LEXUS SERVISAS VILNIUS +3

Lexus automobilių servisas Vilniuje. Originali Lexus diagnostikos įranga. Lexus automobilių patikra prieš pirkimą. Lexus elektrikas. Lexus variklių remontas ir diagnostika. Lexus pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Lexus serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

Lexus servisas vilnius remontas patikra diagnostika vdc

REGISTRACIJA LEXUS REMONTUI

Sugedo Lexus automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Lexus centras.

Kitoks Lexus automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Lexus automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Lexus modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Lexus automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Lexus automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Lexus automobilio problemą – ar tai būtų Lexus elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Lexus automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Lexus diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Lexus automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteLexuso valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Lexus diagnostika Vilniuje

Registruokitės Lexus automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Lexus automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Lexus diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Lexus diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Lexus diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Lexus gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Lexus automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Lexus automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Lexus elektros gedimas, ar bus reikalingas Lexus variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Lexus grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Lexus servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Lexus automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Lexus autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Lexus modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Lexus automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Lexus variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Lexus automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Lexus katalizatorius? Visi Lexus variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Lexus centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Lexus remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Lexus servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Lexus serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Lexus remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Lexus savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Lexus automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Lexus automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Lexus diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Lexus variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Lexus automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Lexus auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Lexus remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Lexus remontas

Sugedo Lexus autmobilis? Reikalingas Lexus servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Lexus remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Lexus remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO LEXUS SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Lexus automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Lexus autoservisas Kaune ir Lexus servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Lexus remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Lexus variklistais, Lexus autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Lexus remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Lexus remonto klausimais

Lexus įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Lexus automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Lexus automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Lexus gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Lexus remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Lexus auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Lexus servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Lexus remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Lexus remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Lexus mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Lexus automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Lexus specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Lexus autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Lexus markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Lexus važiuoklės remontas Vilniuje

Lexus REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Lexus remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Lexus REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Lexus automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Lexus remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Lexus automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Lexus kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Lexus remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Lexus Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Lexus Rato montavimas nuo 2 €
Lexus Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Lexus Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Lexus Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Lexus Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Lexus montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Lexus Padangos remontas nuo 3-23 €
Lexus Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Lexus Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Lexus Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Lexus Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Lexus Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Lexus Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Lexus Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Lexus Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Lexus Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Lexus Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Lexus Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Lexus Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Lexus Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Lexus Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Lexus Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Lexus Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Lexus Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Lexus Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Lexus Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Lexus Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Lexus Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Lexus važiuoklės remontas

Lexus Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Lexus Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Lexus Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Lexus Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Lexus Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Lexus Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Lexus Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Lexus Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Lexus Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Lexus Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Lexus Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Lexus Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Lexus Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Lexus Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Lexus Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Lexus Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Lexus Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Lexus Granatos keitimas nuo 17-23 €
Lexus Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Lexus Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Lexus Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Lexus Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Lexus Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Lexus Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Lexus Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Lexus Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Lexus stabdžių remontas

Lexus Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Lexus Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Lexus Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Lexus Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Lexus Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Lexus Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Lexus Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Lexus Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Lexus Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Lexus Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Lexus Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Lexus Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Lexus Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Lexus Suporto remontas nuo 15-73 €
Lexus Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Lexus automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Lexus Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Lexus Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Lexus Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Lexus Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Lexus HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Lexus Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Lexus Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Lexus Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Lexus Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Lexus Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Lexus Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Lexus Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Lexus Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Lexus Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Lexus Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Lexus Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Lexus Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Lexus Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Lexus Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Lexus Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Lexus Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Lexus Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Lexus Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Lexus Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Lexus Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Lexus duslintuvo remontas

Lexus Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Lexus Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Lexus Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Lexus Gofros keitimas nuo 20 €
Lexus Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Lexus Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Lexus katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Lexus dpf suodžių filtras nuo 150,-

Lexus aušinimo sistemos remontas

Lexus termostato keitimas nuo 12-35 €
Lexus Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Lexus Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Lexus Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Lexus Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Lexus Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Lexus sankabos remontas / keitimas

