HYUNDAI SERVISAS VILNIUS +3

Hyundai automobilių servisas Vilniuje. Originali Hyundai diagnostikos įranga. Hyundai automobilių patikra prieš pirkimą. Hyundai elektrikas. Hyundai variklių remontas ir diagnostika. Hyundai pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Hyundai serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

hyundai-servisas-centras-vilniuje-remontas-diagnostika-patikra-vdc

REGISTRACIJA HYUNDAI REMONTUI

Sugedo Hyundai automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Hyundai centras.

Kitoks Hyundai automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Hyundai automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Hyundai modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Hyundai automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Hyundai automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Hyundai automobilio problemą – ar tai būtų Hyundai elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Hyundai automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Hyundai diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Hyundai automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteHyundaio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Hyundai diagnostika Vilniuje

Registruokitės Hyundai automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Hyundai automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Hyundai diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Hyundai diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Hyundai diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Hyundai gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Hyundai automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Hyundai automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Hyundai elektros gedimas, ar bus reikalingas Hyundai variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Hyundai grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Hyundai servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Hyundai automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Hyundai autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Hyundai modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Hyundai automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Hyundai variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Hyundai automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Hyundai katalizatorius? Visi Hyundai variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Hyundai centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Hyundai remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Hyundai servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Hyundai serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Hyundai remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Hyundai savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Hyundai automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Hyundai automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Hyundai diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Hyundai variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Hyundai automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Hyundai auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Hyundai remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Hyundai remontas

Sugedo Hyundai autmobilis? Reikalingas Hyundai servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Hyundai remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Hyundai remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO HYUNDAI SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Hyundai automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Hyundai autoservisas Kaune ir Hyundai servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Hyundai remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Hyundai variklistais, Hyundai autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Hyundai remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Hyundai remonto klausimais

Hyundai įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Hyundai automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Hyundai automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Hyundai gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Hyundai remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Hyundai auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Hyundai servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Hyundai remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Hyundai remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Hyundai mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Hyundai automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Hyundai specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Hyundai autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Hyundai markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Hyundai važiuoklės remontas Vilniuje

Hyundai REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Hyundai remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Hyundai REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Hyundai automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Hyundai remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Hyundai automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Hyundai kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Hyundai remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Hyundai Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Hyundai Rato montavimas nuo 2 €
Hyundai Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Hyundai Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Hyundai Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Hyundai Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Hyundai montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Hyundai Padangos remontas nuo 3-23 €
Hyundai Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Hyundai Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Hyundai Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Hyundai Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Hyundai Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Hyundai Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Hyundai Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Hyundai Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Hyundai Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Hyundai Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Hyundai Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Hyundai Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Hyundai Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Hyundai Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Hyundai Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Hyundai Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Hyundai Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Hyundai Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Hyundai Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Hyundai Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Hyundai Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Hyundai važiuoklės remontas

Hyundai Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Hyundai Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Hyundai Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Hyundai Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Hyundai Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Hyundai Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Hyundai Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Hyundai Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Hyundai Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Hyundai Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Hyundai Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Hyundai Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Hyundai Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Hyundai Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Hyundai Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Hyundai Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Hyundai Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Hyundai Granatos keitimas nuo 17-23 €
Hyundai Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Hyundai Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Hyundai Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Hyundai Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Hyundai Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Hyundai Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Hyundai Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Hyundai Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Hyundai stabdžių remontas

Hyundai Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Hyundai Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Hyundai Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Hyundai Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Hyundai Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Hyundai Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Hyundai Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Hyundai Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Hyundai Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Hyundai Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Hyundai Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Hyundai Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Hyundai Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Hyundai Suporto remontas nuo 15-73 €
Hyundai Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Hyundai automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Hyundai Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Hyundai Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Hyundai Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Hyundai Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Hyundai HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Hyundai Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Hyundai Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Hyundai Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Hyundai Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Hyundai Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Hyundai Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Hyundai Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Hyundai Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Hyundai Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Hyundai Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Hyundai Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Hyundai Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Hyundai Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Hyundai Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Hyundai Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Hyundai Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Hyundai Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Hyundai Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Hyundai Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Hyundai Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Hyundai duslintuvo remontas

Hyundai Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Hyundai Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Hyundai Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Hyundai Gofros keitimas nuo 20 €
Hyundai Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Hyundai Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Hyundai katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Hyundai dpf suodžių filtras nuo 150,-

