CITROEN SERVISAS VILNIUS +3

Citroen automobilių servisas Vilniuje. Originali Citroen diagnostikos įranga. Citroen automobilių patikra prieš pirkimą. Citroen elektrikas. Citroen variklių remontas ir diagnostika. Citroen pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Citroen serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

..

REGISTRACIJA CITROEN REMONTUI

Sugedo Citroen automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Citroen centras.

Kitoks Citroen automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Citroen automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Citroen modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Citroen automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Citroen automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Citroen automobilio problemą – ar tai būtų Citroen elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Citroen automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Citroen diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Citroen automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Citroen diagnostika Vilniuje

Registruokitės Citroen automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Citroen automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Citroen diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Citroen diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Citroen diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Citroen gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Citroen automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Citroen automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Citroen elektros gedimas, ar bus reikalingas Citroen variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Citroen grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Citroen servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Citroen automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Citroen autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Citroen modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Citroen automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Citroen variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Citroen automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Citroen katalizatorius? Visi Citroen variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Citroen centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Citroen remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Citroen servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Citroen serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Citroen remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Citroen savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Citroen automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Citroen automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Citroen diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Citroen variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Citroen automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Citroen auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Citroen remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Citroen remontas

Sugedo Citroen autmobilis? Reikalingas Citroen servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Citroen remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Citroen remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO CITROEN SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Citroen automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Citroen autoservisas Kaune ir Citroen servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Citroen remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Citroen variklistais, Citroen autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Citroen remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Citroen remonto klausimais

Citroen įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Citroen automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Citroen automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Citroen gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Citroen remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Citroen auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Citroen servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Citroen remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Citroen remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Citroen mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Citroen automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Citroen specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Citroen autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Citroen markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Citroen važiuoklės remontas Vilniuje

Citroen REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Citroen remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Citroen REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Citroen automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Citroen remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Citroen automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Citroen kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Citroen remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Citroen Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Citroen Rato montavimas nuo 2 €
Citroen Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Citroen Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Citroen Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Citroen Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Citroen montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Citroen Padangos remontas nuo 3-23 €
Citroen Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Citroen Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Citroen Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Citroen Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Citroen Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Citroen Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Citroen Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Citroen Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Citroen Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Citroen Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Citroen Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Citroen Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Citroen Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Citroen Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Citroen Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Citroen Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Citroen Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Citroen Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Citroen Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Citroen Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Citroen Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Citroen važiuoklės remontas

Citroen Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Citroen Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Citroen Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Citroen Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Citroen Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Citroen Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Citroen Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Citroen Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Citroen Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Citroen Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Citroen Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Citroen Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Citroen Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Citroen Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Citroen Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Citroen Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Citroen Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Citroen Granatos keitimas nuo 17-23 €
Citroen Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Citroen Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Citroen Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Citroen Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Citroen Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Citroen Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Citroen Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Citroen Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Citroen stabdžių remontas

Citroen Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Citroen Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Citroen Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Citroen Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Citroen Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Citroen Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Citroen Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Citroen Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Citroen Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Citroen Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Citroen Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Citroen Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Citroen Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Citroen Suporto remontas nuo 15-73 €
Citroen Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Citroen automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Citroen Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Citroen Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Citroen Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Citroen Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Citroen HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Citroen Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Citroen Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Citroen Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Citroen Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Citroen Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Citroen Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Citroen Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Citroen Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Citroen Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Citroen Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Citroen Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Citroen Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Citroen Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Citroen Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Citroen Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Citroen Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Citroen Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Citroen Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Citroen Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Citroen Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Citroen duslintuvo remontas

Citroen Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Citroen Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Citroen Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Citroen Gofros keitimas nuo 20 €
Citroen Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Citroen Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Citroen katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Citroen dpf suodžių filtras nuo 150,-

Citroen aušinimo sistemos remontas

Citroen termostato keitimas nuo 12-35 €
Citroen Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Citroen Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Citroen Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Citroen Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Citroen Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Citroen sankabos remontas / keitimas