Lexus Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Lexus sankabos keitimas nuo 15 €
Lexus Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Lexus Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Lexus Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Lexus Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Lexus Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Lexus Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Lexus PirLexuso veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Lexus Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Lexus Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Lexus Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Lexus Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Lexus Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Lexus Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Lexus kardaninio veleno keitimas restauravimas

Lexus Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Lexus Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Lexus Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Lexus Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Lexus autoelektrikas – paslaugos

Lexus Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Lexus Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Lexus Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Lexus autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Lexus Generatoriaus remontas nuo 20 €
Lexus Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Lexus Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Lexus Starterio remontas nuo 20 €
Lexus Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Lexus Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Lexus Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Lexus Žibinto keitimas nuo 12 €
Lexus Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Lexus Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Lexus Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Lexus Saugiklio keitimas nuo 2 €
Lexus Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Lexus Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Lexus Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Lexus Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Lexus raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Lexus Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Lexus Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Lexus Lexuso aparatūros pajungimas nuo 12 €
Lexus Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Lexus Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Lexus variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Lexus tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Lexus variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Lexus variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Lexus variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Lexus pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Lexus automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Lexus variklyje arba dega Lexus aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Lexus variklyje
 9. Lexus variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Lexus katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Lexus pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Lexus automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Lexus Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Lexus tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Lexus variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Lexus variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Lexus automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Lexus variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Lexus variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Lexus Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Lexus išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Lexus kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Lexus išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Lexus turbina
 27. Jeigu reikalingas Lexus turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Lexus velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Lexus dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Lexus tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Lexus variklio
 33. Užvedant šaltą Lexus variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Lexus salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Lexus Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Lexus variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Lexus dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Lexus variklis nereaguoja į gazo pedalo paspLexusmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Lexus variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Lexus variklis kalena
 43. Jeigu Lexus variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Lexus pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Lexus variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Lexus variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Lexus variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Lexus velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Lexus antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Lexus variklis ryja tepalus
 53. Lexus variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Lexus variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Lexus netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Lexus variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Lexus turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Lexus turbinos geometrijos valdymo pūslę

Lexus elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Lexus automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Lexus garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Lexus automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Lexus tachometras
 6. Jeigu dega Lexus akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Lexus spidometras
 8. Jeigu tiksi Lexus posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Lexus Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Lexus variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Lexus pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Lexus žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Lexus prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Lexus automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Lexus automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Lexus trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Lexus dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Lexus imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Lexus lempų
 20. Rodo Lexus liambda zondo klaidą
 21. Dega Lexus padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Lexus veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Lexus automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Lexus starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Lexus ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Lexus akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Lexus automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Lexus kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Lexus antena negLexus bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Lexus variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Lexus atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Lexus stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Lexus ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Lexus posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Lexus automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Lexus ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Lexus tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Lexus galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Lexus oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Lexus garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Lexus išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Lexus navigacija
 44. Neveikia Lexus automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Lexus automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Lexus automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Lexus lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Lexus automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Lexus automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Lexus automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Lexus posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Lexus radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Lexus navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Lexus prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Lexus parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Lexus durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Lexus lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Lexus Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Lexus automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Lexus kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Lexus Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Lexus diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Lexus garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Lexus automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Lexus kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Lexus nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Lexus REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

LEXUS REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

CT
2021 Lexus CT6 remontas ir diagnostika Vilniuss
2020 Lexus CT6 remontas ir diagnostika Vilniuss

CT200h
2017 Lexus CT200h9 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus CT200h8 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus CT200h25 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus CT200h29 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus CT200h16 remontas ir diagnostika Vilniuss
2012 Lexus CT200h25 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Lexus CT200h13 remontas ir diagnostika Vilniuss
2010 Lexus CT200h1 remontas ir diagnostika Vilnius

