SUBARU SERVISAS VILNIUS +3

Subaru automobilių servisas Vilniuje. Originali Subaru diagnostikos įranga. Subaru automobilių patikra prieš pirkimą. Subaru elektrikas. Subaru variklių remontas ir diagnostika. Subaru pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Subaru serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

Subaru servisas vilnius remontas patikra diagnostika vdc

REGISTRACIJA SUBARU REMONTUI

Sugedo Subaru automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Subaru centras.

Kitoks Subaru automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Subaru automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Subaru modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Subaru automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Subaru automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Subaru automobilio problemą – ar tai būtų Subaru elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Subaru automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Subaru diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Subaru automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteSubaruo valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Subaru diagnostika Vilniuje

Registruokitės Subaru automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Subaru automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Subaru diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Subaru diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Subaru diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Subaru gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Subaru automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Subaru automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Subaru elektros gedimas, ar bus reikalingas Subaru variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Subaru grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Subaru servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Subaru automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Subaru autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Subaru modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Subaru automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Subaru variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Subaru automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Subaru katalizatorius? Visi Subaru variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Subaru centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Subaru remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Subaru servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Subaru serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Subaru remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Subaru savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Subaru automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Subaru automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Subaru diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Subaru variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Subaru automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Subaru auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Subaru remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Subaru remontas

Sugedo Subaru autmobilis? Reikalingas Subaru servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Subaru remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Subaru remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO SUBARU SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Subaru automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Subaru autoservisas Kaune ir Subaru servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Subaru remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Subaru variklistais, Subaru autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Subaru remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Subaru remonto klausimais

Subaru įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Subaru automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Subaru automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Subaru gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Subaru remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Subaru auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Subaru servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Subaru remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Subaru remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Subaru mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Subaru automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Subaru specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Subaru autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Subaru markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Subaru važiuoklės remontas Vilniuje

Subaru REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Subaru remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Subaru REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Subaru automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Subaru remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Subaru automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Subaru kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Subaru remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Subaru Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Subaru Rato montavimas nuo 2 €
Subaru Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Subaru Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Subaru Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Subaru Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Subaru montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Subaru Padangos remontas nuo 3-23 €
Subaru Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Subaru Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Subaru Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Subaru Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Subaru Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Subaru Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Subaru Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Subaru Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Subaru Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Subaru Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Subaru Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Subaru Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Subaru Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Subaru Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Subaru Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Subaru Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Subaru Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Subaru Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Subaru Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Subaru Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Subaru Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Subaru važiuoklės remontas

Subaru Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Subaru Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Subaru Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Subaru Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Subaru Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Subaru Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Subaru Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Subaru Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Subaru Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Subaru Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Subaru Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Subaru Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Subaru Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Subaru Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Subaru Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Subaru Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Subaru Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Subaru Granatos keitimas nuo 17-23 €
Subaru Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Subaru Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Subaru Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Subaru Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Subaru Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Subaru Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Subaru Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Subaru Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Subaru stabdžių remontas

Subaru Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Subaru Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Subaru Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Subaru Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Subaru Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Subaru Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Subaru Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Subaru Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Subaru Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Subaru Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Subaru Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Subaru Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Subaru Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Subaru Suporto remontas nuo 15-73 €
Subaru Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Subaru automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Subaru Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Subaru Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Subaru Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Subaru Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Subaru HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Subaru Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Subaru Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Subaru Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Subaru Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Subaru Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Subaru Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Subaru Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Subaru Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Subaru Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Subaru Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Subaru Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Subaru Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Subaru Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Subaru Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Subaru Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Subaru Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Subaru Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Subaru Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Subaru Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Subaru Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Subaru duslintuvo remontas

Subaru Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Subaru Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Subaru Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Subaru Gofros keitimas nuo 20 €
Subaru Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Subaru Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Subaru katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Subaru dpf suodžių filtras nuo 150,-

Subaru aušinimo sistemos remontas

Subaru termostato keitimas nuo 12-35 €
Subaru Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Subaru Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Subaru Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Subaru Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Subaru Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Subaru sankabos remontas / keitimas

Subaru Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Subaru sankabos keitimas nuo 15 €
Subaru Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Subaru Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Subaru Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Subaru Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Subaru Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Subaru Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Subaru PirSubaruo veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Subaru Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Subaru Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Subaru Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Subaru Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Subaru Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Subaru Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Subaru kardaninio veleno keitimas restauravimas

Subaru Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Subaru Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Subaru Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Subaru Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Subaru autoelektrikas – paslaugos

