HONDA SERVISAS VILNIUS +3

Honda automobilių servisas Vilniuje. Originali Honda diagnostikos įranga. Honda automobilių patikra prieš pirkimą. Honda elektrikas. Honda variklių remontas ir diagnostika. Honda pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Honda serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

honda servisas vilnius

REGISTRACIJA HONDA REMONTUI

Sugedo Honda automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Honda centras.

Kitoks Honda automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Honda automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Honda modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Honda automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Honda automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Honda automobilio problemą – ar tai būtų Honda elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Honda automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Honda diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Honda automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteHondao valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Honda diagnostika Vilniuje

Registruokitės Honda automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Honda automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Honda diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Honda diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Honda diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Honda gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Honda automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Honda automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Honda elektros gedimas, ar bus reikalingas Honda variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Honda grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Honda servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Honda automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Honda autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Honda modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Honda automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Honda variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Honda automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Honda katalizatorius? Visi Honda variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Honda centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Honda remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Honda servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Honda serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Honda remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Honda savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Honda automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Honda automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Honda diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Honda variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Honda automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Honda auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Honda remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Honda remontas

Sugedo Honda autmobilis? Reikalingas Honda servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Honda remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Honda remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO Honda SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Honda automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Honda autoservisas Kaune ir Honda servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Honda remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Honda variklistais, Honda autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Honda remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Honda remonto klausimais

Honda įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Honda automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Honda automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Honda gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Honda remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Honda auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Honda servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Honda remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Honda remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Honda mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Honda automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Honda specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Honda autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Honda markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Honda važiuoklės remontas Vilniuje

Honda REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Honda remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Honda REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Honda automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Honda remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Honda automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Honda kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Honda remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Honda Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Honda Rato montavimas nuo 2 €
Honda Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Honda Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Honda Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Honda Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Honda montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Honda Padangos remontas nuo 3-23 €
Honda Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Honda Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Honda Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Honda Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Honda Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Honda Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Honda Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Honda Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Honda Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Honda Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Honda Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Honda Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Honda Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Honda Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Honda Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Honda Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Honda Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Honda Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Honda Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Honda Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Honda Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Honda važiuoklės remontas

Honda Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Honda Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Honda Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Honda Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Honda Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Honda Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Honda Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Honda Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Honda Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Honda Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Honda Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Honda Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Honda Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Honda Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Honda Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Honda Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Honda Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Honda Granatos keitimas nuo 17-23 €
Honda Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Honda Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Honda Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Honda Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Honda Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Honda Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Honda Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Honda Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Honda stabdžių remontas

Honda Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Honda Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Honda Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Honda Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Honda Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Honda Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Honda Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Honda Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Honda Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Honda Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Honda Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Honda Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Honda Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Honda Suporto remontas nuo 15-73 €
Honda Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Honda automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Honda Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Honda Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Honda Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Honda Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Honda HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Honda Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Honda Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Honda Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Honda Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Honda Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Honda Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Honda Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Honda Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Honda Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Honda Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Honda Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Honda Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Honda Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Honda Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Honda Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Honda Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Honda Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Honda Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Honda Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Honda Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Honda duslintuvo remontas

Honda Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Honda Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Honda Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Honda Gofros keitimas nuo 20 €
Honda Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Honda Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Honda katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Honda dpf suodžių filtras nuo 150,-

Honda aušinimo sistemos remontas

Honda termostato keitimas nuo 12-35 €
Honda Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Honda Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Honda Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Honda Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Honda Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Honda sankabos remontas / keitimas

Honda Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Honda sankabos keitimas nuo 15 €
Honda Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Honda Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Honda Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Honda Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Honda Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Honda Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Honda PirHondao veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Honda Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Honda Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Honda Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Honda Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Honda Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Honda Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Honda kardaninio veleno keitimas restauravimas

Honda Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Honda Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Honda Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Honda Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Honda autoelektrikas – paslaugos

Honda Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Honda Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Honda Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Honda autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Honda Generatoriaus remontas nuo 20 €
Honda Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Honda Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Honda Starterio remontas nuo 20 €
Honda Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Honda Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Honda Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Honda Žibinto keitimas nuo 12 €
Honda Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Honda Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Honda Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Honda Saugiklio keitimas nuo 2 €
Honda Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Honda Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Honda Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Honda Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Honda raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Honda Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Honda Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Honda Hondao aparatūros pajungimas nuo 12 €
Honda Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Honda Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Honda variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Honda tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Honda variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Honda variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Honda variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Honda pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Honda automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Honda variklyje arba dega Honda aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Honda variklyje
 9. Honda variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Honda katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Honda pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Honda automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Honda Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Honda tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Honda variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Honda variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Honda automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Honda variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Honda variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Honda Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Honda išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Honda kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Honda išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Honda turbina
 27. Jeigu reikalingas Honda turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Honda velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Honda dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Honda tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Honda variklio
 33. Užvedant šaltą Honda variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Honda salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Honda Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Honda variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Honda dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Honda variklis nereaguoja į gazo pedalo paspHondamą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Honda variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Honda variklis kalena
 43. Jeigu Honda variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Honda pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Honda variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Honda variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Honda variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Honda velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Honda antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Honda variklis ryja tepalus
 53. Honda variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Honda variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Honda netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Honda variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Honda turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Honda turbinos geometrijos valdymo pūslę