ES
2021 Lexus ES9 remontas ir diagnostika Vilniuss
2020 Lexus ES10 remontas ir diagnostika Vilniuss

ES250
2022 Lexus ES2501 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus ES2501 remontas ir diagnostika Vilnius
1991 Lexus ES2501 remontas ir diagnostika Vilnius

ES300
2003 Lexus ES30010 remontas ir diagnostika Vilniuss
2002 Lexus ES30011 remontas ir diagnostika Vilniuss
2001 Lexus ES3004 remontas ir diagnostika Vilniuss
2000 Lexus ES3001 remontas ir diagnostika Vilnius
1999 Lexus ES3003 remontas ir diagnostika Vilniuss
1998 Lexus ES3003 remontas ir diagnostika Vilniuss
1997 Lexus ES3003 remontas ir diagnostika Vilniuss
1995 Lexus ES3002 remontas ir diagnostika Vilniuss
1994 Lexus ES3003 remontas ir diagnostika Vilniuss
1992 Lexus ES3002 remontas ir diagnostika Vilniuss

ES300h
2022 Lexus ES300h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus ES300h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus ES300h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus ES300h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus ES300h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus ES300h3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus ES300h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2015 Lexus ES300h9 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus ES300h4 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus ES300h6 remontas ir diagnostika Vilniuss

ES330
2006 Lexus ES3308 remontas ir diagnostika Vilniuss
2005 Lexus ES33014 remontas ir diagnostika Vilniuss
2004 Lexus ES3306 remontas ir diagnostika Vilniuss

ES350
2022 Lexus ES3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus ES3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus ES3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus ES3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus ES3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus ES3503 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus ES3502 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus ES3505 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus ES3504 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus ES3503 remontas ir diagnostika Vilniuss
2012 Lexus ES3507 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Lexus ES3509 remontas ir diagnostika Vilniuss
2010 Lexus ES35012 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Lexus ES35011 remontas ir diagnostika Vilniuss
2008 Lexus ES35017 remontas ir diagnostika Vilniuss
2007 Lexus ES35010 remontas ir diagnostika Vilniuss

GS F
2020 Lexus GS F1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus GS F1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus GS F1 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus GS F7 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus GS F3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus GS F2 remontas ir diagnostika Vilniuss

GS200t
2017 Lexus GS200t3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus GS200t1 remontas ir diagnostika Vilnius
2015 Lexus GS200t3 remontas ir diagnostika Vilniuss

GS250
2014 Lexus GS2503 remontas ir diagnostika Vilniuss
2012 Lexus GS2502 remontas ir diagnostika Vilniuss

GS300
2019 Lexus GS3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus GS3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Lexus GS3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Lexus GS30012 remontas ir diagnostika Vilniuss
2004 Lexus GS3002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2003 Lexus GS3005 remontas ir diagnostika Vilniuss
2002 Lexus GS3004 remontas ir diagnostika Vilniuss
2001 Lexus GS3008 remontas ir diagnostika Vilniuss
2000 Lexus GS3005 remontas ir diagnostika Vilniuss
1999 Lexus GS3003 remontas ir diagnostika Vilniuss
1998 Lexus GS3001 remontas ir diagnostika Vilnius
1997 Lexus GS3001 remontas ir diagnostika Vilnius
1995 Lexus GS3001 remontas ir diagnostika Vilnius
1994 Lexus GS3002 remontas ir diagnostika Vilniuss

GS300h
2017 Lexus GS300h7 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus GS300h4 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus GS300h2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus GS300h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2013 Lexus GS300h1 remontas ir diagnostika Vilnius

GS350
2020 Lexus GS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus GS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus GS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus GS3507 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus GS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2015 Lexus GS35014 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus GS3509 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus GS35016 remontas ir diagnostika Vilniuss
2012 Lexus GS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2011 Lexus GS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2010 Lexus GS3504 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Lexus GS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Lexus GS3506 remontas ir diagnostika Vilniuss
2007 Lexus GS35010 remontas ir diagnostika Vilniuss

