KIA SERVISAS VILNIUS +3

Kia automobilių servisas Vilniuje. Originali Kia diagnostikos įranga. Kia automobilių patikra prieš pirkimą. Kia elektrikas. Kia variklių remontas ir diagnostika. Kia pakabos remontas patikrinimas ant stendo. Visos Kia serviso paslaugos Vilniuje. Skambink dabar!

kia servisas vilniuje remontas diagnostika centras

REGISTRACIJA KIA REMONTUI

Sugedo Kia automobilis? Reikia skubiai suremontuoti? Mes viskam pasiruošę. Net jei reikės pakeisti variklį ar nustatyti sunkiai paprastam meistrui „įkandamą” gedimą, kurio nenori nei vienas autoservisas ir net oficialus dilerinis Kia centras.

Kitoks Kia automobilių remontas

Ir nesvarbu, ar Jūsų Kia automobilis 1992 metų ar 2017 atvykęs iš Amerikos. Turime ne tik visus įrankius ir sąlygas, bet ir patirties, kurios užteks visiems, net ir benzininiams Kia modeliams.

22.00 h per parą – 7 dienas per savaitę

Sugedo automobilis naktį? O gal reikia skubaus Kia automobilio serviso savaitgalį? O gal radote gerą pardavimo pasiūlymą, bet bijote pirkti nepatikrinę? Registruokitės internetu arba skambinkite mūsų meistrams apačioje nurodytu telefonu

Nuo patarimo iki sprendimo

Kia automobilių remontas Vilniaus mieste su tikra serviso komanda AUTOVDC. Surasime ir išspręsime bet kokią Kia automobilio problemą – ar tai būtų Kia elektronikos gedimas ar naujausio variklio kapitalinis remontas. Visada malonus aptarnavimas ir logiški remonto sprendimai taps nuolatiniu Jūsų Kia automobilio palydovu.

Tel: +370 631 45 090

Pas mus Kia diagnostika daugiau nei 3 testai:

Daugelis vairuotojų dar iki dabar galvoja, kad ar Kia automobilio diagnostika, ar bet kurio kito automobilio – tai kompiuterio prisijungimas prie atitinkamo automobilio sisteKiao valdymo bloko ir atsakymo į klausimą „ką pakeisti?” suradimas.

automobilio patikra pries pirkima vilnius

Kia diagnostika Vilniuje

Registruokitės Kia automobilio patikrai Vilniuje AUTOVDC servise. Atliksime visapusišką Kia automobilio patikrinimą tiek prieš pirkimą, tiek atsiradus neaiškiam gedimui.

Atliekame ne tik kompiuterinę Kia diagnostiką, bet ir visus įmanomus testus, kuriems reikia ne tik specialios įrangos, bet ir išskirtinių žinių.

Kompiuterinė Kia diagnostika už 20,- kokia nauda?

Kokia nauda iš tokios Kia diagnostikos? Ir kodėl niekas apie tai nekalba Deja, mielieji – visa tai vadinama tik pirminė kompiuterinė autodiagnostika. Kam ji reikalinga ir iš viso ar ji reikalinga vairuotojui?

Diagnostika yra niekas, jei nėra gero meistro

Atsakymas labai paprastas: kompiuterinė Kia gali parodyti kokioje vietoje egzistuoja problema. Bet jokiu būdu ji neatsako į klausimą – nei kaip remontuoti, nei kokią detalę pakeisti.

Kad pradėti darbus visada reikalingas remonto algoritmas, kurio pagalba gausime remonto rezultatą.

Laukiame Jūsų dar šiandien

Nuvažiavote remontuoti Kia automobilį į kitą servisą, nes pas mus Jums pasirodė per brangu? Tačiau šiandien matote, kad sumokėti pinigai, bet problema iki galo neišspręsta. Nieko baisaus – nereikia nusiminti. Tai eilinė situacija, į kurią papuola daugelis. Skambinkite mums dar kartą. Suremontuosime Jūsų Kia automobilį taip, kaip priklauso iš tikrųjų.