Hyundai aušinimo sistemos remontas

Hyundai termostato keitimas nuo 12-35 €
Hyundai Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Hyundai Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Hyundai Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Hyundai Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Hyundai Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Hyundai sankabos remontas / keitimas

Hyundai Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Hyundai sankabos keitimas nuo 15 €
Hyundai Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Hyundai Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Hyundai Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Hyundai Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Hyundai Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Hyundai Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Hyundai PirHyundaio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Hyundai Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Hyundai Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Hyundai Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Hyundai Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Hyundai Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Hyundai Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Hyundai kardaninio veleno keitimas restauravimas

Hyundai Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Hyundai Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Hyundai Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Hyundai Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Hyundai autoelektrikas – paslaugos

Hyundai Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Hyundai Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Hyundai Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Hyundai autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Hyundai Generatoriaus remontas nuo 20 €
Hyundai Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Hyundai Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Hyundai Starterio remontas nuo 20 €
Hyundai Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Hyundai Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Hyundai Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Hyundai Žibinto keitimas nuo 12 €
Hyundai Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Hyundai Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Hyundai Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Hyundai Saugiklio keitimas nuo 2 €
Hyundai Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Hyundai Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Hyundai Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Hyundai Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Hyundai raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Hyundai Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Hyundai Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Hyundai Hyundaio aparatūros pajungimas nuo 12 €
Hyundai Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Hyundai Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Hyundai variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Hyundai tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Hyundai variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Hyundai variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Hyundai variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Hyundai pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Hyundai automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Hyundai variklyje arba dega Hyundai aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Hyundai variklyje
 9. Hyundai variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Hyundai katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Hyundai pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Hyundai automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Hyundai Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Hyundai tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Hyundai variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Hyundai variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Hyundai automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Hyundai variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Hyundai variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Hyundai Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Hyundai išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Hyundai kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Hyundai išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Hyundai turbina
 27. Jeigu reikalingas Hyundai turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Hyundai velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Hyundai dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Hyundai tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Hyundai variklio
 33. Užvedant šaltą Hyundai variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Hyundai salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Hyundai Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Hyundai variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Hyundai dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Hyundai variklis nereaguoja į gazo pedalo paspHyundaimą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Hyundai variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Hyundai variklis kalena
 43. Jeigu Hyundai variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Hyundai pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Hyundai variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Hyundai variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Hyundai variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Hyundai velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Hyundai antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Hyundai variklis ryja tepalus
 53. Hyundai variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Hyundai variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Hyundai netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Hyundai variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Hyundai turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Hyundai turbinos geometrijos valdymo pūslę

Hyundai elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Hyundai automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Hyundai garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Hyundai automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Hyundai tachometras
 6. Jeigu dega Hyundai akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Hyundai spidometras
 8. Jeigu tiksi Hyundai posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Hyundai Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Hyundai variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Hyundai pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Hyundai žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Hyundai prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Hyundai automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Hyundai automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Hyundai trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Hyundai dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Hyundai imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Hyundai lempų
 20. Rodo Hyundai liambda zondo klaidą
 21. Dega Hyundai padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Hyundai veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Hyundai automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Hyundai starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Hyundai ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Hyundai akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Hyundai automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Hyundai kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Hyundai antena negHyundai bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Hyundai variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Hyundai atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Hyundai stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Hyundai ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Hyundai posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Hyundai automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Hyundai ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Hyundai tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Hyundai galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Hyundai oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Hyundai garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Hyundai išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Hyundai navigacija
 44. Neveikia Hyundai automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Hyundai automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Hyundai automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Hyundai lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Hyundai automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Hyundai automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Hyundai automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Hyundai posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Hyundai radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Hyundai navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Hyundai prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Hyundai parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Hyundai durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Hyundai lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Hyundai Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Hyundai automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Hyundai kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Hyundai Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Hyundai diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Hyundai garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Hyundai automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Hyundai kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Hyundai nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Hyundai REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

HYUNDAI REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

Accent
2021 Hyundai Accent1 servisas Vilniuje
2020 Hyundai Accent2 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Accent2 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Accent2 Remontas Vilnius
2017 Hyundai Accent5 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Accent8 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Accent8 Remontas Vilnius
2014 Hyundai Accent5 Remontas Vilnius
2013 Hyundai Accent4 Remontas Vilnius
2012 Hyundai Accent6 Remontas Vilnius
2011.5 Hyundai Accent1 servisas Vilniuje
2011 Hyundai Accent5 Remontas Vilnius
2010 Hyundai Accent1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Accent3 Remontas Vilnius
2008 Hyundai Accent6 Remontas Vilnius
2007 Hyundai Accent6 Remontas Vilnius
2006 Hyundai Accent7 Remontas Vilnius
2005 Hyundai Accent7 Remontas Vilnius
2004 Hyundai Accent8 Remontas Vilnius
2003 Hyundai Accent7 Remontas Vilnius
2000 Hyundai Accent1 servisas Vilniuje

Accent Blue
2019 Hyundai Accent Blue1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Accent Blue1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Accent Blue1 servisas Vilniuje
2014 Hyundai Accent Blue1 servisas Vilniuje

Aslan
2017 Hyundai Aslan1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Aslan3 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Aslan3 Remontas Vilnius

Atos
2003 Hyundai Atos2 Remontas Vilnius
2002 Hyundai Atos1 servisas Vilniuje

Avante
2017 Hyundai Avante2 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Avante1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Avante3 Remontas Vilnius
2014 Hyundai Avante1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai Avante1 servisas Vilniuje
2011 Hyundai Avante1 servisas Vilniuje

Azera
2017 Hyundai Azera2 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Azera5 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Azera2 Remontas Vilnius
2014 Hyundai Azera2 Remontas Vilnius
2013 Hyundai Azera2 Remontas Vilnius
2012 Hyundai Azera3 Remontas Vilnius
2011 Hyundai Azera6 Remontas Vilnius
2010 Hyundai Azera1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Azera3 Remontas Vilnius
2008 Hyundai Azera2 Remontas Vilnius
2007 Hyundai Azera1 servisas Vilniuje
2006 Hyundai Azera3 Remontas Vilnius
2005 Hyundai Azera2 Remontas Vilnius

Bayon
2021 Hyundai Bayon4 Remontas Vilnius

Blue City
2017 Hyundai Blue City1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Blue City1 servisas Vilniuje

Coupe
2008 Hyundai Coupe3 Remontas Vilnius
2007 Hyundai Coupe5 Remontas Vilnius
2006 Hyundai Coupe6 Remontas Vilnius
2005 Hyundai Coupe6 Remontas Vilnius
2004 Hyundai Coupe7 Remontas Vilnius
2003 Hyundai Coupe6 Remontas Vilnius
2002 Hyundai Coupe1 servisas Vilniuje

Creta
2021 Hyundai Creta1 servisas Vilniuje
2020 Hyundai Creta2 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Creta1 servisas Vilniuje
2018 Hyundai Creta1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Creta2 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Creta2 Remontas Vilnius

Elantra
2022 Hyundai Elantra2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Elantra6 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Elantra3 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Elantra5 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Elantra3 Remontas Vilnius
2017 Hyundai Elantra8 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Elantra11 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Elantra10 Remontas Vilnius
2014 Hyundai Elantra5 Remontas Vilnius
2013 Hyundai Elantra6 Remontas Vilnius
2012 Hyundai Elantra7 Remontas Vilnius
2011 Hyundai Elantra4 Remontas Vilnius
2010 Hyundai Elantra2 Remontas Vilnius
2009 Hyundai Elantra3 Remontas Vilnius
2008 Hyundai Elantra1 servisas Vilniuje
2007 Hyundai Elantra1 servisas Vilniuje
2006 Hyundai Elantra3 Remontas Vilnius
2005 Hyundai Elantra4 Remontas Vilnius
2004 Hyundai Elantra5 Remontas Vilnius
2003 Hyundai Elantra4 Remontas Vilnius
2002 Hyundai Elantra3 Remontas Vilnius

Elantra Coupe
2016 Hyundai Elantra Coupe1 servisas Vilniuje
2014 Hyundai Elantra Coupe3 Remontas Vilnius

Elantra GT
2020 Hyundai Elantra GT2 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Elantra GT2 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Elantra GT3 Remontas Vilnius
2017 Hyundai Elantra GT2 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Elantra GT3 Remontas Vilnius
2013 Hyundai Elantra GT1 servisas Vilniuje

Elantra Hybrid
2022 Hyundai Elantra Hybrid2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Elantra Hybrid1 servisas Vilniuje

