TOYOTA SERVISAS VILNIUJE +3 SERVISAI

Toyota automobilių servisas Vilniuje. Originali Toyota diagnostikos įranga. Toyota automobilių patikra prieš pirkimą. Toyota elektrikas. Toyota variklių remontas ir diagnostika. Toyota pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Toyota serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

toyota-servisas-vilnius-diagnostika-remontas-patikra-pries-perkant-vdc-vilniu

REGISTRACIJA TOYOTA REMONTUI

Sugedo Toyota automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Toyota centras.

Kitoks Toyota automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Toyota automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Toyota modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Toyota automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Toyota automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Toyota automobilio problemą – ar tai būtų Toyota elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Toyota automobilio palydovu.

Pas mus Toyota diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Toyota automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Toyota diagnostika Vilniuje

Registruokitės Toyota automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Toyota automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Toyota diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Toyota diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Toyota diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Toyota gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Toyota automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Toyota automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Toyota elektros gedimas, ar bus reikalingas Toyota variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Toyota grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Toyota servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Toyota automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Toyota autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Toyota modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Toyota automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Toyota variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Toyota automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Toyota katalizatorius? Visi Toyota variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Toyota centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Toyota remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Toyota servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Toyota serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Toyota remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Toyota savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Toyota automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Toyota automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Toyota diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Toyota variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Toyota automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Toyota auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Toyota remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Toyota remontas

Sugedo Toyota autmobilis? Reikalingas Toyota servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Toyota remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Toyota remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO Toyota SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Toyota automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Toyota autoservisas Kaune ir Toyota servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Toyota remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Toyota variklistais, Toyota autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Toyota remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Toyota remonto klausimais

Toyota įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Toyota automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Toyota automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Toyota gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Toyota remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Toyota auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Toyota servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Toyota remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Toyota remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Toyota mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Toyota automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Toyota specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Toyota autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Toyota markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Toyota važiuoklės remontas Vilniuje

Toyota REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Toyota remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Toyota REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Toyota automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Toyota remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Toyota automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Toyota kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Toyota remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Toyota Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Toyota Rato montavimas nuo 2 €
Toyota Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Toyota Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Toyota Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Toyota Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Toyota montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Toyota Padangos remontas nuo 3-23 €
Toyota Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Toyota Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Toyota Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Toyota Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Toyota Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Toyota Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Toyota Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Toyota Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Toyota Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Toyota Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Toyota Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Toyota Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Toyota Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Toyota Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Toyota Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Toyota Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Toyota Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Toyota Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Toyota Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Toyota Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Toyota Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Toyota važiuoklės remontas

Toyota Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Toyota Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Toyota Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Toyota Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Toyota Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Toyota Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Toyota Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Toyota Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Toyota Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Toyota Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Toyota Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Toyota Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Toyota Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Toyota Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Toyota Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Toyota Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Toyota Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Toyota Granatos keitimas nuo 17-23 €
Toyota Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Toyota Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Toyota Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Toyota Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Toyota Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Toyota Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Toyota Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Toyota Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Toyota stabdžių remontas

Toyota Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Toyota Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Toyota Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Toyota Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Toyota Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Toyota Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Toyota Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Toyota Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Toyota Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Toyota Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Toyota Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Toyota Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Toyota Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Toyota Suporto remontas nuo 15-73 €
Toyota Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Toyota automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Toyota Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Toyota Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Toyota Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Toyota Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Toyota HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Toyota Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Toyota Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Toyota Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Toyota Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Toyota Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Toyota Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Toyota Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Toyota Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Toyota Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Toyota Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Toyota Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Toyota Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Toyota Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Toyota Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Toyota Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Toyota Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Toyota Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Toyota Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Toyota Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Toyota Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Toyota duslintuvo remontas

Toyota Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Toyota Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Toyota Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Toyota Gofros keitimas nuo 20 €
Toyota Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Toyota Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Toyota katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Toyota dpf suodžių filtras nuo 150,-

Toyota aušinimo sistemos remontas

Toyota termostato keitimas nuo 12-35 €
Toyota Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Toyota Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Toyota Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Toyota Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Toyota Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Toyota sankabos remontas / keitimas

Toyota Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Toyota sankabos keitimas nuo 15 €
Toyota Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Toyota Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Toyota Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Toyota Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Toyota Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Toyota Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Toyota Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Toyota Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Toyota Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Toyota Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Toyota Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Toyota Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Toyota Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Toyota kardaninio veleno keitimas restauravimas

Toyota Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Toyota Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Toyota Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Toyota Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Toyota autoelektrikas – paslaugos

Toyota Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Toyota Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Toyota Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Toyota autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Toyota Generatoriaus remontas nuo 20 €
Toyota Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Toyota Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Toyota Starterio remontas nuo 20 €
Toyota Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Toyota Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Toyota Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Toyota Žibinto keitimas nuo 12 €
Toyota Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Toyota Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Toyota Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Toyota Saugiklio keitimas nuo 2 €
Toyota Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Toyota Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Toyota Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Toyota Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Toyota raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Toyota Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Toyota Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Toyota Toyotao aparatūros pajungimas nuo 12 €
Toyota Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Toyota Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Toyota variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Toyota tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Toyota variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Toyota variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Toyota variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Toyota pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Toyota automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Toyota variklyje arba dega Toyota aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Toyota variklyje
 9. Toyota variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Toyota katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Toyota pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Toyota automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Toyota Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Toyota tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Toyota variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Toyota variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Toyota automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Toyota variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Toyota variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Toyota Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Toyota išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Toyota kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Toyota išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Toyota turbina
 27. Jeigu reikalingas Toyota turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Toyota velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Toyota dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Toyota tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Toyota variklio
 33. Užvedant šaltą Toyota variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Toyota salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Toyota Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Toyota variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Toyota dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Toyota variklis nereaguoja į gazo pedalo paspToyotamą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Toyota variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Toyota variklis kalena
 43. Jeigu Toyota variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Toyota pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Toyota variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Toyota variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Toyota variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Toyota velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Toyota antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Toyota variklis ryja tepalus
 53. Toyota variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Toyota variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Toyota netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Toyota variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Toyota turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Toyota turbinos geometrijos valdymo pūslę

