AUTODIAGNOSTIKA VILNIUJE VDC CENTRAS +3

Išmani automobilių diagnostika Vilniuje. Naujausia įranga - kompetetingi savo darbą išmanantys meistrai ir be abejo palaikomoji autoinžinierių autoekspertų komanda. Variklio diagnostika Vilniuje + važiuoklės diagnostika patikra + autombilio elektronikos diagnostika Vilniaus mieste su garantija, kad galėsim suremontuoti...

autodiagnostika-automobilio-diagnostika-vilniuje-autopatikra-pries-pirkima-vilniuje

Automobilio diagnostika Vilniuje – manai žinai kas tai?

Sužinokite viską apie autodiagnostiką Vilniuje. Žinodami daugiau – galėsite suprasti, kaip viskas vyksta, ko reikia ir kokie galimi automobilio patikros testai.

Autodiagnostika plati sąvoka ir daug testų

Atsiminkite vieną pagrindinį dalyką – automobilio patikra Vilniuje – plati sąvoka. Ir kaip ji turėtų atliekama priklauso nuo gedimo simptomų ir klaidų kodų algoritmo išaiškinimo.

Kompiuterinė diagnostika Vilniuje – tik pradžia

Viskas prasideda nuo kompiuterinės diagnostikos. O baigiasi specifiniais testais, kurie nustatomi pradinės diagnostikos metu.

Tokia autodiagnostika Vilniuje – tai tas pats kas apsilankymas pas šeimos gydytoją. Iš pradžių įvertinama simptomatika – o po to jau keliaujame ten kur reikia – pas chirurgą, kardiologą, LOR specialistą ir t.t.

Skubus priėmimas

+370 631 45 090

1.

MEISTRAS SAKO, KAD BLOGI PURKŠTUKAI… NA IR KAS KAD SAKO!

Tai trauk tuos purkštukus ir tikrink taip kaip juos reikia tikrinti… Sakyti galima daug ir visko! Kai kalba eina apie „darymą” – dažniausiai pasirodo, kad niekas nenori jų tikrinti taip kaip reikia…

Šiandien realybė tokia, kad klientai, kurie ieško sau naujo autoserviso, rinkdamiesi nori neprašauti pro šalį. Ypač tai liečia tuos atvejus, kai ieškodami, kas gerai gali nustatyti gedimą – susiduria su visokiausių hipotezių autoriais. O šie dažniausiai daug kalba, tačiau nenori savo kalbų patvirtinti darbais.

2.

200 SERVISŲ IR NIEKS NERANDA GEDIMO?

Kalba eina apie automobilių diagnostiką, kurią šiandien Vilniuje siūlo atlikti (bendrai sudėjus) apie 200 autoservisų. Taigi klausimas, „Ką pasirinkti?“ … Labai sudėtingas. Kelias vienintelis – loterija? Tai reiškia – važiuojam per visus iš eilės?

Sumokam vienam 10,- Eurų, kitam 20 eurų, trečiam 30 eurų… Diagnostika atlikta, žinome kurioje vietoje gedimas – tačiau niekas nenori remontuoti… Automobilio remonto atsisakymo priežąstys: nėra laiko, eilė už mėnesio ir t.t.

3.

NENORI REMONTUOTI PO ATLIKTOS AUTOMOBILIO DIAGNOSTIKOS?

Šiuo atveju greičiausiai, jus aptarnaujančio personalo pagrindinis verslas – pigiai atliekama autodiagnostika, po kurios net nesiruošiama automobilio remontuoti. Pinigai paimti – palinkėta „Sėkmės“ Tik neaišku kur tos sėkmės jums ieškoti…

Žinoma, jeigu jūs esate tas, kuriam reikia tik kompiuterinės diagnostikos tam, kad žinotumėte kuri automobilio grandis nedirba ir kaip į tai reaguoja ir ką sako ECU (variklio valdymo blokas) – tada visai kita tema ir kita kalba. Jūs greičiausiai esate tas auksarankis, kuris gali viską pasidaryti pats. Mes tokius taip pat be galo vertinam.