GS430
2006 Lexus GS4301 remontas ir diagnostika Vilnius

GS450h
2018 Lexus GS450h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus GS450h8 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus GS450h6 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus GS450h7 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus GS450h3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus GS450h3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2012 Lexus GS450h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2011 Lexus GS450h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2010 Lexus GS450h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2009 Lexus GS450h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Lexus GS450h6 remontas ir diagnostika Vilniuss
2007 Lexus GS450h8 remontas ir diagnostika Vilniuss

GS460
2011 Lexus GS4602 remontas ir diagnostika Vilniuss
2008 Lexus GS4601 remontas ir diagnostika Vilnius

GX460
2022 Lexus GX4601 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus GX4601 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus GX4601 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus GX4601 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus GX4601 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus GX4604 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus GX4604 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus GX4607 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus GX4609 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus GX4602 remontas ir diagnostika Vilniuss
2012 Lexus GX4601 remontas ir diagnostika Vilnius
2011 Lexus GX4607 remontas ir diagnostika Vilniuss
2010 Lexus GX4606 remontas ir diagnostika Vilniuss

GX470
2009 Lexus GX4701 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Lexus GX47013 remontas ir diagnostika Vilniuss
2007 Lexus GX4706 remontas ir diagnostika Vilniuss
2006 Lexus GX4708 remontas ir diagnostika Vilniuss
2005 Lexus GX4704 remontas ir diagnostika Vilniuss
2004 Lexus GX4704 remontas ir diagnostika Vilniuss
2003 Lexus GX4705 remontas ir diagnostika Vilniuss

HS250h
2012 Lexus HS250h2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Lexus HS250h3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2010 Lexus HS250h12 remontas ir diagnostika Vilniuss

IS F
2014 Lexus IS F1 remontas ir diagnostika Vilnius
2012 Lexus IS F2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Lexus IS F3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2010 Lexus IS F2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Lexus IS F1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Lexus IS F6 remontas ir diagnostika Vilniuss

IS200
2001 Lexus IS2001 remontas ir diagnostika Vilnius
1999 Lexus IS2002 remontas ir diagnostika Vilniuss

IS200d
2011 Lexus IS200d1 remontas ir diagnostika Vilnius

IS200t
2017 Lexus IS200t6 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus IS200t5 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus IS200t2 remontas ir diagnostika Vilniuss

IS220d
2012 Lexus IS220d2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Lexus IS220d1 remontas ir diagnostika Vilnius

IS250
2015 Lexus IS25019 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus IS25018 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus IS2505 remontas ir diagnostika Vilniuss
2012 Lexus IS25010 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Lexus IS2509 remontas ir diagnostika Vilniuss
2010 Lexus IS25012 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Lexus IS2506 remontas ir diagnostika Vilniuss
2008 Lexus IS25017 remontas ir diagnostika Vilniuss
2007 Lexus IS2509 remontas ir diagnostika Vilniuss
2006 Lexus IS2509 remontas ir diagnostika Vilniuss

IS250C
2014 Lexus IS250C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2012 Lexus IS250C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2010 Lexus IS250C3 remontas ir diagnostika Vilniuss

IS300
2022 Lexus IS3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus IS3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus IS3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus IS3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus IS3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus IS3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2016 Lexus IS3002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2005 Lexus IS3003 remontas ir diagnostika Vilniuss
2004 Lexus IS3002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2003 Lexus IS3002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2002 Lexus IS3003 remontas ir diagnostika Vilniuss
2001 Lexus IS3004 remontas ir diagnostika Vilniuss

IS300h
2017 Lexus IS300h19 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus IS300h11 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus IS300h9 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus IS300h4 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus IS300h2 remontas ir diagnostika Vilniuss