Elantra N
2022 Hyundai Elantra N1 servisas Vilniuje

Elantra Sport
2019 Hyundai Elantra Sport2 Remontas Vilnius

Elantra Touring
2012 Hyundai Elantra Touring1 servisas Vilniuje
2011 Hyundai Elantra Touring1 servisas Vilniuje

Eon
2016 Hyundai Eon1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Eon1 servisas Vilniuje

Equus
2016 Hyundai Equus2 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Equus3 Remontas Vilnius
2014 Hyundai Equus1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai Equus2 Remontas Vilnius
2012 Hyundai Equus3 Remontas Vilnius
2011 Hyundai Equus3 Remontas Vilnius
2010 Hyundai Equus1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Equus1 servisas Vilniuje

Genesis
2016 Hyundai Genesis11 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Genesis9 Remontas Vilnius
2014 Hyundai Genesis3 Remontas Vilnius
2013 Hyundai Genesis1 servisas Vilniuje
2012 Hyundai Genesis2 Remontas Vilnius
2011 Hyundai Genesis2 Remontas Vilnius
2010 Hyundai Genesis2 Remontas Vilnius
2009 Hyundai Genesis1 servisas Vilniuje

Genesis Coupe
2016 Hyundai Genesis Coupe3 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Genesis Coupe4 Remontas Vilnius
2013 Hyundai Genesis Coupe4 Remontas Vilnius
2012 Hyundai Genesis Coupe2 Remontas Vilnius
2011 Hyundai Genesis Coupe6 Remontas Vilnius
2010 Hyundai Genesis Coupe1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Genesis Coupe3 Remontas Vilnius

Getz
2011 Hyundai Getz1 servisas Vilniuje
2010 Hyundai Getz3 Remontas Vilnius
2009 Hyundai Getz5 Remontas Vilnius
2008 Hyundai Getz5 Remontas Vilnius
2007 Hyundai Getz9 Remontas Vilnius
2006 Hyundai Getz8 Remontas Vilnius
2005 Hyundai Getz7 Remontas Vilnius
2004 Hyundai Getz6 Remontas Vilnius
2003 Hyundai Getz8 Remontas Vilnius
2002 Hyundai Getz6 Remontas Vilnius

Grand Santa Fe
2017 Hyundai Grand Santa Fe1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Grand Santa Fe4 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Grand Santa Fe6 Remontas Vilnius
2014 Hyundai Grand Santa Fe1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai Grand Santa Fe2 Remontas Vilnius

Grand Starex
2017 Hyundai Grand Starex1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Grand Starex1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Grand Starex3 Remontas Vilnius
2013 Hyundai Grand Starex1 servisas Vilniuje
2012 Hyundai Grand Starex1 servisas Vilniuje
2011 Hyundai Grand Starex1 servisas Vilniuje
2008 Hyundai Grand Starex1 servisas Vilniuje

Grand i10
2016 Hyundai Grand i103 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Grand i102 Remontas Vilnius

Grandeur
2018 Hyundai Grandeur1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Grandeur1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Grandeur6 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Grandeur3 Remontas Vilnius
2013 Hyundai Grandeur2 Remontas Vilnius
2012 Hyundai Grandeur1 servisas Vilniuje
2011 Hyundai Grandeur2 Remontas Vilnius
2004 Hyundai Grandeur2 Remontas Vilnius
2003 Hyundai Grandeur2 Remontas Vilnius
2002 Hyundai Grandeur1 servisas Vilniuje

Grandeur Hybrid
2018 Hyundai Grandeur Hybrid1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Grandeur Hybrid3 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Grandeur Hybrid3 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Grandeur Hybrid3 Remontas Vilnius
2014 Hyundai Grandeur Hybrid1 servisas Vilniuje

