AUTOMOBILIŲ DIAGNOSTIKA VILNIUS

Šiandien realybė tokia, kad klientai, kurie ieško sau naujo autoserviso, rinkdamiesi nori neprašauti pro šalį. Ypač tai liečia tuos atvejus, kai ieškodami, kas gerai gali nustatyti gedimą – susiduria su visokiausių hipotezių autoriais. O šie dažniausiai daug kalba, tačiau nenori savo kalbų patvirtinti darbais.

Kalba eina apie automobilių diagnostiką, kurią šiandien Vilniuje siūlo atlikti (bendrai sudėjus) apie 200 autoservisų. Taigi klausimas, „Ką pasirinkti?“ … Labai sudėtingas. Kelias vienintelis – loterija? Tai reiškia – važiuojam per visus iš eilės?

Sumokam vienam 10,- Eurų, kitam 20 eurų, trečiam 30 eurų… Diagnostika atlikta, žinome kurioje vietoje gedimas – tačiau niekas nenori remontuoti… Automobilio remonto atsisakymo priežąstys: nėra laiko, eilė už mėnesio ir t.t.

ATSISAKOMA PRIIMTI AUTOMOBILĮ REMONTUI PO ATILKTOS MAŠINOS DIAGNOSTIKOS?

Šiuo atveju greičiausiai, jus aptarnaujančio personalo pagrindinis verslas – pigiai atliekama autodiagnostika, po kurios net nesiruošiama automobilio remontuoti. Pinigai paimti – palinkėta „Sėkmės“ Tik neaišku kur tos sėkmės jums ieškoti…

Žinoma, jeigu jūs esate tas, kuriam reikia tik kompiuterinės diagnostikos tam, kad žinotumėte kuri automobilio grandis nedirba ir kaip į tai reaguoja ir ką sako ECU (variklio valdymo blokas) – tada visai kita tema ir kita kalba. Jūs greičiausiai esate tas auksarankis, kuris gali viską pasidaryti pats. Mes tokius taip pat be galo vertinam.

Tačiau labai dažnai mums tenka remontuoti jau remontuotus automobilius. Paskutiniu metu kasdien ir kartais net po keletą tokių automobilių. Ir kas įdomiausia, kad labai dažnai toks auto remontas kainuoja dvigubai brangiau…

NEMOKAMA AUTODIAGNOSTIKA – KAS TAI?

Tokios akcijos daromos prie tam tikrų sąlygų ir dažniausiai autoservisai taip elgtis nusprendžia dėl labai paprastų ir suprantamų priežąsčių:

  • Trūksta klientų – arba servisas naujas arba dėl blogos reputacijos jų nebėra ( ir greičiausiai nebus)
  • Priimami praktikantai
  • Nuperkama nauja autodiagnostikos įranga, kurią norima greičiau įsisavinti tokiu būdu atliekant kuo daugiau autombilio patikrų. 

Na, o dabar apie tai, kada gali prireikti mūsų pagalbos… Taigi, trys punktai, kuriuos turėtumėte įsidėmėti ir apie viską gerai pagalvoti. Skaitykite:

AUTOSERVISAI NERANDA GEDIMO?

NUSIBODO MĖTYTI PINIGUS KUR PAPUOLA?

MOKATE RAŠYTI?

Tada perskaitykite pavyzdį, kuriuo vairuotojas pakankamai išsamiai pateikia informaciją dėl jo automobiliui iškilusios problemos. Pasistenkite (jeigu žinoma turite noro susirašinėti, o ne tiesiai kreiptis ten kur reikia) kuo išsamiau aprašyti savo gedimą, nurodant visą gedimo atsiradimo ir paieškos istoriją. Kas buvo remontuota, kokios dalys keistos, naujos ar naudotos ir t.t.

GEDIMO APRAŠYMO  PAVYZDYS:

„Laba diena, susidūriaus su tokia problema, kad servisas neranda problemos. Problemos: Įsibegėjant TP vibruoja, stovint kartais juntama vibracija. Šiltam varikliui kartais vedant TP supurto variklį tarsi pratraška bendiksas, nors servisas sakė su juo viskas gerai neaišku kiek jie ten jį žiūrėjo.

Paskutiniu metu du kartus pasigirdo neaiškus garsas panašus į granatos traškęsį prasitrinimą kai stabdai lėtinant nuo 20km ir iki nulio. Dabar tas garsas dingo. Kreipiausi į servisą dėl pavarų dėžės mane informavo jei ji sugestu garsas būtų visą laiką.

Sako pagalvės gali būti blogos variklis vaikšto, nors servisas tikrino sako su pagalvėm viskas gerai. Neaišku kur yra problema, važiuoklė, variklis ar dar kažkur. Kadangi atliekate diagnostika gal padėsit?“

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Tel: +370 647 61411

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

katalizatoriai duslintuvai vilnius
autoelektrikai vilniuje
dpf filtrai  vilnius
egr voztuvo is[programavimas vilnius
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS