MERCEDES SERVISAS VILNIUS

REGISTRACIJA INTERNETU

Sugedo Mercedes Benz automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui “įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Mercedes Benz centras.

Kitoks Mercedes Benz automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Mercedes Benz automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Mercedes Benz modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Mercedes Benz automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Mercedes Benz automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Mercedes Benz automobilio problemą – ar tai būtų Mercedes Benz elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Mercedes Benz automobilio palydovu.

PAS MUS Mercedes Benz DIAGNOSTIKA DAUGIAU NEI > 3 TESTAI

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Mercedes Benz automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą “ką pakeisti?” suradimas.

automobilio diagnostika vilniuje

Mercedes Benz diagnostika Vilniuje

Registruokitės Mercedes Benz automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Mercedes Benz automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui. Atliekame ne tik kompiuterinę Mercedes Benz diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Mercedes Benz diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: Ji gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti. Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Rytoj Mercedes Benz remontas pas mus, nors šiandien kitur

Nuvažiavote remontuoti Mercedes Benz automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Mercedes Benz automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Mercedes Benz servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Mercedes Benz automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

kiek kainuoja automobiliu remontas vilniuje

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Mercedes Benz autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Mercedes Benz automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Mercedes Benz katalizatorius? Visi Mercedes Benz variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Mercedes Benz centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

Mercedes Benz REMONTAS – KAINA

PRADEDAM!

Automobilio remonto kaina Vilniuje

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Mercedes Benz servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos. Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą “saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Mercedes Benz serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – “Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Mercedes Benz remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Mercedes Benz savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Mercedes Benz automobilio taisymo pasiūlymą. Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Mercedes Benz automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

UŽSIDEGĖ LEMPUTĖ SIMBOLIS?

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Mercedes Benz variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Mercedes Benz automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Mercedes Benz auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

Mercedes Benz REMONTO STANDARTAS

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas remontas

Sugedo Mercedes Benz autmobilis? Reikalingas Mercedes Benz servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Mercedes Benz remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Mercedes Benz remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

Mercedes Benz SERVISAS – CEO “AUTOVDC”

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

Mercedes Benz REMONTAS TĄ PAČIĄ DIENĄ

automobiliu servisas vilnius

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Mercedes Benz automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Mercedes Benz autoservisas Kaune ir Mercedes Benz servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Mercedes Benz remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai. Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Mercedes Benz variklistais, Mercedes Benz autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Mercedes Benz remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

Mercedes Benz KONSULTACIJA NEMOKAMAI

registracija i autoservisa vilniuje internetu

Mercedes Benz įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Mercedes Benz automobilio trauka, galvojate ką daryti : “Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Mercedes Benz automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Mercedes Benz gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo. Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Mercedes Benz remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

Mercedes Benz REMONTO EKSPERTIZĖ

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Mercedes Benz servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Ka daryti jei blogai suremontavo automobilį

Mercedes Benz remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Mercedes Benz remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Mercedes Benz mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Mercedes Benz automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą. Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname “šiukšlėmis” To pasekoje “ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

Mercedes Benz SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Mercedes Benz markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Mercedes Benz važiuoklės remontas Vilniuje

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

automobilio remoto draudimas
Automobilio remonto draudimas

Mercedes Benz REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Mercedes Benz automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mercedes Benz SERVISAS – KAINOS:

Mūsų remontuojamų Mercedes Benz automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Mercedes Benz kompiuterinės diagnostikos metu.

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad “keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Mercedes Benz Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Mercedes Benz Rato montavimas nuo 2 €
Mercedes Benz Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Mercedes Benz Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Mercedes Benz Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Mercedes Benz Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Mercedes Benz montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Mercedes Benz Padangos remontas nuo 3-23 €
Mercedes Benz Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Mercedes Benz Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Mercedes Benz Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Mercedes Benz Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Mercedes Benz Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Mercedes Benz Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Mercedes Benz Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Mercedes Benz Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Mercedes Benz Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Mercedes Benz Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Mercedes Benz Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Mercedes Benz Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Mercedes Benz Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Mercedes Benz Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Mercedes Benz Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Mercedes Benz Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Mercedes Benz Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Mercedes Benz Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Mercedes Benz Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Mercedes Benz Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Mercedes Benz Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Mercedes Benz variklio remontas