H-1
2008 Hyundai H-11 servisas Vilniuje

H-1 (Grand Starex)
2016 Hyundai H-1 (Grand Starex)6 Remontas Vilnius
2015 Hyundai H-1 (Grand Starex)3 Remontas Vilnius
2014 Hyundai H-1 (Grand Starex)1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai H-1 (Grand Starex)2 Remontas Vilnius
2012 Hyundai H-1 (Grand Starex)2 Remontas Vilnius
2011 Hyundai H-1 (Grand Starex)7 Remontas Vilnius
2010 Hyundai H-1 (Grand Starex)5 Remontas Vilnius
2009 Hyundai H-1 (Grand Starex)5 Remontas Vilnius
2008 Hyundai H-1 (Grand Starex)4 Remontas Vilnius
2007 Hyundai H-1 (Grand Starex)2 Remontas Vilnius
2006 Hyundai H-1 (Grand Starex)3 Remontas Vilnius
2005 Hyundai H-1 (Grand Starex)2 Remontas Vilnius
2004 Hyundai H-1 (Grand Starex)2 Remontas Vilnius
2003 Hyundai H-1 (Grand Starex)2 Remontas Vilnius

H-100
2021 Hyundai H-1001 servisas Vilniuje
2020 Hyundai H-1001 servisas Vilniuje
2016 Hyundai H-1001 servisas Vilniuje
2012 Hyundai H-1001 servisas Vilniuje

H-100 Truck
2012 Hyundai H-100 Truck2 Remontas Vilnius
2011 Hyundai H-100 Truck2 Remontas Vilnius
2010 Hyundai H-100 Truck1 servisas Vilniuje

H1 TQ
2016 Hyundai H1 TQ1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai H1 TQ1 servisas Vilniuje

H350
2016 Hyundai H3506 Remontas Vilnius
2015 Hyundai H3504 Remontas Vilnius

HB20
2017 Hyundai HB201 servisas Vilniuje
2012 Hyundai HB201 servisas Vilniuje

Ioniq
2019 Hyundai Ioniq1 servisas Vilniuje
2018 Hyundai Ioniq1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Ioniq1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Ioniq1 servisas Vilniuje

Ioniq 5
2022 Hyundai Ioniq 56 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Ioniq 51 servisas Vilniuje

Ioniq Electric
2021 Hyundai Ioniq Electric2 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Ioniq Electric4 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Ioniq Electric8 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Ioniq Electric6 Remontas Vilnius
2017 Hyundai Ioniq Electric15 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Ioniq Electric2 Remontas Vilnius

Ioniq Electric Plus
2022 Hyundai Ioniq Electric Plus2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Ioniq Electric Plus2 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Ioniq Electric Plus2 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Ioniq Electric Plus2 Remontas Vilnius

Ioniq Hybrid
2022 Hyundai Ioniq Hybrid2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Ioniq Hybrid3 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Ioniq Hybrid5 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Ioniq Hybrid4 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Ioniq Hybrid2 Remontas Vilnius
2017 Hyundai Ioniq Hybrid12 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Ioniq Hybrid2 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Ioniq Hybrid2 Remontas Vilnius

Ioniq Plug-in Hybrid
2020 Hyundai Ioniq Plug-in Hybrid4 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Ioniq Plug-in Hybrid7 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Ioniq Plug-in Hybrid3 Remontas Vilnius

Kona
2022 Hyundai Kona2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Kona6 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Kona4 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Kona7 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Kona13 Remontas Vilnius
2017 Hyundai Kona1 servisas Vilniuje

Kona EV
2022 Hyundai Kona EV2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Kona EV4 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Kona EV5 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Kona EV9 Remontas Vilnius

Kona Hybrid
2021 Hyundai Kona Hybrid2 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Kona Hybrid1 servisas Vilniuje

Kona N
2022 Hyundai Kona N5 Remontas Vilnius

Matrix
2007 Hyundai Matrix6 Remontas Vilnius
2006 Hyundai Matrix5 Remontas Vilnius
2005 Hyundai Matrix5 Remontas Vilnius
2004 Hyundai Matrix6 Remontas Vilnius
2003 Hyundai Matrix7 Remontas Vilnius
2002 Hyundai Matrix1 servisas Vilniuje

Maxcruz
2017 Hyundai Maxcruz1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Maxcruz1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Maxcruz2 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Maxcruz1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Maxcruz1 servisas Vilniuje

Mega-Trucks
2017 Hyundai Mega-Trucks1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Mega-Trucks1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Mega-Trucks1 servisas Vilniuje
2008 Hyundai Mega-Trucks1 servisas Vilniuje

Mighty
2017 Hyundai Mighty1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Mighty1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Mighty3 Remontas Vilnius

New County
2017 Hyundai New County1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai New County2 Remontas Vilnius
2015 Hyundai New County1 servisas Vilniuje
2014 Hyundai New County1 servisas Vilniuje

