SEAT SERVISAS VILNIUS +3

Seat automobilių servisas Vilniuje. Originali Seat diagnostikos įranga. Seat automobilių patikra prieš pirkimą. Seat elektrikas. Seat variklių remontas ir diagnostika. Seat pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Seat serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

REGISTRACIJA SEAT REMONTUI

Sugedo Seat automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Seat centras.

Kitoks Seat automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Seat automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Seat modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Seat automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Seat automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Seat automobilio problemą – ar tai būtų Seat elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Seat automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Seat diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Seat automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteSeato valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Seat diagnostika Vilniuje

Registruokitės Seat automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Seat automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Seat diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Seat diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Seat diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Seat gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Seat automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Seat automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Seat elektros gedimas, ar bus reikalingas Seat variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Seat grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Seat servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Seat automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Seat autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Seat modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Seat automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Seat variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Seat automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Seat katalizatorius? Visi Seat variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Seat centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Seat remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Seat servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Seat serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Seat remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Seat savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Seat automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Seat automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Seat diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Seat variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Seat automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Seat auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Seat remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Seat remontas

Sugedo Seat autmobilis? Reikalingas Seat servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Seat remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Seat remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO SEAT SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Seat automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Seat autoservisas Kaune ir Seat servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Seat remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Seat variklistais, Seat autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Seat remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Seat remonto klausimais

Seat įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Seat automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Seat automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Seat gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Seat remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Seat auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Seat servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Seat remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Seat remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Seat mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Seat automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Seat specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Seat autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Seat markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Seat važiuoklės remontas Vilniuje

Seat REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Seat remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Seat REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Seat automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Seat remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Seat automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Seat kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Seat remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Seat Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Seat Rato montavimas nuo 2 €
Seat Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Seat Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Seat Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Seat Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Seat montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Seat Padangos remontas nuo 3-23 €
Seat Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Seat Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Seat Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Seat Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Seat Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Seat Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Seat Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Seat Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Seat Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Seat Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Seat Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Seat Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Seat Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Seat Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Seat Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Seat Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Seat Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Seat Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Seat Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Seat Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Seat Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Seat važiuoklės remontas

Seat Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Seat Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Seat Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Seat Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Seat Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Seat Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Seat Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Seat Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Seat Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Seat Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Seat Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Seat Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Seat Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Seat Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Seat Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Seat Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Seat Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Seat Granatos keitimas nuo 17-23 €
Seat Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Seat Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Seat Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Seat Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Seat Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Seat Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Seat Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Seat Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Seat stabdžių remontas

Seat Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Seat Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Seat Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Seat Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Seat Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Seat Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Seat Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Seat Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Seat Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Seat Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Seat Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Seat Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Seat Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Seat Suporto remontas nuo 15-73 €
Seat Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Seat automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Seat Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Seat Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Seat Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Seat Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Seat HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Seat Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Seat Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Seat Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Seat Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Seat Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Seat Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Seat Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Seat Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Seat Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Seat Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Seat Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Seat Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Seat Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Seat Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Seat Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Seat Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Seat Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Seat Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Seat Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Seat Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Seat duslintuvo remontas

Seat Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Seat Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Seat Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Seat Gofros keitimas nuo 20 €
Seat Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Seat Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Seat katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Seat dpf suodžių filtras nuo 150,-

Seat aušinimo sistemos remontas

Seat termostato keitimas nuo 12-35 €
Seat Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Seat Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Seat Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Seat Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Seat Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Seat sankabos remontas / keitimas

Seat Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Seat sankabos keitimas nuo 15 €
Seat Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Seat Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Seat Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Seat Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Seat Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Seat Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Seat PirSeato veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Seat Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Seat Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Seat Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Seat Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Seat Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Seat Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Seat kardaninio veleno keitimas restauravimas

Seat Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Seat Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Seat Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Seat Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Seat autoelektrikas – paslaugos

