LAND ROVER SERVISAS VILNIUS +3

Land Rover automobilių servisas Vilniuje. Originali Land Rover Range Rover diagnostikos įranga. Land Rover automobilių patikra prieš pirkimą. Land Rover elektrikas. Land Rover variklių remontas ir diagnostika. LAnd Rover pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Land Rover serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

REGISTRACIJA LAND ROVER REMONTUI

Sugedo Land-Rover automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Land-Rover centras.

Kitoks Land-Rover automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Land-Rover automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Land-Rover modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Land-Rover automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Land-Rover automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Land-Rover automobilio problemą – ar tai būtų Land-Rover elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Land-Rover automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Land-Rover diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Land-Rover automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteLand-Rovero valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Land-Rover diagnostika Vilniuje

Registruokitės Land-Rover automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Land-Rover automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Land-Rover diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Land-Rover diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Land-Rover diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Land-Rover gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Land-Rover automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Land-Rover automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Land-Rover elektros gedimas, ar bus reikalingas Land-Rover variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Land-Rover grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Land-Rover servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Land-Rover automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Land-Rover autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Land-Rover modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Land-Rover automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Land-Rover variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Land-Rover automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Land-Rover katalizatorius? Visi Land-Rover variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Land-Rover centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Land-Rover remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Land-Rover servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Land-Rover serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Land-Rover remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Land-Rover savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Land-Rover automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Land-Rover automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Land-Rover diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Land-Rover variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Land-Rover automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Land-Rover auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Land-Rover remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Land-Rover remontas

Sugedo Land-Rover autmobilis? Reikalingas Land-Rover servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Land-Rover remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Land-Rover remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO LAND ROVER SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Land-Rover automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Land-Rover autoservisas Kaune ir Land-Rover servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Land-Rover remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Land-Rover variklistais, Land-Rover autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Land-Rover remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Land-Rover remonto klausimais

Land-Rover įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Land-Rover automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Land-Rover automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Land-Rover gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Land-Rover remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Land-Rover auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Land-Rover servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Land-Rover remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Land-Rover remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Land-Rover mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Land-Rover automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Land-Rover specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Land-Rover autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Land-Rover markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Land-Rover važiuoklės remontas Vilniuje

Land-Rover REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Land-Rover remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Land-Rover REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Land-Rover automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Land-Rover remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Land-Rover automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Land-Rover kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Land-Rover remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Land-Rover Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Land-Rover Rato montavimas nuo 2 €
Land-Rover Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Land-Rover Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Land-Rover Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Land-Rover Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Land-Rover montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Land-Rover Padangos remontas nuo 3-23 €
Land-Rover Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Land-Rover Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Land-Rover Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Land-Rover Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Land-Rover Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Land-Rover Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Land-Rover Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Land-Rover Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Land-Rover Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Land-Rover Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Land-Rover Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Land-Rover Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Land-Rover Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Land-Rover Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Land-Rover Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Land-Rover Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Land-Rover Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Land-Rover Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Land-Rover Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Land-Rover Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Land-Rover Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Land-Rover važiuoklės remontas

Land-Rover Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Land-Rover Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Land-Rover Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Land-Rover Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Land-Rover Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Land-Rover Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Land-Rover Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Land-Rover Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Land-Rover Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Land-Rover Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Land-Rover Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Land-Rover Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Land-Rover Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Land-Rover Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Land-Rover Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Land-Rover Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Land-Rover Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Land-Rover Granatos keitimas nuo 17-23 €
Land-Rover Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Land-Rover Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Land-Rover Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Land-Rover Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Land-Rover Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Land-Rover Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Land-Rover Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Land-Rover Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Land-Rover stabdžių remontas

Land-Rover Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Land-Rover Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Land-Rover Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Land-Rover Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Land-Rover Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Land-Rover Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Land-Rover Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Land-Rover Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Land-Rover Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Land-Rover Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Land-Rover Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Land-Rover Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Land-Rover Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Land-Rover Suporto remontas nuo 15-73 €
Land-Rover Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Land-Rover automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Land-Rover Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Land-Rover Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Land-Rover Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Land-Rover Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Land-Rover HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Land-Rover Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Land-Rover Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Land-Rover Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Land-Rover Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Land-Rover Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Land-Rover Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Land-Rover Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Land-Rover Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Land-Rover Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Land-Rover Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Land-Rover Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Land-Rover Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Land-Rover Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Land-Rover Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Land-Rover Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Land-Rover Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Land-Rover Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Land-Rover Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Land-Rover Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Land-Rover Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Land-Rover duslintuvo remontas

Land-Rover Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Land-Rover Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Land-Rover Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Land-Rover Gofros keitimas nuo 20 €
Land-Rover Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Land-Rover Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Land-Rover katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Land-Rover dpf suodžių filtras nuo 150,-

Land-Rover aušinimo sistemos remontas

Land-Rover termostato keitimas nuo 12-35 €
Land-Rover Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Land-Rover Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Land-Rover Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Land-Rover Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Land-Rover Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Land-Rover sankabos remontas / keitimas