New Power Truck
2017 Hyundai New Power Truck1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai New Power Truck1 servisas Vilniuje

Nexo
2020 Hyundai Nexo1 servisas Vilniuje
2019 Hyundai Nexo5 Remontas Vilnius

Palisade
2022 Hyundai Palisade2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Palisade3 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Palisade3 Remontas Vilnius

Porter Ⅱ
2017 Hyundai Porter Ⅱ1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Porter Ⅱ1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai Porter Ⅱ1 servisas Vilniuje
2008 Hyundai Porter Ⅱ1 servisas Vilniuje
2006 Hyundai Porter Ⅱ1 servisas Vilniuje

Santa Cruz
2022 Hyundai Santa Cruz2 Remontas Vilnius

Santa Fe
2022 Hyundai Santa Fe2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Santa Fe7 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Santa Fe4 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Santa Fe8 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Santa Fe2 Remontas Vilnius
2017 Hyundai Santa Fe7 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Santa Fe18 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Santa Fe13 Remontas Vilnius
2014 Hyundai Santa Fe5 Remontas Vilnius
2013 Hyundai Santa Fe11 Remontas Vilnius
2012 Hyundai Santa Fe5 Remontas Vilnius
2011 Hyundai Santa Fe9 Remontas Vilnius
2010 Hyundai Santa Fe8 Remontas Vilnius
2009 Hyundai Santa Fe10 Remontas Vilnius
2008 Hyundai Santa Fe6 Remontas Vilnius
2007 Hyundai Santa Fe8 Remontas Vilnius
2006 Hyundai Santa Fe7 Remontas Vilnius
2005 Hyundai Santa Fe6 Remontas Vilnius
2004 Hyundai Santa Fe6 Remontas Vilnius
2003 Hyundai Santa Fe8 Remontas Vilnius

Santa Fe Hybrid
2022 Hyundai Santa Fe Hybrid1 servisas Vilniuje
2021 Hyundai Santa Fe Hybrid6 Remontas Vilnius

Santa Fe Plug-in Hybrid
2022 Hyundai Santa Fe Plug-in Hybrid1 servisas Vilniuje
2021 Hyundai Santa Fe Plug-in Hybrid1 servisas Vilniuje

Santa Fe Sport
2018 Hyundai Santa Fe Sport3 Remontas Vilnius
2017 Hyundai Santa Fe Sport3 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Santa Fe Sport5 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Santa Fe Sport3 Remontas Vilnius

Santa Fe XL
2019 Hyundai Santa Fe XL2 Remontas Vilnius

Small Commercial Features
2015 Hyundai Small Commercial Features1 servisas Vilniuje

Solaris
2021 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje
2020 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje
2012 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje

Solati
2016 Hyundai Solati1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Solati3 Remontas Vilnius

Sonata
2022 Hyundai Sonata2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Sonata3 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Sonata4 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Sonata3 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Sonata4 Remontas Vilnius
2017 Hyundai Sonata6 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Sonata10 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Sonata9 Remontas Vilnius
2014 Hyundai Sonata3 Remontas Vilnius
2013 Hyundai Sonata2 Remontas Vilnius
2012 Hyundai Sonata7 Remontas Vilnius
2011 Hyundai Sonata6 Remontas Vilnius
2010 Hyundai Sonata1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Sonata3 Remontas Vilnius
2008 Hyundai Sonata5 Remontas Vilnius
2007 Hyundai Sonata5 Remontas Vilnius
2006 Hyundai Sonata6 Remontas Vilnius
2005 Hyundai Sonata4 Remontas Vilnius
2004 Hyundai Sonata3 Remontas Vilnius
2003 Hyundai Sonata4 Remontas Vilnius

Sonata Hybrid
2022 Hyundai Sonata Hybrid2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Sonata Hybrid3 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Sonata Hybrid2 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Sonata Hybrid2 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Sonata Hybrid1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Sonata Hybrid2 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Sonata Hybrid5 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Sonata Hybrid5 Remontas Vilnius
2013 Hyundai Sonata Hybrid1 servisas Vilniuje
2012 Hyundai Sonata Hybrid1 servisas Vilniuje
2011 Hyundai Sonata Hybrid1 servisas Vilniuje

