MERCEDES SERVISAS VILNIUS +3

Mercedes automobilių servisas Vilniuje. Originali Mercedes diagnostikos įranga. Mercedes automobilių patikra prieš pirkimą. Mercedes elektrikas. Mercedes variklių remontas ir diagnostika. Mercedes pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Mercedes serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

mercedes servisas vilnius remontas patikra diagnostika vdc

REGISTRACIJA MERCEDES BENZ REMONTUI

Sugedo Mercedes automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Mercedes centras.

Kitoks Mercedes automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Mercedes automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Mercedes modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Mercedes automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Mercedes automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Mercedes automobilio problemą – ar tai būtų Mercedes elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Mercedes automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Mercedes diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Mercedes automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Mercedes diagnostika Vilniuje

Registruokitės Mercedes automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Mercedes automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Mercedes diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Mercedes diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Mercedes diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Mercedes gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Mercedes automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Mercedes automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Mercedes elektros gedimas, ar bus reikalingas Mercedes variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Mercedes grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Mercedes servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Mercedes automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Mercedes autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Mercedes modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Mercedes automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Mercedes variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Mercedes automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Mercedes katalizatorius? Visi Mercedes variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Mercedes centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Mercedes remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Mercedes servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Mercedes serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Mercedes remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Mercedes savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Mercedes automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Mercedes automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Mercedes diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Mercedes variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Mercedes automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Mercedes auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Mercedes remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Mercedes remontas

Sugedo Mercedes autmobilis? Reikalingas Mercedes servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Mercedes remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Mercedes remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO MERCEDES SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Mercedes automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Mercedes autoservisas Kaune ir Mercedes servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Mercedes remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Mercedes variklistais, Mercedes autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Mercedes remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Mercedes remonto klausimais

Mercedes įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Mercedes automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Mercedes automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Mercedes gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Mercedes remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Mercedes auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Mercedes servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Mercedes remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Mercedes remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Mercedes mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Mercedes automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Mercedes specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Mercedes autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Mercedes markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Mercedes važiuoklės remontas Vilniuje

Mercedes REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Mercedes remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Mercedes REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Mercedes automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Mercedes remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Mercedes automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Mercedes kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Mercedes remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Mercedes Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Mercedes Rato montavimas nuo 2 €
Mercedes Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Mercedes Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Mercedes Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Mercedes Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Mercedes montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Mercedes Padangos remontas nuo 3-23 €
Mercedes Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Mercedes Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Mercedes Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Mercedes Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Mercedes Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Mercedes Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Mercedes Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Mercedes Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Mercedes Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Mercedes Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Mercedes Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Mercedes Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Mercedes Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Mercedes Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Mercedes Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Mercedes Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Mercedes Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Mercedes Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Mercedes Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Mercedes Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Mercedes Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Mercedes važiuoklės remontas

Mercedes Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Mercedes Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Mercedes Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Mercedes Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Mercedes Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Mercedes Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Mercedes Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Mercedes Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Mercedes Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Mercedes Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Mercedes Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Mercedes Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Mercedes Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Mercedes Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Mercedes Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Mercedes Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Mercedes Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Mercedes Granatos keitimas nuo 17-23 €
Mercedes Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Mercedes Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Mercedes Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Mercedes Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Mercedes Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Mercedes Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Mercedes Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Mercedes Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Mercedes stabdžių remontas

Mercedes Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Mercedes Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Mercedes Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Mercedes Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Mercedes Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Mercedes Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Mercedes Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Mercedes Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Mercedes Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Mercedes Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Mercedes Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Mercedes Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Mercedes Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Mercedes Suporto remontas nuo 15-73 €
Mercedes Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Mercedes automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Mercedes Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Mercedes Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Mercedes Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Mercedes Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Mercedes HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Mercedes Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Mercedes Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Mercedes Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Mercedes Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Mercedes Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Mercedes Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Mercedes Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Mercedes Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Mercedes Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Mercedes Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Mercedes Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Mercedes Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Mercedes Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Mercedes Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Mercedes Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Mercedes Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Mercedes Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Mercedes Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Mercedes Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Mercedes Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Mercedes duslintuvo remontas

Mercedes Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Mercedes Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Mercedes Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Mercedes Gofros keitimas nuo 20 €
Mercedes Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Mercedes Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Mercedes katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Mercedes dpf suodžių filtras nuo 150,-

Mercedes aušinimo sistemos remontas

Mercedes termostato keitimas nuo 12-35 €
Mercedes Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Mercedes Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Mercedes Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Mercedes Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Mercedes Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Mercedes sankabos remontas / keitimas

Mercedes Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Mercedes sankabos keitimas nuo 15 €
Mercedes Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Mercedes Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Mercedes Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Mercedes Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Mercedes Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Mercedes Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Mercedes Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Mercedes Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Mercedes Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Mercedes Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Mercedes Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Mercedes Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Mercedes Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Mercedes kardaninio veleno keitimas restauravimas

Mercedes Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Mercedes Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Mercedes Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Mercedes Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Mercedes autoelektrikas – paslaugos

