SUZUKI SERVISAS VILNIUS REGISTRACIJA IKI 22.00 h

SUZUKI AUTOMOBILIU REMONTAS IR DIAGNOSTIKA VILNIUJE SUZUKI CENTRAS VILNIUS

REGISTRACIJA INTERNETU

Sugedo SUZUKI automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis SUZUKI centras.

Kitoks SUZUKI automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų SUZUKI automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams SUZUKI modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus SUZUKI automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

SUZUKI automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią SUZUKI automobilio problemą – ar tai būtų SUZUKI elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų SUZUKI automobilio palydovu.

PAS MUS SUZUKI DIAGNOSTIKA DAUGIAU NEI > 3 TESTAI

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar SUZUKI automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteSUZUKIo valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio diagnostika vilniuje

SUZUKI diagnostika Vilniuje

Registruokitės SUZUKI automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką SUZUKI automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui. Atliekame ne tik kompiuterinę SUZUKI diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė SUZUKI diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: Ji gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti. Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Rytoj SUZUKI remontas pas mus, nors šiandien kitur

Nuvažiavote remontuoti SUZUKI automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų SUZUKI automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis SUZUKI servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

SUZUKI automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

kiek kainuoja automobiliu remontas vilniuje

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. SUZUKI autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo SUZUKI automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras SUZUKI katalizatorius? Visi SUZUKI variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis SUZUKI centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

SUZUKI REMONTAS – KAINA

PRADEDAM!

Automobilio remonto kaina Vilniuje

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą SUZUKI servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos. Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų SUZUKI serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų SUZUKI remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad SUZUKI savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią SUZUKI automobilio taisymo pasiūlymą. Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, SUZUKI automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

UŽSIDEGĖ LEMPUTĖ SIMBOLIS?

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti SUZUKI variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda SUZUKI automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės SUZUKI auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

SUZUKI REMONTO STANDARTAS

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas remontas

Sugedo SUZUKI autmobilis? Reikalingas SUZUKI servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi SUZUKI remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio SUZUKI remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

SUZUKI SERVISAS – CEO „AUTOVDC”

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

SUZUKI REMONTAS TĄ PAČIĄ DIENĄ

automobiliu servisas vilnius

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti SUZUKI automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų SUZUKI autoservisas Kaune ir SUZUKI servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia SUZUKI remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai. Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – SUZUKI variklistais, SUZUKI autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant SUZUKI remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

SUZUKI KONSULTACIJA NEMOKAMAI

registracija i autoservisa vilniuje internetu

SUZUKI įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo SUZUKI automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę SUZUKI automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

SUZUKI gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo. Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį SUZUKI remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

SUZUKI REMONTO EKSPERTIZĖ

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į SUZUKI servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Ka daryti jei blogai suremontavo automobilį

SUZUKI remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku SUZUKI remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų SUZUKI mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad SUZUKI automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą. Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

SUZUKI SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų SUZUKI markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas SUZUKI važiuoklės remontas Vilniuje

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

automobilio remoto draudimas
Automobilio remonto draudimas

SUZUKI REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų SUZUKI automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

SUZUKI SERVISAS – KAINOS:

Mūsų remontuojamų SUZUKI automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės SUZUKI kompiuterinės diagnostikos metu.

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

SUZUKI Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
SUZUKI Rato montavimas nuo 2 €
SUZUKI Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
SUZUKI Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
SUZUKI Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
SUZUKI Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
SUZUKI montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
SUZUKI Padangos remontas nuo 3-23 €
SUZUKI Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
SUZUKI Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
SUZUKI Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
SUZUKI Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
SUZUKI Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
SUZUKI Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
SUZUKI Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
SUZUKI Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
SUZUKI Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
SUZUKI Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
SUZUKI Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
SUZUKI Pakabos patikrinimas nuo 6 €
SUZUKI Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
SUZUKI Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
SUZUKI Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
SUZUKI Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
SUZUKI Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
SUZUKI Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
SUZUKI Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
SUZUKI Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
SUZUKI Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

SUZUKI variklio remontas

SUZUKI automobilio variklio remontas – nuo 300,-

Kapitalinis SUZUKI variklio remontas, 700,-

SUZUKI variklio grandinių keitimas, 450,-

SUZUKI variklio diagnostika 35,-

SUZUKI važiuoklės remontas

SUZUKI Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
SUZUKI Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
SUZUKI Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
SUZUKI Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
SUZUKI Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
SUZUKI Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
SUZUKI Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
SUZUKI Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
SUZUKI Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
SUZUKI Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
SUZUKI Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
SUZUKI Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
SUZUKI Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
SUZUKI Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
SUZUKI Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
SUZUKI Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
SUZUKI Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
SUZUKI Granatos keitimas nuo 17-23 €
SUZUKI Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
SUZUKI Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
SUZUKI Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
SUZUKI Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
SUZUKI Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
SUZUKI Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
SUZUKI Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
SUZUKI Vairo traukės keitimas nuo 15 €

SUZUKI stabdžių remontas

SUZUKI Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
SUZUKI Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
SUZUKI Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
SUZUKI Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
SUZUKI Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
SUZUKI Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
SUZUKI Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
SUZUKI Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
SUZUKI Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
SUZUKI Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
SUZUKI Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
SUZUKI Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
SUZUKI Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
SUZUKI Suporto remontas nuo 15-73 €
SUZUKI Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

SUZUKI automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

SUZUKI Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
SUZUKI Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
SUZUKI Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
SUZUKI Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
SUZUKI HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
SUZUKI Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
SUZUKI Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
SUZUKI Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
SUZUKI Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
SUZUKI Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
SUZUKI Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
SUZUKI Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
SUZUKI Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
SUZUKI Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
SUZUKI Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
SUZUKI Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
SUZUKI Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
SUZUKI Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
SUZUKI Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
SUZUKI Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
SUZUKI Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
SUZUKI Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
SUZUKI Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
SUZUKI Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
SUZUKI Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

SUZUKI duslintuvo remontas

SUZUKI Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
SUZUKI Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
SUZUKI Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
SUZUKI Gofros keitimas nuo 20 €
SUZUKI Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
SUZUKI Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

SUZUKI katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

SUZUKI dpf suodžių filtras nuo 150,-

SUZUKI aušinimo sistemos remontas

SUZUKI termostato keitimas nuo 12-35 €
SUZUKI Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
SUZUKI Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
SUZUKI Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
SUZUKI Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
SUZUKI Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

SUZUKI sankabos remontas / keitimas

SUZUKI Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
SUZUKI sankabos keitimas nuo 15 €
SUZUKI Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
SUZUKI Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
SUZUKI Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

SUZUKI Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

SUZUKI Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
SUZUKI Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
SUZUKI PirSUZUKIo veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
SUZUKI Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
SUZUKI Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
SUZUKI Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
SUZUKI Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
SUZUKI Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
SUZUKI Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

SUZUKI kardaninio veleno keitimas restauravimas

SUZUKI Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
SUZUKI Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
SUZUKI Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
SUZUKI Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

SUZUKI autoelektrikas – paslaugos

SUZUKI Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
SUZUKI Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
SUZUKI Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

SUZUKI autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
SUZUKI Generatoriaus remontas nuo 20 €
SUZUKI Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
SUZUKI Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
SUZUKI Starterio remontas nuo 20 €
SUZUKI Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
SUZUKI Šviesų reguliavimas nuo 6 €
SUZUKI Lemputės keitimas nuo 2-3 €
SUZUKI Žibinto keitimas nuo 12 €
SUZUKI Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
SUZUKI Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
SUZUKI Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
SUZUKI Saugiklio keitimas nuo 2 €
SUZUKI Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
SUZUKI Rėlės keitimas nuo 2-17 €
SUZUKI Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
SUZUKI Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
SUZUKI raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
SUZUKI Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
SUZUKI Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
SUZUKI SUZUKIo aparatūros pajungimas nuo 12 €
SUZUKI Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
SUZUKI Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

dazniausi SUZUKI gedimai

SUZUKI variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš SUZUKI tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja SUZUKI variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu SUZUKI variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu SUZUKI variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia SUZUKI pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos SUZUKI automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas SUZUKI variklyje arba dega SUZUKI aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą SUZUKI variklyje
 9. SUZUKI variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista SUZUKI katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu SUZUKI pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant SUZUKI automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega SUZUKI Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti SUZUKI tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu SUZUKI variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu SUZUKI variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu SUZUKI automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu SUZUKI variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu SUZUKI variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo SUZUKI Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra SUZUKI išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti SUZUKI kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja SUZUKI išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia SUZUKI turbina
 27. Jeigu reikalingas SUZUKI turbinos remontas
 28. Jeigu rodo SUZUKI velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu SUZUKI dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja SUZUKI tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš SUZUKI variklio
 33. Užvedant šaltą SUZUKI variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu SUZUKI salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti SUZUKI Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto SUZUKI variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega SUZUKI dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu SUZUKI variklis nereaguoja į gazo pedalo paspSUZUKImą
 41. Jeigu girdisi garsai iš SUZUKI variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu SUZUKI variklis kalena
 43. Jeigu SUZUKI variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko SUZUKI pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba SUZUKI variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu SUZUKI variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis SUZUKI variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp SUZUKI velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia SUZUKI antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu SUZUKI variklis ryja tepalus
 53. SUZUKI variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi SUZUKI variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu SUZUKI netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi SUZUKI variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo SUZUKI turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti SUZUKI turbinos geometrijos valdymo pūslę