Citroen Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Citroen sankabos keitimas nuo 15 €
Citroen Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Citroen Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Citroen Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Citroen Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Citroen Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Citroen Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Citroen Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Citroen Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Citroen Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Citroen Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Citroen Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Citroen Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Citroen Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Citroen kardaninio veleno keitimas restauravimas

Citroen Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Citroen Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Citroen Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Citroen Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Citroen autoelektrikas – paslaugos

Citroen Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Citroen Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Citroen Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Citroen autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Citroen Generatoriaus remontas nuo 20 €
Citroen Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Citroen Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Citroen Starterio remontas nuo 20 €
Citroen Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Citroen Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Citroen Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Citroen Žibinto keitimas nuo 12 €
Citroen Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Citroen Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Citroen Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Citroen Saugiklio keitimas nuo 2 €
Citroen Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Citroen Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Citroen Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Citroen Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Citroen raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Citroen Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Citroen Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Citroen Citroeno aparatūros pajungimas nuo 12 €
Citroen Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Citroen Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Citroen variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Citroen tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Citroen variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Citroen variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Citroen variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Citroen pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Citroen automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Citroen variklyje arba dega Citroen aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Citroen variklyje
 9. Citroen variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Citroen katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Citroen pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Citroen automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Citroen Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Citroen tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Citroen variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Citroen variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Citroen automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Citroen variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Citroen variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Citroen Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Citroen išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Citroen kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Citroen išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Citroen turbina
 27. Jeigu reikalingas Citroen turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Citroen velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Citroen dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Citroen tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Citroen variklio
 33. Užvedant šaltą Citroen variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Citroen salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Citroen Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Citroen variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Citroen dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Citroen variklis nereaguoja į gazo pedalo paspCitroenmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Citroen variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Citroen variklis kalena
 43. Jeigu Citroen variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Citroen pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Citroen variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Citroen variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Citroen variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Citroen velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Citroen antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Citroen variklis ryja tepalus
 53. Citroen variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Citroen variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Citroen netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Citroen variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Citroen turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Citroen turbinos geometrijos valdymo pūslę

Citroen elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Citroen automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Citroen garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Citroen automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Citroen tachometras
 6. Jeigu dega Citroen akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Citroen spidometras
 8. Jeigu tiksi Citroen posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Citroen Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Citroen variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Citroen pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Citroen žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Citroen prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Citroen automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Citroen automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Citroen trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Citroen dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Citroen imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Citroen lempų
 20. Rodo Citroen liambda zondo klaidą
 21. Dega Citroen padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Citroen veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Citroen automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Citroen starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Citroen ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Citroen akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Citroen automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Citroen kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Citroen antena negCitroen bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Citroen variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Citroen atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Citroen stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Citroen ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Citroen posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Citroen automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Citroen ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Citroen tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Citroen galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Citroen oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Citroen garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Citroen išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Citroen navigacija
 44. Neveikia Citroen automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Citroen automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Citroen automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Citroen lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Citroen automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Citroen automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Citroen automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Citroen posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Citroen radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Citroen navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Citroen prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Citroen parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Citroen durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Citroen lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Citroen Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Citroen automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Citroen kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Citroen Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Citroen diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Citroen garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Citroen automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Citroen kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Citroen nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Citroen REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

Citroen AX Fashion 1.1i diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen AX Top 1.0i ZA diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen AX Top dyzeli 1.5 ZA diagnostika ir remontas Vilnius


CITROEN BERLINGO REMONTAS

Citroen Berlingo 1.1i MF diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.1i Fourgon M diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.4i MF diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.4i Fourgon M diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.6i 16V MF diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.8D MF diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.8D Fourgon M diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.8i MF diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.8i MF (2002) diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.8i 4WD MF diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.9D (68hp) (MF) diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.9D (71hp) (MF) diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.9D 4WD Fourgon (M) diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.9D 4WD (MF) diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.9D Fourgon (69hp) (M) diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Berlingo 1.9D Fourgon (70hp) (M)
Citroen Berlingo 2.0 HDi MF diagnostika ir remontas Vilnius (2002)
Citroen Berlingo 2.0 HDi (MF)