Ir nesvarbu ar tai bus Kia elektros gedimas, ar bus reikalingas Kia variklio kapitalinis remontas, o gal bus reikalingas Kia grandinės keitimas Vilniuje.

servisas vilniuje
Autoservisas Vilniuje savaitgaliais

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Kia servisas Vilniuje – nuo klausimo iki sprendimo

Kia automobilio diagnostika Vilniuje + visos variklio sistemos bei elektronikos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Kia autoservisas Vilniuje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

Tel: +370 631 45 090

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Kia modelių vietas.

Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas Kia automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė Kia variklio diagnostika bei remontas Vilniuj.

SKUBUS PRIĖMIMAS

Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo Kia automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras Kia katalizatorius? Visi Kia variklio ir išmetimo sistemos, elektronikos, kėbulo ir pakabos darbai po vienu stogu – pogarantinis Kia centras Vilniuje – specializuotas autoservisas Vilniaus mieste.

1.

Kia remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tą Kia servisą, kurio pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo realios remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Kia serviso Vilniuje klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų Kia remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad Kia savininkai žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Ypač, kai svarbiausia, surasti patį pigiausią Kia automobilio taisymo pasiūlymą.

Šiuo atveju greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, Kia automobilį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

2.

Kia diagnostika Vilniuje

Važiuojame tol, kol automobilis nebevažiuoja… Važiuojame tol, kol reikia remontuoti Kia variklį. Važiuojame tol, kol užsikemša Dpf filtrai ar sugenda Kia automobilio turbina.

Kodėl jūs nieko nedarote? Patikra juk… nekainuoja daug?

Tada jau važiuojame, pasiėmę visus pinigus, kuriuos buvome sutaupę kelionei į šiltus kraštus…

Klaidų kodai – tik pradžia

Na, o dabar klaidų kodus trupai ir aiškiai. Kompiuterinės Kia auto diagnostikos metu pirmiausia mes sužinome klaidų kodus, kurie yra TIK pirminė informacija apie gedimą kažkurioje automobilio sistemoje.

3.

Logiški Kia remonto sprendimai

Viskas, ką darome tai ne tik automobilių remonto paslaugų standarto laikymasis, bet ir daugiametės praktikos panaudojimas sprendžiant jau kažkur remontuotų automobilių problemas.

Tik logiškas Kia remontas

Sugedo Kia autmobilis? Reikalingas Kia servisas Vilniuj? Skambinkite dabar. Draugaujame su logika puikiai. Visi Kia remonto sprendimai turi nuoseklumą – tai yra pas mus nei vienas meistras neremontuoja nuo kito galo, kaip kad įprasta daugelyje autoservisų.

Džiaugiamės kartu

Visada siekiame džiuginančio Kia remonto rezultato! Jeigu matome, kad klientui svarbiausia, kad tik važiuotų (nesvarbu kaip) – net nepradedame… Nieko…

CEO KIA SERVISAS VILNIUJE

Žinių komanda – ir viskas išspręsta. Net jei kartais atrodo, jog neįmanoma…

~30 metų automobilių remonte

julius autoservisas vilniuje

~20 metų automobilių remonte

11 metų automobilių remonte

4.

Priėmimas tą pačią dieną

Pristatymas – ryte. Atsiėmimas – vakare!

Turime galimybę suremontuoti Kia automobilį tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h. Taip pat jau veikia mūsų Kia autoservisas Kaune ir Kia servisas Klaipėdoje

Mūsų kolegos – tai mes

Kas liečia Kia remontą Vilniuje, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Vilniuje – Kia variklistais, Kia autoelektrikais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Mūsų kokybė – tai jų kokybė

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Kia remontas Vilniuje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

5.

Konsultacijos Kia remonto klausimais

Kia įranga nerodo? Klausk dabar!

Pavyzdys: dingo Kia automobilio trauka, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę Kia automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako – neparodo.

Kia gedimo paieška – lygu remonto kainai

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir ją tikrinti arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas su patikrinimu ant stendo.