Seat Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Seat Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Seat Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Seat autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Seat Generatoriaus remontas nuo 20 €
Seat Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Seat Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Seat Starterio remontas nuo 20 €
Seat Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Seat Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Seat Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Seat Žibinto keitimas nuo 12 €
Seat Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Seat Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Seat Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Seat Saugiklio keitimas nuo 2 €
Seat Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Seat Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Seat Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Seat Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Seat raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Seat Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Seat Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Seat Seato aparatūros pajungimas nuo 12 €
Seat Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Seat Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Seat variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Seat tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Seat variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Seat variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Seat variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Seat pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Seat automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Seat variklyje arba dega Seat aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Seat variklyje
 9. Seat variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Seat katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Seat pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Seat automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Seat Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Seat tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Seat variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Seat variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Seat automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Seat variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Seat variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Seat Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Seat išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Seat kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Seat išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Seat turbina
 27. Jeigu reikalingas Seat turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Seat velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Seat dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Seat tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Seat variklio
 33. Užvedant šaltą Seat variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Seat salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Seat Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Seat variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Seat dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Seat variklis nereaguoja į gazo pedalo paspSeatmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Seat variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Seat variklis kalena
 43. Jeigu Seat variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Seat pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Seat variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Seat variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Seat variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Seat velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Seat antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Seat variklis ryja tepalus
 53. Seat variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Seat variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Seat netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Seat variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Seat turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Seat turbinos geometrijos valdymo pūslę

Seat elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Seat automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Seat garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Seat automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Seat tachometras
 6. Jeigu dega Seat akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Seat spidometras
 8. Jeigu tiksi Seat posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Seat Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Seat variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Seat pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Seat žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Seat prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Seat automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Seat automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Seat trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Seat dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Seat imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Seat lempų
 20. Rodo Seat liambda zondo klaidą
 21. Dega Seat padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Seat veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Seat automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Seat starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Seat ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Seat akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Seat automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Seat kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Seat antena negSeat bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Seat variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Seat atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Seat stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Seat ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Seat posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Seat automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Seat ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Seat tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Seat galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Seat oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Seat garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Seat išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Seat navigacija
 44. Neveikia Seat automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Seat automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Seat automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Seat lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Seat automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Seat automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Seat automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Seat posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Seat radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Seat navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Seat prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Seat parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Seat durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Seat lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Seat Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Seat automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Seat kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Seat Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Seat diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Seat garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Seat automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Seat kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Seat nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Seat REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