CITROEN C1 C2 C3 C4 C5 C6 C8 REMONTAS

Citroen C1 diagnostika ir remontas Vilnius 1.0
Citroen C2 diagnostika ir remontas Vilnius 1.4
Citroen C2 1.6i diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen C3 1.1i diagnostika ir remontas Vilnius (FC)
Citroen C3 1.4 16V HDi diagnostika ir remontas Vilnius (FC)
Citroen C3 1.4 HDi diagnostika ir remontas Vilnius (FC)
Citroen C3 1.4i (FC) diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen C3 1.6i 16V diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen C3 Pluriel 1.4 HDI diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen C4 Coupe 1.6 diagnostika ir remontas Vilnius Auto
Citroen C4 Coupe 2.0 i 16V diagnostika ir remontas Vilnius (180 Hp)
Citroen C4 Picasso 1.8 diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen C4 Picasso 1.8i diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen C4 Picasso 2.0 diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen C4 Picasso 2.0i diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen C4 Saloon 1.4 i 16V diagnostika ir remontas Vilnius (90 Hp)
Citroen C4 Saloon 1.6 16V diagnostika ir remontas Vilnius (110 Hp)
Citroen C5 1.8 16V Break diagnostika ir remontas Vilnius (X40)
Citroen C5 1.8 16V diagnostika ir remontas Vilnius (X40)
Citroen C5 2.0 HDi diagnostika ir remontas Vilnius Break (X40)
Citroen C5 2.0 HDi diagnostika ir remontas Vilnius (X40)
Citroen C5 2.0 HPi diagnostika ir remontas Vilnius Break (X40)
Citroen C5 2.0 HPi diagnostika ir remontas Vilnius (X40)
Citroen C5 2.0i 16V Break (X40)
Citroen C5 2.0i 16V (X40)
Citroen C5 2.2 HDi Break (X40)
Citroen C5 2.2 HDi (X40)
Citroen C5 3.0i V6 Break (X40)
Citroen C5 3.0i V6 (X40)
Citroen C6 3.0i V6
Citroen C6 V6 HDi
Citroen C8 2.0 HDI (E_)
Citroen C8 2.0 (E_)
Citroen C8 2.2 HDI (E_)
Citroen C8 2.2 (E_)
Citroen C8 3.0 V6 (E_)

CITROEN EVASION REMONTAS

Citroen Evasion 1.8 (U6U)
Citroen Evasion 1.9 diagnostika ir remontas VilniusTD (22)
Citroen Evasion 1.9 TD (U6U)
Citroen Evasion 2.0 HDi (U6U)
Citroen Evasion 2.0 Turbo diagnostika ir remontas Vilnius CT (22)
Citroen Evasion 2.0 Turbo CT (U6U)
Citroen Evasion 2.0i diagnostika ir remontas Vilnius 16V (132hp) (U6U)
Citroen Evasion 2.0i 16V (136hp) (U6U)
Citroen Evasion 2.0i diagnostika ir remontas Vilnius (22)
Citroen Evasion 2.0i (U6U)
Citroen Evasion 2.1 TD (22)
Citroen Evasion 2.1 TD (U6U)