IS350
2022 Lexus IS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus IS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus IS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus IS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus IS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus IS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2016 Lexus IS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2015 Lexus IS3502 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus IS3503 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus IS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2012 Lexus IS3502 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Lexus IS3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Lexus IS3502 remontas ir diagnostika Vilniuss
2006 Lexus IS3501 remontas ir diagnostika Vilnius

IS350C
2012 Lexus IS350C1 remontas ir diagnostika Vilnius

IS500
2022 Lexus IS5001 remontas ir diagnostika Vilnius

LC
2021 Lexus LC10 remontas ir diagnostika Vilniuss
2020 Lexus LC10 remontas ir diagnostika Vilniuss

LC Cabriolet
2021 Lexus LC Cabriolet9 remontas ir diagnostika Vilniuss
2020 Lexus LC Cabriolet9 remontas ir diagnostika Vilniuss

LC500
2021 Lexus LC5001 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus LC5001 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus LC5001 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus LC50012 remontas ir diagnostika Vilniuss

LC500C
2022 Lexus LC500C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus LC500C1 remontas ir diagnostika Vilnius

LC500h
2021 Lexus LC500h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus LC500h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus LC500h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus LC500h6 remontas ir diagnostika Vilniuss

LFA
2012 Lexus LFA2 remontas ir diagnostika Vilniuss

LS
2021 Lexus LS9 remontas ir diagnostika Vilniuss
2020 Lexus LS9 remontas ir diagnostika Vilniuss

LS400
2000 Lexus LS4001 remontas ir diagnostika Vilnius
1999 Lexus LS4002 remontas ir diagnostika Vilniuss
1998 Lexus LS4003 remontas ir diagnostika Vilniuss
1996 Lexus LS4003 remontas ir diagnostika Vilniuss
1995 Lexus LS4007 remontas ir diagnostika Vilniuss
1994 Lexus LS4007 remontas ir diagnostika Vilniuss
1993 Lexus LS4002 remontas ir diagnostika Vilniuss
1992 Lexus LS4002 remontas ir diagnostika Vilniuss
1991 Lexus LS4005 remontas ir diagnostika Vilniuss
1990 Lexus LS4005 remontas ir diagnostika Vilniuss

LS430
2006 Lexus LS4303 remontas ir diagnostika Vilniuss
2005 Lexus LS4305 remontas ir diagnostika Vilniuss
2004 Lexus LS4309 remontas ir diagnostika Vilniuss
2003 Lexus LS4306 remontas ir diagnostika Vilniuss
2002 Lexus LS4304 remontas ir diagnostika Vilniuss
2001 Lexus LS4305 remontas ir diagnostika Vilniuss
2000 Lexus LS4301 remontas ir diagnostika Vilnius

LS460
2017 Lexus LS4603 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus LS4602 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus LS4605 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus LS4603 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus LS4605 remontas ir diagnostika Vilniuss
2012 Lexus LS4605 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Lexus LS4604 remontas ir diagnostika Vilniuss
2010 Lexus LS4604 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Lexus LS4602 remontas ir diagnostika Vilniuss
2008 Lexus LS4606 remontas ir diagnostika Vilniuss
2007 Lexus LS4608 remontas ir diagnostika Vilniuss

LS460 L
2017 Lexus LS460 L1 remontas ir diagnostika Vilnius
2016 Lexus LS460 L2 remontas ir diagnostika Vilniuss

LS500
2022 Lexus LS5001 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus LS5001 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus LS5001 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus LS5001 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus LS5001 remontas ir diagnostika Vilnius

LS500h
2022 Lexus LS500h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus LS500h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus LS500h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus LS500h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus LS500h1 remontas ir diagnostika Vilnius

LS600h
2017 Lexus LS600h5 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus LS600h2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus LS600h2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus LS600h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2012 Lexus LS600h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Lexus LS600h3 remontas ir diagnostika Vilniuss

