FORD SERVISAS VILNIUS +3

Ford automobilių servisas Vilniuje. Originali Ford diagnostikos įranga. Ford automobilių patikra prieš pirkimą. Ford elektrikas. Ford variklių remontas ir diagnostika. Ford pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Ford serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

citroen centras servisas vilnius diagnostika remontas pries pirkima

REGISTRACIJA FORD REMONTUI

Sugedo Ford automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Ford centras.

Kitoks Ford automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Ford automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Ford modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Ford automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Ford automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Ford automobilio problemą – ar tai būtų Ford elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Ford automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Ford diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Ford automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Ford diagnostika Vilniuje

Registruokitės Ford automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Ford automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Ford diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Ford diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Ford diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Ford gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Ford automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Ford automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Ford elektros gedimas, ar bus reikalingas Ford variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Ford grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Ford servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Ford automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Ford autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Ford modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Ford automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Ford variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Ford automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Ford katalizatorius? Visi Ford variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Ford centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Ford remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Ford servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Ford serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Ford remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Ford savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Ford automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Ford automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Ford diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Ford variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Ford automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Ford auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Ford remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Ford remontas

Sugedo Ford autmobilis? Reikalingas Ford servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Ford remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Ford remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO FORD SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Ford automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Ford autoservisas Kaune ir Ford servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Ford remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Ford variklistais, Ford autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Ford remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Ford remonto klausimais

Ford įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Ford automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Ford automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Ford gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Ford remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Ford auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Ford servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Ford remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Ford remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Ford mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Ford automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Ford specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Ford autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Ford markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Ford važiuoklės remontas Vilniuje

Ford REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Ford remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Ford REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Ford automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Ford remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Ford automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Ford kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Ford remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Ford Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Ford Rato montavimas nuo 2 €
Ford Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Ford Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Ford Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Ford Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Ford montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Ford Padangos remontas nuo 3-23 €
Ford Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Ford Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Ford Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Ford Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Ford Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Ford Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Ford Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Ford Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Ford Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Ford Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Ford Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Ford Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Ford Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Ford Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Ford Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Ford Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Ford Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Ford Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Ford Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Ford Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Ford Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Ford važiuoklės remontas

Ford Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Ford Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Ford Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Ford Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Ford Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Ford Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Ford Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Ford Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Ford Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Ford Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Ford Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Ford Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Ford Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Ford Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Ford Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Ford Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Ford Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Ford Granatos keitimas nuo 17-23 €
Ford Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Ford Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Ford Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Ford Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Ford Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Ford Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Ford Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Ford Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Ford stabdžių remontas

Ford Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Ford Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Ford Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Ford Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Ford Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Ford Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Ford Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Ford Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Ford Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Ford Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Ford Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Ford Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Ford Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Ford Suporto remontas nuo 15-73 €
Ford Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Ford automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Ford Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Ford Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Ford Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Ford Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Ford HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Ford Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Ford Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Ford Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Ford Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Ford Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Ford Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Ford Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Ford Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Ford Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Ford Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Ford Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Ford Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Ford Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Ford Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Ford Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Ford Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Ford Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Ford Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Ford Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Ford Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Ford duslintuvo remontas

Ford Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Ford Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Ford Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Ford Gofros keitimas nuo 20 €
Ford Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Ford Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Ford katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Ford dpf suodžių filtras nuo 150,-

Ford aušinimo sistemos remontas

Ford termostato keitimas nuo 12-35 €
Ford Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Ford Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Ford Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Ford Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Ford Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Ford sankabos remontas / keitimas

Ford Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Ford sankabos keitimas nuo 15 €
Ford Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Ford Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Ford Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Ford Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Ford Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Ford Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Ford Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Ford Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Ford Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Ford Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Ford Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Ford Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Ford Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Ford kardaninio veleno keitimas restauravimas

Ford Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Ford Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Ford Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Ford Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Ford autoelektrikas – paslaugos

Ford Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Ford Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Ford Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Ford autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Ford Generatoriaus remontas nuo 20 €
Ford Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Ford Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Ford Starterio remontas nuo 20 €
Ford Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Ford Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Ford Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Ford Žibinto keitimas nuo 12 €
Ford Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Ford Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Ford Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Ford Saugiklio keitimas nuo 2 €
Ford Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Ford Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Ford Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Ford Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Ford raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Ford Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Ford Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Ford Fordo aparatūros pajungimas nuo 12 €
Ford Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Ford Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Ford variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Ford tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Ford variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Ford variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Ford variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Ford pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Ford automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Ford variklyje arba dega Ford aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Ford variklyje
 9. Ford variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Ford katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Ford pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Ford automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Ford Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Ford tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Ford variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Ford variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Ford automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Ford variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Ford variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Ford Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Ford išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Ford kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Ford išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Ford turbina
 27. Jeigu reikalingas Ford turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Ford velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Ford dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Ford tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Ford variklio
 33. Užvedant šaltą Ford variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Ford salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Ford Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Ford variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Ford dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Ford variklis nereaguoja į gazo pedalo paspFordmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Ford variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Ford variklis kalena
 43. Jeigu Ford variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Ford pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Ford variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Ford variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Ford variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Ford velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Ford antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Ford variklis ryja tepalus
 53. Ford variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Ford variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Ford netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Ford variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Ford turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Ford turbinos geometrijos valdymo pūslę

Ford elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Ford automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Ford garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Ford automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Ford tachometras
 6. Jeigu dega Ford akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Ford spidometras
 8. Jeigu tiksi Ford posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Ford Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Ford variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Ford pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Ford žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Ford prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Ford automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Ford automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Ford trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Ford dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Ford imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Ford lempų
 20. Rodo Ford liambda zondo klaidą
 21. Dega Ford padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Ford veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Ford automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Ford starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Ford ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Ford akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Ford automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Ford kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Ford antena negFord bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Ford variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Ford atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Ford stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Ford ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Ford posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Ford automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Ford ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Ford tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Ford galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Ford oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Ford garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Ford išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Ford navigacija
 44. Neveikia Ford automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Ford automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Ford automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Ford lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Ford automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Ford automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Ford automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Ford posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Ford radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Ford navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Ford prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Ford parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Ford durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Ford lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Ford Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Ford automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Ford kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Ford Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Ford diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Ford garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Ford automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Ford kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Ford nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Ford REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kai vien tik reikalingas Ford automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

Kokius Ford remontuojame?

Ford Aerostar auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1986 – 1997
Ford Aspire auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1994 – 1998
Ford Bronco auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1992 – 1998
Ford C-Max auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2003 – 2010
Ford Contour auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1994 – 2002
Ford Cougar auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1998 – 2002
Ford Crown Victoria autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1990 – 2011
Ford Econoline auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1992 – 2002
Ford Edge auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2010 – 2015
Ford Escape auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2000 – 2012
Ford Escort servisas remontas ir diagnostika Vilniuje 1991 – 1999
Ford Excursion auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2000 – 2005
Ford Expedition autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1996 – 2009
Ford Explorer automobilių servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1995 – 2015
Ford F-150 automobilių servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1987 – 2015
Ford F-350 auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2004 – 2008
Ford Fiesta automobilio remontas ir diagnostika Vilniuje, 1983 – 2014
Ford Five Hundred auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2004 – 2007
Ford Focus automobilio remontas ir diagnostika Vilniuje, 1998 – 2014
Ford Focus RS autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2002 – 2011
Ford Focus ST servisas remontas ir diagnostika Vilniuje 2002 – 2015
Ford Freestyle auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2005 – 2009
Ford Fusion auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2002 – 2012
Ford Galaxy automobilių servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1995 – 2016
Ford Grand C-Max auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2010 – 2015
Ford GT auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2004 – 2006
Ford Ka auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1996 – 2008
Ford Kuga autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2008 – 2016
Ford Maverick autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1993 – 2005
Ford Mondeo remontas ir diagnostika Vilniuje, 1993 – 2013
Ford Mustang servisas remontas ir diagnostika Vilniuje 1993 – 2014
Ford Probe auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1992 – 1998
Ford Puma auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1997 – 2003
Ford Ranger automobilių servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2001 –
Ford S-Max servisas remontas ir diagnostika Vilniuje 2006 – 2016
Ford Scorpio auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1994 – 1998
Ford Sport KA auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2003 – 2008
Ford Street KA auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2003 – 2006
Ford Taurus autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1988 – 2007
Ford Tempo auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1987 – 1995
Ford Thunderbird autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1988 – 2006
Ford Tourneo auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2006 – 2013
Ford Tourneo Connect auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2002 – 2013
Ford Transit servisas remontas ir diagnostika Vilniuje 1991 – 2015
Ford Transit Connect auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2002 –
Ford Windstar auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1995 – 2003

Registracija +37063145090