Tačiau labai dažnai mums tenka remontuoti jau remontuotus automobilius. Paskutiniu metu kasdien ir kartais net po keletą tokių automobilių. Ir kas įdomiausia, kad labai dažnai toks auto remontas kainuoja dvigubai brangiau…

4.

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE NEMOKAMĄ DIAGNOSTIKĄ?

Tokios akcijos daromos prie tam tikrų sąlygų ir dažniausiai autoservisai taip elgtis nusprendžia dėl labai paprastų ir suprantamų priežąsčių:

 • Trūksta klientų – arba servisas naujas arba dėl blogos reputacijos jų nebėra ( ir greičiausiai nebus)
 • Priimami praktikantai
 • Nuperkama nauja autodiagnostikos įranga, kurią norima greičiau įsisavinti tokiu būdu atliekant kuo daugiau autombilio patikrų. 

5.

NUSIBODO MĖTYTI PINIGUS BEPRASMĖMS DIAGNOSTIKOMS?MOKATE RAŠYTI?

Tada perskaitykite pavyzdį, kuriuo vairuotojas pakankamai išsamiai pateikia informaciją dėl jo automobiliui iškilusios problemos.

Pasistenkite (jeigu žinoma turite noro susirašinėti, o ne tiesiai kreiptis ten kur reikia) kuo išsamiau aprašyti savo gedimą, nurodant visą gedimo atsiradimo ir paieškos istoriją. Kas buvo remontuota, kokios dalys keistos, naujos ar naudotos ir t.t.

6.

GEDIMO APRAŠYMO PAVYZDYS

„Laba diena, susidūriaus su tokia problema, kad servisas neranda problemos. Problemos: Įsibegėjant TP vibruoja, stovint kartais juntama vibracija.

Šiltam varikliui kartais vedant TP supurto variklį tarsi pratraška bendiksas, nors servisas sakė su juo viskas gerai neaišku kiek jie ten jį žiūrėjo.

Paskutiniu metu du kartus pasigirdo neaiškus garsas panašus į granatos traškęsį prasitrinimą kai stabdai lėtinant nuo 20km ir iki nulio. Dabar tas garsas dingo. Kreipiausi į servisą dėl pavarų dėžės mane informavo jei ji sugestu garsas būtų visą laiką.

Sako pagalvės gali būti blogos variklis vaikšto, nors servisas tikrino sako su pagalvėm viskas gerai. Neaišku kur yra problema, važiuoklė, variklis ar dar kažkur. Kadangi atliekate diagnostika gal padėsit?“

autopatikra-autodiagnostika-prieš-pirkima-vilniuje-vdc-servisas

Autodiagnostika + patikra prieš pirkimą

– automobilių diagnostika Vilniuje ADC centre – automobilių patikra prieš pirkimą ir skubi diagnostika su remonto galimybe vienoje vietoje – mūsų servise

Auto diagnostika Vilniuje – protingi remonto sprendimai bet kokiam gedimui su tikra garantija

Taigi išvada:

Originali – įranga ir profesionalūs meistrai

Važiuojate tikrinti tik pas tuos, kurie turi profesionalią įrangą ir didelį žinių bagažą, kurio reikės norint suremontuoti atsiradusį – automobilio gedimą:

DAŽNIAUSI – GEDIMAI – KADA REIKIA MŪSŲ PAGALBOS:

 1. Automobilis netraukia – dingo – automobilio trauka kartais arba pastoviai netraukia
 2. Variklis pilasi baltais dūmais
 3. Automobilis gęsta – užgesta tik užkūrus arba dirbant ant laisvų apsukų
 4. Nedirba – variklis – – variklis purtosi, dreba, arba pradėjo kalti – jau kala
 5. Sugedo – turbina – apie turbinas skaitykite čia „Turbinų remontas Kaune ir Vilniuje www.turbinuservisas.lt”
 6. Sugedo – Egr vožtuvas – galbūt jau kažkas tai nustatė arba bandė atspėti
 7. Sugedo – dyzelinis purkštukas – – purkštukų remontas – vienas iš dažniausiai pasitaikančių – automobilių gedimų
 8. Dega – tepalo lemputė prietaisų skydelyje
 9. Sugedo arba nebedirba pilnu pajėgumu – Dpf/fap suodžių filtras www.dpffiltras.lt daug naudingos informacijos kaip Dpf filtrai gali pakenkti jūsų – varikliui
 10. Na ir jeigu jau kažkas jums pasakė, kad reikalingas – variklio remontas – būtinai apsilankykite mūsų Variklio Diagnostikos Centre, nes dažnai būna taip, kad gedimas nustatytas netinkamai ir – kapitalinio variklio remonto visai neprireiks,,,