Subaru Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Subaru Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Subaru Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Subaru autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Subaru Generatoriaus remontas nuo 20 €
Subaru Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Subaru Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Subaru Starterio remontas nuo 20 €
Subaru Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Subaru Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Subaru Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Subaru Žibinto keitimas nuo 12 €
Subaru Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Subaru Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Subaru Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Subaru Saugiklio keitimas nuo 2 €
Subaru Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Subaru Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Subaru Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Subaru Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Subaru raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Subaru Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Subaru Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Subaru Subaruo aparatūros pajungimas nuo 12 €
Subaru Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Subaru Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Subaru variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Subaru tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Subaru variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Subaru variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Subaru variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Subaru pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Subaru automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Subaru variklyje arba dega Subaru aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Subaru variklyje
 9. Subaru variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Subaru katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Subaru pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Subaru automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Subaru Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Subaru tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Subaru variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Subaru variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Subaru automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Subaru variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Subaru variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Subaru Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Subaru išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Subaru kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Subaru išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Subaru turbina
 27. Jeigu reikalingas Subaru turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Subaru velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Subaru dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Subaru tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Subaru variklio
 33. Užvedant šaltą Subaru variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Subaru salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Subaru Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Subaru variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Subaru dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Subaru variklis nereaguoja į gazo pedalo paspSubarumą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Subaru variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Subaru variklis kalena
 43. Jeigu Subaru variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Subaru pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Subaru variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Subaru variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Subaru variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Subaru velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Subaru antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Subaru variklis ryja tepalus
 53. Subaru variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Subaru variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Subaru netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Subaru variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Subaru turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Subaru turbinos geometrijos valdymo pūslę

Subaru elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Subaru automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Subaru garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Subaru automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Subaru tachometras
 6. Jeigu dega Subaru akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Subaru spidometras
 8. Jeigu tiksi Subaru posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Subaru Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Subaru variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Subaru pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Subaru žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Subaru prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Subaru automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Subaru automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Subaru trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Subaru dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Subaru imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Subaru lempų
 20. Rodo Subaru liambda zondo klaidą
 21. Dega Subaru padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Subaru veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Subaru automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Subaru starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Subaru ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Subaru akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Subaru automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Subaru kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Subaru antena negSubaru bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Subaru variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Subaru atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Subaru stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Subaru ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Subaru posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Subaru automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Subaru ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Subaru tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Subaru galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Subaru oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Subaru garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Subaru išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Subaru navigacija
 44. Neveikia Subaru automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Subaru automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Subaru automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Subaru lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Subaru automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Subaru automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Subaru automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Subaru posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Subaru radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Subaru navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Subaru prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Subaru parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Subaru durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Subaru lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Subaru Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Subaru automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Subaru kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Subaru Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Subaru diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Subaru garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Subaru automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Subaru kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Subaru nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Subaru REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

SUBARU REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

Ascent
2022 Subaru Ascent1 Serviso Centras Vilnius
2021 Subaru Ascent2 remontas diagnostika Vilnius
2020 Subaru Ascent2 remontas diagnostika Vilnius
2019 Subaru Ascent2 remontas diagnostika Vilnius

BRZ
2022 Subaru BRZ1 Serviso Centras Vilnius
2020 Subaru BRZ2 remontas diagnostika Vilnius
2019 Subaru BRZ2 remontas diagnostika Vilnius
2018 Subaru BRZ3 remontas diagnostika Vilnius
2017 Subaru BRZ5 remontas diagnostika Vilnius
2016 Subaru BRZ5 remontas diagnostika Vilnius
2015 Subaru BRZ3 remontas diagnostika Vilnius
2014 Subaru BRZ3 remontas diagnostika Vilnius
2013 Subaru BRZ7 remontas diagnostika Vilnius
2012 Subaru BRZ1 Serviso Centras Vilnius

Baja
2006 Subaru Baja2 remontas diagnostika Vilnius
2005 Subaru Baja2 remontas diagnostika Vilnius
2004 Subaru Baja1 Serviso Centras Vilnius
2003 Subaru Baja5 remontas diagnostika Vilnius

Chiffon
2017 Subaru Chiffon1 Serviso Centras Vilnius

Crosstrek
2021 Subaru Crosstrek2 remontas diagnostika Vilnius
2020 Subaru Crosstrek2 remontas diagnostika Vilnius
2019 Subaru Crosstrek3 remontas diagnostika Vilnius
2018 Subaru Crosstrek3 remontas diagnostika Vilnius
2017 Subaru Crosstrek4 remontas diagnostika Vilnius
2016 Subaru Crosstrek3 remontas diagnostika Vilnius

Exiga
2017 Subaru Exiga1 Serviso Centras Vilnius
2011 Subaru Exiga1 Serviso Centras Vilnius
2010 Subaru Exiga3 remontas diagnostika Vilnius
2009.5 Subaru Exiga1 Serviso Centras Vilnius
2008 Subaru Exiga2 remontas diagnostika Vilnius