Land-Rover Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Land-Rover sankabos keitimas nuo 15 €
Land-Rover Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Land-Rover Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Land-Rover Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Land-Rover Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Land-Rover Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Land-Rover Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Land-Rover PirLand-Rovero veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Land-Rover Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Land-Rover Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Land-Rover Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Land-Rover Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Land-Rover Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Land-Rover Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Land-Rover kardaninio veleno keitimas restauravimas

Land-Rover Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Land-Rover Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Land-Rover Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Land-Rover Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Land-Rover autoelektrikas – paslaugos

Land-Rover Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Land-Rover Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Land-Rover Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Land-Rover autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Land-Rover Generatoriaus remontas nuo 20 €
Land-Rover Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Land-Rover Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Land-Rover Starterio remontas nuo 20 €
Land-Rover Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Land-Rover Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Land-Rover Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Land-Rover Žibinto keitimas nuo 12 €
Land-Rover Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Land-Rover Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Land-Rover Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Land-Rover Saugiklio keitimas nuo 2 €
Land-Rover Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Land-Rover Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Land-Rover Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Land-Rover Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Land-Rover raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Land-Rover Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Land-Rover Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Land-Rover Land-Rovero aparatūros pajungimas nuo 12 €
Land-Rover Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Land-Rover Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Land-Rover variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Land-Rover tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Land-Rover variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Land-Rover variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Land-Rover variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Land-Rover pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Land-Rover automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Land-Rover variklyje arba dega Land-Rover aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Land-Rover variklyje
 9. Land-Rover variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Land-Rover katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Land-Rover pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Land-Rover automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Land-Rover Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Land-Rover tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Land-Rover variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Land-Rover variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Land-Rover automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Land-Rover variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Land-Rover variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Land-Rover Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Land-Rover išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Land-Rover kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Land-Rover išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Land-Rover turbina
 27. Jeigu reikalingas Land-Rover turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Land-Rover velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Land-Rover dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Land-Rover tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Land-Rover variklio
 33. Užvedant šaltą Land-Rover variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Land-Rover salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Land-Rover Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Land-Rover variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Land-Rover dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Land-Rover variklis nereaguoja į gazo pedalo paspLand-Rovermą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Land-Rover variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Land-Rover variklis kalena
 43. Jeigu Land-Rover variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Land-Rover pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Land-Rover variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Land-Rover variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Land-Rover variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Land-Rover velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Land-Rover antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Land-Rover variklis ryja tepalus
 53. Land-Rover variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Land-Rover variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Land-Rover netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Land-Rover variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Land-Rover turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Land-Rover turbinos geometrijos valdymo pūslę

Land-Rover elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Land-Rover automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Land-Rover garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Land-Rover automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Land-Rover tachometras
 6. Jeigu dega Land-Rover akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Land-Rover spidometras
 8. Jeigu tiksi Land-Rover posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Land-Rover Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Land-Rover variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Land-Rover pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Land-Rover žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Land-Rover prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Land-Rover automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Land-Rover automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Land-Rover trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Land-Rover dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Land-Rover imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Land-Rover lempų
 20. Rodo Land-Rover liambda zondo klaidą
 21. Dega Land-Rover padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Land-Rover veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Land-Rover automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Land-Rover starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Land-Rover ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Land-Rover akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Land-Rover automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Land-Rover kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Land-Rover antena negLand-Rover bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Land-Rover variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Land-Rover atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Land-Rover stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Land-Rover ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Land-Rover posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Land-Rover automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Land-Rover ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Land-Rover tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Land-Rover galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Land-Rover oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Land-Rover garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Land-Rover išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Land-Rover navigacija
 44. Neveikia Land-Rover automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Land-Rover automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Land-Rover automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Land-Rover lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Land-Rover automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Land-Rover automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Land-Rover automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Land-Rover posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Land-Rover radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Land-Rover navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Land-Rover prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Land-Rover parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Land-Rover durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Land-Rover lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Land-Rover Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Land-Rover automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Land-Rover kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Land-Rover Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Land-Rover diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Land-Rover garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Land-Rover automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Land-Rover kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Land-Rover nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Land-Rover REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

LAND-ROVER REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

LAND-ROVER octavia remontas ir diagnostika Vilniuje

2017 LAND-ROVER Octavia ⓘ TBD TBD
2016 LAND-ROVER Octavia 1.0 TSI S ⓘ 9.90 sec TBD
2016 LAND-ROVER Octavia 1.0 TSI S (Manual) ⓘ 9.80 sec TBD
2009 LAND-ROVER Octavia 1.4 TSI ⓘ 9.60 sec TBD
2013 LAND-ROVER Octavia 1.6 TDI SE AWD Estate Wagon ⓘ 11.50 sec TBD
2013 LAND-ROVER Octavia 1.8TSi SE Plus ⓘ 7.40 sec TBD
2013 LAND-ROVER Octavia 2.0 TDI Elegance ⓘ 8.50 sec TBD
2006 LAND-ROVER Octavia 2.0T vRS ⓘ 7.10 sec TBD
2009 LAND-ROVER Octavia Combi 1.8 TSI ⓘ 8.00 sec TBD
2009 LAND-ROVER Octavia Combi vRS TDI ⓘ 8.30 sec TBD
2007 LAND-ROVER Octavia Scout 2.0 ⓘ 9.90 sec TBD
2014 LAND-ROVER Octavia Scout 2.0 TDI 150 ⓘ 9.00 sec TBD
2013 LAND-ROVER Octavia vRS ⓘ 6.60 sec TBD
2016 LAND-ROVER Octavia vRS 2.0 TDI 184 ⓘ 7.50 sec TBD
2006 LAND-ROVER Octavia vRS TDI ⓘ 8.40 sec TBD