SEAT REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

2021 Seat Alhambra9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2020 Seat Alhambra9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2019 Seat Alhambra9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2018 Seat Alhambra9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2017 Seat Alhambra10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2016 Seat Alhambra10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2015 Seat Alhambra8 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2014 Seat Alhambra7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2013 Seat Alhambra6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Alhambra6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2011 Seat Alhambra5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2010 Seat Alhambra6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2009 Seat Alhambra6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2008 Seat Alhambra5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2007 Seat Alhambra5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2006 Seat Alhambra5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2005 Seat Alhambra6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Altea
2015 Seat Altea8 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2014 Seat Altea7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2013 Seat Altea5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Altea5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2011 Seat Altea6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2010 Seat Altea5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2009 Seat Altea5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2008 Seat Altea6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2007 Seat Altea5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2006 Seat Altea6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2005 Seat Altea6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Altea Freetrack
2015 Seat Altea Freetrack5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2014 Seat Altea Freetrack5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2013 Seat Altea Freetrack6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Altea Freetrack4 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2011 Seat Altea Freetrack5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2010 Seat Altea Freetrack5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2009 Seat Altea Freetrack4 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2008 Seat Altea Freetrack5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2007 Seat Altea Freetrack6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Altea XL
2015 Seat Altea XL7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2014 Seat Altea XL7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2013 Seat Altea XL5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Altea XL5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2011 Seat Altea XL5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2010 Seat Altea XL6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2009 Seat Altea XL6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2008 Seat Altea XL5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2007 Seat Altea XL5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2006 Seat Altea XL5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Arona
2021 Seat Arona9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2020 Seat Arona9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2019 Seat Arona9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2018 Seat Arona9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2017 Seat Arona10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Ateca
2021 Seat Ateca9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2020 Seat Ateca9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2019 Seat Ateca9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2018 Seat Ateca9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2017 Seat Ateca10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2016 Seat Ateca6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Cordoba
2008 Seat Cordoba6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2007 Seat Cordoba6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2006 Seat Cordoba5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2005 Seat Cordoba6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Exeo
2013 Seat Exeo5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Exeo5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2011 Seat Exeo6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2010 Seat Exeo5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2009 Seat Exeo6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Exeo ST
2013 Seat Exeo ST5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Exeo ST6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2011 Seat Exeo ST6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2010 Seat Exeo ST5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2009 Seat Exeo ST6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Ibiza
2021 Seat Ibiza9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2020 Seat Ibiza9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2019 Seat Ibiza9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2018 Seat Ibiza9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2017 Seat Ibiza10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Ibiza 5D
2017 Seat Ibiza 5D10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2016 Seat Ibiza 5D10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2015 Seat Ibiza 5D6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2014 Seat Ibiza 5D6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2013 Seat Ibiza 5D5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Ibiza 5D5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2011 Seat Ibiza 5D4 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2010 Seat Ibiza 5D4 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2009 Seat Ibiza 5D6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2008 Seat Ibiza 5D5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2007 Seat Ibiza 5D6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2006 Seat Ibiza 5D6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2005 Seat Ibiza 5D6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Ibiza SC
2017 Seat Ibiza SC10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2016 Seat Ibiza SC9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2015 Seat Ibiza SC5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2014 Seat Ibiza SC7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2013 Seat Ibiza SC6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Ibiza SC5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2011 Seat Ibiza SC6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2010 Seat Ibiza SC6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2009 Seat Ibiza SC6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2008 Seat Ibiza SC6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Ibiza ST
2017 Seat Ibiza ST10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2016 Seat Ibiza ST9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2015 Seat Ibiza ST6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2014 Seat Ibiza ST7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2013 Seat Ibiza ST7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Ibiza ST5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2011 Seat Ibiza ST6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2010 Seat Ibiza ST6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Leon
2021 Seat Leon9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2020 Seat Leon9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2019 Seat Leon9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2018 Seat Leon9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Leon1 manual

Leon 5D
2017 Seat Leon 5D10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2016 Seat Leon 5D10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2015 Seat Leon 5D6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2014 Seat Leon 5D6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2013 Seat Leon 5D7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Leon 5D5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2011 Seat Leon 5D6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2010 Seat Leon 5D6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2009 Seat Leon 5D5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2008 Seat Leon 5D5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2007 Seat Leon 5D6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2006 Seat Leon 5D6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2005 Seat Leon 5D1 manual

Leon SC
2017 Seat Leon SC10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2016 Seat Leon SC8 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2015 Seat Leon SC7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2014 Seat Leon SC7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2013 Seat Leon SC5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Leon ST
2017 Seat Leon ST10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2016 Seat Leon ST10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2015 Seat Leon ST7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2014 Seat Leon ST7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Leon Sportstourer
2021 Seat Leon Sportstourer9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2020 Seat Leon Sportstourer8 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2019 Seat Leon Sportstourer8 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Mii
2019 Seat Mii6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2018 Seat Mii8 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2017 Seat Mii9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2016 Seat Mii5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2015 Seat Mii4 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2014 Seat Mii5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2013 Seat Mii6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Mii6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Mii electric
2021 Seat Mii electric9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2020 Seat Mii electric9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Tarraco
2021 Seat Tarraco9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2020 Seat Tarraco9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2019 Seat Tarraco9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje

Toledo
2019 Seat Toledo7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2018 Seat Toledo9 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2017 Seat Toledo10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2016 Seat Toledo10 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2015 Seat Toledo7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2014 Seat Toledo6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2012 Seat Toledo7 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2009 Seat Toledo4 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2008 Seat Toledo6 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2007 Seat Toledo5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2006 Seat Toledo5 remontas diagnostika ir patikra prieš pirkimą Vilniuje
2005 Seat Toledo1 manual

Registracija +37063145090