RENAULT SERVISAS VILNIUS +3

Renault automobilių servisas Vilniuje. Originali Renault diagnostikos įranga. Renault automobilių patikra prieš pirkimą. Renault elektrikas. Renault variklių remontas ir diagnostika. Renault pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Renault serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

reno renault servisas vilnius adresas kontaktai telefonas

REGISTRACIJA RENAULT REMONTUI

Sugedo Renault automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Renault centras.

Kitoks Renault automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Renault automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Renault modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Renault automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Renault automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Renault automobilio problemą – ar tai būtų Renault elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Renault automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Renault diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Renault automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Renault diagnostika Vilniuje

Registruokitės Renault automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Renault automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Renault diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Renault diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Renault diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Renault gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Renault automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Renault automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Renault elektros gedimas, ar bus reikalingas Renault variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Renault grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Renault servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Renault automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Renault autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Renault modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Renault automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Renault variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Renault automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Renault katalizatorius? Visi Renault variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Renault centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Renault remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Renault servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Renault serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Renault remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Renault savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Renault automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Renault automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Renault diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Renault variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Renault automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Renault auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Renault remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Renault remontas

Sugedo Renault autmobilis? Reikalingas Renault servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Renault remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Renault remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO RENAULT SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Renault automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Renault autoservisas Kaune ir Renault servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Renault remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Renault variklistais, Renault autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Renault remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Renault remonto klausimais

Renault įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Renault automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Renault automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Renault gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Renault remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Renault auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Renault servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Renault remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Renault remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Renault mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Renault automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Renault specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Renault autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Renault markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Renault važiuoklės remontas Vilniuje

Renault REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Renault remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Renault REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Renault automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Renault remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Renault automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Renault kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Renault remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Renault Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Renault Rato montavimas nuo 2 €
Renault Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Renault Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Renault Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Renault Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Renault montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Renault Padangos remontas nuo 3-23 €
Renault Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Renault Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Renault Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Renault Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Renault Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Renault Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Renault Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Renault Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Renault Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Renault Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Renault Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Renault Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Renault Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Renault Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Renault Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Renault Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Renault Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Renault Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Renault Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Renault Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Renault Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Renault važiuoklės remontas

Renault Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Renault Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Renault Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Renault Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Renault Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Renault Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Renault Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Renault Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Renault Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Renault Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Renault Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Renault Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Renault Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Renault Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Renault Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Renault Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Renault Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Renault Granatos keitimas nuo 17-23 €
Renault Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Renault Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Renault Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Renault Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Renault Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Renault Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Renault Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Renault Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Renault stabdžių remontas

Renault Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Renault Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Renault Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Renault Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Renault Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Renault Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Renault Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Renault Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Renault Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Renault Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Renault Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Renault Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Renault Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Renault Suporto remontas nuo 15-73 €
Renault Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Renault automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Renault Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Renault Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Renault Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Renault Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Renault HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Renault Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Renault Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Renault Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Renault Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Renault Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Renault Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Renault Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Renault Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Renault Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Renault Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Renault Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Renault Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Renault Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Renault Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Renault Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Renault Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Renault Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Renault Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Renault Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Renault Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Renault duslintuvo remontas

Renault Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Renault Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Renault Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Renault Gofros keitimas nuo 20 €
Renault Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Renault Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Renault katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Renault dpf suodžių filtras nuo 150,-

Renault aušinimo sistemos remontas

Renault termostato keitimas nuo 12-35 €
Renault Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Renault Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Renault Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Renault Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Renault Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Renault sankabos remontas / keitimas

Renault Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Renault sankabos keitimas nuo 15 €
Renault Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Renault Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Renault Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Renault Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Renault Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Renault Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Renault Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Renault Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Renault Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Renault Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Renault Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Renault Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Renault Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Renault kardaninio veleno keitimas restauravimas

Renault Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Renault Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Renault Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Renault Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Renault autoelektrikas – paslaugos

Renault Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Renault Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Renault Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Renault autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Renault Generatoriaus remontas nuo 20 €
Renault Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Renault Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Renault Starterio remontas nuo 20 €
Renault Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Renault Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Renault Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Renault Žibinto keitimas nuo 12 €
Renault Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Renault Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Renault Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Renault Saugiklio keitimas nuo 2 €
Renault Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Renault Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Renault Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Renault Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Renault raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Renault Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Renault Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Renault Renaulto aparatūros pajungimas nuo 12 €
Renault Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Renault Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Renault variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Renault tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Renault variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Renault variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Renault variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Renault pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Renault automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Renault variklyje arba dega Renault aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Renault variklyje
 9. Renault variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Renault katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Renault pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Renault automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Renault Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Renault tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Renault variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Renault variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Renault automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Renault variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Renault variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Renault Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Renault išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Renault kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Renault išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Renault turbina
 27. Jeigu reikalingas Renault turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Renault velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Renault dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Renault tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Renault variklio
 33. Užvedant šaltą Renault variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Renault salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Renault Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Renault variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Renault dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Renault variklis nereaguoja į gazo pedalo paspRenaultmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Renault variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Renault variklis kalena
 43. Jeigu Renault variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Renault pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Renault variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Renault variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Renault variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Renault velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Renault antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Renault variklis ryja tepalus
 53. Renault variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Renault variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Renault netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Renault variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Renault turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Renault turbinos geometrijos valdymo pūslę