Honda elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Honda automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Honda garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Honda automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Honda tachometras
 6. Jeigu dega Honda akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Honda spidometras
 8. Jeigu tiksi Honda posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Honda Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Honda variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Honda pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Honda žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Honda prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Honda automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Honda automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Honda trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Honda dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Honda imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Honda lempų
 20. Rodo Honda liambda zondo klaidą
 21. Dega Honda padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Honda veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Honda automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Honda starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Honda ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Honda akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Honda automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Honda kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Honda antena negHonda bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Honda variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Honda atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Honda stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Honda ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Honda posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Honda automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Honda ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Honda tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Honda galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Honda oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Honda garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Honda išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Honda navigacija
 44. Neveikia Honda automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Honda automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Honda automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Honda lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Honda automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Honda automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Honda automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Honda posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Honda radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Honda navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Honda prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Honda parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Honda durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Honda lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Honda Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Honda automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Honda kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Honda Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Honda diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Honda garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Honda automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Honda kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Honda nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Honda REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

HONDA REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

Honda Accord Aero Deck V 2.0i (CE2)
Honda Accord Aero Deck V 2.2i (CE1)
Honda Accord Station Wagon V 2.3 (CE)
Honda Accord V 1.9 (CE, CF)
Honda Accord V 2.0 TDi (CF1)
Honda Accord V 2.0i (115hp) (CE, CF)
Honda Accord V 2.0i (131hp) (CE, CF)
Honda Accord V 2.2i Coupe (CD7)
Honda Accord V 2.2i VTEC (150hp) (CE9)
Honda Accord V 2.3i (CE,CF)
Honda Accord VI 1.6 16V (CG)
Honda Accord VI 1.6 Hatchback (CH)
Honda Accord VI 1.8 16V Hatchback (CH)
Honda Accord VI 1.8 16V (CG)
Honda Accord VI 1.9i
Honda Accord VI 2.0 16V (147hp) (CG)
Honda Accord VI 2.0 16V Coupe (CG)
Honda Accord VI 2.0 Hatchback (CH)
Honda Accord VI 2.0 TD Hatchback (CH)
Honda Accord VI 2.0 TD (CF5)
Honda Accord VI 2.0 TD (CG)
Honda Accord VI 2.0i (180hp)
Honda Accord VI 2.0i (200hp)
Honda Accord VI 2.2 16V Type R (CG)
Honda Accord VI 2.2i Wagon
Honda Accord VI 2.3 16V
Honda Accord VI 2.3 16V Coupe (CG)
Honda Accord VI 2.3 16V (CG)
Honda Accord VI 2.3i Hatchback (CH)
Honda Accord VI 3.0 V6 24V
Honda Accord VI 3.0 V6 24V Coupe (CG)
Honda Accord VI 3.0 V6 Coupe (CG)
Honda Accord VII 2.0
Honda Accord VII 2.4

Honda Avancier remontas ir diagnostika

Honda Avancier 2.3
Honda Avancier 2.3 4WD
Honda Avancier 3.0 V6 24V
Honda Avancier 3.0 V6 24V 4WD
Honda Beat 660i
Honda Capa 1.5 16V GA4
Honda Capa 1.5 16V 4WD GA4
Honda City 1.2
Honda City 1.3
Honda City 1.3
Honda City 1.5 EG4

