OPEL SERVISAS VILNIUJE +3 SERVISAI

Opel automobilių servisas Vilniuje. Originali Opel diagnostikos įranga. Opel automobilių patikra prieš pirkimą. Opel elektrikas. Opel variklių remontas ir diagnostika. Opel pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Opel serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

OPEL SERVISAS REMONTAS PATIKRA DIAGNOSTIKA PRIES PIRKIMA

REGISTRACIJA OPEL REMONTUI

Sugedo Opel automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Opel centras.

Kitoks Opel automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Opel automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Opel modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Opel automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Opel automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Opel automobilio problemą – ar tai būtų Opel elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Opel automobilio palydovu.

Pas mus Opel diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Opel automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Opel diagnostika Vilniuje

Registruokitės Opel automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Opel automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Opel diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Opel diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Opel diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Opel gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Opel automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Opel automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Opel elektros gedimas, ar bus reikalingas Opel variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Opel grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Opel servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Opel automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Opel autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Opel modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Opel automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Opel variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Opel automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Opel katalizatorius? Visi Opel variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Opel centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Opel remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Opel servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Opel serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Opel remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Opel savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Opel automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Opel automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Opel diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Opel variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Opel automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Opel auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Opel remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Opel remontas

Sugedo Opel autmobilis? Reikalingas Opel servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Opel remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Opel remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO Opel SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Opel automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Opel autoservisas Kaune ir Opel servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Opel remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Opel variklistais, Opel autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Opel remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Opel remonto klausimais

Opel įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Opel automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Opel automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Opel gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Opel remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Opel auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Opel servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Opel remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Opel remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Opel mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Opel automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Opel specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Opel autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Opel markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Opel važiuoklės remontas Vilniuje

Opel REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Opel remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Opel REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Opel automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Opel remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Opel automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Opel kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Opel remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Opel Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Opel Rato montavimas nuo 2 €
Opel Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Opel Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Opel Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Opel Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Opel montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Opel Padangos remontas nuo 3-23 €
Opel Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Opel Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Opel Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Opel Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Opel Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Opel Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Opel Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Opel Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Opel Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Opel Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Opel Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Opel Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Opel Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Opel Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Opel Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Opel Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Opel Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Opel Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Opel Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Opel Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Opel Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Opel važiuoklės remontas

Opel Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Opel Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Opel Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Opel Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Opel Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Opel Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Opel Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Opel Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Opel Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Opel Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Opel Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Opel Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Opel Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Opel Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Opel Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Opel Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Opel Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Opel Granatos keitimas nuo 17-23 €
Opel Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Opel Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Opel Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Opel Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Opel Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Opel Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Opel Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Opel Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Opel stabdžių remontas

Opel Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Opel Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Opel Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Opel Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Opel Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Opel Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Opel Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Opel Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Opel Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Opel Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Opel Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Opel Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Opel Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Opel Suporto remontas nuo 15-73 €
Opel Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Opel automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Opel Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Opel Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Opel Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Opel Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Opel HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Opel Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Opel Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Opel Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Opel Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Opel Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Opel Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Opel Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Opel Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Opel Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Opel Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Opel Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Opel Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Opel Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Opel Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Opel Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Opel Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Opel Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Opel Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Opel Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Opel Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Opel duslintuvo remontas

Opel Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Opel Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Opel Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Opel Gofros keitimas nuo 20 €
Opel Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Opel Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Opel katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Opel dpf suodžių filtras nuo 150,-

Opel aušinimo sistemos remontas

Opel termostato keitimas nuo 12-35 €
Opel Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Opel Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Opel Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Opel Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Opel Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Opel sankabos remontas / keitimas

Opel Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Opel sankabos keitimas nuo 15 €
Opel Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Opel Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Opel Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Opel Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Opel Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Opel Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Opel Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Opel Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Opel Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Opel Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Opel Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Opel Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Opel Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Opel kardaninio veleno keitimas restauravimas

Opel Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Opel Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Opel Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Opel Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Opel autoelektrikas – paslaugos