Renault elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Renault automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Renault garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Renault automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Renault tachometras
 6. Jeigu dega Renault akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Renault spidometras
 8. Jeigu tiksi Renault posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Renault Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Renault variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Renault pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Renault žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Renault prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Renault automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Renault automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Renault trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Renault dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Renault imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Renault lempų
 20. Rodo Renault liambda zondo klaidą
 21. Dega Renault padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Renault veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Renault automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Renault starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Renault ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Renault akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Renault automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Renault kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Renault antena negRenault bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Renault variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Renault atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Renault stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Renault ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Renault posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Renault automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Renault ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Renault tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Renault galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Renault oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Renault garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Renault išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Renault navigacija
 44. Neveikia Renault automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Renault automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Renault automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Renault lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Renault automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Renault automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Renault automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Renault posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Renault radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Renault navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Renault prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Renault parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Renault durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Renault lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Renault Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Renault automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Renault kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Renault Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Renault diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Renault garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Renault automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Renault kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Renault nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Renault REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

TIK ŠIŲ RENAULT AUTOMOBILIŲ REMONTAS VILNIUJE

Renault Kangoo 1.1 RN Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo 1.4 EXPRESS Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo 1.4 EXPRESS RL Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo 1.4 RT Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo 1.4 V. P. K Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo 1.5 dCi (2003) Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo 1.9 D RN Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo Pampa 1.1 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo Pampa 1.9 D Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą

RENAULT LAGUNA SERVISAS ŠIEMS MODELIAMS

Renault Laguna 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 1.8 RXT 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 1.9 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 1.9 DTi Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 2.0 e Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 2.0 PKL3 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 2.0 RXT 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 2.2 DTi Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 2.9 V6 24V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 1.6 Break (X74) Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 1.6 (X74) Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 1.8 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 1.8 Break (X74) Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 1.8 (X74) Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 2.0 IDE Break (X74) Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 2.0 IDE (X74) Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 3.0 V6 Break (X74) Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 3.0 V6 (X74) Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 1.8 RXT 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 1.9 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 1.9 DTi Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 2.0 e Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 2.2 DTi Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 2.9 V6 24V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Logan 1.4 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Logan 1.6 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą

RENAULT MEGANE MODELIAI – SERVISAS ŠIEMS AUTOMOBILIAMS

Renault Megane Berline 1.4 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 1.4 RTA Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 1.6 RTA Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 1.9 D Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 1.9 DTi Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 2.0 RTA Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 2.0 RXT 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Break 1.6 RTA Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Break 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cabriolet 1.4 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cabriolet 1.6 RTA Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cabriolet 1.6 RTX 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cabriolet 2.0 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 1.4 RTA Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 1.4 RTX 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 1.6 RTA Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 1.9 D Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 1.9 DTi Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 2.0 RTA Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 2.0 RXT Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 2.0 RXT 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cupe 1.4 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cupe 1.6 RTA Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cupe 1.6 RTX 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cupe 1.9 DTi Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cupe 2.0 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Grandtour 1.4 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Grandtour 1.4 RTA Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Grandtour 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Grandtour 1.9 D Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Grandtour 1.9 DTi Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane II 1.6 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane II 1.6 Sedan Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane II 2.0 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Megane II Sport Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą

RENAULT MODUS MODELIAI

Renault Modus 1.4 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Modus 1.6 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą

RENAULT SAFRANE MODELIAI

Renault Safrane 1.9 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Safrane 2.2 TD Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Safrane 2.4 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Safrane 2.5 RXE Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Safrane 2.9 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Safrane 3.0 RXT Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
RENAULT SCIENIC KATALIZATORIUS

Renault Scenic 1.4 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic 1.4 e Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic 1.6 e Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic 1.9 D Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic 1.9 DTi Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic 2.0 RXT 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic II 1.6 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic II 2.0 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic RX4 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Sport Spider Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Symbol 1.4 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Symbol 1.4 16V Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą

Renault Twingo Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Twingo Easy Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą

Renault Vel Satis 2.0 T Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą
Renault Vel Satis 3.5 V6 Remontas + diagnostika Vilnius + patikra prieš pirkimą

Registracija +37063145090