Sonata N
2021 Hyundai Sonata N2 Remontas Vilnius

Sonata N-Line
2021 Hyundai Sonata N-Line1 servisas Vilniuje

Sonata Plug-in Hybrid
2019 Hyundai Sonata Plug-in Hybrid2 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Sonata Plug-in Hybrid1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Sonata Plug-in Hybrid2 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Sonata Plug-in Hybrid1 servisas Vilniuje

Sonata Turbo
2011 Hyundai Sonata Turbo1 servisas Vilniuje

Super Aero City
2017 Hyundai Super Aero City1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Super Aero City1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Super Aero City1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Super Aero City1 servisas Vilniuje
2004 Hyundai Super Aero City1 servisas Vilniuje

Terracan
2007 Hyundai Terracan1 servisas Vilniuje
2006 Hyundai Terracan5 Remontas Vilnius
2005 Hyundai Terracan6 Remontas Vilnius
2004 Hyundai Terracan5 Remontas Vilnius
2003 Hyundai Terracan3 Remontas Vilnius
2002 Hyundai Terracan4 Remontas Vilnius

Tiburon
2008 Hyundai Tiburon1 servisas Vilniuje
2007 Hyundai Tiburon1 servisas Vilniuje
2006 Hyundai Tiburon1 servisas Vilniuje
2005 Hyundai Tiburon1 servisas Vilniuje
2004 Hyundai Tiburon1 servisas Vilniuje
2003 Hyundai Tiburon1 servisas Vilniuje

Tucson
2022 Hyundai Tucson3 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Tucson11 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Tucson5 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Tucson9 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Tucson3 Remontas Vilnius
2017 Hyundai Tucson6 Remontas Vilnius
2016 Hyundai Tucson23 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Tucson10 Remontas Vilnius
2014 Hyundai Tucson2 Remontas Vilnius
2013 Hyundai Tucson2 Remontas Vilnius
2012 Hyundai Tucson2 Remontas Vilnius
2011 Hyundai Tucson5 Remontas Vilnius
2010 Hyundai Tucson3 Remontas Vilnius
2009 Hyundai Tucson9 Remontas Vilnius
2008 Hyundai Tucson6 Remontas Vilnius
2007 Hyundai Tucson6 Remontas Vilnius
2006 Hyundai Tucson6 Remontas Vilnius
2005 Hyundai Tucson7 Remontas Vilnius
2004 Hyundai Tucson5 Remontas Vilnius

Tucson Fuel Cell
2016 Hyundai Tucson Fuel Cell1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Tucson Fuel Cell2 Remontas Vilnius

Tucson Hybrid
2022 Hyundai Tucson Hybrid2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Tucson Hybrid4 Remontas Vilnius

Tucson Plug-in Hybrid
2022 Hyundai Tucson Plug-in Hybrid2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Tucson Plug-in Hybrid1 servisas Vilniuje

Unicity
2017 Hyundai Unicity1 servisas Vilniuje

Universe
2017 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2014 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2012 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2011.5 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2010 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje

Veloster
2021 Hyundai Veloster1 servisas Vilniuje
2020 Hyundai Veloster2 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Veloster3 Remontas Vilnius
2018 Hyundai Veloster1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Veloster7 Remontas Vilnius
2015 Hyundai Veloster10 Remontas Vilnius
2014 Hyundai Veloster1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai Veloster4 Remontas Vilnius
2012 Hyundai Veloster5 Remontas Vilnius
2011 Hyundai Veloster1 servisas Vilniuje

Veloster N
2022 Hyundai Veloster N2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Veloster N2 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Veloster N2 Remontas Vilnius
2019 Hyundai Veloster N2 Remontas Vilnius

Venue
2022 Hyundai Venue2 Remontas Vilnius
2021 Hyundai Venue2 Remontas Vilnius
2020 Hyundai Venue3 Remontas Vilnius

Veracruz
2016 Hyundai Veracruz1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Veracruz2 Remontas Vilnius
2012 Hyundai Veracruz2 Remontas Vilnius
2011 Hyundai Veracruz3 Remontas Vilnius
2010 Hyundai Veracruz3 Remontas Vilnius
2009 Hyundai Veracruz2 Remontas Vilnius
2008 Hyundai Veracruz2 Remontas Vilnius
2007 Hyundai Veracruz2 Remontas Vilnius
2006 Hyundai Veracruz1 servisas Vilniuje

