MINI SERVISAS VILNIUS +3

Mini automobilių servisas Vilniuje. Originali Mini diagnostikos įranga. Mini automobilių patikra prieš pirkimą. Mini elektrikas. Mini variklių remontas ir diagnostika. Mini pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Mini serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

REGISTRACIJA MINI REMONTUI

Sugedo Mini automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Mini centras.

Kitoks Mini automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Mini automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Mini modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Mini automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Mini automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Mini automobilio problemą – ar tai būtų Mini elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Mini automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Mini diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Mini automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteminio valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Mini diagnostika Vilniuje

Registruokitės Mini automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Mini automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Mini diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Mini diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Mini diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Mini gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Mini automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Mini automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Mini elektros gedimas, ar bus reikalingas Mini variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Mini grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Mini servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Mini automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Mini autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Mini modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Mini automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Mini variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Mini automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Mini katalizatorius? Visi Mini variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Mini centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Mini remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Mini servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Mini serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Mini remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Mini savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Mini automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Mini automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Mini diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Mini variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Mini automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Mini auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Mini remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Mini remontas

Sugedo Mini autmobilis? Reikalingas Mini servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Mini remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Mini remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO MINI SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Mini automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Mini autoservisas Kaune ir Mini servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Mini remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Mini variklistais, Mini autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Mini remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Mini remonto klausimais

Mini įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Mini automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Mini automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Mini gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Mini remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Mini auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Mini servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Mini remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Mini remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Mini mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Mini automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Mini specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Mini autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Mini markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Mini važiuoklės remontas Vilniuje

Mini REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Mini remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Mini REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Mini automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Mini remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Mini automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Mini kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Mini remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Mini Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Mini Rato montavimas nuo 2 €
Mini Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Mini Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Mini Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Mini Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Mini montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Mini Padangos remontas nuo 3-23 €
Mini Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Mini Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Mini Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Mini Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Mini Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Mini Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Mini Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Mini Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Mini Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Mini Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Mini Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Mini Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Mini Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Mini Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Mini Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Mini Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Mini Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Mini Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Mini Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Mini Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Mini Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Mini važiuoklės remontas

Mini Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Mini Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Mini Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Mini Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Mini Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Mini Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Mini Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Mini Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Mini Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Mini Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Mini Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Mini Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Mini Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Mini Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Mini Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Mini Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Mini Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Mini Granatos keitimas nuo 17-23 €
Mini Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Mini Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Mini Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Mini Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Mini Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Mini Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Mini Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Mini Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Mini stabdžių remontas

Mini Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Mini Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Mini Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Mini Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Mini Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Mini Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Mini Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Mini Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Mini Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Mini Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Mini Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Mini Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Mini Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Mini Suporto remontas nuo 15-73 €
Mini Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Mini automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Mini Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Mini Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Mini Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Mini Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Mini HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Mini Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Mini Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Mini Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Mini Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Mini Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Mini Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Mini Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Mini Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Mini Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Mini Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Mini Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Mini Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Mini Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Mini Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Mini Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Mini Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Mini Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Mini Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Mini Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Mini Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Mini duslintuvo remontas

Mini Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Mini Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Mini Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Mini Gofros keitimas nuo 20 €
Mini Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Mini Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Mini katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Mini dpf suodžių filtras nuo 150,-

Mini aušinimo sistemos remontas

Mini termostato keitimas nuo 12-35 €
Mini Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Mini Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Mini Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Mini Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Mini Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Mini sankabos remontas / keitimas

Mini Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Mini sankabos keitimas nuo 15 €
Mini Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Mini Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Mini Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Mini Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Mini Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Mini Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Mini Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Mini Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Mini Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Mini Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Mini Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Mini Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Mini Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Mini kardaninio veleno keitimas restauravimas

Mini Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Mini Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Mini Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Mini Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Mini autoelektrikas – paslaugos