Tačiau kuriuo keliu atlikti darbus būtų protingiau – galima atsakyti tik atidavus automobilį į gero meistro rankas.

Galvok ir nepermokėk

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį Kia remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiais klausimais

geriausias autoservisas vilnius

6.

Kia auto ekspertizė

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite savo automobilį į Kia servisą Vilniuje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

Kia remontas ar detalių valymas?

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku Kia remontu Vilniaus mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o tam tikrų Kia mazgų išvaizdos atnaujinimu.

Galvok kur važiuoji

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad Kia automobilis ne remontuojamas, o paprasčiausiai imituojamas remontas, kad įgautų remontuoto automobilio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną remontą su originaliomis dalimis

Detalių šiukšlynas

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje „ratai sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

BMW SERVISO PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais Kia specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir Kia autoservisu Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų Kia markės modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad vien tik kai reikalingas Kia važiuoklės remontas Vilniuje

Kia REMONTO DRAUDIMAS

Bijantiems remontuoti automobilį (yra be galo daug vairuotojų, kuriems bet koks jų automobilio remontas atrodo nepatikimas – nesvarbu kokiame autoservise jis būtų atliekamas) turime saugų sprendimą –

Kia remonto draudimas – naujas fantastiškas sprendimas!

drauskitės automobilio remonto draudimu ir … miegokite ramiai, kol jūsų automobilis bus remontuojamas ir … važinėkite džiaugdamiesi – nes pas mus visi remontai atliekami taip, kad to draudimo Jums neprireiks niekada!

Kia REMONTO ISTORIJA

Kartais nutinka taip, kad prisireikia Jūsų Kia automobilio istorijos – ir pasirodo, kad ji gali būti visada po ranka. Tai nepamainomas dalykas parduodant automobilį Lietuvoje.

Sužinok Kia remonto istoriją dabar arba kai sugalvosite parduoti

Kaip žinia, jeigu automobilis buvo eksploatuotas Lietuvos teritorijoje ne vienus metus – pagrindinis faktorius lemiantis pelningą pardavimo sandorį – tai informacija apie atlikus remonto darbus autoservisuose.

Mūsų remontuojamų Kia automobilių savininkai pas mus praleidžia beveik visada nuo 30 iki 60 min vien tik pirminės Kia kompiuterinės diagnostikos metu.

7.

Kia remonto kainos 2019

Mūsų klientai dar net nepradėjus darbų žino

ką reikia padaryti ir ką gali reikėti padaryti. Niekada po pirminės diagnostikos negalima pasakyti, kad „keiskite šią detalę ir bus gerai 100 %” – tai gana kvailas požiūris, dėl kurio ir kyla didžiausi nesusipratimai tarp autoservisų ir jų klientų.

Tai lygiai tas pats, kas atėjus pas savo šeimos daktarą, su skaudančiu rankos sąnariu – jis jums iš karto užregistruotų operacijai…

Kia Rato nuėmimas/pastatymas nuo 1 €
Kia Rato montavimas nuo 2 €
Kia Rato balansavimas nuo 2 € / 6.91 Lt
Kia Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 €
Kia Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 €
Kia Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 €
Kia montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 €
Kia Padangos remontas nuo 3-23 €
Kia Ratlankio lyginimas nuo 12-29 €
Kia Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Kia Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 €
Kia Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 €
Kia Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 €
Kia Tepalų keitimas variklyje nuo 9 €
Kia Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 €
Kia Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 €
Kia Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 €
Kia Oro filtro keitimas nuo 3-15 €
Kia Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Kia Pakabos patikrinimas nuo 6 €
Kia Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Kia Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Kia Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 €
Kia Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Kia Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 €
Kia Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 €
Kia Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 €
Kia Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 €
Kia Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 €

