CHEVROLET SERVISAS VILNIUS

CHEVROLET SERVISAS VILNIUS REMONTAS PATIKRA DIAGNOSTIKA PRIES PIRKIMA VARIKLIO REMONTAS

REGISTRACIJA INTERNETU

Sugedo CHEVROLET automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis CHEVROLET centras.

Kitoks CHEVROLET automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų CHEVROLET automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams CHEVROLET modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus CHEVROLET automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

CHEVROLET automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią CHEVROLET automobilio problemą – ar tai būtų CHEVROLET elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų CHEVROLET automobilio palydovu.

PAS MUS CHEVROLET DIAGNOSTIKA DAUGIAU NEI > 3 TESTAI

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar CHEVROLET automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteCHEVROLETo valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio diagnostika vilniuje

CHEVROLET diagnostika Vilniuje

Registruokitės CHEVROLET automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką CHEVROLET automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui. Atliekame ne tik kompiuterinę CHEVROLET diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė CHEVROLET diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: Ji gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti. Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Rytoj CHEVROLET remontas pas mus, nors šiandien kitur

Nuvažiavote remontuoti CHEVROLET automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų CHEVROLET automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis CHEVROLET servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

CHEVROLET automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

kiek kainuoja automobiliu remontas vilniuje

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. CHEVROLET autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Tel:+37064875745

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo CHEVROLET automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras CHEVROLET katalizatorius? Visi CHEVROLET variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis CHEVROLET centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

CHEVROLET REMONTAS – KAINA

PRADEDAM!

Automobilio remonto kaina Vilniuje

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą CHEVROLET servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos. Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų CHEVROLET serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų CHEVROLET remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad CHEVROLET savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią CHEVROLET automobilio taisymo pasiūlymą. Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, CHEVROLET automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

UŽSIDEGĖ LEMPUTĖ SIMBOLIS?

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti CHEVROLET variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda CHEVROLET automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės CHEVROLET auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

CHEVROLET REMONTO STANDARTAS

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas remontas

Sugedo CHEVROLET autmobilis? Reikalingas CHEVROLET servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi CHEVROLET remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio CHEVROLET remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CHEVROLET SERVISAS – CEO „AUTOVDC”

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

CHEVROLET REMONTAS TĄ PAČIĄ DIENĄ

automobiliu servisas vilnius

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti CHEVROLET automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų CHEVROLET autoservisas Kaune ir CHEVROLET servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia CHEVROLET remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – CHEVROLET variklistais, CHEVROLET autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant CHEVROLET remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

CHEVROLET KONSULTACIJA NEMOKAMAI

registracija i autoservisa vilniuje internetu

CHEVROLET įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo CHEVROLET automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę CHEVROLET automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

CHEVROLET gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo. Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį CHEVROLET remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

CHEVROLET REMONTO EKSPERTIZĖ

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į CHEVROLET servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Ka daryti jei blogai suremontavo automobilį

CHEVROLET remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku CHEVROLET remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų CHEVROLET mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad CHEVROLET automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą. Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

CHEVROLET SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų CHEVROLET markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas CHEVROLET važiuoklės remontas Vilniuje

katalizatoriai duslintuvai vilnius
autoelektrikai vilniuje
dpf filtrai vilnius
egr voztuvo is[programavimas vilnius
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Tel:+37064875745

automobilio remoto draudimas
Automobilio remonto draudimas

CHEVROLET REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų CHEVROLET automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

CHEVROLET SERVISAS – KAINOS:

Mūsų remontuojamų CHEVROLET automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės CHEVROLET kompiuterinės diagnostikos metu.

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

CHEVROLET Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
CHEVROLET Rato montavimas nuo 2 €
CHEVROLET Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
CHEVROLET Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
CHEVROLET Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
CHEVROLET Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
CHEVROLET montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
CHEVROLET Padangos remontas nuo 3-23 €
CHEVROLET Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
CHEVROLET Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
CHEVROLET Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
CHEVROLET Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
CHEVROLET Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
CHEVROLET Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
CHEVROLET Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
CHEVROLET Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
CHEVROLET Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
CHEVROLET Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
CHEVROLET Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
CHEVROLET Pakabos patikrinimas nuo 6 €
CHEVROLET Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
CHEVROLET Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
CHEVROLET Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
CHEVROLET Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
CHEVROLET Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
CHEVROLET Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
CHEVROLET Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
CHEVROLET Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
CHEVROLET Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

CHEVROLET variklio remontas

CHEVROLET automobilio variklio remontas – nuo 300,-

Kapitalinis CHEVROLET variklio remontas, 700,-

CHEVROLET variklio grandinių keitimas, 450,-

CHEVROLET variklio diagnostika 35,-

CHEVROLET važiuoklės remontas

CHEVROLET Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
CHEVROLET Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
CHEVROLET Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
CHEVROLET Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
CHEVROLET Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
CHEVROLET Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
CHEVROLET Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
CHEVROLET Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
CHEVROLET Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
CHEVROLET Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
CHEVROLET Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
CHEVROLET Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
CHEVROLET Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
CHEVROLET Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
CHEVROLET Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
CHEVROLET Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
CHEVROLET Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
CHEVROLET Granatos keitimas nuo 17-23 €
CHEVROLET Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
CHEVROLET Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
CHEVROLET Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
CHEVROLET Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
CHEVROLET Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
CHEVROLET Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
CHEVROLET Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
CHEVROLET Vairo traukės keitimas nuo 15 €

CHEVROLET stabdžių remontas

CHEVROLET Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
CHEVROLET Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
CHEVROLET Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
CHEVROLET Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
CHEVROLET Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
CHEVROLET Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
CHEVROLET Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
CHEVROLET Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
CHEVROLET Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
CHEVROLET Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
CHEVROLET Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
CHEVROLET Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
CHEVROLET Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
CHEVROLET Suporto remontas nuo 15-73 €
CHEVROLET Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

CHEVROLET automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

CHEVROLET Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
CHEVROLET Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
CHEVROLET Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
CHEVROLET Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
CHEVROLET HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
CHEVROLET Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
CHEVROLET Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
CHEVROLET Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
CHEVROLET Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
CHEVROLET Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
CHEVROLET Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
CHEVROLET Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
CHEVROLET Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
CHEVROLET Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
CHEVROLET Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
CHEVROLET Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
CHEVROLET Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
CHEVROLET Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
CHEVROLET Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
CHEVROLET Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
CHEVROLET Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
CHEVROLET Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
CHEVROLET Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
CHEVROLET Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
CHEVROLET Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

CHEVROLET duslintuvo remontas

CHEVROLET Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
CHEVROLET Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
CHEVROLET Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
CHEVROLET Gofros keitimas nuo 20 €
CHEVROLET Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
CHEVROLET Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

CHEVROLET katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

CHEVROLET dpf suodžių filtras nuo 150,-

CHEVROLET aušinimo sistemos remontas

CHEVROLET termostato keitimas nuo 12-35 €
CHEVROLET Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
CHEVROLET Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
CHEVROLET Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
CHEVROLET Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
CHEVROLET Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

CHEVROLET sankabos remontas / keitimas

CHEVROLET Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
CHEVROLET sankabos keitimas nuo 15 €
CHEVROLET Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
CHEVROLET Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
CHEVROLET Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

CHEVROLET Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

CHEVROLET Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
CHEVROLET Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
CHEVROLET PirCHEVROLETo veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
CHEVROLET Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
CHEVROLET Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
CHEVROLET Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
CHEVROLET Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
CHEVROLET Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
CHEVROLET Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

CHEVROLET kardaninio veleno keitimas restauravimas

CHEVROLET Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
CHEVROLET Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
CHEVROLET Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
CHEVROLET Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

CHEVROLET autoelektrikas – paslaugos

CHEVROLET Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
CHEVROLET Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
CHEVROLET Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

CHEVROLET autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
CHEVROLET Generatoriaus remontas nuo 20 €
CHEVROLET Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
CHEVROLET Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
CHEVROLET Starterio remontas nuo 20 €
CHEVROLET Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
CHEVROLET Šviesų reguliavimas nuo 6 €
CHEVROLET Lemputės keitimas nuo 2-3 €
CHEVROLET Žibinto keitimas nuo 12 €
CHEVROLET Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
CHEVROLET Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
CHEVROLET Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
CHEVROLET Saugiklio keitimas nuo 2 €
CHEVROLET Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
CHEVROLET Rėlės keitimas nuo 2-17 €
CHEVROLET Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
CHEVROLET Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
CHEVROLET raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
CHEVROLET Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
CHEVROLET Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
CHEVROLET CHEVROLETo aparatūros pajungimas nuo 12 €
CHEVROLET Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
CHEVROLET Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