Honda Civic remontas ir diagnostika

Honda Civic 1.4 Sedan
Honda Civic 1.4i Aerodeck (75hp)
Honda Civic 1.4i Hatchback (3durys) (75hp)
Honda Civic 1.4i Hatchback (3durys) (90hp)
Honda Civic 1.4i Hatchback (5durys) (90hp)
Honda Civic 1.4i Sedan (90hp)
Honda Civic 1.5 Sedan
Honda Civic 1.5i Hatchback (3durys)
Honda Civic 1.5i Hatchback (5durys)
Honda Civic 1.5i Sedan
Honda Civic 1.6 (110hp)
Honda Civic 1.6 Sedan (114 hp)
Honda Civic 1.6 Sedan (160hp)
Honda Civic 1.6i Aerodeck (114hp)
Honda Civic 1.6i Coupe
Honda Civic 1.6i Hatchback (3durys) (114hp)
Honda Civic 1.6i Hatchback (3durys) (126hp)
Honda Civic 1.6i Hatchback (3durys) (160hp)
Honda Civic 1.6i Hatchback (5durys) (126hp)
Honda Civic 1.6i Hatchback CVT (3durys) (114hp)
Honda Civic 1.6i Sedan (160hp)
Honda Civic 1.8i Aerodeck
Honda Civic 2.0 (3durys) (200hp) (EU)
Honda Civic 2.0 TD Aerodeck
Honda Civic Hatchback VIII 1.4
Honda Civic Hatchback VIII 1.8
Honda Civic Hatchback VIII 2.2
Honda Civic Sedan VIII 1.8
Honda Civic Type R
Honda Civic VIII Type R Plus

Honda CR-V remontas ir diagnostika

Honda CR-V 2.0 (128hp) RD1,RD2
Honda CR-V 2.0 (150hp) RD4,RD5
Honda CR-V 2.4 RD4,RD5
Honda CR-V III 2.0 i-VTEC
Honda CR-V III 2.2 i-CDTi
Honda CRX ESi
Honda CRX VTi
Honda Domani 1.5 EG
Honda Domani 1.6 4WD EG
Honda Domani 1.6i EG
Honda Domani 1.8i EG
Honda FR-V 1.7 i 16V (125 Hp)
Honda FR-V 2.0 i-VTEC 16V (155 Hp)
Honda FR-V 2.2 i-CTDi (140 Hp)
Honda HR-V 1.6 16V (3durys) (105hp) GH
Honda HR-V 1.6 16V (3durys) (105hp) GH2
Honda HR-V 1.6 16V (5durys) (105hp) GH
Honda HR-V 1.6 16V (5durys) (105hp) GH2
Honda HR-V 1.6 16V 4WD (5durys) (125hp) GH2
Honda Insight 1.0 12V (68hp) (ZE)
Honda Insight 1.0 12V (76hp) (ZE)

Honda Integra remontas ir diagnostika

Honda Integra 1.6
Honda Integra 1.6 Coupe
Honda Integra 1.6 Coupe
Honda Integra 1.8i Coupe LS
Honda Integra 1.8i S
Honda Integra 1.8i V-TEC Coupe S
Honda Integra 16 4WD
Honda Integra Type-R 2.0 16V Coupe DD

Honda Jazz remontas ir diagnostika

Honda Jazz 1.2 (GD)
Honda Jazz 1.4 4WD (GD)
Honda Jazz 1.4 (GD)
Honda Legend (2004)
Honda Legend 3.2i V6 (KA7)
Honda Legend 3.5 V6 (KA7)
Honda Legend Coupe 33.2i V6
Honda Legend IV 3.5
Honda Logo 1.3 (3durys) (65hp)
Honda Logo 1.3 (3durys) (65hp) (GA3)
Honda Logo 1.3 (3durys) (91hp) (GA3)
Honda Logo 1.3 (48hp) (GA3)
Honda Logo 1.3 (5durys) (65hp)
Honda Logo 1.3 (5durys) (65hp) (GA3)
Honda Logo 1.3 (5durys) (91hp) (GA3)
Honda NSX 3.0 24V NA
Honda NSX 3.0 24V ND
Honda Odyssey 2.3 4WD
Honda Odyssey 3.0 24V
Honda Odyssey 3.5
Honda Passport 2.6i
Honda Passport 3.2i V6 24V

Honda Prelude remontas ir diagnostika

Honda Prelude 2.0 16V (BB)
Honda Prelude 2.2 16V (BB)
Honda Prelude 2.2 (BB)
Honda Prelude 2.3i (BB)
Honda S2000 AP
Honda Saber/Inspire 2.0i 20V
Honda Saber/Inspire 2.5i 20V S
Honda Shuttle 2.3 (RA1)
Honda Stepwgn 2.0 16V
Honda Stepwgn 2.0 16V 4WD
Honda Stream 1.7 16V 4WD (RN)
Honda Stream 1.7 16V (RN)
Honda Stream 2.0 16V 4WD (RN)
Honda Stream 2.0 16V (RN)
Honda Today 660
Honda Today 660 4WD

Honda Torneo remontas ir diagnostika

Honda Torneo 1.8 (ND)
Honda Torneo 2.0 16V 4WD ND
Honda Vamos 0.7 12V
Honda Vamos 0.7 12V 4WD
Honda Vigor 2.0i 20V G
Honda Vigor 2.5i 20V S
Honda Z 0.7 12V (52hp) 4WD (JGF-PA1)
Honda Z 0.7 12V T (64hp) 4WD (JGF-PA1

Registracija +37063145090