Forester
2022 Subaru Forester1 Serviso Centras Vilnius
2021 Subaru Forester2 remontas diagnostika Vilnius
2020 Subaru Forester3 remontas diagnostika Vilnius
2019 Subaru Forester3 remontas diagnostika Vilnius
2018 Subaru Forester4 remontas diagnostika Vilnius
2017 Subaru Forester8 remontas diagnostika Vilnius
2016 Subaru Forester7 remontas diagnostika Vilnius
2015 Subaru Forester17 remontas diagnostika Vilnius
2014 Subaru Forester15 remontas diagnostika Vilnius
2013 Subaru Forester9 remontas diagnostika Vilnius
2012 Subaru Forester11 remontas diagnostika Vilnius
2011 Subaru Forester9 remontas diagnostika Vilnius
2010 Subaru Forester17 remontas diagnostika Vilnius
2009 Subaru Forester12 remontas diagnostika Vilnius
2008 Subaru Forester12 remontas diagnostika Vilnius
2007 Subaru Forester14 remontas diagnostika Vilnius
2005 Subaru Forester11 remontas diagnostika Vilnius
2003 Subaru Forester12 remontas diagnostika Vilnius
2002 Subaru Forester7 remontas diagnostika Vilnius
2001 Subaru Forester10 remontas diagnostika Vilnius
2000 Subaru Forester10 remontas diagnostika Vilnius

Forester e-BOXER
2019 Subaru Forester e-BOXER1 Serviso Centras Vilnius

Impreza
2022 Subaru Impreza1 Serviso Centras Vilnius
2021 Subaru Impreza2 remontas diagnostika Vilnius
2020 Subaru Impreza3 remontas diagnostika Vilnius
2019 Subaru Impreza4 remontas diagnostika Vilnius
2018 Subaru Impreza4 remontas diagnostika Vilnius
2017 Subaru Impreza5 remontas diagnostika Vilnius
2016 Subaru Impreza2 remontas diagnostika Vilnius
2015 Subaru Impreza5 remontas diagnostika Vilnius
2014 Subaru Impreza6 remontas diagnostika Vilnius
2013 Subaru Impreza6 remontas diagnostika Vilnius
2012 Subaru Impreza7 remontas diagnostika Vilnius
2011 Subaru Impreza10 remontas diagnostika Vilnius
2010 Subaru Impreza14 remontas diagnostika Vilnius
2009 Subaru Impreza12 remontas diagnostika Vilnius
2008 Subaru Impreza10 remontas diagnostika Vilnius
2007 Subaru Impreza12 remontas diagnostika Vilnius
2006 Subaru Impreza13 remontas diagnostika Vilnius
2005 Subaru Impreza9 remontas diagnostika Vilnius
2004 Subaru Impreza6 remontas diagnostika Vilnius
2003 Subaru Impreza5 remontas diagnostika Vilnius
2002 Subaru Impreza5 remontas diagnostika Vilnius
2001 Subaru Impreza5 remontas diagnostika Vilnius
2000 Subaru Impreza4 remontas diagnostika Vilnius

Impreza WRX
2014 Subaru Impreza WRX1 Serviso Centras Vilnius
2013 Subaru Impreza WRX3 remontas diagnostika Vilnius
2012 Subaru Impreza WRX1 Serviso Centras Vilnius
2011 Subaru Impreza WRX1 Serviso Centras Vilnius
2010 Subaru Impreza WRX1 Serviso Centras Vilnius
2008 Subaru Impreza WRX1 Serviso Centras Vilnius
2007 Subaru Impreza WRX1 Serviso Centras Vilnius
2006 Subaru Impreza WRX1 Serviso Centras Vilnius
2005 Subaru Impreza WRX1 Serviso Centras Vilnius
2004 Subaru Impreza WRX1 Serviso Centras Vilnius
2003 Subaru Impreza WRX1 Serviso Centras Vilnius
2002 Subaru Impreza WRX1 Serviso Centras Vilnius

Justy
2015 Subaru Justy1 Serviso Centras Vilnius

Legacy
2022 Subaru Legacy2 remontas diagnostika Vilnius
2021 Subaru Legacy2 remontas diagnostika Vilnius
2020 Subaru Legacy2 remontas diagnostika Vilnius
2019 Subaru Legacy3 remontas diagnostika Vilnius
2018 Subaru Legacy4 remontas diagnostika Vilnius
2017 Subaru Legacy5 remontas diagnostika Vilnius
2016 Subaru Legacy2 remontas diagnostika Vilnius
2015 Subaru Legacy6 remontas diagnostika Vilnius
2014 Subaru Legacy2 remontas diagnostika Vilnius
2013 Subaru Legacy9 remontas diagnostika Vilnius
2012 Subaru Legacy10 remontas diagnostika Vilnius
2011 Subaru Legacy4 remontas diagnostika Vilnius
2010 Subaru Legacy13 remontas diagnostika Vilnius
2009 Subaru Legacy9 remontas diagnostika Vilnius
2008 Subaru Legacy8 remontas diagnostika Vilnius
2006 Subaru Legacy8 remontas diagnostika Vilnius
2005 Subaru Legacy12 remontas diagnostika Vilnius
2004 Subaru Legacy6 remontas diagnostika Vilnius
2003 Subaru Legacy3 remontas diagnostika Vilnius
2002 Subaru Legacy1 Serviso Centras Vilnius
2001 Subaru Legacy5 remontas diagnostika Vilnius
2000 Subaru Legacy3 remontas diagnostika Vilnius

