SKODA SERVISAS VILNIUS +3

Skoda automobilių servisas Vilniuje. Originali Skoda diagnostikos įranga. Skoda automobilių patikra prieš pirkimą. Skoda elektrikas. Skoda variklių remontas ir diagnostika. Skoda pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Skoda serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

Skoda servisas vilnius remontas patikra diagnostika vdc

REGISTRACIJA SKODA REMONTUI

Sugedo Skoda automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Skoda centras.

Kitoks Skoda automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Skoda automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Skoda modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Skoda automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Skoda automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Skoda automobilio problemą – ar tai būtų Skoda elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Skoda automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Skoda diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Skoda automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteSkodao valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Skoda diagnostika Vilniuje

Registruokitės Skoda automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Skoda automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Skoda diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Skoda diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Skoda diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Skoda gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Skoda automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Skoda automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Skoda elektros gedimas, ar bus reikalingas Skoda variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Skoda grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Skoda servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Skoda automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Skoda autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Skoda modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Skoda automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Skoda variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Skoda automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Skoda katalizatorius? Visi Skoda variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Skoda centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Skoda remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Skoda servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Skoda serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Skoda remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Skoda savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Skoda automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Skoda automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Skoda diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Skoda variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Skoda automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Skoda auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Skoda remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Skoda remontas

Sugedo Skoda autmobilis? Reikalingas Skoda servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Skoda remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Skoda remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO SKODA SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Skoda automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Skoda autoservisas Kaune ir Skoda servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Skoda remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Skoda variklistais, Skoda autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Skoda remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Skoda remonto klausimais

Skoda įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Skoda automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Skoda automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Skoda gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Skoda remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Skoda auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Skoda servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Skoda remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Skoda remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Skoda mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Skoda automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Skoda specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Skoda autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Skoda markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Skoda važiuoklės remontas Vilniuje

Skoda REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Skoda remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Skoda REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Skoda automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Skoda remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Skoda automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Skoda kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Skoda remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Skoda Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Skoda Rato montavimas nuo 2 €
Skoda Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Skoda Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Skoda Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Skoda Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Skoda montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Skoda Padangos remontas nuo 3-23 €
Skoda Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Skoda Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Skoda Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Skoda Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Skoda Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Skoda Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Skoda Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Skoda Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Skoda Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Skoda Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Skoda Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Skoda Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Skoda Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Skoda Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Skoda Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Skoda Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Skoda Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Skoda Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Skoda Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Skoda Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Skoda Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Skoda važiuoklės remontas

Skoda Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Skoda Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Skoda Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Skoda Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Skoda Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Skoda Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Skoda Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Skoda Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Skoda Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Skoda Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Skoda Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Skoda Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Skoda Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Skoda Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Skoda Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Skoda Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Skoda Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Skoda Granatos keitimas nuo 17-23 €
Skoda Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Skoda Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Skoda Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Skoda Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Skoda Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Skoda Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Skoda Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Skoda Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Skoda stabdžių remontas

Skoda Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Skoda Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Skoda Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Skoda Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Skoda Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Skoda Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Skoda Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Skoda Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Skoda Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Skoda Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Skoda Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Skoda Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Skoda Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Skoda Suporto remontas nuo 15-73 €
Skoda Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Skoda automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Skoda Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Skoda Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Skoda Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Skoda Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Skoda HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Skoda Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Skoda Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Skoda Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Skoda Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Skoda Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Skoda Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Skoda Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Skoda Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Skoda Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Skoda Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Skoda Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Skoda Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Skoda Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Skoda Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Skoda Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Skoda Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Skoda Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Skoda Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Skoda Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Skoda Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Skoda duslintuvo remontas

Skoda Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Skoda Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Skoda Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Skoda Gofros keitimas nuo 20 €
Skoda Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Skoda Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Skoda katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Skoda dpf suodžių filtras nuo 150,-

Skoda aušinimo sistemos remontas

Skoda termostato keitimas nuo 12-35 €
Skoda Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Skoda Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Skoda Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Skoda Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Skoda Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Skoda sankabos remontas / keitimas

