (130Arklio galių) (B5GP)
Volkswagen Passat GP 1.9 TDI PD 4motion (B5GP)
Volkswagen Passat GP 2.0 4motion (B5GP)
Volkswagen Passat GP 2.0 (B5GP)
Volkswagen Passat GP 2.3 V5 4motion (B5GP)
Volkswagen Passat GP 2.3 V5 (B5GP)
Volkswagen Passat GP 2.5 V6 TDI 4motion (B5GP)
Volkswagen Passat GP 2.5 V6 TDI (B5GP)
Volkswagen Passat GP 2.8 V6 4motion (B5GP)
Volkswagen Passat Variant 1.6 (101Arklio galių) (3B5)
Volkswagen Passat Variant 1.6 (102Arklio galių) (3B6)
Volkswagen Passat Variant 1.8 (125Arklio galių) (3B5)
Volkswagen Passat Variant 1.8 (90Arklio galių) (B4)
Volkswagen Passat Variant 1.8 4motion (125Arklio galių) (3B5)
Volkswagen Passat Variant 1.8 T 20V (3B5)
Volkswagen Passat Variant 1.8 T 20V (3B6)
Volkswagen Passat Variant 1.9 TD (90Arklio galių) (3B5)
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI (101Arklio galių) (3B6)
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI (110Arklio galių) (3B5)
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI (116Arklio galių) (3B5)
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI (130Arklio galių) (3B6)
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI 4motion (110Arklio galių) (3B5)
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI 4motion (116Arklio galių) (3B5)
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI 4motion (130Arklio galių) (3B6)
Volkswagen Passat Variant 2.0 (115Arklio galių) (3B6)
Volkswagen Passat Variant 2.0 (120Arklio galių) (3B5)
Volkswagen Passat Variant 2.0 4motion (115Arklio galių) (3B6)
Volkswagen Passat Variant 2.0 4motion (120Arklio galių) (3B5)
Volkswagen Passat Variant 2.3 VR5 (150Arklio galių) (3B5)
Volkswagen Passat Variant 2.3 VR5 (170Arklio galių) (3B6)
Volkswagen Passat Variant 2.3 VR5 4motion (150Arklio galių) (3B5)
Volkswagen Passat Variant 2.3 VR5 4motion (170Arklio galių) (3B6)
Volkswagen Passat Variant 2.5 TDI 4motion (3B5)
Volkswagen Passat Variant 2.5 TDI 4motion (3B6)
Volkswagen Passat Variant 2.5 TDI (3B5)
Volkswagen Passat Variant 2.5 TDI (3B6)
Volkswagen Passat Variant 2.8 (193Arklio galių) (3B6)
Volkswagen Passat Variant 2.8 4motion (3B5)
Volkswagen Passat Variant 2.8 (3B5)
Volkswagen Passat Variant W8 (3B6)
Volkswagen Passat W8 (3B3)

Volkswagen Phaeton 3.2 VR6 24V 3D remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Phaeton 6.0 W12 48V 3D remontas ir diagnostika Vilniuje