Mercedes Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Mercedes Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Mercedes Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Mercedes autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Mercedes Generatoriaus remontas nuo 20 €
Mercedes Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Mercedes Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Mercedes Starterio remontas nuo 20 €
Mercedes Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Mercedes Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Mercedes Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Mercedes Žibinto keitimas nuo 12 €
Mercedes Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Mercedes Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Mercedes Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Mercedes Saugiklio keitimas nuo 2 €
Mercedes Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Mercedes Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Mercedes Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Mercedes Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Mercedes raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Mercedes Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Mercedes Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Mercedes Mercedeso aparatūros pajungimas nuo 12 €
Mercedes Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Mercedes Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Mercedes variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Mercedes tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Mercedes variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Mercedes variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Mercedes variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Mercedes pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Mercedes automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Mercedes variklyje arba dega Mercedes aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Mercedes variklyje
 9. Mercedes variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Mercedes katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Mercedes pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Mercedes automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Mercedes Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Mercedes tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Mercedes variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Mercedes variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Mercedes automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Mercedes variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Mercedes variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Mercedes Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Mercedes išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Mercedes kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Mercedes išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Mercedes turbina
 27. Jeigu reikalingas Mercedes turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Mercedes velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Mercedes dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Mercedes tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Mercedes variklio
 33. Užvedant šaltą Mercedes variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Mercedes salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Mercedes Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Mercedes variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Mercedes dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Mercedes variklis nereaguoja į gazo pedalo paspMercedesmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Mercedes variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Mercedes variklis kalena
 43. Jeigu Mercedes variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Mercedes pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Mercedes variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Mercedes variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Mercedes variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Mercedes velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Mercedes antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Mercedes variklis ryja tepalus
 53. Mercedes variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Mercedes variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Mercedes netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Mercedes variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Mercedes turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Mercedes turbinos geometrijos valdymo pūslę

Mercedes elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Mercedes automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Mercedes garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Mercedes automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Mercedes tachometras
 6. Jeigu dega Mercedes akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Mercedes spidometras
 8. Jeigu tiksi Mercedes posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Mercedes Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Mercedes variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Mercedes pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Mercedes žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Mercedes prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Mercedes automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Mercedes automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Mercedes trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Mercedes dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Mercedes imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Mercedes lempų
 20. Rodo Mercedes liambda zondo klaidą
 21. Dega Mercedes padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Mercedes veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Mercedes automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Mercedes starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Mercedes ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Mercedes akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Mercedes automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Mercedes kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Mercedes antena negMercedes bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Mercedes variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Mercedes atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Mercedes stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Mercedes ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Mercedes posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Mercedes automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Mercedes ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Mercedes tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Mercedes galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Mercedes oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Mercedes garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Mercedes išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Mercedes navigacija
 44. Neveikia Mercedes automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Mercedes automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Mercedes automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Mercedes lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Mercedes automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Mercedes automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Mercedes automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Mercedes posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Mercedes radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Mercedes navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Mercedes prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Mercedes parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Mercedes durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Mercedes lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Mercedes Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Mercedes automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Mercedes kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Mercedes Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Mercedes diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Mercedes garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Mercedes automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Mercedes kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Mercedes nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Mercedes REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

MERCEDES BENZ REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS

Mercedes-Benz 190 automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz 190 (W201) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz 220 automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz 220 (W124) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz 280 automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz 280 (W124) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz A klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz A-klasse (168) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz A-klasse (169) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz B klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz B-klasse (W245) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz C-klasse (W202) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C-klasse (W203) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C-klasse (W204) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C-klasse Sport Coupe (203) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C-klasse T-mod (S202) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C-klasse T-mod (S203) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C-klasse T-mod (S204) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CL klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz CL-klasse (W140) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CL-Klasse (W215) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CL-klasse (W216) Mercedes-Benz CLC klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz CLC-klasse servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CLK klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz CLK (S208) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CLK (W209) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CLK Cabriolet (S208) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CLK Cabriolet (W209) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CLS klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz CLS (C219) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz E-klasse (W124) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse (W210) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse (W211) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse Cabrio (A124) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse Coupe (C124) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S124) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S210) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S211) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz G klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz G-modell (W461) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz G-modell (W463) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz G-modell Cabrio (W463) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz GL klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz GL (X164) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz M klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz M-klasse (W163) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz M-klasse (W164) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz R klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz R (V251) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz S klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz S-klasse (W140) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz S-klasse (W220) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz S-klasse (W221) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz S-klasse Coupe (C140) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz S-klasse Coupe (C215) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SL automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz SL (R129) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SL (R230) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SL (__) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SLK klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz SLK (R170) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SLK (R171) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SLR McLaren automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz SLR McLaren (C199) Coupe servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SLR McLaren (C199) Roadster servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz Vaneo automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz Vaneo (W414) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz Viano automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz Viano (639) servisas remontas diagnostika Vilniuje

Registracija +37063145090