LS600h L
2017 Lexus LS600h L4 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus LS600h L5 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus LS600h L1 remontas ir diagnostika Vilnius
2012 Lexus LS600h L1 remontas ir diagnostika Vilnius
2011 Lexus LS600h L1 remontas ir diagnostika Vilnius
2010 Lexus LS600h L2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2008 Lexus LS600h L3 remontas ir diagnostika Vilniuss

LX450
1997 Lexus LX4503 remontas ir diagnostika Vilniuss
1996 Lexus LX4501 remontas ir diagnostika Vilnius

LX450d
2017 Lexus LX450d1 remontas ir diagnostika Vilnius
2016 Lexus LX450d1 remontas ir diagnostika Vilnius

LX470
2006 Lexus LX4706 remontas ir diagnostika Vilniuss
2005 Lexus LX4703 remontas ir diagnostika Vilniuss
2004 Lexus LX4703 remontas ir diagnostika Vilniuss
2003 Lexus LX4703 remontas ir diagnostika Vilniuss
2002 Lexus LX4703 remontas ir diagnostika Vilniuss
2001 Lexus LX4704 remontas ir diagnostika Vilniuss
2000 Lexus LX4703 remontas ir diagnostika Vilniuss
1999 Lexus LX4702 remontas ir diagnostika Vilniuss

LX570
2021 Lexus LX5701 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus LX5701 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus LX5701 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus LX5701 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus LX5705 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus LX5704 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus LX5705 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus LX5704 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus LX5706 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Lexus LX5702 remontas ir diagnostika Vilniuss
2010 Lexus LX5704 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Lexus LX5701 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Lexus LX5704 remontas ir diagnostika Vilniuss

NX
2021 Lexus NX9 remontas ir diagnostika Vilniuss
2020 Lexus NX10 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus NX1 remontas ir diagnostika Vilnius

NX200
2017 Lexus NX2001 remontas ir diagnostika Vilnius
2016 Lexus NX2001 remontas ir diagnostika Vilnius
2015 Lexus NX2001 remontas ir diagnostika Vilnius

NX200t
2017 Lexus NX200t7 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus NX200t5 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus NX200t25 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus NX200t2 remontas ir diagnostika Vilniuss

NX250
2022 Lexus NX2501 remontas ir diagnostika Vilnius

NX300
2021 Lexus NX3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus NX3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus NX3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus NX3001 remontas ir diagnostika Vilnius

NX300h
2021 Lexus NX300h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus NX300h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus NX300h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus NX300h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus NX300h15 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus NX300h9 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus NX300h14 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus NX300h9 remontas ir diagnostika Vilniuss

NX350
2022 Lexus NX3501 remontas ir diagnostika Vilnius

NX350h
2022 Lexus NX350h1 remontas ir diagnostika Vilnius

RC F
2022 Lexus RC F1 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus RC F10 remontas ir diagnostika Vilniuss
2020 Lexus RC F10 remontas ir diagnostika Vilniuss
2019 Lexus RC F1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus RC F1 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus RC F3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus RC F3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus RC F7 remontas ir diagnostika Vilniuss

RC200t
2017 Lexus RC200t2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus RC200t1 remontas ir diagnostika Vilnius
2015 Lexus RC200t2 remontas ir diagnostika Vilniuss

RC300
2022 Lexus RC3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus RC3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus RC3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus RC3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus RC3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus RC3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2016 Lexus RC3001 remontas ir diagnostika Vilnius

RC300h
2017 Lexus RC300h4 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus RC300h2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus RC300h1 remontas ir diagnostika Vilnius

RC350
2022 Lexus RC3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus RC3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus RC3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus RC3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus RC3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus RC3502 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus RC3502 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus RC3503 remontas ir diagnostika Vilniuss

RX
2022 Lexus RX6 remontas ir diagnostika Vilniuss
2021 Lexus RX6 remontas ir diagnostika Vilniuss

RX200t
2017 Lexus RX200t4 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus RX200t3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus RX200t4 remontas ir diagnostika Vilniuss