LAND-ROVER Rapid remontas ir diagnostika Vilniuje

Year Model 0-60 1/4 Mile
2013 LAND-ROVER Rapid SE 1.6 TDI CR ⓘ 10.40 sec TBD
2016 LAND-ROVER Rapid Spaceback ⓘ TBD TBD

LAND-ROVER Roomster remontas ir diagnostika Vilniuje

Year Model 0-60 1/4 Mile
2006 LAND-ROVER Roomster 1.4 ⓘ 12.80 sec TBD
2008 LAND-ROVER Roomster 1.4 TDI ⓘ 14.50 sec TBD
2010 LAND-ROVER Roomster Scout 1.2 TSI ⓘ 10.80 sec TBD
2007 LAND-ROVER Roomster Scout 1.9 TDI ⓘ 11.30 sec TBD
2010 LAND-ROVER Roomster SE 1.2 TSI ⓘ 10.70 sec TBD
2010 LAND-ROVER Roomster SE 1.6 TDI CR ⓘ 13.10 sec TBD
2011 LAND-ROVER Roomster SE Plus 1.2 12v ⓘ 15.60 sec TBD
2011 LAND-ROVER Roomster SE Plus 1.2 TSI ⓘ 12.40 sec TBD
2012 LAND-ROVER Roomster SE Plus 1.2 TSI 105ps ⓘ 10.80 sec TBD

LAND-ROVER Roomster remontas ir diagnostika Vilniuje

Year Model 0-60 1/4 Mile
2017 LAND-ROVER Superb ⓘ TBD TBD
2016 LAND-ROVER Superb 2.0 TDI 150 ⓘ 8.80 sec TBD
2016 LAND-ROVER Superb 2.0 TDI 150 SE ⓘ 8.80 sec TBD
2015 LAND-ROVER Superb 2.0 TDI 190 ⓘ 7.60 sec TBD
2008 LAND-ROVER Superb 2.0 TDI Elegance ⓘ 8.70 sec TBD
2016 LAND-ROVER Superb 2.0 TSI 280 ⓘ 5.70 sec TBD
2010 LAND-ROVER Superb Elegance 1.8 TSI ⓘ 8.60 sec TBD
2006 LAND-ROVER Superb Elegance 1.8 TSI ⓘ 8.60 sec TBD
2010 LAND-ROVER Superb Elegance 2.0 TDI ⓘ 9.00 sec TBD
2013 LAND-ROVER Superb Elegance 2.0TDI 170 ⓘ 8.50 sec TBD
2006 LAND-ROVER Superb Elegance 3.6 V-6 ⓘ 6.40 sec TBD
2015 LAND-ROVER Superb Estate SE 1.6 TDI ⓘ 10.80 sec TBD
2007 LAND-ROVER Superb S 1.4 TSI 5-Door ⓘ 10.30 sec TBD
2009 LAND-ROVER Superb SE 1.9 TDI Elegance ⓘ 12.40 sec TBD
2012 LAND-ROVER Superb SE Plus 1.6 TDI CR ⓘ 12.30 sec TBD
2011 LAND-ROVER Superb SE Plus 1.8 TSI ⓘ 8.50 sec TBD
2011 LAND-ROVER Superb SE Plus 2.0 TDI CR ⓘ 10.10 sec TBD

LAND-ROVER Visions remontas ir diagnostika Vilniuje

Year Model 0-60 1/4 Mile
2017 LAND-ROVER VisionS ⓘ TBD TBD

LAND-ROVER Yeti remontas ir diagnostika Vilniuje

Year Model 0-60 1/4 Mile
2016 LAND-ROVER Yeti ⓘ TBD TBD
2009 LAND-ROVER Yeti 1.8 TSI SE ⓘ 8.30 sec TBD
2009 LAND-ROVER Yeti 2.0 TDI SE CR ⓘ 9.80 sec TBD
2010 LAND-ROVER Yeti Elegance 1.2 TSI ⓘ 11.80 sec TBD
2010 LAND-ROVER Yeti Elegance 2.0 TDI CR ⓘ 10.00 sec TBD
2011 LAND-ROVER Yeti S 1.4 TSI ⓘ 10.30 sec TBD
2010 LAND-ROVER Yeti SE 1.6 TDI CR Greenline 2 ⓘ 11.90 sec TBD
2012 LAND-ROVER Yeti SE Plus 1.8 ⓘ 8.30 sec TBD
2012 LAND-ROVER Yeti SE Plus TDI CR ⓘ 12.00 sec TBD

Registracija +37063145090