CHRYSLER SERVISAS VILNIUS

CHRYSLER AUTOMOBILIU SERVISAS VILNIUJE DIAGNOSTIKA REMONTAS PATIKRA PRIES PIRKIMA

REGISTRACIJA INTERNETU

Sugedo CHRYSLER automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui “įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis CHRYSLER centras.

Kitoks CHRYSLER automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų CHRYSLER automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams CHRYSLER modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus CHRYSLER automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

CHRYSLER automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią CHRYSLER automobilio problemą – ar tai būtų CHRYSLER elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų CHRYSLER automobilio palydovu.

PAS MUS CHRYSLER DIAGNOSTIKA DAUGIAU NEI > 3 TESTAI

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar CHRYSLER automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteCHRYSLERo valdymo bloko ir atsakymo į klausimą “ką pakeisti?” suradimas.

automobilio diagnostika vilniuje

CHRYSLER diagnostika Vilniuje

Registruokitės CHRYSLER automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką CHRYSLER automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui. Atliekame ne tik kompiuterinę CHRYSLER diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė CHRYSLER diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: Ji gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti. Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Rytoj CHRYSLER remontas pas mus, nors šiandien kitur

Nuvažiavote remontuoti CHRYSLER automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų CHRYSLER automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis CHRYSLER servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

CHRYSLER automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

kiek kainuoja automobiliu remontas vilniuje

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. CHRYSLER autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Tel: +370 647 61411

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo CHRYSLER automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras CHRYSLER katalizatorius? Visi CHRYSLER variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis CHRYSLER centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

CHRYSLER REMONTAS – KAINA

PRADEDAM!

Automobilio remonto kaina Vilniuje

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą CHRYSLER servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos. Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą “saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų CHRYSLER serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – “Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų CHRYSLER remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad CHRYSLER savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią CHRYSLER automobilio taisymo pasiūlymą. Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, CHRYSLER automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

UŽSIDEGĖ LEMPUTĖ SIMBOLIS?

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti CHRYSLER variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda CHRYSLER automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės CHRYSLER auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

CHRYSLER REMONTO STANDARTAS

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas remontas

Sugedo CHRYSLER autmobilis? Reikalingas CHRYSLER servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi CHRYSLER remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio CHRYSLER remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CHRYSLER SERVISAS – CEO “AUTOVDC”

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

CHRYSLER REMONTAS TĄ PAČIĄ DIENĄ

automobiliu servisas vilnius

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti CHRYSLER automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų CHRYSLER autoservisas Kaune ir CHRYSLER servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia CHRYSLER remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai. Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – CHRYSLER variklistais, CHRYSLER autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant CHRYSLER remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

CHRYSLER KONSULTACIJA NEMOKAMAI

registracija i autoservisa vilniuje internetu

CHRYSLER įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo CHRYSLER automobilio trauka, galvojate ką daryti : “Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę CHRYSLER automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

CHRYSLER gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo. Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį CHRYSLER remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

CHRYSLER REMONTO EKSPERTIZĖ

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į CHRYSLER servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Ka daryti jei blogai suremontavo automobilį

CHRYSLER remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku CHRYSLER remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų CHRYSLER mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad CHRYSLER automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą. Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname “šiukšlėmis” To pasekoje “ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

CHRYSLER SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų CHRYSLER markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas CHRYSLER važiuoklės remontas Vilniuje

automobilio remoto draudimas
Automobilio remonto draudimas

CHRYSLER REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų CHRYSLER automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

CHRYSLER SERVISAS – KAINOS:

Mūsų remontuojamų CHRYSLER automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės CHRYSLER kompiuterinės diagnostikos metu.