RX270
2014 Lexus RX2701 remontas ir diagnostika Vilnius
2013 Lexus RX2701 remontas ir diagnostika Vilnius
2012 Lexus RX2702 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Lexus RX2701 remontas ir diagnostika Vilnius

RX300
2003 Lexus RX3005 remontas ir diagnostika Vilniuss
2002 Lexus RX3007 remontas ir diagnostika Vilniuss
2001 Lexus RX3009 remontas ir diagnostika Vilniuss
2000 Lexus RX3007 remontas ir diagnostika Vilniuss
1999 Lexus RX3008 remontas ir diagnostika Vilniuss

RX330
2006 Lexus RX3308 remontas ir diagnostika Vilniuss
2005 Lexus RX33010 remontas ir diagnostika Vilniuss
2004 Lexus RX33016 remontas ir diagnostika Vilniuss

RX350
2022 Lexus RX3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus RX3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus RX3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus RX3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus RX3501 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus RX3507 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus RX3506 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus RX35029 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus RX3508 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus RX35020 remontas ir diagnostika Vilniuss
2012 Lexus RX35014 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Lexus RX35013 remontas ir diagnostika Vilniuss
2010 Lexus RX35025 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Lexus RX35010 remontas ir diagnostika Vilniuss
2008 Lexus RX35018 remontas ir diagnostika Vilniuss
2007 Lexus RX35011 remontas ir diagnostika Vilniuss

RX350 L
2021 Lexus RX350 L1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus RX350 L1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus RX350 L1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus RX350 L1 remontas ir diagnostika Vilnius

RX400h
2009 Lexus RX400h3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2008 Lexus RX400h20 remontas ir diagnostika Vilniuss
2007 Lexus RX400h14 remontas ir diagnostika Vilniuss
2006 Lexus RX400h12 remontas ir diagnostika Vilniuss
2005 Lexus RX400h1 remontas ir diagnostika Vilnius

RX450h
2022 Lexus RX450h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus RX450h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus RX450h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus RX450h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus RX450h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2017 Lexus RX450h20 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Lexus RX450h13 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Lexus RX450h12 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Lexus RX450h6 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Lexus RX450h3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2012 Lexus RX450h8 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Lexus RX450h6 remontas ir diagnostika Vilniuss
2010 Lexus RX450h16 remontas ir diagnostika Vilniuss

RX450h L
2021 Lexus RX450h L1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus RX450h L1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus RX450h L1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Lexus RX450h L1 remontas ir diagnostika Vilnius

SC300
1999 Lexus SC3001 remontas ir diagnostika Vilnius
1997 Lexus SC3001 remontas ir diagnostika Vilnius
1993 Lexus SC3001 remontas ir diagnostika Vilnius

SC430
2010 Lexus SC4302 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Lexus SC4301 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Lexus SC4303 remontas ir diagnostika Vilniuss
2007 Lexus SC4302 remontas ir diagnostika Vilniuss
2006 Lexus SC4302 remontas ir diagnostika Vilniuss
2005 Lexus SC4302 remontas ir diagnostika Vilniuss
2004 Lexus SC4304 remontas ir diagnostika Vilniuss
2003 Lexus SC4303 remontas ir diagnostika Vilniuss
2002 Lexus SC4303 remontas ir diagnostika Vilniuss

UX 250h
2021 Lexus UX 250h10 remontas ir diagnostika Vilniuss
2020 Lexus UX 250h10 remontas ir diagnostika Vilniuss

UX 300e
2021 Lexus UX 300e8 remontas ir diagnostika Vilniuss
2020 Lexus UX 300e8 remontas ir diagnostika Vilniuss

UX200
2022 Lexus UX2001 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus UX2001 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus UX2001 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus UX2001 remontas ir diagnostika Vilnius

UX250h
2022 Lexus UX250h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Lexus UX250h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Lexus UX250h1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Lexus UX250h1 remontas ir diagnostika Vilnius

Registracija +37063145090