AUTODIAGNOSTIKA VILNIUJE- KĄ DAROM?

servisas vilniuje
autoservisas vilniuje savaitgaliais

Jeigu reikia – atliekame – automobilių diagnostiką prieš pirkimą – – diagnostika ir servisas Vilniuje– diagnostika ir servisas Kaune– diagnostika ir servisas Klaipėdoje

Kompiuterinė – diagnostika skubos tvarka – atliksime – patikrą tą pačią dieną Vilniuje. Nesvarbu ar atsirado gedimas ar reikalinga – defektacija po pirkimo.

Nereikės ieškoti kur susiremontuoti – automobilį po diagnostikos. Visas pilnas – servisas ir profesionalus remontas – viskas vienoje vietoje.

1.

VARIKLIO DIAGNOSTIKA VILNIUJE IR PRIEŠ PIRKIMĄ IR ATSIRADUS GEDIMUI

variklio-diagnostika-vilnius-vdc-centras

Variklio patikra Vilniuje – atsirado gedimas?

Tikriname – variklius nuo pačio seniausio ik šių metų modelių.

Dirbame tik su originalia įranga. Turime tiek patirties, kad kartais dalyvaujame gamintojo technikų konciliuomuose dėl tam tikrų klausimų, susijusių su specifiniais gedimais.

Po atliktos – variklio diagnostikos – visada turime galimybę remontuoti pas save dirbtuvėse, o ne siunčiame klientą laimės ieškoti kažkur po platų pasaulį.

Variklio diagnostika prieš pirkimą Vilniuje

Norite patikrinti perkamo – automobilio variklį ir jo elektroniką? Jokių problemų – padarysime. Ir dar tai atliksime skubiai.

Atminkite, kad – variklio patikra prieš pirkimą – tai vienas svarbiausių momentų pirkėjui.

Atlikus – variklio patikrą kartu su pardavėju – galėsite jaustis daug saugiau sudarę sutartį. Jau nekalbant ir neskaitant derybų, jeigu matomi tam tikri defektai.

Ir nepamirškite, kad… Labai dažnai nusipirkus automobilį variklio remontas būna reikalingas iš karto po tepalų pakeitimo

2.

PILNA – VALDYMO BLOKŲ PATIKRA PRIEŠ PIRKIMĄ ARBA PO JO

kompiuterine-variklio-diagnostika-vilnius-vdc-centras-vln

Pilna autopatikra Vilniuje 1000%

Labai dažnai nutinka taip, kad žmonės tikrina savo – automobilį po pirkimo, o ne prieš.

Tai nėra labai protinga praktika – tačiau jau geriau iš karto po pirkimo, nei po pusės metų, kai išlindo gedimas rimtesnis.

Taigi… Dabar Jums liko patiems nuspręsti – kada tikrinti – automobilį – prieš perkant, ar po pirkimo.

Turite žinoti, kad tikrinant – automobilį prieš pirkimą, galima sužinoti net tik gedimų istoriją, bet ir originalios ridos rodmenis, jau nekalbant apie gyvus parametrus tam tikrų sisteminių komponentų.

3.

ABS SRS ESP KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA VILNIUJE- AR REIKIA?

abs-esp-asr-diagnostika-vilniuje-vdc

Ar verta patikrinti ABS ESP SRS sistemas?

Tai sistemos – kurias beveik visada pamirštama patikrinti prieš pirkimą.

Labai dažnai būna išprogramuotos klaidos arba paslėptos lemputės senesnių automobilių skydeliuose.