Volkswagen Polo 1.0 remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Polo 1.0 (3Durų) (6N2)
Volkswagen Polo 1.0 (5Durų) (6N1)
Volkswagen Polo 1.0 (5Durų) (6N2)
Volkswagen Polo 1.2 (3Durų) (54Arklio galių) (9N1)
Volkswagen Polo 1.2 (3Durų) (65Arklio galių) (9N1)
Volkswagen Polo 1.2 (5Durų) (54Arklio galių) (9N1)
Volkswagen Polo 1.2 (5Durų) (65Arklio galių) (9N1)
Volkswagen Polo 1.4 (3Durų) (60Arklio galių) (6N1)
Volkswagen Polo 1.4 (3Durų) (75Arklio galių) (6N2)
Volkswagen Polo 1.4 (5Durų) (60Arklio galių) (6N1)
Volkswagen Polo 1.4 (5Durų) (75Arklio galių) (6N2)
Volkswagen Polo 1.4 (60Arklio galių) (3Durų) (6N2)
Volkswagen Polo 1.4 (60Arklio galių) (5Durų) (6N2)
Volkswagen Polo 1.4 16V (3Durų) (101Arklio galių) (6N1)
Volkswagen Polo 1.4 16V (3Durų) (101Arklio galių) (6N2)
Volkswagen Polo 1.4 16V (3Durų) (101Arklio galių) (9N1)
Volkswagen Polo 1.4 16V (3Durų) (75Arklio galių) (9N1)
Volkswagen Polo 1.4 16V (5Durų) (101Arklio galių) (6N1)
Volkswagen Polo 1.4 16V (5Durų) (101Arklio galių) (6N2)
Volkswagen Polo 1.4 16V (5Durų) (101Arklio galių) (9N1)
Volkswagen Polo 1.4 16V (5Durų) (75Arklio galių) (9N1)
Volkswagen Polo 1.4 TDI (3Durų) (6N2)
Volkswagen Polo 1.4 TDI (3Durų) (9N1)
Volkswagen Polo 1.4 TDI (5Durų) (6N2)
Volkswagen Polo 1.4 TDI (5Durų) (9N1)
Volkswagen Polo 1.6 (3Durų) (6N1)
Volkswagen Polo 1.6 (5Durų) (6N1)
Volkswagen Polo 1.6 16V(3Durų) (6N2)
Volkswagen Polo 1.6 16V(5Durų) (6N2)
Volkswagen Polo 1.7 D (3Durų) (6N1)
Volkswagen Polo 1.7 D (3Durų) (6N2)
Volkswagen Polo 1.7 D (5Durų) (6N1)
Volkswagen Polo 1.7 D (5Durų) (6N2)
Volkswagen Polo 1.9 D (3Durų) (6N1)
Volkswagen Polo 1.9 D (3Durų) (6N2)
Volkswagen Polo 1.9 D (5Durų) (6N1)
Volkswagen Polo 1.9 D (5Durų) (6N2)
Volkswagen Polo 1.9 TD (3Durų) (101Arklio galių) (9N1)
Volkswagen Polo 1.9 TD (3Durų) (9N1)
Volkswagen Polo 1.9 TD (5Durų) (101Arklio galių) (9N1)
Volkswagen Polo Classic 1.4 (60Arklio galių) (6KV2)
Volkswagen Polo Classic 1.4 (75Arklio galių) (6KV2)
Volkswagen Polo Classic 1.6 (101Arklio galių) (6KV2)
Volkswagen Polo Classic 1.6 (75Arklio galių) (6KV2)
Volkswagen Polo Classic 1.7 SDI (6KV2)
Volkswagen Polo Classic 1.9 D (6KV2)
Volkswagen Polo Classic 1.9 SDI (6KV2)
Volkswagen Polo Classic 1.9 TD (110Arklio galių) (6KV2)
Volkswagen Polo Classic 1.9 TD (90Arklio galių) (6KV2)
Volkswagen Polo Variant 1.4 (60Arklio galių) (6KV5)
Volkswagen Polo Variant 1.4 (75Arklio galių) (6KV5)
Volkswagen Polo Variant 1.6 (101Arklio galių) (6KV5)
Volkswagen Polo Variant 1.6 (75Arklio galių) (6KV5)
Volkswagen Polo Variant 1.7 SDI (6KV5)
Volkswagen Polo Variant 1.9 D (6KV5)
Volkswagen Polo Variant 1.9 TDI (110Arklio galių) (6KV5)
Volkswagen Polo Variant 1.9 TDI (90Arklio galių) (6KV5)

Volkswagen Sharan 1.8T 20V remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Sharan 1.8T 20V (7M8)
Volkswagen Sharan 1.9 TD (7M9)
Volkswagen Sharan 1.9 TDI (110Arklio galių) (7M8)
Volkswagen Sharan 1.9 TDI (115Arklio galių) (7M9)
Volkswagen Sharan 1.9 TDI (90Arklio galių) (7M8)
Volkswagen Sharan 1.9 TDI 4motion (115Arklio galių) (7M9)
Volkswagen Sharan 2.0 (116Arklio galių) (7M9)
Volkswagen Sharan 2.0 (7M8)
Volkswagen Sharan 2.8 V6 24V 4motion (7M9)
Volkswagen Sharan 2.8 V6 24V (7M9)
Volkswagen Sharan 2.8 VR6 Syncro (7M8)
Volkswagen Sharan 2.8 VR6 (7M8)

Volkswagen Touareg 2.5 TDi 7L remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Touareg 3.2 V6 7L
Volkswagen Touareg 4.2I V8
Volkswagen Touareg II R5 TDI
Volkswagen Touareg II V10 5.0 TDI
Volkswagen Touareg II V6 3.0 TDI
Volkswagen Touareg II V6 3.6 FSI
Volkswagen Touareg II V8 4.2 FSI
Volkswagen Touran 1.6

Volkswagen Transporter 1.9 TD remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Transporter 2.5 TDi (70XA)
Volkswagen Transporter 2.5 (70XA)
Volkswagen Transporter SD 2.4 Combi L (70XB)
Volkswagen Transporter TDI 2.5 Combi L (70XB)

Volkswagen Vento 1.8 remontas ir diagnostika Vilniuje
Volkswagen Vento 1.9 SDI (1HXO)
Volkswagen Vento 1.9 TDI (1HXO)
Volkswagen Vento 1.9 TD (1HXO)
Volkswagen Vento 2.0 (1HXO)
Volkswagen Vento 2.8 VR6 (1HXO)

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Registracija +37063145090