VOLVO SERVISAS VILNIUJE +3 SERVISAI

Volvo automobilių servisas Vilniuje. Originali Volvo diagnostikos įranga. Volvo automobilių patikra prieš pirkimą. Volvo elektrikas. Volvo variklių remontas ir diagnostika. Volvo pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Volvo serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

REGISTRACIJA VOLVO REMONTUI

Sugedo Volvo automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Volvo centras.

Kitoks Volvo automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Volvo automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Volvo modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Volvo automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Volvo automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Volvo automobilio problemą – ar tai būtų Volvo elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Volvo automobilio palydovu.

Pas mus Volvo diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Volvo automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Volvo diagnostika Vilniuje

Registruokitės Volvo automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Volvo automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Volvo diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Volvo diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Volvo diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Volvo gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Volvo automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Volvo automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Volvo elektros gedimas, ar bus reikalingas Volvo variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Volvo grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Volvo servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Volvo automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Volvo autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Volvo modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Volvo automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Volvo variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Volvo automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Volvo katalizatorius? Visi Volvo variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Volvo centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Volvo remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Volvo servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Volvo serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Volvo remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Volvo savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Volvo automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Volvo automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Volvo diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Volvo variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Volvo automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Volvo auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Volvo remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Volvo remontas

Sugedo Volvo autmobilis? Reikalingas Volvo servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Volvo remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Volvo remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO VOLVO SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Volvo automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Volvo autoservisas Kaune ir Volvo servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Volvo remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai. Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Volvo variklistais, Volvo autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Volvo remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Volvo remonto klausimais

Volvo įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Volvo automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Volvo automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Volvo gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo. Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Volvo remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Volvo auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Volvo servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Volvo remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Volvo remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Volvo mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Volvo automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

VOLVO CENTRO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Volvo specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Volvo autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Volvo markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Volvo važiuoklės remontas Vilniuje

VOLVO REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Volvo remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

VOLVO REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Volvo automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Volvo remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Volvo automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Volvo kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Volvo remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Volvo Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Volvo Rato montavimas nuo 2 €
Volvo Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Volvo Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Volvo Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Volvo Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Volvo montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Volvo Padangos remontas nuo 3-23 €
Volvo Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Volvo Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Volvo Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Volvo Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Volvo Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Volvo Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Volvo Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Volvo Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Volvo Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Volvo Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Volvo Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Volvo Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Volvo Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Volvo Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Volvo Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Volvo Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Volvo Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Volvo Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Volvo Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Volvo Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Volvo Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Volvo važiuoklės remontas

Volvo Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Volvo Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Volvo Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Volvo Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Volvo Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Volvo Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Volvo Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Volvo Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Volvo Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Volvo Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Volvo Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Volvo Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Volvo Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Volvo Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Volvo Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Volvo Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Volvo Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Volvo Granatos keitimas nuo 17-23 €
Volvo Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Volvo Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Volvo Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Volvo Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Volvo Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Volvo Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Volvo Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Volvo Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Volvo stabdžių remontas

Volvo Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Volvo Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Volvo Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Volvo Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Volvo Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Volvo Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Volvo Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Volvo Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Volvo Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Volvo Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Volvo Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Volvo Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Volvo Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Volvo Suporto remontas nuo 15-73 €
Volvo Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Volvo automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Volvo Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Volvo Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Volvo Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Volvo Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Volvo HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Volvo Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Volvo Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Volvo Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Volvo Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Volvo Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Volvo Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Volvo Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Volvo Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Volvo Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Volvo Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Volvo Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Volvo Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Volvo Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Volvo Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Volvo Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Volvo Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Volvo Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Volvo Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Volvo Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Volvo Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Volvo duslintuvo remontas

Volvo Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Volvo Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Volvo Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Volvo Gofros keitimas nuo 20 €
Volvo Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Volvo Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Volvo katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Volvo dpf suodžių filtras nuo 150,-

Volvo aušinimo sistemos remontas

Volvo termostato keitimas nuo 12-35 €
Volvo Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Volvo Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Volvo Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Volvo Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Volvo Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Volvo sankabos remontas / keitimas

Volvo Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Volvo sankabos keitimas nuo 15 €
Volvo Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Volvo Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Volvo Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Volvo Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Volvo Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Volvo Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Volvo Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Volvo Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Volvo Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Volvo Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Volvo Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Volvo Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Volvo Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Volvo kardaninio veleno keitimas restauravimas

Volvo Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Volvo Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Volvo Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Volvo Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Volvo autoelektrikas – paslaugos