Kia važiuoklės remontas

Kia Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 €
Kia Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 €
Kia Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Kia Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 €
Kia Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 €
Kia Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 €
Kia Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 €
Kia Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 €
Kia Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 €
Kia Rato guolio regulianuovimas nuo 6 €
Kia Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 €
Kia Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 €
Kia Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 €
Kia Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 €
Kia Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 €
Kia Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 €
Kia Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 €
Kia Granatos keitimas nuo 17-23 €
Kia Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 €
Kia Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 €
Kia Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 €
Kia Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 €
Kia Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 €
Kia Spyruoklės keitimas nuo 15-23 €
Kia Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 €
Kia Vairo traukės keitimas nuo 15 €

Kia stabdžių remontas

Kia Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 €
Kia Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 €
Kia Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 €
Kia Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 €
Kia Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 €
Kia Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 €
Kia Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 €
Kia Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 €
Kia Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 €
Kia Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 €
Kia Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 €
Kia Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 €
Kia Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 €
Kia Suporto remontas nuo 15-73 €
Kia Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 €

Kia automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas

Kia Kompiuterinė diagnostika nuo 23 €
Kia Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 €
Kia Liambda zondo keitimas nuo 17-23 €
Kia Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 €
Kia HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 €
Kia Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 €
Kia Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 €
Kia Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 €
Kia Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 €
Kia Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 €
Kia Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 €
Kia Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 €
Kia Paskirstytojo remontas nuo 17-26 €
Kia Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 €
Kia Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 €
Kia Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Kia Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 €
Kia Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 €
Kia Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 €
Kia Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 €
Kia Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 €
Kia Kuro filtro keitimas nuo 3-15 €
Kia Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 €
Kia Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 €
Kia Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €

Kia duslintuvo remontas

Kia Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 €
Kia Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 €
Kia Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 €
Kia Gofros keitimas nuo 20 €
Kia Rezonatoriaus bakelio įpjovimas vietoj katalizatoriaus nuo 23 €
Kia Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 €

Kia katalizatoriai ir jų keitimas nuo 80,-

Kia dpf suodžių filtras nuo 150,-

Kia aušinimo sistemos remontas

Kia termostato keitimas nuo 12-35 €
Kia Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 €
Kia Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 €
Kia Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 €
Kia Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 €
Kia Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 €

Kia sankabos remontas / keitimas

Kia Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,-
Kia sankabos keitimas nuo 15 €
Kia Sankabos reguliavimas nuo 9-17 €
Kia Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 €
Kia Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 €

Kia Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas

Kia Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 €
Kia Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 €
Kia PirKiao veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 €
Kia Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 €
Kia Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 €
Kia Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 €
Kia Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 €
Kia Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 €
Kia Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 €

Kia kardaninio veleno keitimas restauravimas

Kia Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 €
Kia Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 €
Kia Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 €
Kia Kryžmės keitimas nuo 17-23 €

Kia autoelektrikas – paslaugos

Kia Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 €
Kia Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Kia Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 €

Kia autoelektrikas darbas nuo 35,- Eur/val.
Kia Generatoriaus remontas nuo 20 €
Kia Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 €
Kia Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 €
Kia Starterio remontas nuo 20 €
Kia Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 €
Kia Šviesų reguliavimas nuo 6 €
Kia Lemputės keitimas nuo 2-3 €
Kia Žibinto keitimas nuo 12 €
Kia Posūkio žibinto keitimas nuo 7 €
Kia Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 €
Kia Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 €
Kia Saugiklio keitimas nuo 2 €
Kia Degimo spynelės remontas nuo 15-20 €
Kia Rėlės keitimas nuo 2-17 €
Kia Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 €
Kia Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 €
Kia raktas programvimas naujo gamyba nuo 80 €
Kia Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 €
Kia Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 €
Kia Kiao aparatūros pajungimas nuo 12 €
Kia Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 €
Kia Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 €