Skoda Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Skoda sankabos keitimas nuo 15 €
Skoda Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Skoda Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Skoda Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Skoda Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Skoda Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Skoda Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Skoda PirSkodao veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Skoda Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Skoda Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Skoda Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Skoda Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Skoda Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Skoda Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Skoda kardaninio veleno keitimas restauravimas

Skoda Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Skoda Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Skoda Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Skoda Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Skoda autoelektrikas – paslaugos

Skoda Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Skoda Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Skoda Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Skoda autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Skoda Generatoriaus remontas nuo 20 €
Skoda Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Skoda Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Skoda Starterio remontas nuo 20 €
Skoda Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Skoda Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Skoda Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Skoda Žibinto keitimas nuo 12 €
Skoda Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Skoda Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Skoda Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Skoda Saugiklio keitimas nuo 2 €
Skoda Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Skoda Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Skoda Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Skoda Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Skoda raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Skoda Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Skoda Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Skoda Skodao aparatūros pajungimas nuo 12 €
Skoda Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Skoda Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Skoda variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Skoda tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Skoda variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Skoda variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Skoda variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Skoda pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Skoda automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Skoda variklyje arba dega Skoda aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Skoda variklyje
 9. Skoda variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Skoda katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Skoda pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Skoda automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Skoda Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Skoda tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Skoda variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Skoda variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Skoda automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Skoda variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Skoda variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Skoda Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Skoda išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Skoda kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Skoda išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Skoda turbina
 27. Jeigu reikalingas Skoda turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Skoda velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Skoda dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Skoda tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Skoda variklio
 33. Užvedant šaltą Skoda variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Skoda salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Skoda Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Skoda variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Skoda dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Skoda variklis nereaguoja į gazo pedalo paspSkodamą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Skoda variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Skoda variklis kalena
 43. Jeigu Skoda variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Skoda pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Skoda variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Skoda variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Skoda variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Skoda velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Skoda antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Skoda variklis ryja tepalus
 53. Skoda variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Skoda variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Skoda netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Skoda variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Skoda turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Skoda turbinos geometrijos valdymo pūslę

Skoda elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Skoda automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Skoda garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Skoda automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Skoda tachometras
 6. Jeigu dega Skoda akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Skoda spidometras
 8. Jeigu tiksi Skoda posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Skoda Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Skoda variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Skoda pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Skoda žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Skoda prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Skoda automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Skoda automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Skoda trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Skoda dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Skoda imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Skoda lempų
 20. Rodo Skoda liambda zondo klaidą
 21. Dega Skoda padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Skoda veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Skoda automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Skoda starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Skoda ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Skoda akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Skoda automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Skoda kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Skoda antena negSkoda bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Skoda variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Skoda atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Skoda stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Skoda ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Skoda posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Skoda automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Skoda ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Skoda tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Skoda galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Skoda oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Skoda garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Skoda išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Skoda navigacija
 44. Neveikia Skoda automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Skoda automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Skoda automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Skoda lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Skoda automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Skoda automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Skoda automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Skoda posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Skoda radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Skoda navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Skoda prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Skoda parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Skoda durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Skoda lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Skoda Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Skoda automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Skoda kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Skoda Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Skoda diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Skoda garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Skoda automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Skoda kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Skoda nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Skoda REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

SKODA REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

Skoda octavia remontas ir diagnostika Vilniuje

2017 Skoda Octavia ⓘ TBD TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2016 Skoda Octavia 1.0 TSI S ⓘ 9.90 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2016 Skoda Octavia 1.0 TSI S (Manual) ⓘ 9.80 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2009 Skoda Octavia 1.4 TSI ⓘ 9.60 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2013 Skoda Octavia 1.6 TDI SE AWD Estate Wagon ⓘ 11.50 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2013 Skoda Octavia 1.8TSi SE Plus ⓘ 7.40 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2013 Skoda Octavia 2.0 TDI Elegance ⓘ 8.50 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2006 Skoda Octavia 2.0T vRS ⓘ 7.10 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2009 Skoda Octavia Combi 1.8 TSI ⓘ 8.00 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2009 Skoda Octavia Combi vRS TDI ⓘ 8.30 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2007 Skoda Octavia Scout 2.0 ⓘ 9.90 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2014 Skoda Octavia Scout 2.0 TDI 150 ⓘ 9.00 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2013 Skoda Octavia vRS ⓘ 6.60 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2016 Skoda Octavia vRS 2.0 TDI 184 ⓘ 7.50 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2006 Skoda Octavia vRS TDI ⓘ 8.40 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC

Skoda Rapid remontas ir diagnostika Vilniuje

Year Model 0-60 1/4 Mile
2013 Skoda Rapid SE 1.6 TDI CR ⓘ 10.40 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2016 Skoda Rapid Spaceback ⓘ TBD TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC

Skoda Roomster remontas ir diagnostika Vilniuje

Year Model 0-60 1/4 Mile
2006 Skoda Roomster 1.4 ⓘ 12.80 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2008 Skoda Roomster 1.4 TDI ⓘ 14.50 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2010 Skoda Roomster Scout 1.2 TSI ⓘ 10.80 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2007 Skoda Roomster Scout 1.9 TDI ⓘ 11.30 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2010 Skoda Roomster SE 1.2 TSI ⓘ 10.70 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2010 Skoda Roomster SE 1.6 TDI CR ⓘ 13.10 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2011 Skoda Roomster SE Plus 1.2 12v ⓘ 15.60 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2011 Skoda Roomster SE Plus 1.2 TSI ⓘ 12.40 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2012 Skoda Roomster SE Plus 1.2 TSI 105ps ⓘ 10.80 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC

Skoda Roomster remontas ir diagnostika Vilniuje

Year Model 0-60 1/4 Mile
2017 Skoda Superb ⓘ TBD TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2016 Skoda Superb 2.0 TDI 150 ⓘ 8.80 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2016 Skoda Superb 2.0 TDI 150 SE ⓘ 8.80 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2015 Skoda Superb 2.0 TDI 190 ⓘ 7.60 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2008 Skoda Superb 2.0 TDI Elegance ⓘ 8.70 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2016 Skoda Superb 2.0 TSI 280 ⓘ 5.70 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2010 Skoda Superb Elegance 1.8 TSI ⓘ 8.60 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2006 Skoda Superb Elegance 1.8 TSI ⓘ 8.60 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2010 Skoda Superb Elegance 2.0 TDI ⓘ 9.00 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2013 Skoda Superb Elegance 2.0TDI 170 ⓘ 8.50 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2006 Skoda Superb Elegance 3.6 V-6 ⓘ 6.40 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2015 Skoda Superb Estate SE 1.6 TDI ⓘ 10.80 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2007 Skoda Superb S 1.4 TSI 5-Door ⓘ 10.30 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2009 Skoda Superb SE 1.9 TDI Elegance ⓘ 12.40 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2012 Skoda Superb SE Plus 1.6 TDI CR ⓘ 12.30 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2011 Skoda Superb SE Plus 1.8 TSI ⓘ 8.50 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2011 Skoda Superb SE Plus 2.0 TDI CR ⓘ 10.10 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC

Skoda Visions remontas ir diagnostika Vilniuje

Year Model 0-60 1/4 Mile
2017 Skoda VisionS ⓘ TBD TBD

Skoda Yeti remontas ir diagnostika Vilniuje

Year Model 0-60 1/4 Mile
2016 Skoda Yeti ⓘ TBD TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2009 Skoda Yeti 1.8 TSI SE ⓘ 8.30 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2009 Skoda Yeti 2.0 TDI SE CR ⓘ 9.80 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2010 Skoda Yeti Elegance 1.2 TSI ⓘ 11.80 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2010 Skoda Yeti Elegance 2.0 TDI CR ⓘ 10.00 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2011 Skoda Yeti S 1.4 TSI ⓘ 10.30 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2010 Skoda Yeti SE 1.6 TDI CR Greenline 2 ⓘ 11.90 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2012 Skoda Yeti SE Plus 1.8 ⓘ 8.30 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC
2012 Skoda Yeti SE Plus TDI CR ⓘ 12.00 sec TBD variklio elektros važiuoklės remontas diagnostika Vilnius VDC

Registracija +37063145090