Xcient
2017 Hyundai Xcient1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Xcient1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Xcient1 servisas Vilniuje

e-Aero Town
2017 Hyundai e-Aero Town1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai e-Aero Town1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai e-Aero Town1 servisas Vilniuje

i10
2021 Hyundai i101 servisas Vilniuje
2020 Hyundai i1010 Remontas Vilnius
2019 Hyundai i101 servisas Vilniuje
2018 Hyundai i101 servisas Vilniuje
2017 Hyundai i102 Remontas Vilnius
2016 Hyundai i107 Remontas Vilnius
2015 Hyundai i108 Remontas Vilnius
2014 Hyundai i109 Remontas Vilnius
2013 Hyundai i101 servisas Vilniuje
2012 Hyundai i101 servisas Vilniuje
2011 Hyundai i101 servisas Vilniuje
2010 Hyundai i103 Remontas Vilnius
2007 Hyundai i102 Remontas Vilnius

i20
2021 Hyundai i207 Remontas Vilnius
2020 Hyundai i203 Remontas Vilnius
2019 Hyundai i202 Remontas Vilnius
2018 Hyundai i201 servisas Vilniuje
2017 Hyundai i202 Remontas Vilnius
2016 Hyundai i2011 Remontas Vilnius
2015 Hyundai i208 Remontas Vilnius
2014 Hyundai i202 Remontas Vilnius
2013 Hyundai i202 Remontas Vilnius
2012 Hyundai i206 Remontas Vilnius
2011 Hyundai i201 servisas Vilniuje
2010 Hyundai i202 Remontas Vilnius
2008 Hyundai i205 Remontas Vilnius

i20 N
2021 Hyundai i20 N4 Remontas Vilnius

i30
2021 Hyundai i302 Remontas Vilnius
2020 Hyundai i303 Remontas Vilnius
2019 Hyundai i306 Remontas Vilnius
2018 Hyundai i3011 Remontas Vilnius
2017 Hyundai i308 Remontas Vilnius
2016 Hyundai i3014 Remontas Vilnius
2015 Hyundai i308 Remontas Vilnius
2014.5 Hyundai i301 servisas Vilniuje
2014 Hyundai i303 Remontas Vilnius
2013 Hyundai i307 Remontas Vilnius
2012 Hyundai i309 Remontas Vilnius
2011 Hyundai i3011 Remontas Vilnius
2010 Hyundai i303 Remontas Vilnius
2009 Hyundai i309 Remontas Vilnius
2008 Hyundai i307 Remontas Vilnius
2007 Hyundai i301 servisas Vilniuje

i30 N
2021 Hyundai i30 N1 servisas Vilniuje
2020 Hyundai i30 N1 servisas Vilniuje
2019 Hyundai i30 N3 Remontas Vilnius
2018 Hyundai i30 N12 Remontas Vilnius

i40
2019 Hyundai i406 Remontas Vilnius
2018 Hyundai i401 servisas Vilniuje
2017 Hyundai i403 Remontas Vilnius
2016 Hyundai i4011 Remontas Vilnius
2015 Hyundai i4010 Remontas Vilnius
2014 Hyundai i402 Remontas Vilnius
2012.5 Hyundai i401 servisas Vilniuje
2012 Hyundai i4015 Remontas Vilnius
2011 Hyundai i402 Remontas Vilnius

i800
2016 Hyundai i8001 servisas Vilniuje
2015 Hyundai i8001 servisas Vilniuje

ix20
2017 Hyundai ix2010 Remontas Vilnius
2016 Hyundai ix205 Remontas Vilnius
2015 Hyundai ix206 Remontas Vilnius
2014 Hyundai ix201 servisas Vilniuje
2013 Hyundai ix205 Remontas Vilnius
2011 Hyundai ix2011 Remontas Vilnius
2010 Hyundai ix201 servisas Vilniuje

ix35
2016 Hyundai ix354 Remontas Vilnius
2015 Hyundai ix359 Remontas Vilnius
2014 Hyundai ix3513 Remontas Vilnius
2013 Hyundai ix352 Remontas Vilnius
2012 Hyundai ix353 Remontas Vilnius
2011 Hyundai ix3510 Remontas Vilnius
2010 Hyundai ix358 Remontas Vilnius

ix55
2014 Hyundai ix551 servisas Vilniuje

​Genesis
2015 Hyundai ​Genesis1 servisas Vilniuje

Registracija +37063145090