BMW SERVISAS VILNIUJE +3 SERVISAI

Bmw automobilių servisas Vilniuje. Originali Bmw diagnostikos įranga. Bmw automobilių patikra prieš pirkimą. Bmw elektrikas. Variklių remontas ir diagnostika. Bmw pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Bmw serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

REGISTRACIJA BMW REMONTUI

Sugedo Bmw automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Bmw centras.

Kitoks Bmw automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Bmw automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Bmw modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Bmw automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Bmw automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Bmw automobilio problemą – ar tai būtų Bmw elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Bmw automobilio palydovu.

Pas mus Bmw diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Bmw automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Bmw diagnostika Vilniuje

Registruokitės Bmw automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Bmw automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Bmw diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Bmw diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Bmw diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Bmw gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Bmw automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Bmw automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Bmw elektros gedimas, ar bus reikalingas Bmw variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Bmw grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Bmw servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Bmw automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Bmw autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Bmw modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Bmw automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Bmw variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Bmw automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Bmw katalizatorius? Visi Bmw variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Bmw centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Bmw remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Bmw servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Bmw serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Bmw remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Bmw savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Bmw automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Bmw automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Bmw diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Bmw variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Bmw automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Bmw auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Bmw remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Bmw remontas

Sugedo Bmw autmobilis? Reikalingas Bmw servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Bmw remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Bmw remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO BMW SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Bmw automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Bmw autoservisas Kaune ir Bmw servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Bmw remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai. Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Bmw variklistais, Bmw autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Bmw remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Bmw remonto klausimais

Bmw įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Bmw automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Bmw automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Bmw gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo. Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Bmw remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Bmw auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Bmw servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Bmw remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Bmw remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Bmw mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Bmw automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą. Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Bmw specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Bmw autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Bmw markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Bmw važiuoklės remontas Vilniuje

Bmw REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Bmw remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Bmw REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Bmw automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Bmw remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Bmw automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Bmw kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Bmw remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Bmw Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Bmw Rato montavimas nuo 2 €
Bmw Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Bmw Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Bmw Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Bmw Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Bmw montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Bmw Padangos remontas nuo 3-23 €
Bmw Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Bmw Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Bmw Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Bmw Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Bmw Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Bmw Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Bmw Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Bmw Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Bmw Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Bmw Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Bmw Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Bmw Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Bmw Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Bmw Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Bmw Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Bmw Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Bmw Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Bmw Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Bmw Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Bmw Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Bmw Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Bmw važiuoklės remontas

Bmw Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Bmw Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Bmw Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Bmw Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Bmw Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Bmw Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Bmw Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Bmw Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Bmw Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Bmw Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Bmw Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Bmw Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Bmw Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Bmw Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Bmw Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Bmw Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Bmw Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Bmw Granatos keitimas nuo 17-23 €
Bmw Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Bmw Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Bmw Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Bmw Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Bmw Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Bmw Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Bmw Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Bmw Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Bmw stabdžių remontas

Bmw Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Bmw Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Bmw Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Bmw Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Bmw Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Bmw Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Bmw Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Bmw Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Bmw Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Bmw Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Bmw Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Bmw Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Bmw Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Bmw Suporto remontas nuo 15-73 €
Bmw Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Bmw automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Bmw Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Bmw Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Bmw Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Bmw Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Bmw HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Bmw Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Bmw Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Bmw Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Bmw Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Bmw Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Bmw Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Bmw Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Bmw Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Bmw Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Bmw Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Bmw Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Bmw Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Bmw Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Bmw Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Bmw Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Bmw Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Bmw Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Bmw Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Bmw Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Bmw Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Bmw duslintuvo remontas

Bmw Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Bmw Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Bmw Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Bmw Gofros keitimas nuo 20 €
Bmw Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Bmw Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Bmw katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Bmw dpf suodžių filtras nuo 150,-

Bmw aušinimo sistemos remontas

Bmw termostato keitimas nuo 12-35 €
Bmw Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Bmw Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Bmw Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Bmw Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Bmw Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Bmw sankabos remontas / keitimas

Bmw Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Bmw sankabos keitimas nuo 15 €
Bmw Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Bmw Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Bmw Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Bmw Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Bmw Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Bmw Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Bmw Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Bmw Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Bmw Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Bmw Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Bmw Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Bmw Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Bmw Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Bmw kardaninio veleno keitimas restauravimas

Bmw Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Bmw Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Bmw Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Bmw Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Bmw autoelektrikas – paslaugos

Bmw Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Bmw Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Bmw Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Bmw autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Bmw Generatoriaus remontas nuo 20 €
Bmw Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Bmw Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Bmw Starterio remontas nuo 20 €
Bmw Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Bmw Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Bmw Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Bmw Žibinto keitimas nuo 12 €
Bmw Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Bmw Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Bmw Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Bmw Saugiklio keitimas nuo 2 €
Bmw Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Bmw Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Bmw Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Bmw Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Bmw raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Bmw Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Bmw Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Bmw Bmwo aparatūros pajungimas nuo 12 €
Bmw Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Bmw Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Bmw variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Bmw tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Bmw variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Bmw variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Bmw variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Bmw pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Bmw automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Bmw variklyje arba dega Bmw aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Bmw variklyje
 9. Bmw variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Bmw katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Bmw pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Bmw automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Bmw Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Bmw tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Bmw variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Bmw variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Bmw automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Bmw variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Bmw variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Bmw Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Bmw išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Bmw kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Bmw išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Bmw turbina
 27. Jeigu reikalingas Bmw turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Bmw velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Bmw dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Bmw tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Bmw variklio
 33. Užvedant šaltą Bmw variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Bmw salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Bmw Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Bmw variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Bmw dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Bmw variklis nereaguoja į gazo pedalo paspBmwmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Bmw variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Bmw variklis kalena
 43. Jeigu Bmw variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Bmw pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Bmw variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Bmw variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Bmw variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Bmw velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Bmw antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Bmw variklis ryja tepalus
 53. Bmw variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Bmw variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Bmw netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Bmw variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Bmw turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Bmw turbinos geometrijos valdymo pūslę

Bmw elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Bmw automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Bmw garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Bmw automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Bmw tachometras
 6. Jeigu dega Bmw akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Bmw spidometras
 8. Jeigu tiksi Bmw posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Bmw Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Bmw variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Bmw pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Bmw žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Bmw prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Bmw automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Bmw automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Bmw trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Bmw dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Bmw imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Bmw lempų
 20. Rodo Bmw liambda zondo klaidą
 21. Dega Bmw padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Bmw veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Bmw automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Bmw starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Bmw ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Bmw akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Bmw automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Bmw kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Bmw antena negBmw bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Bmw variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Bmw atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Bmw stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Bmw ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Bmw posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Bmw automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Bmw ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Bmw tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Bmw galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Bmw oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Bmw garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Bmw išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Bmw navigacija
 44. Neveikia Bmw automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Bmw automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Bmw automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Bmw lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Bmw automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Bmw automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Bmw automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Bmw posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Bmw radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Bmw navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Bmw prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Bmw parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Bmw durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Bmw lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Bmw Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Bmw automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Bmw kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Bmw Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Bmw diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Bmw garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Bmw automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Bmw kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Bmw nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

BMW REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

PIRMOS SERIJOS BMW REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BMW 1 Serija remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 1 Serija hečbekas remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 1-Serija hečbekas 118i Sport remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
 • BMW X1 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW X1 Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW X1 XDrive 20D remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

ANTROS SERIJOS BMW REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BMW 2 Serija Coupe remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 2 Serija Coupe Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 2-Serija Coupé 220i Sport remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW2-Serija Coupé M Sport remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 2 Serija Active Tourer remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 2 Series Active Tourer Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 2-Serija Active Tourer 218i remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

TREČIOS SERIJOS BMW 330 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BMW 3 Serija Sedan remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 3 Serija Sedan Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 3-Serija Sedan 318D remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

BMW E90 2.0 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BMW 3-Serija Sedan 320DBMW 3 Serija Gran Turismo remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 3 Serija Gran Turismo Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 3-Serija Gran Turismo 320D remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

BMW X6 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BMW X6 Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW X6 xDrive30D servisas remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW X6 xDrive 30d M Sport Limited Edition remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

BMW X3 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BWW X3 Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW X3 XDrive18D remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW X3 XDrive20D remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

BMW X4 Serija REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BMW 4 Serija Coupe remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 4 Serija Coupe Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 4-Serija Coupe 420d Sport remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 4-Serija Coupe 420d M Sport remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 4 Serija Gran Coupe remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 4 Serija Gran Coupe Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 4-Serija Gran Coupe 420d remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW X4 Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW X4 XDrive20d remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

BMW 5 Serija REMONTAS IR DIAGNOSTIKA S

 • Expand BMW 5 Serija Sedan remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 5 Serija Gran Turismo remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 5 Serija Gran Turismo Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  520D Modern Essential A/T remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  520D Luxury Essential A/T remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  520D Modern Package A/T remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  530D Luxury A/T remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  530D Modern Package A/T remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  530D Luxury Package A/T remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

BMW 6 Serija REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BMW 6 Serija Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  640i Gran Coupe Essential A/T remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  640i Gran Coupe Package A/T remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

RETESNI BMW REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BMW E24 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW I8 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW M3 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW M5 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW Z4 Roadster remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
 • BMW Z4 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW Z4 Variants remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW Z4 sDrive20i remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW X6M remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW Concept X6 ActiveHybrid remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 760 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 600 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 750 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 745i E23 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW New Class remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 2002tii remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 700 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 315 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 335 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW / EMW 340 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW M5 E28 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 333i E30 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 325is E30 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 530 MLE remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 550 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  320i remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 530 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 325 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 330 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 550i remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 745 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 645 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 535 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 650 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 545 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 2002 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 528 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 1600 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 135 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 2002ti remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 128 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW H2R remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW F07 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  X3 3.0i SAV remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 525 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  X5 4.4i SAV remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  X5 4.8is SAV remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  X5 3.0i SAV remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Grand Tourer modeliai: W 507 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BMW E9 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 3200 CS remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW/EMW 327 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 503 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 8 Series (E31) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Sportinio stiliaus BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BMW Z8 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW M1 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW M6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW Z3 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW 328 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW Z1 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  First Generation E36/7 M Roadster remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  E36/8 M Coupe remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Išskirtiniai BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • Brilliance BS6
  BMW 326
  BMW 501
  BMW New Six
  BMW Hydrogen 7

Vidurinės klasės BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BMW 321
  BMW 320

Kompaktinės klasės BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

 • BMW 3 Series Compact remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
  BMW F3 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

Kiti BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW 340 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
BMW Mini E remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
BMW Compact remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
BMW 327 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
BMW M Roadster remontas diagnostika patikra prieš pirkimą
BMW M Coupe remontas diagnostika patikra prieš pirkimą

SKUBUS PRIĖMIMAS

Registracija (skambinti)