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad “keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

CHRYSLER Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
CHRYSLER Rato montavimas nuo 2 €
CHRYSLER Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
CHRYSLER Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
CHRYSLER Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
CHRYSLER Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
CHRYSLER montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
CHRYSLER Padangos remontas nuo 3-23 €
CHRYSLER Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
CHRYSLER Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
CHRYSLER Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
CHRYSLER Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
CHRYSLER Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
CHRYSLER Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
CHRYSLER Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
CHRYSLER Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
CHRYSLER Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
CHRYSLER Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
CHRYSLER Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
CHRYSLER Pakabos patikrinimas nuo 6 €
CHRYSLER Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
CHRYSLER Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
CHRYSLER Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
CHRYSLER Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
CHRYSLER Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
CHRYSLER Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
CHRYSLER Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
CHRYSLER Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
CHRYSLER Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

CHRYSLER variklio remontas

CHRYSLER automobilio variklio remontas – nuo 300,-

Kapitalinis CHRYSLER variklio remontas, 700,-

CHRYSLER variklio grandinių keitimas, 450,-

CHRYSLER variklio diagnostika 35,-

CHRYSLER važiuoklės remontas

CHRYSLER Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
CHRYSLER Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
CHRYSLER Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
CHRYSLER Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
CHRYSLER Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
CHRYSLER Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
CHRYSLER Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
CHRYSLER Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
CHRYSLER Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
CHRYSLER Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
CHRYSLER Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
CHRYSLER Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
CHRYSLER Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
CHRYSLER Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
CHRYSLER Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
CHRYSLER Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
CHRYSLER Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
CHRYSLER Granatos keitimas nuo 17-23 €
CHRYSLER Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
CHRYSLER Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
CHRYSLER Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
CHRYSLER Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
CHRYSLER Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
CHRYSLER Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
CHRYSLER Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
CHRYSLER Vairo traukės keitimas nuo 15 €

CHRYSLER stabdžių remontas

CHRYSLER Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
CHRYSLER Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
CHRYSLER Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
CHRYSLER Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
CHRYSLER Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
CHRYSLER Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
CHRYSLER Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
CHRYSLER Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
CHRYSLER Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
CHRYSLER Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
CHRYSLER Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
CHRYSLER Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
CHRYSLER Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
CHRYSLER Suporto remontas nuo 15-73 €
CHRYSLER Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

CHRYSLER automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

CHRYSLER Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
CHRYSLER Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
CHRYSLER Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
CHRYSLER Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
CHRYSLER HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
CHRYSLER Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
CHRYSLER Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
CHRYSLER Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
CHRYSLER Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
CHRYSLER Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
CHRYSLER Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
CHRYSLER Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
CHRYSLER Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
CHRYSLER Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
CHRYSLER Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
CHRYSLER Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
CHRYSLER Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
CHRYSLER Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
CHRYSLER Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
CHRYSLER Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
CHRYSLER Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
CHRYSLER Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
CHRYSLER Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
CHRYSLER Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
CHRYSLER Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

CHRYSLER duslintuvo remontas

CHRYSLER Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
CHRYSLER Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
CHRYSLER Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
CHRYSLER Gofros keitimas nuo 20 €
CHRYSLER Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
CHRYSLER Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

CHRYSLER katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

CHRYSLER dpf suodžių filtras nuo 150,-

CHRYSLER aušinimo sistemos remontas

CHRYSLER termostato keitimas nuo 12-35 €
CHRYSLER Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
CHRYSLER Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
CHRYSLER Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
CHRYSLER Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
CHRYSLER Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

CHRYSLER sankabos remontas / keitimas

CHRYSLER Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
CHRYSLER sankabos keitimas nuo 15 €
CHRYSLER Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
CHRYSLER Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
CHRYSLER Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

CHRYSLER Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

CHRYSLER Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
CHRYSLER Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
CHRYSLER PirCHRYSLERo veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
CHRYSLER Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
CHRYSLER Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
CHRYSLER Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
CHRYSLER Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
CHRYSLER Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
CHRYSLER Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

CHRYSLER kardaninio veleno keitimas restauravimas

CHRYSLER Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
CHRYSLER Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
CHRYSLER Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
CHRYSLER Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

CHRYSLER autoelektrikas – paslaugos

CHRYSLER Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
CHRYSLER Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
CHRYSLER Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

CHRYSLER autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
CHRYSLER Generatoriaus remontas nuo 20 €
CHRYSLER Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
CHRYSLER Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
CHRYSLER Starterio remontas nuo 20 €
CHRYSLER Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
CHRYSLER Šviesų reguliavimas nuo 6 €
CHRYSLER Lemputės keitimas nuo 2-3 €
CHRYSLER Žibinto keitimas nuo 12 €
CHRYSLER Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
CHRYSLER Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
CHRYSLER Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
CHRYSLER Saugiklio keitimas nuo 2 €
CHRYSLER Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
CHRYSLER Rėlės keitimas nuo 2-17 €
CHRYSLER Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
CHRYSLER Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
CHRYSLER raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
CHRYSLER Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
CHRYSLER Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
CHRYSLER CHRYSLERo aparatūros pajungimas nuo 12 €
CHRYSLER Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
CHRYSLER Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