CITROEN JUMPER JUMPY REMONTAS

Citroen Jumper 2.0i diagnostika ir remontas Vilnius (230L)
Citroen Jumper 2.5 D diagnostika ir remontas Vilnius (230L)
Citroen Jumper 2.8 HDI diagnostika ir remontas Vilnius (230P)
Citroen Jumpy 1.9 TD diagnostika ir remontas Vilnius (U6U)
Citroen Saxo 1.0 X (3durų) diagnostika ir remontas Vilnius (S)
Citroen Saxo 1.0 X (5durų) diagnostika ir remontas Vilnius (S)
Citroen Saxo 1.1 SX (5durų) diagnostika ir remontas Vilnius (S)
Citroen Saxo 1.1 X (3durų) diagnostika ir remontas Vilnius (S)
Citroen Saxo 1.4 VTS diagnostika ir remontas Vilnius (3durų) (S)
Citroen Saxo 1.4 VTS (5durų) (S)
Citroen Saxo 1.5D diagnostika ir remontas Vilnius (3durų) (S)
Citroen Saxo 1.5D diagnostika ir remontas Vilnius (5durų) (S)
Citroen Saxo 1.6 VTS diagnostika ir remontas Vilnius (118hp) (S)
Citroen Saxo 1.6 VTS diagnostika ir remontas Vilnius (88hp) (S)

CITROEN XANTIA REMONTAS

Citroen Xantia 1.6i diagnostika ir remontas Vilnius (X1)
Citroen Xantia 1.8i (101hp) diagnostika ir remontas Vilnius (X1)
Citroen Xantia 1.8i diagnostika ir remontas Vilnius (90hp) (X2)
Citroen Xantia 1.8i diagnostika ir remontas Vilnius16V Break (X1)
Citroen Xantia 1.8i 16V Break (X2)
Citroen Xantia 1.8i 16V diagnostika ir remontas Vilnius (X1)
Citroen Xantia 1.8i 16V (X2)
Citroen Xantia 1.8i Break (101hp) (X1)
Citroen Xantia 1.8i Break (90hp) (X1)
Citroen Xantia 1.8i Break (X2)
Citroen Xantia 1.8i (X1)
Citroen Xantia 1.9 D diagnostika ir remontas Vilnius (68hp) (X1)
Citroen Xantia 1.9 D diagnostika ir remontas Vilnius (69hp) (X1)
Citroen Xantia 1.9 D (75hp) (X2)
Citroen Xantia 1.9 D Break (X1)
Citroen Xantia 1.9 D Break (X2)
Citroen Xantia 1.9 D (X1)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D diagnostika ir remontas Vilnius Break (X1)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D diagnostika ir remontas Vilnius Break (X2)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D diagnostika ir remontas Vilnius (X1)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D diagnostika ir remontas Vilnius (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi diagnostika ir remontas Vilnius (109hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi diagnostika ir remontas Vilnius (90hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi diagnostika ir remontas Vilnius Break (109hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi Break (90hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 Turbo diagnostika ir remontas Vilnius Break (X1)
Citroen Xantia 2.0 Turbo diagnostika ir remontas Vilnius Break (X2)
Citroen Xantia 2.0 Turbo diagnostika ir remontas Vilnius (X1)
Citroen Xantia 2.0 Turbo (X2)
Citroen Xantia 2.0i 16V Break (X1)
Citroen Xantia 2.0i 16V Break (X2)
Citroen Xantia 2.0i 16V (X1)
Citroen Xantia 2.0i 16V (X2)
Citroen Xantia 2.0i Break (X1)
Citroen Xantia 2.0i Break (X2)
Citroen Xantia 2.0i (X1)
Citroen Xantia 2.0i (X2)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D diagnostika ir remontas Vilnius 12 V Break (X1)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D 12 V Break (X2)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D 12 V (X1)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D 12 V (X2)
Citroen Xantia 2.9i 24V (X1)
Citroen Xantia 3.0 V6 Break (X2)
Citroen Xantia 3.0 V6 (X2)

CITROEN XM REMONTAS

Citroen XM 2.0 Turbo Break diagnostika ir remontas Vilnius (Y4)
Citroen XM 2.0 Turbo diagnostika ir remontas Vilnius (Y4)
Citroen XM 2.0i 16V Break (Y4)
Citroen XM 2.0i 16V (Y4)
Citroen XM 2.1 TD 12V Break (Y4)
Citroen XM 2.1 TD 12V (Y4)
Citroen XM 2.5 TD diagnostika ir remontas Vilnius Break (Y4)
Citroen XM 2.5 TD (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 (167hp) (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 (190hp) (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 24V (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 Break (167hp) (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 Break (190hp) (Y4)
CITROEN XSARA KATALIZATORIUS