Mini Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Mini Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Mini Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Mini autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Mini Generatoriaus remontas nuo 20 €
Mini Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Mini Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Mini Starterio remontas nuo 20 €
Mini Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Mini Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Mini Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Mini Žibinto keitimas nuo 12 €
Mini Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Mini Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Mini Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Mini Saugiklio keitimas nuo 2 €
Mini Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Mini Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Mini Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Mini Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Mini raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Mini Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Mini Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Mini Minio aparatūros pajungimas nuo 12 €
Mini Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Mini Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Mini variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Mini tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Mini variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Mini variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Mini variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Mini pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Mini automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Mini variklyje arba dega Mini aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Mini variklyje
 9. Mini variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Mini katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Mini pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Mini automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Mini Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Mini tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Mini variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Mini variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Mini automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Mini variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Mini variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Mini Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Mini išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Mini kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Mini išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Mini turbina
 27. Jeigu reikalingas Mini turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Mini velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Mini dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Mini tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Mini variklio
 33. Užvedant šaltą Mini variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Mini salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Mini Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Mini variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Mini dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Mini variklis nereaguoja į gazo pedalo paspMinimą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Mini variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Mini variklis kalena
 43. Jeigu Mini variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Mini pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Mini variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Mini variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Mini variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Mini velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Mini antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Mini variklis ryja tepalus
 53. Mini variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Mini variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Mini netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Mini variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Mini turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Mini turbinos geometrijos valdymo pūslę

Mini elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Mini automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Mini garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Mini automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Mini tachometras
 6. Jeigu dega Mini akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Mini spidometras
 8. Jeigu tiksi Mini posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Mini Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Mini variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Mini pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Mini žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Mini prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Mini automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Mini automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Mini trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Mini dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Mini imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Mini lempų
 20. Rodo Mini liambda zondo klaidą
 21. Dega Mini padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Mini veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Mini automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Mini starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Mini ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Mini akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Mini automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Mini kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Mini antena negMini bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Mini variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Mini atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Mini stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Mini ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Mini posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Mini automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Mini ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Mini tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Mini galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Mini oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Mini garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Mini išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Mini navigacija
 44. Neveikia Mini automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Mini automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Mini automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Mini lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Mini automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Mini automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Mini automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Mini posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Mini radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Mini navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Mini prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Mini parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Mini durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Mini lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Mini Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Mini automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Mini kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Mini Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Mini diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Mini garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Mini automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Mini kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Mini nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Mini REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

MINI REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

Mini Countryman remontas diagnostika Vilniuje

Cooper A/T remontas diagnostika Vilniuje
Cooper S A/T remontas diagnostika Vilniuje
John Cooper Works A/T remontas diagnostika Vilniuje

Mini Cooper S Clubman remontas diagnostika Vilniuje

Cooper A/T remontas diagnostika Vilniuje
Cooper S A/T remontas diagnostika Vilniuje
Mini Paceman remontas diagnostika Vilniuje
Mini Paceman car model remontas diagnostika Vilniuje

Cooper A/T remontas diagnostika Vilniuje
Cooper S A/T remontas diagnostika Vilniuje
John Cooper Works A/ remontas diagnostika Vilniuje

Mini Cooper S remontas diagnostika Vilniuje
Mini Mk I Cooper remontas diagnostika Vilniuje
Mini Mk II Cooper remontas diagnostika Vilniuje
Mini Moke remontas diagnostika Vilniuje
Mini Hatch remontas diagnostika Vilniuje

Cooper A/T remontas diagnostika Vilniuje
Cooper S A/T remontas diagnostika Vilniuje

Mini Clubman remontas diagnostika Vilniuje

Mini Clubman 1.5 Cooper AT remontas diagnostika Vilniuje
Mini Clubman 2.0 Cooper S AT remontas diagnostika Vilniuje
Mini Convertible remontas diagnostika Vilniuje
Mini Convertible Variants remontas diagnostika Vilniuje

Mini Convertible 2.0 Cooper S AT remontas diagnostika Vilniuje
Mini Convertible 2.0 Cooper JCW AT remontas diagnostika Vilniuje
Morris Mini Saloon De Luxe remontas diagnostika Vilniuje
Morris Mini Cooper 1961 remontas diagnostika Vilniuje
Austin Mini Super Deluxe remontas diagnostika Vilniuje
Austin Mini Saloon remontas diagnostika Vilniuje

Mini Cooper 1.5 (3-Door) AT remontas diagnostika Vilniuje
Mini Cooper 1.5 (5-Door) AT remontas diagnostika Vilniuje
Mini Cooper 2.0 S (3-Door) AT remontas diagnostika Vilniuje
Mini Cooper 2.0 S (5-Door) AT remontas diagnostika Vilniuje
Mini Cooper JCW 2.0 S (3-Door) AT remontas diagnostika Vilniuje

Mini Cooper Countryman 2.0 D AT remontas diagnostika Vilniuje

Registracija +37063145090