Kia variklio skyriaus gedimai

 1. Jeigu bėga tepalas iš Kia tepalinio radiatoriaus aušintuvo
 2. Jeigu sumažėja Kia variklio galia įjungus kondicionierių
 3. Jeigu Kia variklis ant šalto kuriasi lyg be kompresijos
 4. Jeigu Kia variklis dūmina tirštais mėlynais dūmais
 5. Jeigu neveikia Kia pečiukas – blogai šildo
 6. Jeigu pakilusios didelės didesnės laisvos apsukos Kia automobilyje
 7. Jeigu dingsta antifrizas Kia variklyje arba dega Kia aušinimo skysčio lemputė, kad trūksta antifrizo
 8. Jeigu antifrizas papuola į tepalą Kia variklyje
 9. Kia variklis gęsta ant laisvų apsukų
 10. Jeigu traška braška kaista Kia katalizatorius ir suodžių filtras
 11. Jeigu Kia pavėluotai pajuda iš vietos paspaudus gazą
 12. Jeigu rodo, kad per mažas kuro slėgis ir įmeta į avarinį režimą
 13. Jeigu užvedant Kia automobilį girdisi starterio džergesys
 14. Dega Kia Check Engine lemputė ir netraukia
 15. Jeigu dapylus tepalo nenustoja mirksėti Kia tepalo lemputė
 16. Jeigu nuėmus numovus šlangą įsiurbimo kolektoriaus yra nemažai tepalo
 17. Jeigu Kia variklis šaltas detonuoja
 18. Jeigu Kia variklio diagnostika rodo, kad per liesas mišinys
 19. Jeigu Kia automobilis sunkiai kuriasi karštas bet ilgiau pastovėjęs
 20. Jeigu Kia variklis užsikuria ir po kelių sekundžių užgesta
 21. Jeigu Kia variklis pučia šlangas
 22. Jeigu užsikimšo Kia Dpf filtras pilnai ir dega check engine
 23. Jeigu yra Kia išsiplėtimo bakelyje burbulų
 24. Jeigu reikia pakeisti Kia kondicionieriaus siurblį kompresorių
 25. Jeigu trūkinėja Kia išsiplėtimo bakelis ir šlangos
 26. Jeigu švilpia Kia turbina
 27. Jeigu reikalingas Kia turbinos remontas
 28. Jeigu rodo Kia velenėlio padėties daviklio klaidą
 29. Jeigu sulūžusi tepalo matuoklė
 30. Jeigu Kia dūmina juodais dūmais davus daugiau gazo
 31. Jeigu didėja Kia tepalo lygis ir kuras patenka į karterį į tepalą
 32. Neaiškūs garsai iš Kia variklio
 33. Užvedant šaltą Kia variklį išmeta baltą tirštą dūmą
 34. Jeigu Kia salone jaučiamas išmetamųjų dujų kvapas
 35. Jeigu reikia pakeisti Kia Egr vožtuvą ar aušintuvą
 36. Ant šalto Kia variklio labai žemos apsukos
 37. Jeigu dingsta trauka prie 100 120 130 140 greičio
 38. Jeigu dega Kia dpf filtro lemputė
 39. Padėsime jei reikia išvalyti variklio detales nuo suodžių
 40. Jeigu Kia variklis nereaguoja į gazo pedalo paspKiamą
 41. Jeigu girdisi garsai iš Kia variklio diržo skyriaus
 42. Jeigu Kia variklis kalena
 43. Jeigu Kia variklis trukčioja
 44. Jeigu peršoko Kia pagrindinis
 45. Jeigu netolygiai dirba Kia variklis ant laisvų apsukų – tuščia eiga
 46. Jeigu Kia variklio valdymo blokas skundžiasi dėl mišinio
 47. Jeigu kartais girdis Kia variklyje oro pasiurbimo garsas
 48. Jeigu dingo trauka ir rodo oro srauto matuoklės klaidą
 49. Jeigu tarp Kia velenėlių nėra sinchronizacijos
 50. Jeigu neveikia Kia antrinio oro padavimo sistema
 51. Jeigu įsibėgėjant variklio skyriuje girdisi caksėjimas
 52. Jeigu Kia variklis ryja tepalus
 53. Kia variklis dreba užvedus ant šalto
 54. Girdisi Kia variklio galvutėje traškėjimas
 55. Kai tik kartais labai retai blogai dirba benzinis variklis
 56. Jeigu Kia netraukia nėra traukos iki 2000 apsukų
 57. Jeigu girdisi Kia variklio pulsavimas ant laisvų apsukų
 58. Jeigu neveikia sugedo Kia turbinos geometrijos elektrinė dalis
 59. Jeigu reikia pakeisti Kia turbinos geometrijos valdymo pūslę