dazniausi CHRYSLER gedimai

CHRYSLER variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš CHRYSLER tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja CHRYSLER variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu CHRYSLER variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu CHRYSLER variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia CHRYSLER pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos CHRYSLER automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas CHRYSLER variklyje arba dega CHRYSLER aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą CHRYSLER variklyje
 9. CHRYSLER variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista CHRYSLER katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu CHRYSLER pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant CHRYSLER automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega CHRYSLER Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti CHRYSLER tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu CHRYSLER variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu CHRYSLER variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu CHRYSLER automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu CHRYSLER variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu CHRYSLER variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo CHRYSLER Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra CHRYSLER išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti CHRYSLER kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja CHRYSLER išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia CHRYSLER turbina
 27. Jeigu reikalingas CHRYSLER turbinos remontas
 28. Jeigu rodo CHRYSLER velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu CHRYSLER dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja CHRYSLER tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš CHRYSLER variklio
 33. Užvedant šaltą CHRYSLER variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu CHRYSLER salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti CHRYSLER Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto CHRYSLER variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega CHRYSLER dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu CHRYSLER variklis nereaguoja į gazo pedalo paspCHRYSLERmą
 41. Jeigu girdisi garsai iš CHRYSLER variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu CHRYSLER variklis kalena
 43. Jeigu CHRYSLER variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko CHRYSLER pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba CHRYSLER variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu CHRYSLER variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis CHRYSLER variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp CHRYSLER velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia CHRYSLER antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu CHRYSLER variklis ryja tepalus
 53. CHRYSLER variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi CHRYSLER variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu CHRYSLER netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi CHRYSLER variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo CHRYSLER turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti CHRYSLER turbinos geometrijos valdymo pūslę

CHRYSLER elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu CHRYSLER automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti CHRYSLER garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu CHRYSLER automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia CHRYSLER tachometras
 6. Jeigu dega CHRYSLER akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia CHRYSLER spidometras
 8. Jeigu tiksi CHRYSLER posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia CHRYSLER Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko CHRYSLER variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega CHRYSLER pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant CHRYSLER žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant CHRYSLER prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia CHRYSLER automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė CHRYSLER automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu CHRYSLER trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga CHRYSLER dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega CHRYSLER imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti CHRYSLER lempų
 20. Rodo CHRYSLER liambda zondo klaidą
 21. Dega CHRYSLER padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia CHRYSLER veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia CHRYSLER automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka CHRYSLER starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega CHRYSLER ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna CHRYSLER akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia CHRYSLER automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia CHRYSLER kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia CHRYSLER antena negCHRYSLER bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti CHRYSLER variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus CHRYSLER atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia CHRYSLER stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega CHRYSLER ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia CHRYSLER posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu CHRYSLER automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo CHRYSLER ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia CHRYSLER tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia CHRYSLER galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado CHRYSLER oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia CHRYSLER garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia CHRYSLER išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia CHRYSLER navigacija
 44. Neveikia CHRYSLER automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia CHRYSLER automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia CHRYSLER automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti CHRYSLER lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta CHRYSLER automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu CHRYSLER automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia CHRYSLER automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia CHRYSLER posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu CHRYSLER radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu CHRYSLER navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo CHRYSLER prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia CHRYSLER parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas CHRYSLER durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado CHRYSLER lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia CHRYSLER Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia CHRYSLER automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia CHRYSLER kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia CHRYSLER Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas CHRYSLER diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai CHRYSLER garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia CHRYSLER automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai CHRYSLER kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu CHRYSLER nepučia vienodai šilto oro arba šalto

CHRYSLER REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

200 Convertible
2013 Chrysler 200 Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius
2012 Chrysler 200 Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius
2011 Chrysler 200 Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius

200 Sedan
2011 Chrysler 200 Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius

300 SRT
2014 Chrysler 300 SRT1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler 300 SRT1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler 300 SRT1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler 300 SRT1 remontas ir diagnostika Vilnius

300C
2013 Chrysler 300C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2011 Chrysler 300C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2010 Chrysler 300C2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Chrysler 300C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler 300C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler 300C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler 300C1 remontas ir diagnostika Vilnius