Volvo Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Volvo Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Volvo Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Volvo autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Volvo Generatoriaus remontas nuo 20 €
Volvo Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Volvo Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Volvo Starterio remontas nuo 20 €
Volvo Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Volvo Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Volvo Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Volvo Žibinto keitimas nuo 12 €
Volvo Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Volvo Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Volvo Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Volvo Saugiklio keitimas nuo 2 €
Volvo Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Volvo Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Volvo Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Volvo Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Volvo raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Volvo Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Volvo Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Volvo Volvoo aparatūros pajungimas nuo 12 €
Volvo Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Volvo Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Volvo variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Volvo tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Volvo variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Volvo variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Volvo variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Volvo pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Volvo automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Volvo variklyje arba dega Volvo aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Volvo variklyje
 9. Volvo variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Volvo katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Volvo pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Volvo automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Volvo Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Volvo tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Volvo variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Volvo variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Volvo automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Volvo variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Volvo variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Volvo Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Volvo išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Volvo kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Volvo išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Volvo turbina
 27. Jeigu reikalingas Volvo turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Volvo velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Volvo dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Volvo tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Volvo variklio
 33. Užvedant šaltą Volvo variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Volvo salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Volvo Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Volvo variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Volvo dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Volvo variklis nereaguoja į gazo pedalo paspVolvomą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Volvo variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Volvo variklis kalena
 43. Jeigu Volvo variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Volvo pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Volvo variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Volvo variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Volvo variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Volvo velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Volvo antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Volvo variklis ryja tepalus
 53. Volvo variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Volvo variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Volvo netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Volvo variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Volvo turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Volvo turbinos geometrijos valdymo pūslę

Volvo elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Volvo automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Volvo garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Volvo automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Volvo tachometras
 6. Jeigu dega Volvo akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Volvo spidometras
 8. Jeigu tiksi Volvo posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Volvo Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Volvo variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Volvo pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Volvo žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Volvo prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Volvo automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Volvo automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Volvo trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Volvo dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Volvo imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Volvo lempų
 20. Rodo Volvo liambda zondo klaidą
 21. Dega Volvo padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Volvo veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Volvo automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Volvo starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Volvo ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Volvo akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Volvo automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Volvo kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Volvo antena negVolvo bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Volvo variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Volvo atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Volvo stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Volvo ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Volvo posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Volvo automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Volvo ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Volvo tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Volvo galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Volvo oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Volvo garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Volvo išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Volvo navigacija
 44. Neveikia Volvo automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Volvo automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Volvo automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Volvo lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Volvo automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Volvo automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Volvo automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Volvo posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Volvo radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Volvo navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Volvo prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Volvo parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Volvo durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Volvo lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Volvo Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Volvo automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Volvo kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Volvo Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Volvo diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Volvo garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Volvo automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Volvo kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Volvo nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Volvo REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

 • VOLVO C30 HATCH REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 10.06 – 12.12
 • VOLVO C70 COUPE REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 03.97 – 09.02
 • VOLVO C70 CONVERTIBLE REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 03.98 – 10.05
 • VOLVO C70 CONVERTIBLE REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 03.06 – 06.13
 • VOLVO S40 MK 1 SALOON REMONTAS IR DIAGNOSTIKA (VS) 07.95 – 06.04
 • VOLVO S40 MK 2 SALOON REMONTAS IR DIAGNOSTIKA (MS) 01.04 – 12.12
 • VOLVO S60 SALOON REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 07.00 – 04.10
 • VOLVO S60 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 04.10 –
 • VOLVO S70 SALOON REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 11.96 – 11.00
 • VOLVO S80 MK 1 SALOON REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 05.98 – 07.06
 • VOLVO S80 MK 2 SALOON REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 03.06 –
 • VOLVO S90 SALOON REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 11.96 – 12.98
 • VOLVO V40 ESTATE REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 07.95 – 06.04
 • VOLVO V40 Hatchback REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 03.12 –
 • VOLVO V50 ESTATE REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 12.03 – 12.12
 • VOLVO V60 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 07.10 –
 • VOLVO V70 MK1 ESTATE REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 12.95 – 12.00
 • VOLVO V70 MK 2 ESTATE REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 11.99 – 12.08
 • VOLVO V70 MK 3 ESTATE REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 04.07 –
 • VOLVO V90 ESTATE REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 11.96 – 12.98
 • VOLVO XC60 SUV REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 05.08 –
 • VOLVO XC70 MK 1 ESTATE REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 10.97 – 08.07
 • VOLVO XC70 MK 2 ESTATE REMONTAS IR DIAGNOSTIKA 04.07

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

Registracija +37063145090