Kia elektrinės dalies gedimai

 1. Jeigu Kia automobilis neatpažįsta rakto ir dega raktas skydelyje
 2. Jeigu pradėjo traškėti Kia garso kolonėlės
 3. Jeigu iš po nakties per naktį iškrauna akumuliatorių
 4. Jeigu Kia automobilio lempos šviečia per aukštai arba per žemai
 5. Jeigu neveikia Kia tachometras
 6. Jeigu dega Kia akumuliatoriaus lemputė ir nekrauna kartais akumuo
 7. Jeigu neveikia Kia spidometras
 8. Jeigu tiksi Kia posūkių rankenėlės relė
 9. Jeigu kartais atsijungia Kia Cruise kontrolė
 10. Jeigu laikas nuo laiko Kia variklio valdymo bloke atsiranda tarpusavyje nesusijusių klaidų
 11. Jeigu dega Kia pakaitinimo žvakių lemputė
 12. Jeigu mirksi važiuojant Kia žvakių pakaitinimo lemputė
 13. Jeigu ant Kia prietaisų skydelio rodo, kad puse bako liko, nors bakas tuščias
 14. Neveikia Kia automobilio centrinis užraktas iš vidaus
 15. Per anksti užsidega serviso lemputė Kia automobilio prietaisų skydelyje
 16. Jeigu Kia trukčioja po ilgo važiavimo per lietų
 17. Jeigu reikalinga Kia dpf filtro regeneracija
 18. Po užvedimo dega Kia imobilaizeris
 19. Jeigu neina sureguliuoti Kia lempų
 20. Rodo Kia liambda zondo klaidą
 21. Dega Kia padangų slėgio lemputė
 22. Jegu neveikia Kia veidrodėlių pašildymas
 23. Jeigu neveikia Kia automobilio bagažinės apšvietimas
 24. Jeigu nesuka Kia starteris
 25. Jeigu pavėluotai įsijungia atbulinio bėgio šviesos
 26. Jeigu dega Kia ABS ESP lemputės
 27. Jeigu esant miego režimui išsikrauna Kia akumuliatorius
 28. Jeigu neužsilenkia Kia automatiniai veidrodėliai
 29. Nešaldo neveikia Kia kondicionierius nors užpildytas freonu
 30. Jeigu neveikia Kia antena negKia bangų
 31. Jeigu reikia pakeisti Kia variklio valdymo bloką
 32. Jeigu įjungus Kia atbulinę pavarą neveikia lempos atbulinės eigos
 33. Jeigu neveikia Kia stoglangis
 34. Laikas nuo laiko užsidega Kia ESP lemputė
 35. Jeigu neveikia Kia posūkiai – lemputės nemirksi
 36. Jeigu Kia automobilis nepriima natpažįsta rakto Key less go
 37. Jeigu užsiblokavo Kia ECU variklio valdymo blokas
 38. Jeigu neveikia Kia tolimosios šviesos
 39. Jeigu neveikia Kia galinio stiklo apšildymas
 40. Jeigu atsirado Kia oro srauto matuoklės klaida
 41. Jeigu neveikia Kia garsinis signalas
 42. Jeigu neveikia Kia išmetamųjų dujų temperatūrinis daviklis
 43. Neveikia Kia navigacija
 44. Neveikia Kia automobilio oro pagalvės
 45. Neveikia Kia automobilio centrinis užraktas
 46. Jeigu neveikia Kia automobilio ksenonai
 47. Jeigu reikia sukoduoti Kia lempų korekcijos valdymo bloką
 48. Jeigu dingsta Kia automobilio trauka stipriai įsibėgėjant
 49. Jeigu Kia automobilis lengvai trukčioja tolygiai spaudžiant gazo pedalą
 50. Jeigu labai dažnai perdega artimųjų šviesų halogeninės lemputės
 51. Jeigu kažkas priburta su elektros instaliacija
 52. Jeigu neveikia Kia automobilio stoglangis
 53. Jeigu dega AirBag lemputė
 54. Jeigu neveikia Kia posūkių rankenėlė – svirtis
 55. Jeigu Kia radijas blogai gaudo radijo bangas
 56. Jeigu Kia navigacija prašo patikrinti diską
 57. Jeigu dingo Kia prietaisų skydelio apšvietimas
 58. Jeigu neveikia Kia parktronikai parkavimo sistema
 59. Jeigu pratrintas Kia durelių laidynas žgutas
 60. Jeigu atsirado Kia lempų šviesų vibracija judėjimas
 61. Jeigu neveikia Kia Lauko temperatūros daviklis
 62. Jeigu nebeįsijungia Kia automobilio šviesos automatiškai
 63. Jeigu neveikia Kia kondicionieriaus recirkuliacijos sklendė
 64. Neveikia Kia Cruise Controlė
 65. Pastoviai dega, kad neprisegtas Kia diržas nors jis prisegtas
 66. Jeigu nepasigarsina pilnai Kia garso kolonėlės
 67. Jeigu sugedo ar blogai veikia Kia automobilio imobilaizeris
 68. Dega pastoviai Kia kaladėlių lemputė, kad reikia keisti
 69. Jeigu Kia nepučia vienodai šilto oro arba šalto