300M
2004 Chrysler 300M2 remontas ir diagnostika Vilniuss

Aspen
2009 Chrysler Aspen1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler Aspen1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler Aspen1 remontas ir diagnostika Vilnius

Aspen Hybrid
2009 Chrysler Aspen Hybrid1 remontas ir diagnostika Vilnius

Cabriolet Sebring
2010 Chrysler Cabriolet Sebring1 remontas ir diagnostika Vilnius

Concorde
2004 Chrysler Concorde1 remontas ir diagnostika Vilnius

Crossfire
2008 Chrysler Crossfire1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler Crossfire1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler Crossfire1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler Crossfire1 remontas ir diagnostika Vilnius
2004 Chrysler Crossfire1 remontas ir diagnostika Vilnius

Grand Caravan
2021 Chrysler Grand Caravan1 remontas ir diagnostika Vilnius

PT Cruiser
2010 Chrysler PT Cruiser3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Chrysler PT Cruiser1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler PT Cruiser1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler PT Cruiser1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler PT Cruiser1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler PT Cruiser1 remontas ir diagnostika Vilnius
2004 Chrysler PT Cruiser1 remontas ir diagnostika Vilnius

PT Cruiser Convertible
2005 Chrysler PT Cruiser Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius

Pacifica
2022 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Chrysler Pacifica4 remontas ir diagnostika Vilniuss
2017 Chrysler Pacifica2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2008 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2004 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius

Pacifica Hybrid
2022 Chrysler Pacifica Hybrid1 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Chrysler Pacifica Hybrid1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Chrysler Pacifica Hybrid1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Chrysler Pacifica Hybrid1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Chrysler Pacifica Hybrid4 remontas ir diagnostika Vilniuss
2017 Chrysler Pacifica Hybrid2 remontas ir diagnostika Vilniuss

Pacifica Touring
2005 Chrysler Pacifica Touring1 remontas ir diagnostika Vilnius

Sebring
2010 Chrysler Sebring2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2004 Chrysler Sebring1 remontas ir diagnostika Vilnius

Sebring Convertible
2010 Chrysler Sebring Convertible2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Chrysler Sebring Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler Sebring Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler Sebring Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler Sebring Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius
2004 Chrysler Sebring Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius

Sebring Coupe
2004 Chrysler Sebring Coupe1 remontas ir diagnostika Vilnius

Sebring Sedan
2009 Chrysler Sebring Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler Sebring Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler Sebring Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler Sebring Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler Sebring Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius
2004 Chrysler Sebring Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius

Town & Country
2016 Chrysler Town & Country2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Chrysler Town & Country3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Chrysler Town & Country3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Chrysler Town & Country2 remontas ir diagnostika Vilniuss
2012 Chrysler Town & Country3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Chrysler Town & Country3 remontas ir diagnostika Vilniuss
2010 Chrysler Town & Country4 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Chrysler Town & Country1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler Town & Country1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler Town & Country1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler Town & Country1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler Town & Country1 remontas ir diagnostika Vilnius
2004 Chrysler Town & Country1 remontas ir diagnostika Vilnius

Voyager
2022 Chrysler Voyager1 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Chrysler Voyager1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Chrysler Voyager1 remontas ir diagnostika Vilnius

200
2017 Chrysler 2002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Chrysler 2002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Chrysler 2003 remontas ir diagnostika Vilniuss
2015 Chrysler 2001 remontas ir diagnostika Vilnius
2014 Chrysler 2002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Chrysler 2003 remontas ir diagnostika Vilniuss
2012 Chrysler 2002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Chrysler 2003 remontas ir diagnostika Vilniuss

300
2021 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Chrysler 3004 remontas ir diagnostika Vilniuss
2017 Chrysler 3002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2016 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2015 Chrysler 3002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2014 Chrysler 3002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2013 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2012 Chrysler 3003 remontas ir diagnostika Vilniuss
2011 Chrysler 3002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2010 Chrysler 3002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2009 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler 3002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2006 Chrysler 3002 remontas ir diagnostika Vilniuss
2005 Chrysler 3002 remontas ir diagnostika Vilniuss

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilnius visa para

Tel: +370 647 61411

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

katalizatoriai duslintuvai vilnius
autoelektrikai vilniuje
dpf filtrai vilnius
egr voztuvo is[programavimas vilnius
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

SKUBUS PRIĖMIMAS