dazniausi CHEVROLET gedimai

CHEVROLET variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš CHEVROLET tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja CHEVROLET variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu CHEVROLET variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu CHEVROLET variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia CHEVROLET pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos CHEVROLET automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas CHEVROLET variklyje arba dega CHEVROLET aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą CHEVROLET variklyje
 9. CHEVROLET variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista CHEVROLET katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu CHEVROLET pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant CHEVROLET automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega CHEVROLET Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti CHEVROLET tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu CHEVROLET variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu CHEVROLET variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu CHEVROLET automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu CHEVROLET variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu CHEVROLET variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo CHEVROLET Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra CHEVROLET išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti CHEVROLET kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja CHEVROLET išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia CHEVROLET turbina
 27. Jeigu reikalingas CHEVROLET turbinos remontas
 28. Jeigu rodo CHEVROLET velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu CHEVROLET dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja CHEVROLET tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš CHEVROLET variklio
 33. Užvedant šaltą CHEVROLET variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu CHEVROLET salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti CHEVROLET Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto CHEVROLET variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega CHEVROLET dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu CHEVROLET variklis nereaguoja į gazo pedalo paspCHEVROLETmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš CHEVROLET variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu CHEVROLET variklis kalena
 43. Jeigu CHEVROLET variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko CHEVROLET pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba CHEVROLET variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu CHEVROLET variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis CHEVROLET variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp CHEVROLET velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia CHEVROLET antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu CHEVROLET variklis ryja tepalus
 53. CHEVROLET variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi CHEVROLET variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu CHEVROLET netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi CHEVROLET variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo CHEVROLET turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti CHEVROLET turbinos geometrijos valdymo pūslę

CHEVROLET elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu CHEVROLET automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti CHEVROLET garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu CHEVROLET automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia CHEVROLET tachometras
 6. Jeigu dega CHEVROLET akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia CHEVROLET spidometras
 8. Jeigu tiksi CHEVROLET posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia CHEVROLET Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko CHEVROLET variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega CHEVROLET pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant CHEVROLET žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant CHEVROLET prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia CHEVROLET automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė CHEVROLET automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu CHEVROLET trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga CHEVROLET dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega CHEVROLET imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti CHEVROLET lempų
 20. Rodo CHEVROLET liambda zondo klaidą
 21. Dega CHEVROLET padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia CHEVROLET veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia CHEVROLET automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka CHEVROLET starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega CHEVROLET ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna CHEVROLET akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia CHEVROLET automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia CHEVROLET kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia CHEVROLET antena negCHEVROLET bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti CHEVROLET variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus CHEVROLET atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia CHEVROLET stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega CHEVROLET ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia CHEVROLET posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu CHEVROLET automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo CHEVROLET ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia CHEVROLET tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia CHEVROLET galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado CHEVROLET oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia CHEVROLET garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia CHEVROLET išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia CHEVROLET navigacija
 44. Neveikia CHEVROLET automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia CHEVROLET automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia CHEVROLET automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti CHEVROLET lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta CHEVROLET automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu CHEVROLET automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia CHEVROLET automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia CHEVROLET posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu CHEVROLET radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu CHEVROLET navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo CHEVROLET prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia CHEVROLET parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas CHEVROLET durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado CHEVROLET lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia CHEVROLET Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia CHEVROLET automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia CHEVROLET kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia CHEVROLET Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas CHEVROLET diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai CHEVROLET garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia CHEVROLET automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai CHEVROLET kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu CHEVROLET nepučia vienodai šilto oro arba šalto

CHEVROLET REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

US Chevy Cars

 • Chevrolet Spark LS (2009 – Present) (4th gen)
 • Chevrolet Sonic LT (2011- Present) (2nd gen0)
 • Chevrolet Bolt (2016 – Present) (1st gen)
 • Chevrolet Malibu LT (1964- Present) (9th gen)

US Chevy Sports Cars

 • Chevrolet Camaro (1966 – Present) (6th gen)
 • Chevrolet Corvette (1953 – Present) (8th gen)

US Chevy Trucks

 • Chevrolet Silverado (1998 – Present) (4th gen)
 • Chevrolet Silverado HD (1998 – Present) (4th gen)

US Chevy SUVs

 • Chevrolet Trax (2013 – Present) (1st gen)
 • Chevrolet TrailBlazer (2020 – Present) (1st gen)
 • Chevrolet Equinox (2004 – Present) (3rd gen)
 • Chevrolet Blazer (2018 – Present) (1st gen)
 • Chevrolet Traverse (2009 – Present) (2nd gen)
 • Chevrolet Tahoe (1995 – Present) (5th gen)
 • Chevrolet Suburban (1935 – Present) (12th gen)
 • Chevrolet Colorado (2004 – Present (2nd gen) 

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Tel:+37064875745

Registracija +37063145090