Opel Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Opel Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Opel Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Opel autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Opel Generatoriaus remontas nuo 20 €
Opel Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Opel Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Opel Starterio remontas nuo 20 €
Opel Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Opel Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Opel Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Opel Žibinto keitimas nuo 12 €
Opel Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Opel Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Opel Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Opel Saugiklio keitimas nuo 2 €
Opel Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Opel Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Opel Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Opel Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Opel raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Opel Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Opel Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Opel Opelo aparatūros pajungimas nuo 12 €
Opel Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Opel Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Opel variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Opel tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Opel variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Opel variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Opel variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Opel pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Opel automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Opel variklyje arba dega Opel aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Opel variklyje
 9. Opel variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Opel katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Opel pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Opel automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Opel Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Opel tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Opel variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Opel variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Opel automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Opel variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Opel variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Opel Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Opel išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Opel kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Opel išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Opel turbina
 27. Jeigu reikalingas Opel turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Opel velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Opel dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Opel tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Opel variklio
 33. Užvedant šaltą Opel variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Opel salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Opel Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Opel variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Opel dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Opel variklis nereaguoja į gazo pedalo paspOpelmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Opel variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Opel variklis kalena
 43. Jeigu Opel variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Opel pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Opel variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Opel variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Opel variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Opel velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Opel antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Opel variklis ryja tepalus
 53. Opel variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Opel variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Opel netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Opel variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Opel turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Opel turbinos geometrijos valdymo pūslę

Opel elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Opel automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Opel garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Opel automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Opel tachometras
 6. Jeigu dega Opel akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Opel spidometras
 8. Jeigu tiksi Opel posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Opel Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Opel variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Opel pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Opel žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Opel prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Opel automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Opel automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Opel trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Opel dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Opel imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Opel lempų
 20. Rodo Opel liambda zondo klaidą
 21. Dega Opel padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Opel veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Opel automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Opel starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Opel ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Opel akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Opel automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Opel kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Opel antena negOpel bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Opel variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Opel atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Opel stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Opel ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Opel posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Opel automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Opel ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Opel tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Opel galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Opel oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Opel garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Opel išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Opel navigacija
 44. Neveikia Opel automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Opel automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Opel automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Opel lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Opel automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Opel automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Opel automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Opel posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Opel radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Opel navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Opel prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Opel parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Opel durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Opel lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Opel Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Opel automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Opel kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Opel Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Opel diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Opel garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Opel automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Opel kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Opel nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Opel REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

TIK ŠIŲ OPEL AUTOMOBILIŲ REMONTAS VILNIUJE

Opel Meriva remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Corsa 1.3 remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Zafira A B 1.9 cdti 2.0 2.2 dti remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Omega 2.0 2.2 dti remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Calibra benzinas remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Vectra 1,9 cdti 2.0 2.2 dti remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Astra 1.7 1.9 2.0 2.2 remontas ir diagnostika Vilniuje

SENESNIŲ BENZININIŲ OPEL ASTRA IR CORSA C – SERVISAS VILNIUJE

Opel Kadett remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Astra J remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Corsa D remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Zafira A remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Astra G remontas ir diagnostika Vilniuje

Opel Omega B remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Astra F remontas ir diagnostika Vilniuje
Vectra A 2.0 2.2 dti remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Ascona C remontas ir diagnostika Vilniuje

SPORTINIŲ OPEL AUTOMOBILIŲ SERVISAS VILNIUJE

Opel Manta remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Tigra remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel GT remontas ir diagnostika Vilniuje
City Car type remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Agila remontas ir diagnostika Vilniuje

OPEL MIKROAUTOBUSŲ SERVISAS VILNIUJE

Opel Movano remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Combo remontas ir diagnostika Vilniuje

LIUKSO KLASĖS OPEL AUTOSERVISAS VILNIUJE

Opel Rekord remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Diplomat remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Commodore remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Senator remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Omega remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Admiral remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Kapitän remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Antara remontas ir diagnostika Vilniuje

KITI OPEL AUTOMOBILIŲ MODELIAI

Opel Kadett Superboss remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Vivaro remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Laubfrosch remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Astra Cabrio remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Super 6 remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Olympia remontas ir diagnostika Vilniuje
Opel Blitz remontas ir diagnostika Vilniuje

Registracija +37063145090