CITROEN XSARA 1.4i REMONTAS

Citroen Xsara 1.4i Break (N2)
Citroen Xsara 1.4i Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.4i (N1)
Citroen Xsara 1.6i (110hp)
Citroen Xsara 1.6i (88hp) (N1)
Citroen Xsara 1.6i 16V Break
Citroen Xsara 1.6i 16V Break (N2)
Citroen Xsara 1.6i Coupe VTR
Citroen Xsara 1.8 diagnostika ir remontas Vilnius 16V Break (N2)
Citroen Xsara 1.8 diagnostika ir remontas Vilnius 16V Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.8 diagnostika ir remontas Vilnius 16V (N1)
Citroen Xsara 1.8i diagnostika ir remontas Vilnius (101hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.8i diagnostika ir remontas Vilnius (90hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.8i diagnostika ir remontas Vilnius (90hp) (N1)
Citroen Xsara 1.8i Coupe diagnostika ir remontas Vilnius (N0)
Citroen Xsara 1.8i (N1) diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Xsara 1.9 TD Break diagnostika ir remontas Vilnius (N2)
Citroen Xsara 1.9 TD Coupe diagnostika ir remontas Vilnius (N0)
Citroen Xsara 1.9 TD diagnostika ir remontas Vilnius (N1)
Citroen Xsara 1.9D diagnostika ir remontas Vilnius(68hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.9D diagnostika ir remontas Vilnius (68hp) Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.9D diagnostika ir remontas Vilnius (68hp) (N1)
Citroen Xsara 1.9D diagnostika ir remontas Vilnius (70hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.9D diagnostika ir remontas Vilnius (70hp) Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.9D diagnostika ir remontas Vilnius (70hp) (N1)
Citroen Xsara 2.0 HDi diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Xsara 2.0 HDi diagnostika ir remontas Vilnius Break
Citroen Xsara 2.0i 16V diagnostika ir remontas Vilnius (132hp) (N1)
Citroen Xsara 2.0i 16V diagnostika ir remontas Vilnius (136hp) Coupe
Citroen Xsara 2.0i 16V diagnostika ir remontas Vilnius (137hp)
Citroen Xsara 2.0i 16V diagnostika ir remontas Vilnius (163hp) (N1)
Citroen Xsara 2.0i 16V diagnostika ir remontas Vilnius Break (N2)
Citroen Xsara 2.0i 16V Coupe diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen Xsara 2.0i Coupe diagnostika ir remontas Vilnius VTS
Citroen Xsara Picasso 1.6i diagnostika ir remontas Vilnius (N68)
Citroen Xsara Picasso 1.8i 16V diagnostika ir remontas Vilnius (N68)
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI diagnostika ir remontas Vilnius (N68)
Citroen ZX 1.4i Advantage Breakdiagnostika ir remontas Vilnius (N2)
Citroen ZX 1.4i Reflex (N2) diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen ZX 1.6i Advantage diagnostika ir remontas Vilnius Break (N2)
Citroen ZX 1.6i Advantage diagnostika ir remontas Vilnius (N2)
Citroen ZX 1.8i Aura Break diagnostika ir remontas Vilnius (N2)
Citroen ZX 1.8i Aura (N2) diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen ZX 1.9 D Advantage Break diagnostika ir remontas Vilnius (N2)
Citroen ZX 1.9 D Reflex (N2) diagnostika ir remontas Vilnius
Citroen ZX 1.9 TD diagnostika ir remontas Vilnius Advantage Break (N2)
Citroen ZX 1.9 TD diagnostika ir remontas Vilnius Advantage (N2)
Citroen ZX 2.0i 16V diagnostika ir remontas Vilnius (N2)

Registracija +37063145090