Levorg
2017 Subaru Levorg2 remontas diagnostika Vilnius
2016 Subaru Levorg4 remontas diagnostika Vilnius

Outback
2022 Subaru Outback2 remontas diagnostika Vilnius
2021 Subaru Outback2 remontas diagnostika Vilnius
2020 Subaru Outback2 remontas diagnostika Vilnius
2019 Subaru Outback3 remontas diagnostika Vilnius
2018 Subaru Outback3 remontas diagnostika Vilnius
2017 Subaru Outback5 remontas diagnostika Vilnius
2016 Subaru Outback6 remontas diagnostika Vilnius
2015 Subaru Outback15 remontas diagnostika Vilnius
2014 Subaru Outback14 remontas diagnostika Vilnius
2013 Subaru Outback4 remontas diagnostika Vilnius
2012 Subaru Outback4 remontas diagnostika Vilnius
2011 Subaru Outback3 remontas diagnostika Vilnius
2010 Subaru Outback2 remontas diagnostika Vilnius
2009 Subaru Outback1 Serviso Centras Vilnius
2008 Subaru Outback1 Serviso Centras Vilnius
2007 Subaru Outback7 remontas diagnostika Vilnius
2005 Subaru Outback1 Serviso Centras Vilnius
2004 Subaru Outback1 Serviso Centras Vilnius
2003 Subaru Outback1 Serviso Centras Vilnius
2002 Subaru Outback1 Serviso Centras Vilnius
2001 Subaru Outback1 Serviso Centras Vilnius
2000 Subaru Outback1 Serviso Centras Vilnius

Pleo Plus
2017 Subaru Pleo Plus1 Serviso Centras Vilnius
2014 Subaru Pleo Plus1 Serviso Centras Vilnius

R2
2007 Subaru R21 Serviso Centras Vilnius

Stella
2017 Subaru Stella1 Serviso Centras Vilnius
2009 Subaru Stella1 Serviso Centras Vilnius
2008 Subaru Stella1 Serviso Centras Vilnius

Tribeca
2014 Subaru Tribeca1 Serviso Centras Vilnius
2013 Subaru Tribeca1 Serviso Centras Vilnius
2012 Subaru Tribeca2 remontas diagnostika Vilnius
2011 Subaru Tribeca6 remontas diagnostika Vilnius
2010 Subaru Tribeca5 remontas diagnostika Vilnius
2009 Subaru Tribeca6 remontas diagnostika Vilnius
2007 Subaru Tribeca9 remontas diagnostika Vilnius
2006 Subaru Tribeca1 Serviso Centras Vilnius

WRX
2021 Subaru WRX2 remontas diagnostika Vilnius
2020 Subaru WRX2 remontas diagnostika Vilnius
2019 Subaru WRX2 remontas diagnostika Vilnius
2018 Subaru WRX3 remontas diagnostika Vilnius
2017 Subaru WRX2 remontas diagnostika Vilnius
2016 Subaru WRX4 remontas diagnostika Vilnius
2015 Subaru WRX4 remontas diagnostika Vilnius

WRX STI
2019 Subaru WRX STI1 Serviso Centras Vilnius
2017 Subaru WRX STI3 remontas diagnostika Vilnius
2016 Subaru WRX STI1 Serviso Centras Vilnius

XV
2019 Subaru XV1 Serviso Centras Vilnius
2018 Subaru XV1 Serviso Centras Vilnius
2017 Subaru XV2 remontas diagnostika Vilnius
2013 Subaru XV1 Serviso Centras Vilnius

XV Crosstrek
2016 Subaru XV Crosstrek2 remontas diagnostika Vilnius
2015 Subaru XV Crosstrek11 remontas diagnostika Vilnius
2014 Subaru XV Crosstrek4 remontas diagnostika Vilnius
2013 Subaru XV Crosstrek9 remontas diagnostika Vilnius

XV Crosstrek Hybrid
2016 Subaru XV Crosstrek Hybrid1 Serviso Centras Vilnius

XV Hybrid
2013 Subaru XV Hybrid1 Serviso Centras Vilnius

XV e-BOXER
2020 Subaru XV e-BOXER1 Serviso Centras Vilnius
2019 Subaru XV e-BOXER1 Serviso Centras Vilnius

Registracija +37067106428