SKUBUS PRIĖMIMAS

autoservisas vilniuje
autovdc servisas vilniuje

Tel: +370 631 45 090

AUTOVDC SERVISO PARTNERIAI

katalizatoriai duslintuvai vilnius
dpf filtrai vilnius
BMW SERVISAS VILNIUJE
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius

e

SKAMBINKITE DABAR – ATSIVEŠIME

Kia REMONTAS ŠIEMS MODELIAMS

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune + automeistrais ir autoservisais Klaipėdoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų modelių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad kain vien tik reikalingas automobilio važiuoklės remontas ar kompiuterinė variklio diagnostika Vilniuje

KIA REMONTAS TIK ŠIEMS MODELIAMS:

Kia CEED (hatchback)Ceed200620182021CD Europe C -segment hatchback Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia FORTE5/CERATO5 Forte 200820182021BD Global Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia PICANTO/MORNING Picanto200420172020 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia RAY Ray 201120112018TAM Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia RIO (hatchback) 199920172020YB Global Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia RIO/K2/KX CROSS (hatchback)201120172020 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia FORTE/CERATO/K3 200820182021BDGlobal Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia K4 201420142018PF Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia K5/OPTIMA K5 2000201 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia K7/CADENZA K7200920162019YG Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia K8 K8 20212021 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia K9/K900/QUORIS K9 201220182021 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia PEGAS/SOLUTO Pegas 20172017 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia RIO (sedan) Rio 199920172020YB Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia RIO/K2 (sedan) 201120172020 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia STINGER Stinger201720172020CKGlobalD-segment performance-oriented liftback.21,727Station wagon

Kia CEED SW Ceed 200620182021 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia PROCEED 200620182021CD Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia SOUL Soul 20082018 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia EV6 EV6 20212021 — CV Global Battery electric crossover based on the Hyundai E-GMP platform Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia KX5 KX5 201520152019 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia KX7 KX7 20162016 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia MOHAVE Mohave 200820082019 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia NIRO Niro 20162022—SG2G Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia SELTOS/KX3 Seltos 2019201 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia SONET Sonet 20202020 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia SORENTO Sorento 20022020 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia SPORTAGE Sportage 1993202 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia SPORTAGE Sportage 200520172021 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia STONIC/KX1 Stonic 20172017202 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia TELLURIDE Telluride 2018201 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia XCEED XCeed 20182018 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia RONDO Carens 199920122019 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia CARNIVAL Carnival 19982014201 Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Kia CARNIVAL 2020—KA4Global Remontas Diagnostika Patikra prieš pirkimą

Registracija +37067106428