Visas įdomumas prasideda tada, kai neveikia visi 4 varantys ratai arba atėjus žiemai pamatai, kad ABS nerasta – nors jokių lempučių degančių skydelyje – nerasta.

Remontuojame ir elektrinę ir mechaninę ABS ESP SRS dalį. Surandame gedimo priežąstis ir jas pašaliname per pakankamai trumpą laiką.

Reikia pagalbos? Skambinkite dabar!

4.

DPF FAP FILTRO DIAGNOSTIKA VILNIUJE – JO KAINA NUO 500 IKI 3000,- EUR ORIG.

dpf-filtras-diagnostika-vilniuj-vdc-centras

Reikia patikrinti – dpf fap filtrą Vilniuj?

Dažniausiai kietųjų dalelių filtrai tikrinami, jeigu užsidega žvakių pakaitinimo lemputė arba dpf filtro lemputė prietaisų skydelyje.

Reiktų atkreipti dėmesį dar ir į tai, kad jeigu užsikimšo – dpf filtras – tam yra beveik visada priežąstys.

Sprendimo būdai yra tokie:

Dpf diagnostika prieš pirkimą? Reikia? Prašom!

Tikrindami – automobilį prieš pirkimą – visada žiūrime, kas daryta ar ne daryta su suodžių filtrais. Jeigu randame pažeidimų – galite iš karto nusiderėti mažiausiai 300,- Eur.

Už šiuos pinigus susitvarkysite ši mazgą gana nesunkiai. Ir techninė apžiūra bus be problemų ne vienam kartui.

5.

KATALIZATORIAUS DIAGNOSTIKA VILNIUJ – KAIP DAROM?

katalizatoriaus-diagnostika-vilniuje-vdc

Kaip patikrinti – katalizatorių?

Ar žinojote, kad daugelis autoservisų ir automeistrų nežino kaip patikrinti benzininio – variklio katalizatorių.

Tai nėra labai sudėtingas darbas, tačiau reikia turėti bent šiek tiek daugiau patirties dirbant su uždegimo sistemomis.

Kadangi visi pripratę prie dyzelinių katalizatorių arba suodžių filtrų, kuriuose stovi slėgio matavimo davikliai – papuolus benzininiam variklio katalizatoriui – iškyla įdomių klausimų…

Tiesa, reiktų paminėti, kad reikia ne tik patirties bet ir įrangos, kurios kaina labai lėtai atsiperka.

Todėl galima pasakyti paprastai – niekas nenori gilintis, kai reikalinga benzininio katalizatoriaus diagnostika.

O kaip gali mokėti kažką padaryti, jei nenori gilintis ir neturi reikiamos įrangos.

Kokie veiksmai galimi, jeigu reikia katalizatoriaus?

– katalizatoriai kainos čią: https://www.katalizatorius.lt

 • – Katalizatoriaus keitimas naudotu
 • – Katalizatoriaus keitimas nauju
 • – Katalizatoriaus restauravimas
 • – Katalizatoriaus išprogramavimas
 • – katalizatoriaus nuoma

6.

TURBINOS DIAGNOSTIKA PATIKRA VILNIUJE

turbinos-diagnostika-vilniuje-vdc

Reikalinga – turbinos patikra Vilniuje? Padėsim!

Dažniausiai mūsų klientai prašo atlikti turbinos patikrą kai automobilis:

 • Automobilis netraukia
 • – turbina nepučia taip kaip priklauso
 • Kai – turbina perpučia
 • Kai – turbina praleidžia tepalus
 • Kai – turbina švilpauja

Atliekame visus – turbinos diagnostikos darbus tiek su kompiuterine įranga, tiek nuėmę ir pastatę ant stendo.

Dirbame su mūsų turbinų remonto cechu, kuriame turbina išardoma ir defektuojama, o esant pagedavimui ir suremontuojama.

Turbinos patikra prieš pirkimą Vilniuje

Turime galimybę patikrinti – automobilio turbiną prieš pirkimą. Turime savo metodiką, kaip įvertinti turbokompresoriaus būklę be jo demontavimo.