Toyota elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Toyota automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Toyota garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Toyota automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Toyota tachometras
 6. Jeigu dega Toyota akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Toyota spidometras
 8. Jeigu tiksi Toyota posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Toyota Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Toyota variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Toyota pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Toyota žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Toyota prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Toyota automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Toyota automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Toyota trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Toyota dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Toyota imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Toyota lempų
 20. Rodo Toyota liambda zondo klaidą
 21. Dega Toyota padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Toyota veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Toyota automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Toyota starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Toyota ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Toyota akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Toyota automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Toyota kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Toyota antena negToyota bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Toyota variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Toyota atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Toyota stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Toyota ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Toyota posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Toyota automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Toyota ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Toyota tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Toyota galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Toyota oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Toyota garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Toyota išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Toyota navigacija
 44. Neveikia Toyota automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Toyota automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Toyota automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Toyota lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Toyota automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Toyota automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Toyota automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Toyota posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Toyota radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Toyota navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Toyota prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Toyota parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Toyota durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Toyota lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Toyota Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Toyota automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Toyota kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Toyota Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Toyota diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Toyota garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Toyota automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Toyota kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Toyota nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Toyota REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

TIK ŠIŲ TOYOTA AUTOMOBILIŲ REMONTAS VILNIUJE

 1. Toyota 4Runner (1984) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 2. Toyota 86 (2012) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 3. Toyota Agya (2013) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 4. Toyota Allion (2001t) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 5. Toyota Alphard (2002) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 6. Toyota Aurion (2006) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 7. Toyota Auris (2007) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 8. Toyota Avalon (1994) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 9. Toyota Avanza (2003) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 10. Toyota Avensis (1997) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 11. Toyota Aygo (2005) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 12. Toyota Belta (2006) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 13. Toyota Calya (2016) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 14. Toyota Camry (1983) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 15. Toyota Century (1967) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 16. Toyota C-HR (2017) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 17. Toyota Coaster (1969) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 18. Toyota Comfort (1988) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 19. Toyota Corolla/Sprinter (1966) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 20. Toyota Corolla Axio (2006) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 21. Toyota Corolla Fielder (2000) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 22. Toyota Crown (1955) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 23. Toyota Crown Majesta (1991) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 24. Toyota Dyna (1959) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 25. Toyota Estima (1990) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 26. Toyota Etios (2010) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 27. Toyota Fortuner (2005) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 28. Toyota Heavy Duty Truck remontas + diagnostika prieš pirkimą
 29. Toyota Highlander (2001) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 30. Toyota Hilux (1968) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 31. Toyota Hilux Surf (1984 Toyota 4Runner) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 32. Toyota HiClass remontas + diagnostika prieš pirkimą
 33. Toyota Hiace (1967) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 34. Toyota Innova (2004) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 35. Toyota Isis (2004) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 36. Toyota Kingdom remontas + diagnostika prieš pirkimą
 37. Toyota Kluger (2001) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 38. Toyota Land Cruiser (1954 Lexus LX) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 39. Toyota Land Cruiser Prado (1984 Lexus GX) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 40. Toyota LiteAce (1970t) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 41. Toyota Mark X (2004) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 42. Toyota Mirai (2015) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 43. Toyota NAV1 (2012) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 44. Toyota Noah (2001) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 45. Toyota Passo (2004) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 46. Toyota Porte (2004) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 47. Toyota Premio (2001) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 48. Toyota Prius (1997) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 49. Toyota Prius α (2011) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 50. Toyota Prius Aqua (2013) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 51. Toyota Probox (2002) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 52. Toyota ProAce (2013 Citroën Jumpy) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 53. Toyota RAV4 (1994) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 54. Toyota Reiz (2004) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 55. Toyota Rush (2006 Daihatsu Terios) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 56. Toyota Sai (2009) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 57. Toyota Sequoia (2000) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 58. Toyota Sienna (1998) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 59. Toyota Sienta (2003) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 60. Toyota Sofia remontas + diagnostika prieš pirkimą
 61. Toyota Spade (2012) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 62. Toyota Sparky (Daihatsu Hijet) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 63. Toyota Succeed (2002) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 64. Toyota Tacoma (1995) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 65. Toyota Tarago (1983) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 66. Toyota Tank (2016) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 67. Toyota TownAce (1983) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 68. Toyota ToyoAce (1959) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 69. Toyota Tundra (1999) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 70. Toyota Vanguard (2008) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 71. Toyota Venture (1986–1996) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 72. Toyota Vellfire (2002) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 73. Toyota Verso (2009t) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 74. Toyota Vios (2003 Toyota Soluna Vios) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 75. Toyota Vitz/Platz/Yaris/Echo (1999) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 76. Toyota Voxy (2001) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 77. Toyota Wish (2003) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 78. Toyota Yaris (1999) remontas + diagnostika prieš pirkimą
Registracija +37063145090