SAAB SERVISAS VILNIUJE 128 GEDIMAI

saab servisas vilniuje kontaktai telefonas rekvizitai

REGISTRACIJA SAAB REMONTUI INTERNETU

Sugedo Saab automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Saab centras.

Kitoks Saab automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Saab automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Saab modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Saab automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Saab automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Saab automobilio problemą – ar tai būtų Saab elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Saab automobilio palydovu.

PAS MUS SAAB DIAGNOSTIKA DAUGIAU NEI > 3 TESTAI

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Saab automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio diagnostika vilniuje

Saab diagnostika Vilniuje

Registruokitės Saab automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Saab automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui. Atliekame ne tik kompiuterinę Saab diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Saab diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: Ji gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti. Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Rytoj Saab remontas pas mus, nors šiandien kitur

Nuvažiavote remontuoti Saab automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Saab automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Saab servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Saab automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

kiek kainuoja automobiliu remontas vilniuje

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Saab autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

autoservisas Vilniuje sestadieniais sekmadieniais

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Saab automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Saab katalizatorius? Visi Saab variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Saab centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

SAAB REMONTAS – KAINA

PRADEDAM!

Automobilio remonto kaina Vilniuje

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Saab servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos. Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Saab serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Saab remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Saab savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Saab automobilio taisymo pasiūlymą. Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Saab automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

UŽSIDEGĖ SAAB LEMPUTĖ SIMBOLIS?

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Saab variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Saab automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Saab auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

SAAB REMONTO STANDARTAS

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas remontas

Sugedo Saab autmobilis? Reikalingas Saab servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Saab remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Saab remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

SAAB SERVISAS – CEO „AUTOVDC”

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

SAAB REMONTAS TĄ PAČIĄ DIENĄ

automobiliu servisas vilnius

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Saab automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Saab autoservisas Kaune ir Saab servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Saab remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai. Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Saab variklistais, Saab autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Saab remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

SAAB KONSULTACIJA NEMOKAMAI

registracija i autoservisa vilniuje internetu

Saab įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Saab automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Saab automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Saab gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo. Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Saab remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

SAAB REMONTO EKSPERTIZĖ

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Saab servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Ka daryti jei blogai suremontavo automobilį

Saab remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Saab remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Saab mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Saab automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą. Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

SAAB SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Saab specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Saab autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Saab markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Saab važiuoklės remontas Vilniuje

automobilio remoto draudimas
Automobilio remonto draudimas

SAAB REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

SAAB REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Saab automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

SAAB SERVISAS – KAINOS:

Mūsų remontuojamų Saab automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Saab kompiuterinės diagnostikos metu.

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Saab Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Saab Rato montavimas nuo 2 €
Saab Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Saab Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Saab Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Saab Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Saab montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Saab Padangos remontas nuo 3-23 €
Saab Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Saab Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Saab Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Saab Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Saab Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Saab Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Saab Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Saab Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Saab Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Saab Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Saab Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Saab Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Saab Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Saab Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Saab Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Saab Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Saab Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Saab Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Saab Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Saab Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Saab Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Saab važiuoklės remontas

Saab Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Saab Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Saab Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Saab Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Saab Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Saab Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Saab Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Saab Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Saab Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Saab Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Saab Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Saab Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Saab Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Saab Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Saab Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Saab Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Saab Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Saab Granatos keitimas nuo 17-23 €
Saab Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Saab Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Saab Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Saab Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Saab Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Saab Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Saab Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Saab Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Saab stabdžių remontas

Saab Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Saab Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Saab Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Saab Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Saab Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Saab Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Saab Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Saab Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Saab Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Saab Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Saab Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Saab Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Saab Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Saab Suporto remontas nuo 15-73 €
Saab Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Saab automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Saab Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Saab Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Saab Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Saab Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Saab HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Saab Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Saab Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Saab Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Saab Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Saab Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Saab Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Saab Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Saab Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Saab Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Saab Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Saab Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Saab Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Saab Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Saab Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Saab Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Saab Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Saab Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Saab Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Saab Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Saab Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Saab duslintuvo remontas

Saab Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Saab Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Saab Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Saab Gofros keitimas nuo 20 €
Saab Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Saab Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Saab katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Saab dpf suodžių filtras nuo 150,-

Saab aušinimo sistemos remontas

Saab termostato keitimas nuo 12-35 €
Saab Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Saab Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Saab Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Saab Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Saab Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Saab sankabos remontas / keitimas

Saab Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Saab sankabos keitimas nuo 15 €
Saab Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Saab Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Saab Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Saab Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Saab Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Saab Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Saab Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Saab Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Saab Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Saab Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Saab Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Saab Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Saab Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Saab kardaninio veleno keitimas restauravimas

Saab Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Saab Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Saab Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Saab Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Saab autoelektrikas – paslaugos

Saab Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Saab Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Saab Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Saab autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Saab Generatoriaus remontas nuo 20 €
Saab Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Saab Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Saab Starterio remontas nuo 20 €
Saab Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Saab Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Saab Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Saab Žibinto keitimas nuo 12 €
Saab Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Saab Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Saab Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Saab Saugiklio keitimas nuo 2 €
Saab Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Saab Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Saab Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Saab Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Saab raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Saab Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Saab Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Saab Saabo aparatūros pajungimas nuo 12 €
Saab Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Saab Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

dazniausi Saab gedimai

Saab variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Saab tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Saab variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Saab variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Saab variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Saab pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Saab automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Saab variklyje arba dega Saab aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Saab variklyje
 9. Saab variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Saab katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Saab pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Saab automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Saab Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Saab tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Saab variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Saab variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Saab automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Saab variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Saab variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Saab Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Saab išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Saab kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Saab išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Saab turbina
 27. Jeigu reikalingas Saab turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Saab velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Saab dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Saab tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Saab variklio
 33. Užvedant šaltą Saab variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Saab salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Saab Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Saab variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Saab dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Saab variklis nereaguoja į gazo pedalo paspSaabmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Saab variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Saab variklis kalena
 43. Jeigu Saab variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Saab pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Saab variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Saab variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Saab variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Saab velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Saab antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Saab variklis ryja tepalus
 53. Saab variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Saab variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Saab netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Saab variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Saab turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Saab turbinos geometrijos valdymo pūslę

Saab elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Saab automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Saab garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Saab automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Saab tachometras
 6. Jeigu dega Saab akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Saab spidometras
 8. Jeigu tiksi Saab posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Saab Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Saab variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Saab pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Saab žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Saab prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Saab automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Saab automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Saab trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Saab dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Saab imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Saab lempų
 20. Rodo Saab liambda zondo klaidą
 21. Dega Saab padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Saab veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Saab automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Saab starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Saab ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Saab akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Saab automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Saab kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Saab antena negSaab bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Saab variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Saab atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Saab stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Saab ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Saab posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Saab automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Saab ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Saab tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Saab galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Saab oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Saab garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Saab išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Saab navigacija
 44. Neveikia Saab automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Saab automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Saab automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Saab lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Saab automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Saab automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Saab automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Saab posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Saab radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Saab navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Saab prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Saab parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Saab durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Saab lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Saab Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Saab automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Saab kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Saab Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Saab diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Saab garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Saab automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Saab kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Saab nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Tel: +370 647 61411

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

katalizatoriai duslintuvai vilnius
autoelektrikai vilniuje
dpf filtrai vilnius
egr voztuvo is[programavimas vilnius
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

Registracija +37063145090