Pasitikrink – turbiną prieš pirkimą – nusiderėk kainą, už kurią susitvarkysi turbiną naujai.

– turbinos remontas svyruoja nuo 250,- iki 500,- su montavimo darbais ir kitais reikiamais komponentais.

7.

KIEK KAINUOJA – AUTODIAGNOSTIKA VILNIUJE ?

– diagnostika ADC diagnostikos centre šiandien kainuoja nuo 25 iki 45,- Eur. Priklausomai nuo modelio ir metų, kuriais pagamintas automobilis.

Priklausomai nuo to, koks gedimas ir ko jūs norite – sužinoti, kas neveikia ar ką reikia keisti ir remontuoti? Sužinoti kas neveikia – bus visada pigiau, nei išsiaiškinti ką reikia pakeisti ar sutaisyti… apie tai plačiau telefonu.

Visų pirma todėl, kad mūsų autodiagnostikos specialistai po atliktos automobilio diagnostikos gali pašalinti patys atsiradusį gedimą.

Tuo tarpu, kai daugelis atliekančių tokias paslaugas – konstatuoja tik faktą, kuris automobilio mazgas neveikia, kitaip tariant nebeatlieka savo funkcijos. Taigi, taupote pinigus protingai… Nes …

8.

KAIP MES JUMS SUTAUPYSIME ? NEMĖTYKITE PINIGUS Į DANGŲ!

Jeigu jūs atlikote – auto diagnostiką ir jums pasako, kad reikės ieškoti meistrų, kurie jums pašalins gedimą – reiškia vieną paprastą dalyką: nuvažiavę pas tuos, kurie sugebės jūsų – automobilį suremontuoti – vistiek privalėsite dar kartą susimokėti už diagnostiką…

Štai jums ir klausimas:

Sumokėti geriau jau keletą eurų brangiau ir gerai bei pakankamai greitai išspręsti automobilio problemą ar ieškoti, kas daro – automobilio diagnostiką pigiausia kaina, o po to ieškoti, kas galės užsiimti automobilio remontu iš esmės ir iki galo…

9.

KODĖL DAUGUMĄ LOGIKA BESIVADOVAUJANČIŲ VAIRUOTOJŲ RENKASI MŪSŲ ŽINIAS IR PATIRTĮ?


Pas mus daugiausia klientų tokių, kurie jau atliko ne vieną autodiagnostikos procedūrą, o jų – remontu taip niekas rimtai ir nepanoro užsiimti.

10.

AUTOELEKTRIKAS VILNIUJE – 3 VIENAME – SERVISE

Labai dažnai nutinka taip, kad reikalingas – elektrikas tam tikrai specifinei operacijai / darbui atlikti. Taigi, mes turime beveik visas galimybes išspręsti bet kokią – elektronikos problemą.

Mūsų elektrikai – specializuoti pagal savo sritį, todėl nesvarbu ar Jums bus reikalingas – rakto programavimas ar variklio valdymo bloko keitimas, ar komforto sistemų įrengimas – viskas pasidaro vienoje vietoje.

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
Autovdc servisas Vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

ALFA ROMEO AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

AUDI AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

BENTLEY AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

BMW AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CADILLAC AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CHEVROLET AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CHRYSLER AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CITROEN AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

DACIA AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

DODGE AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

FIAT AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ + REMONTAS 24 h / 7d.

FORD AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

HONDA AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ + REMONTAS 24 h

HYUNDAI AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

ISUZU AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

JAGUAR AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

JEEP AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LANCIA AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LAND ROVER AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LEXUS AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MAZDA AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ 24h KONSULTACIJOS

MERCEDES AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MINI AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MITSUBISHI AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

NISSAN AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

OPEL AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

PEUGEOT AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

PONTIAC AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

RENAULT AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

ROVER AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SAAB AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SEAT AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SKODA AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SMART AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SUBARU AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SUZUKI AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA vilnius vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

TOYOTA AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

VOLKSWAGEN AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

VOLVO AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

KIA AUTODIAGNOSTIKA AUTOPATIKRA VILNIUJ vilnius SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

Registracija +37063145090