Mercedes Benz automobilio variklio remontas – nuo 300,-

Kapitalinis Mercedes Benz variklio remontas, 700,-

Mercedes Benz variklio grandinių keitimas, 450,-

Mercedes Benz variklio diagnostika 35,-

Mercedes Benz važiuoklės remontas

Mercedes Benz Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Mercedes Benz Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Mercedes Benz Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Mercedes Benz Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Mercedes Benz Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Mercedes Benz Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Mercedes Benz Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Mercedes Benz Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Mercedes Benz Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Mercedes Benz Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Mercedes Benz Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Mercedes Benz Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Mercedes Benz Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Mercedes Benz Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Mercedes Benz Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Mercedes Benz Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Mercedes Benz Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Mercedes Benz Granatos keitimas nuo 17-23 €
Mercedes Benz Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Mercedes Benz Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Mercedes Benz Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Mercedes Benz Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Mercedes Benz Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Mercedes Benz Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Mercedes Benz Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Mercedes Benz Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Mercedes Benz stabdžių remontas

Mercedes Benz Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Mercedes Benz Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Mercedes Benz Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Mercedes Benz Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Mercedes Benz Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Mercedes Benz Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Mercedes Benz Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Mercedes Benz Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Mercedes Benz Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Mercedes Benz Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Mercedes Benz Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Mercedes Benz Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Mercedes Benz Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Mercedes Benz Suporto remontas nuo 15-73 €
Mercedes Benz Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Mercedes Benz automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Mercedes Benz Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Mercedes Benz Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Mercedes Benz Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Mercedes Benz Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Mercedes Benz HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Mercedes Benz Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Mercedes Benz Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Mercedes Benz Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Mercedes Benz Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Mercedes Benz Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Mercedes Benz Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Mercedes Benz Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Mercedes Benz Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Mercedes Benz Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Mercedes Benz Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Mercedes Benz Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Mercedes Benz Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Mercedes Benz Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Mercedes Benz Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Mercedes Benz Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Mercedes Benz Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Mercedes Benz Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Mercedes Benz Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Mercedes Benz Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Mercedes Benz Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Mercedes Benz duslintuvo remontas

Mercedes Benz Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Mercedes Benz Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Mercedes Benz Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Mercedes Benz Gofros keitimas nuo 20 €
Mercedes Benz Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Mercedes Benz Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Mercedes Benz katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Mercedes Benz dpf suodžių filtras nuo 150,-

Mercedes Benz aušinimo sistemos remontas

Mercedes Benz termostato keitimas nuo 12-35 €
Mercedes Benz Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Mercedes Benz Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Mercedes Benz Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Mercedes Benz Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Mercedes Benz Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Mercedes Benz sankabos remontas / keitimas

Mercedes Benz Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Mercedes Benz sankabos keitimas nuo 15 €
Mercedes Benz Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Mercedes Benz Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Mercedes Benz Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Mercedes Benz Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Mercedes Benz Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Mercedes Benz Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Mercedes Benz PirMercedes Benzo veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Mercedes Benz Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Mercedes Benz Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Mercedes Benz Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Mercedes Benz Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Mercedes Benz Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Mercedes Benz Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Mercedes Benz kardaninio veleno keitimas restauravimas

Mercedes Benz Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Mercedes Benz Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Mercedes Benz Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Mercedes Benz Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Mercedes Benz autoelektrikas – paslaugos

Mercedes Benz Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Mercedes Benz Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Mercedes Benz Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Mercedes Benz autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Mercedes Benz Generatoriaus remontas nuo 20 €
Mercedes Benz Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Mercedes Benz Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Mercedes Benz Starterio remontas nuo 20 €
Mercedes Benz Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Mercedes Benz Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Mercedes Benz Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Mercedes Benz Žibinto keitimas nuo 12 €
Mercedes Benz Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Mercedes Benz Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Mercedes Benz Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Mercedes Benz Saugiklio keitimas nuo 2 €
Mercedes Benz Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Mercedes Benz Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Mercedes Benz Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Mercedes Benz Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Mercedes Benz raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Mercedes Benz Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Mercedes Benz Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Mercedes Benz Mercedes Benzo aparatūros pajungimas nuo 12 €
Mercedes Benz Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Mercedes Benz Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

dazniausi Mercedes Benz gedimai

Mercedes Benz variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Mercedes Benz tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Mercedes Benz variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Mercedes Benz variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Mercedes Benz variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Mercedes Benz pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Mercedes Benz automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Mercedes Benz variklyje arba dega Mercedes Benz aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Mercedes Benz variklyje
 9. Mercedes Benz variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Mercedes Benz katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Mercedes Benz pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Mercedes Benz automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Mercedes Benz Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Mercedes Benz tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Mercedes Benz variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Mercedes Benz variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Mercedes Benz automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Mercedes Benz variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Mercedes Benz variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Mercedes Benz Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Mercedes Benz išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Mercedes Benz kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Mercedes Benz išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Mercedes Benz turbina
 27. Jeigu reikalingas Mercedes Benz turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Mercedes Benz velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Mercedes Benz dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Mercedes Benz tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Mercedes Benz variklio
 33. Užvedant šaltą Mercedes Benz variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Mercedes Benz salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Mercedes Benz Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Mercedes Benz variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Mercedes Benz dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Mercedes Benz variklis nereaguoja į gazo pedalo paspMercedes Benzmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Mercedes Benz variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Mercedes Benz variklis kalena
 43. Jeigu Mercedes Benz variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Mercedes Benz pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Mercedes Benz variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Mercedes Benz variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Mercedes Benz variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Mercedes Benz velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Mercedes Benz antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Mercedes Benz variklis ryja tepalus
 53. Mercedes Benz variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Mercedes Benz variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Mercedes Benz netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Mercedes Benz variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Mercedes Benz turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Mercedes Benz turbinos geometrijos valdymo pūslę