SUZUKI elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu SUZUKI automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti SUZUKI garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu SUZUKI automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia SUZUKI tachometras
 6. Jeigu dega SUZUKI akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia SUZUKI spidometras
 8. Jeigu tiksi SUZUKI posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia SUZUKI Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko SUZUKI variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega SUZUKI pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant SUZUKI žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant SUZUKI prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia SUZUKI automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė SUZUKI automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu SUZUKI trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga SUZUKI dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega SUZUKI imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti SUZUKI lempų
 20. Rodo SUZUKI liambda zondo klaidą
 21. Dega SUZUKI padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia SUZUKI veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia SUZUKI automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka SUZUKI starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega SUZUKI ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna SUZUKI akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia SUZUKI automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia SUZUKI kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia SUZUKI antena negSUZUKI bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti SUZUKI variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus SUZUKI atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia SUZUKI stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega SUZUKI ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia SUZUKI posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu SUZUKI automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo SUZUKI ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia SUZUKI tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia SUZUKI galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado SUZUKI oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia SUZUKI garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia SUZUKI išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia SUZUKI navigacija
 44. Neveikia SUZUKI automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia SUZUKI automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia SUZUKI automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti SUZUKI lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta SUZUKI automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu SUZUKI automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia SUZUKI automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia SUZUKI posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu SUZUKI radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu SUZUKI navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo SUZUKI prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia SUZUKI parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas SUZUKI durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado SUZUKI lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia SUZUKI Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia SUZUKI automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia SUZUKI kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia SUZUKI Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas SUZUKI diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai SUZUKI garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia SUZUKI automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai SUZUKI kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu SUZUKI nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SUZUKI REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

Alto
2016 Suzuki Alto1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2015 Suzuki Alto1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Baleno
2017 Suzuki Baleno1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Bandit Solio
2017 Suzuki Bandit Solio1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Bandit Solio Hybrid
2017 Suzuki Bandit Solio Hybrid1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Carry
2017 Suzuki Carry1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2015 Suzuki Carry1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2014 Suzuki Carry1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2013.5 Suzuki Carry1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Escudo
2016 Suzuki Escudo1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2014 Suzuki Escudo1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Every
2017 Suzuki Every1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2015 Suzuki Every1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Every Wagon
2017 Suzuki Every Wagon1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2016 Suzuki Every Wagon1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Forenza
2008 Suzuki Forenza1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Grand Vitara
2010 Suzuki Grand Vitara1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2008 Suzuki Grand Vitara1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Ignis
2016 Suzuki Ignis1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Jimny
2014 Suzuki Jimny1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2011 Suzuki Jimny1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2010 Suzuki Jimny1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2008 Suzuki Jimny1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2005 Suzuki Jimny1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2004 Suzuki Jimny1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Jimny Sierra
2002 Suzuki Jimny Sierra1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Kizashi
2010 Suzuki Kizashi1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Landy
2017 Suzuki Landy1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2014 Suzuki Landy1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Lapin
2015 Suzuki Lapin1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

MRwagon
2012.5 Suzuki MRwagon1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Reno
2008 Suzuki Reno1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

SX4
2010 Suzuki SX41 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2008 Suzuki SX41 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

SX4 S-CROSS
2017 Suzuki SX4 S-CROSS1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2015.5 Suzuki SX4 S-CROSS1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2015 Suzuki SX4 S-CROSS1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Solio
2017 Suzuki Solio1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2015 Suzuki Solio1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Solio Hybrid
2017 Suzuki Solio Hybrid1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Spacia
2017 Suzuki Spacia1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2016 Suzuki Spacia1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2013 Suzuki Spacia1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Spacia Custom
2017 Suzuki Spacia Custom1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Spacia Custom Z
2017 Suzuki Spacia Custom Z1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Stingray WagonR
2017 Suzuki Stingray WagonR1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Swift
2017 Suzuki Swift1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2015 Suzuki Swift1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2014.5 Suzuki Swift1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2014 Suzuki Swift1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2013.5 Suzuki Swift1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2013 Suzuki Swift1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2012 Suzuki Swift1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2011.5 Suzuki Swift1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2011 Suzuki Swift1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

Wagon R
2013 Suzuki Wagon R1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

WagonR
2017 Suzuki WagonR1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2015 Suzuki WagonR1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2014.5 Suzuki WagonR1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2014 Suzuki WagonR1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS
2012 Suzuki WagonR1 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

XL7
2007 Suzuki XL71 REMONTAS + DIAGNOSTIKA VILNIUS

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Tel: +370 647 61411

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

katalizatoriai duslintuvai vilnius
autoelektrikai vilniuje
dpf filtrai vilnius
egr voztuvo is[programavimas vilnius
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

Registracija (skambinti)