Mercedes Benz elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Mercedes Benz automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Mercedes Benz garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Mercedes Benz automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Mercedes Benz tachometras
 6. Jeigu dega Mercedes Benz akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Mercedes Benz spidometras
 8. Jeigu tiksi Mercedes Benz posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Mercedes Benz Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Mercedes Benz variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Mercedes Benz pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Mercedes Benz žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Mercedes Benz prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Mercedes Benz automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Mercedes Benz automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Mercedes Benz trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Mercedes Benz dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Mercedes Benz imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Mercedes Benz lempų
 20. Rodo Mercedes Benz liambda zondo klaidą
 21. Dega Mercedes Benz padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Mercedes Benz veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Mercedes Benz automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Mercedes Benz starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Mercedes Benz ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Mercedes Benz akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Mercedes Benz automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Mercedes Benz kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Mercedes Benz antena negMercedes Benz bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Mercedes Benz variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Mercedes Benz atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Mercedes Benz stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Mercedes Benz ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Mercedes Benz posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Mercedes Benz automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Mercedes Benz ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Mercedes Benz tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Mercedes Benz galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Mercedes Benz oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Mercedes Benz garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Mercedes Benz išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Mercedes Benz navigacija
 44. Neveikia Mercedes Benz automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Mercedes Benz automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Mercedes Benz automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Mercedes Benz lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Mercedes Benz automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Mercedes Benz automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Mercedes Benz automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Mercedes Benz posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Mercedes Benz radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Mercedes Benz navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Mercedes Benz prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Mercedes Benz parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Mercedes Benz durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Mercedes Benz lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Mercedes Benz Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Mercedes Benz automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Mercedes Benz kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Mercedes Benz Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Mercedes Benz diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Mercedes Benz garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Mercedes Benz automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Mercedes Benz kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Mercedes Benz nepučia vienodai šilto oro arba šalto

Mercedes Benz REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS

Mercedes-Benz 190 automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz 190 (W201) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz 220 automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz 220 (W124) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz 280 automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz 280 (W124) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz A klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz A-klasse (168) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz A-klasse (169) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz B klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz B-klasse (W245) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz C-klasse (W202) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C-klasse (W203) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C-klasse (W204) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C-klasse Sport Coupe (203) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C-klasse T-mod (S202) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C-klasse T-mod (S203) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz C-klasse T-mod (S204) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CL klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz CL-klasse (W140) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CL-Klasse (W215) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CL-klasse (W216) Mercedes-Benz CLC klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz CLC-klasse servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CLK klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz CLK (S208) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CLK (W209) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CLK Cabriolet (S208) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CLK Cabriolet (W209) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz CLS klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz CLS (C219) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz E-klasse (W124) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse (W210) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse (W211) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse Cabrio (A124) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse Coupe (C124) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S124) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S210) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S211) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz G klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz G-modell (W461) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz G-modell (W463) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz G-modell Cabrio (W463) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz GL klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz GL (X164) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz M klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz M-klasse (W163) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz M-klasse (W164) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz R klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz R (V251) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz S klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz S-klasse (W140) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz S-klasse (W220) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz S-klasse (W221) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz S-klasse Coupe (C140) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz S-klasse Coupe (C215) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SL automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz SL (R129) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SL (R230) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SL (__) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SLK klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz SLK (R170) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SLK (R171) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SLR McLaren automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz SLR McLaren (C199) Coupe servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz SLR McLaren (C199) Roadster servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz Vaneo automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz Vaneo (W414) servisas remontas diagnostika Vilniuje
Mercedes-Benz Viano automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz Viano (639) servisas remontas diagnostika Vilniuje

:

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Tel: +370 647 61411

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

katalizatoriai duslintuvai vilnius
autoelektrikai vilniuje
dpf filtrai vilnius
egr voztuvo is[programavimas vilnius
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS